Teme van sporta > Fantasy igrice, kladionica, sportske simulacije
SP u košarci 2023 - Filipini, Japan i Indonezija
Фаул:
Idemo sa pogađanjem rezultata za prvu fazu:
Grupa A
25.08.2023. - Angola - Italija
25.08.2023. - Dominikanska Republika - Filipini
27.08.2023. - Angola - Filipini
27.08.2023. - Italija - Dominikanska Republika
29.08.2023. - Angola - Dominikanska Republika
29.08.2023. - Filipini - Italija
Grupa B
26.08.2023. - Južni Sudan - Portoriko
26.08.2023. - Srbija - Kina
28.08.2023. - Kina - Južni Sudan
28.08.2023. - Portoriko - Srbija
30.08.2023. - Južni Sudan - Srbija
30.08.2023. - Kina - Portoriko
Grupa C
26.08.2023. - SAD - Novi Zeland
26.08.2023. - Jordan - Grčka
28.08.2023. - Grčka - SAD
28.08.2023. - Novi Zeland - Jordan
30.08.2023. - SAD - Jordan
30.08.2023. - Grčka - Novi Zeland
Grupa D
25.08.2023. - Egipat - Litvanija
25.08.2023. - Meksiko - Crna Gora
27.08.2023. - Crna Gora - Egipat
27.08.2023. - Litvanija - Meksiko
29.08.2023. - Egipat - Meksiko
29.08.2023. - Crna Gora - Litvanija
Grupa E
25.08.2023. - Nemačka - Japan
25.08.2023. - Finska - Australija
27.08.2023. - Australija - Nemačka
27.08.2023. - Japan - Finska
29.08.2023. - Nemačka - Finska
29.08.2023. - Australija - Japan
Grupa F
26.08.2023. - Slovenija - Venecuela
26.08.2023. - Zelenortska Ostrva - Gruzija
28.08.2023. - Gruzija - Slovenija
28.08.2023. - Venecuela - Zelenortska Ostrva
30.08.2023. - Slovenija - Zelenortska Ostrva
30.08.2023. - Gruzija - Venecuela
Grupa G
26.08.2023. - Iran - Brazil
26.08.2023. - Španija - Obala Slonovače
28.08.2023. - Obala Slonovače - Iran
28.08.2023. - Brazil - Španija
30.08.2023. - Iran - Španija
30.08.2023. - Obala Slonovače - Brazil
Grupa H
25.08.2023. - Kanada - Francuska
25.08.2023. - Letonija - Liban
27.08.2023. - Liban - Kanada
27.08.2023. - Francuska - Letonija
30.08.2023. - Kanada - Letonija
30.08.2023. - Liban - Francuska
Mile:
Grupa A
25.08.2023. - Angola - Italija 2
25.08.2023. - Dominikanska Republika - Filipini 1
27.08.2023. - Angola - Filipini 1
27.08.2023. - Italija - Dominikanska Republika 1
29.08.2023. - Angola - Dominikanska Republika 2
29.08.2023. - Filipini - Italija 2
Grupa B
26.08.2023. - Južni Sudan - Portoriko 2
26.08.2023. - Srbija - Kina 1
28.08.2023. - Kina - Južni Sudan 1
28.08.2023. - Portoriko - Srbija 2
30.08.2023. - Južni Sudan - Srbija 2
30.08.2023. - Kina - Portoriko 2
Grupa C
26.08.2023. - SAD - Novi Zeland 1
26.08.2023. - Jordan - Grčka 2
28.08.2023. - Grčka - SAD 2
28.08.2023. - Novi Zeland - Jordan 1
30.08.2023. - SAD - Jordan 1
30.08.2023. - Grčka - Novi Zeland 1
Grupa D
25.08.2023. - Egipat - Litvanija 2
25.08.2023. - Meksiko - Crna Gora 2
27.08.2023. - Crna Gora - Egipat 1
27.08.2023. - Litvanija - Meksiko 1
29.08.2023. - Egipat - Meksiko 2
29.08.2023. - Crna Gora - Litvanija 2
Grupa E
25.08.2023. - Nemačka - Japan 1
25.08.2023. - Finska - Australija 2
27.08.2023. - Australija - Nemačka 1
27.08.2023. - Japan - Finska 2
29.08.2023. - Nemačka - Finska 1
29.08.2023. - Australija - Japan 1
Grupa F
26.08.2023. - Slovenija - Venecuela 1
26.08.2023. - Zelenortska Ostrva - Gruzija 2
