Teme van sporta > Fantasy igrice, kladionica, sportske simulacije
Svjetsko prvenstvo u Kataru
dejo94:
Aj dajte prijedloge šta ćemo pogađati, kako ćemo se zanimati na ovom prvenstvu.
Kauboj:
Predlozit cu sto i svaki put napisem. :)
Napisemo rezultate utakmice. Recimo Katar - Ekvador, i zavrsi 1-2.
Tocan rezultat - 5 bodova (prognoza 1-2).
Tocna gol-razlika - 3 boda (prognoza recimo 0-1, ili 2-3, ali ne 1-0 ili 2-1).
Tocan ishod - 2 boda (prognoza recimo 1-3 ili 0-2, ili bilo koja pobjeda Ekvadora sa vise od gola razlike).
Tocan broj golova jednog tima - 1 bod (prognoza 1-0, 1-1, il 3-2).
Nema zbrajanja, recimo prognoza 1-3 vrijedi 2 boda za tocan ishod, ne dobije jos i onaj bod za tocan broj golova jednog tima.
dejo94:
Usvojeno. Ja ću sada prekopirati odnekud raspored utakmica, pa kad budete raspoloženi dajte prognoze.
GRUPA A - Katar, Ekvador, Senegal, Holandija
1. kolo, 20. i 21. novembra 17.00 Katar - Ekvador
17.00 Senegal - Holandija
2. kolo, 25. novembra 14.00 Katar - Senegal
17.00 Holandija - Ekvador
3. kolo, 29. novembra 16.00 Ekvador - Senegal
16.00 Holandija - Katar
GRUPA B - Engleska, Iran, SAD, Vels
1. kolo, 21. novembra 14.00 Engleska - Iran
20.00 SAD - Vels
2. kolo, 25. novembra 11.00 Vels - Iran
20.00 Engleska - SAD
3. kolo, 29. novembra 20.00 Vels - Engleska
20.00 Iran - SAD
GRUPA C - Argentina, Saudijska Arabija, Meksiko, Poljska
1. kolo, 22. novembra 11.00 Argentina - Saudijska Arabija
17.00 Meksiko - Poljska
2. kolo, 26. novembra 14.00 Poljska - Saudijska Arabija
20.00 Argentina - Meksiko
3. kolo, 30. novembra 20.00 Poljska - Argentina
20.00 Saudijska Arabija - Meksiko
GRUPA D - Francuska, Danska, Tunis, Australija
1. kolo, 22. novembra 14.00 Danska - Tunis
20.00 Francuska - Australija
2. kolo, 26. novembra 11.00 Tunis - Australija
17.00 Francuska - Danska
3. kolo, 30. novembra 16.00 Australija - Danska
16.00 Tunis - Francuska
GRUPA E - Španija, Nemačka, Japan, Kostarika
1. kolo, 23. novembra 14.00 Nemačka - Japan
17.00 Španija - Kostarika
2. kolo, 27. novembra 11.00 Japan - Kostarika
20.00 Španija - Nemačka
3. kolo, 1. decembra 20.00 Japan - Španija
20.00 Kostarika - Nemačka
GRUPA F - Belgija, Kanada, Maroko, Hrvatska
1. kolo, 23. novembra 11.00 Maroko - Hrvatska
20.00 Belgija - Kanada
2. kolo, 27. novembra 14.00 Belgija - Maroko
17.00 Hrvatska - Kanada
3. kolo, 1. decembra 16.00 Hrvatska - Belgija
16.00 Kanada - Maroko
GRUPA G - Brazil, Srbija, Švajcarska, Kamerun
1. kolo, 24. novembra 11.00 Švajcarska - Kamerun
20.00 Brazil - Srbija
2. kolo, 28. novembra 11.00 Kamerun - Srbija
17.00 Brazil - Švajcarska
3. kolo, 2. decembra 20.00 Srbija - Švajcarska
20.00 Kamerun - Brazil