28.08.2023. - Gruzija - Slovenija 2
28.08.2023. - Venecuela - Zelenortska Ostrva 1
30.08.2023. - Slovenija - Zelenortska Ostrva 1
30.08.2023. - Gruzija - Venecuela 2
Grupa G
26.08.2023. - Iran - Brazil 2
26.08.2023. - Španija - Obala Slonovače 1
28.08.2023. - Obala Slonovače - Iran 1
28.08.2023. - Brazil - Španija 2
30.08.2023. - Iran - Španija 2
30.08.2023. - Obala Slonovače - Brazil 2
Grupa H
25.08.2023. - Kanada - Francuska 2
25.08.2023. - Letonija - Liban 1
27.08.2023. - Liban - Kanada 2
27.08.2023. - Francuska - Letonija 1
30.08.2023. - Kanada - Letonija 1
30.08.2023. - Liban - Francuska 2
Фаул:
Grupa A
25.08.2023. - Angola - Italija 2
25.08.2023. - Dominikanska Republika - Filipini 2
27.08.2023. - Angola - Filipini 2
27.08.2023. - Italija - Dominikanska Republika 1
29.08.2023. - Angola - Dominikanska Republika 1
29.08.2023. - Filipini - Italija 2
Grupa B
26.08.2023. - Južni Sudan - Portoriko 1
26.08.2023. - Srbija - Kina 1
28.08.2023. - Kina - Južni Sudan 1
28.08.2023. - Portoriko - Srbija 2
30.08.2023. - Južni Sudan - Srbija 2
30.08.2023. - Kina - Portoriko 2
Grupa C
26.08.2023. - SAD - Novi Zeland 1
26.08.2023. - Jordan - Grčka 2
28.08.2023. - Grčka - SAD 2
28.08.2023. - Novi Zeland - Jordan 1
30.08.2023. - SAD - Jordan 1
30.08.2023. - Grčka - Novi Zeland 1
Grupa D
25.08.2023. - Egipat - Litvanija 2
25.08.2023. - Meksiko - Crna Gora 2
27.08.2023. - Crna Gora - Egipat 1
27.08.2023. - Litvanija - Meksiko 1
29.08.2023. - Egipat - Meksiko 2
29.08.2023. - Crna Gora - Litvanija 1
Grupa E
25.08.2023. - Nemačka - Japan 1
25.08.2023. - Finska - Australija 2
27.08.2023. - Australija - Nemačka 1
27.08.2023. - Japan - Finska 2
29.08.2023. - Nemačka - Finska 2
29.08.2023. - Australija - Japan 1
Grupa F
26.08.2023. - Slovenija - Venecuela 1
26.08.2023. - Zelenortska Ostrva - Gruzija 1
28.08.2023. - Gruzija - Slovenija 2
28.08.2023. - Venecuela - Zelenortska Ostrva 2
30.08.2023. - Slovenija - Zelenortska Ostrva 1
30.08.2023. - Gruzija - Venecuela 1
Grupa G
26.08.2023. - Iran - Brazil 2
26.08.2023. - Španija - Obala Slonovače 1
28.08.2023. - Obala Slonovače - Iran 1
28.08.2023. - Brazil - Španija 2
30.08.2023. - Iran - Španija 2
30.08.2023. - Obala Slonovače - Brazil 2
Grupa H
25.08.2023. - Kanada - Francuska 2
25.08.2023. - Letonija - Liban 1
27.08.2023. - Liban - Kanada 2
27.08.2023. - Francuska - Letonija 1
30.08.2023. - Kanada - Letonija 1
30.08.2023. - Liban - Francuska 2
Blefer:
Grupa A
25.08.2023. - Angola - Italija 2
25.08.2023. - Dominikanska Republika - Filipini 2
27.08.2023. - Angola - Filipini 2
27.08.2023. - Italija - Dominikanska Republika 1
29.08.2023. - Angola - Dominikanska Republika 2
29.08.2023. - Filipini - Italija 2
Grupa B
26.08.2023. - Južni Sudan - Portoriko 1
26.08.2023. - Srbija - Kina 1
28.08.2023. - Kina - Južni Sudan 1
28.08.2023. - Portoriko - Srbija 2
30.08.2023. - Južni Sudan - Srbija 2
30.08.2023. - Kina - Portoriko 2
Grupa C
26.08.2023. - SAD - Novi Zeland 1
26.08.2023. - Jordan - Grčka 2
28.08.2023. - Grčka - SAD 2
28.08.2023. - Novi Zeland - Jordan 1