GRUPA H - Portugal, Gana, Urugvaj, Južna Koreja
1. kolo, 24. novembra 14.00 Urugvaj - Južna Koreja
17.00 Portugal - Gana
2. kolo, 28. novembra 14.00 Južna Koreja - Gana
20.00 Portugal - Urugvaj
3. kolo, 2. decembra 16.00 Gana - Urugvaj
16.00 Južna Koreja - Portugal
Blefer:
RUPA A - Katar, Ekvador, Senegal, Holandija
1. kolo, 20. i 21. novembra 17.00 Katar - Ekvador 1:1
17.00 Senegal - Holandija 0:2
2. kolo, 25. novembra 14.00 Katar - Senegal 1:1
17.00 Holandija - Ekvador 1:0
3. kolo, 29. novembra 16.00 Ekvador - Senegal 0:1
16.00 Holandija - Katar 3:1
GRUPA B - Engleska, Iran, SAD, Vels
1. kolo, 21. novembra 14.00 Engleska - Iran 2:1
20.00 SAD - Vels 1:1
2. kolo, 25. novembra 11.00 Vels - Iran 1:0
20.00 Engleska - SAD 1:1
3. kolo, 29. novembra 20.00 Vels - Engleska 1:2
20.00 Iran - SAD 2:1
GRUPA C - Argentina, Saudijska Arabija, Meksiko, Poljska
1. kolo, 22. novembra 11.00 Argentina - Saudijska Arabija 2:0
17.00 Meksiko - Poljska 2:1
2. kolo, 26. novembra 14.00 Poljska - Saudijska Arabija 2:1
20.00 Argentina - Meksiko 1:1
3. kolo, 30. novembra 20.00 Poljska - Argentina 1:1
20.00 Saudijska Arabija - Meksiko 0:2
GRUPA D - Francuska, Danska, Tunis, Australija
1. kolo, 22. novembra 14.00 Danska - Tunis 1:1
20.00 Francuska - Australija 3:1
2. kolo, 26. novembra 11.00 Tunis - Australija 2:1
17.00 Francuska - Danska 1:1
3. kolo, 30. novembra 16.00 Australija - Danska 0:2
16.00 Tunis - Francuska 1:2
GRUPA E - Španija, Nemačka, Japan, Kostarika
1. kolo, 23. novembra 14.00 Nemačka - Japan 2:1
17.00 Španija - Kostarika. 2:0
2. kolo, 27. novembra 11.0.00 Japan - Kostarika 2:1
20.00 Španija - Nemačka: 2:2
3. kolo, 1. decembra 20.00 Japan - Španija 0:1
20.00 Kostarika - Nemačka 1:4
GRUPA F - Belgija, Kanada, Maroko, Hrvatska
1. kolo, 23. novembra 11.00 Maroko - Hrvatska 0:2
20.00 Belgija - Kanada 2:1
2. kolo, 27. novembra 14.00 Belgija - Maroko 1:0
17.00 Hrvatska - Kanada 1:1
3. kolo, 1. decembra 16.00 Hrvatska - Belgija 1:0
16.00 Kanada - Maroko 2:2
GRUPA G - Brazil, Srbija, Švajcarska, Kamerun
1. kolo, 24. novembra 11.00 Švajcarska - Kamerun 1:1
20.00 Brazil - Srbija 1:2
2. kolo, 28. novembra 11.00 Kamerun - Srbija 0:3
17.00 Brazil - Švajcarska 2:0
3. kolo, 2. decembra 20.0.0 Srbija - Švajcarska 2:1
20.00 Kamerun - Brazil 1:4
GRUPA H - Portugal, Gana, Urugvaj, Južna Koreja
1. kolo, 24. novembra 14.00 Urugvaj - Južna Koreja 2:0
17.00 Portugal - Gana 2:1
2. kolo, 28. novembra 14.00 Južna Koreja - Gana 2:2
20.00 Portugal - Urugvaj 0:1
3. kolo, 2. decembra 16.00 Gana - Urugvaj 1:2
16.00 Južna Koreja - Portugal 0:1
Cvjecar Florijan:
Jel mora odmah sva 3 kola
Navigacija
[0] Indeks poruka
[#] Sledeća strana
Idi na punu verziju