30.08.2023. - SAD - Jordan 1
30.08.2023. - Grčka - Novi Zeland 1
Grupa D
25.08.2023. - Egipat - Litvanija 2
25.08.2023. - Meksiko - Crna Gora 2
27.08.2023. - Crna Gora - Egipat 1
27.08.2023. - Litvanija - Meksiko 1
29.08.2023. - Egipat - Meksiko 2
29.08.2023. - Crna Gora - Litvanija 2
Grupa E
25.08.2023. - Nemačka - Japan 1
25.08.2023. - Finska - Australija 2
27.08.2023. - Australija - Nemačka 1
27.08.2023. - Japan - Finska 2
29.08.2023. - Nemačka - Finska 2
29.08.2023. - Australija - Japan 1
Grupa F
26.08.2023. - Slovenija - Venecuela 1
26.08.2023. - Zelenortska Ostrva - Gruzija 1
28.08.2023. - Gruzija - Slovenija 2
28.08.2023. - Venecuela - Zelenortska Ostrva 2
30.08.2023. - Slovenija - Zelenortska Ostrva 1
30.08.2023. - Gruzija - Venecuela 1
Grupa G
26.08.2023. - Iran - Brazil 2
26.08.2023. - Španija - Obala Slonovače 1
28.08.2023. - Obala Slonovače - Iran 1
28.08.2023. - Brazil - Španija 1
30.08.2023. - Iran - Španija 2
30.08.2023. - Obala Slonovače - Brazil 2
Grupa H
25.08.2023. - Kanada - Francuska 1
25.08.2023. - Letonija - Liban 1
27.08.2023. - Liban - Kanada 2
27.08.2023. - Francuska - Letonija 1
30.08.2023. - Kanada - Letonija 1
30.08.2023. - Liban - Francuska 2
Q:
Grupa A
25.08.2023. - Angola - Italija 2
25.08.2023. - Dominikanska Republika - Filipini 1
27.08.2023. - Angola - Filipini 1
27.08.2023. - Italija - Dominikanska Republika 1
29.08.2023. - Angola - Dominikanska Republika 1
29.08.2023. - Filipini - Italija 2
Grupa B
26.08.2023. - Južni Sudan - Portoriko 2
26.08.2023. - Srbija - Kina 1
28.08.2023. - Kina - Južni Sudan 1
28.08.2023. - Portoriko - Srbija 2
30.08.2023. - Južni Sudan - Srbija 2
30.08.2023. - Kina - Portoriko 2
Grupa C
26.08.2023. - SAD - Novi Zeland 1
26.08.2023. - Jordan - Grčka 2
28.08.2023. - Grčka - SAD 2
28.08.2023. - Novi Zeland - Jordan 1
30.08.2023. - SAD - Jordan 1
30.08.2023. - Grčka - Novi Zeland 1
Grupa D
25.08.2023. - Egipat - Litvanija 2
25.08.2023. - Meksiko - Crna Gora 2
27.08.2023. - Crna Gora - Egipat 1
27.08.2023. - Litvanija - Meksiko 1
29.08.2023. - Egipat - Meksiko 2
29.08.2023. - Crna Gora - Litvanija 2
Grupa E
25.08.2023. - Nemačka - Japan 1
25.08.2023. - Finska - Australija 2
27.08.2023. - Australija - Nemačka 1
27.08.2023. - Japan - Finska 2
29.08.2023. - Nemačka - Finska 1
29.08.2023. - Australija - Japan 1
Grupa F
26.08.2023. - Slovenija - Venecuela 1
26.08.2023. - Zelenortska Ostrva - Gruzija 2
28.08.2023. - Gruzija - Slovenija 2
28.08.2023. - Venecuela - Zelenortska Ostrva 1
30.08.2023. - Slovenija - Zelenortska Ostrva 1
30.08.2023. - Gruzija - Venecuela 2
Grupa G
26.08.2023. - Iran - Brazil 2
26.08.2023. - Španija - Obala Slonovače 1
28.08.2023. - Obala Slonovače - Iran 1
28.08.2023. - Brazil - Španija 2
30.08.2023. - Iran - Španija 2
30.08.2023. - Obala Slonovače - Brazil 2
Grupa H
25.08.2023. - Kanada - Francuska 2
25.08.2023. - Letonija - Liban 1
27.08.2023. - Liban - Kanada 2
27.08.2023. - Francuska - Letonija 1
30.08.2023. - Kanada - Letonija 1
30.08.2023. - Liban - Francuska 2
Navigacija
[0] Indeks poruka
[#] Sledeća strana
Idi na punu verziju