Sportski forum
Teme van sporta => Fantasy igrice, kladionica, sportske simulacije => Temu započeo: dejo94 Jul 26, 2016, 02:51
-
Pravila sledeća, pogađa se pobjednik meča i najkorisniji igrač u obje ekipe..
Grupa A:
6. avgust:
19:15h Australija - Francuska
00h Kina - SAD
03:30h Venecuela Srbija
8. avgust:
19:15h Srbija - Australija
00h SAD - Venecuela
03:30h Francuska - Kina
10.avgust:
19:15h Francuska - Srbija
00h Australija - SAD
03:30h Venecuela - Kina
12. avgust:
19:15h Kina - Australija
00h SAD - Srbija
03:30h Francuska - Venecuela
14.avgust:
19:15h SAD - Francuska
00h Australija - Venecuela
03:30h Srbija - Kina
Grupa B:
7. avgust:
19:15h Brazil - Litvanija
00h Hrvatska - Španija
03:30h Nigerija - Argentina
9. avgust:
19:15h Španija - Brazil
00h Litvanija - Nigerija
03:30h Argentina - Hrvatska
11. avgust:
19:15h Brazil - Hrvatska
00h Nigerija - Španija
03:30h Litvanija - Argentina
13.avgust:
19:15h Argentina - Brazil
00h Španija - Litvanija
03:30h Hrvatska - Nigerija
15. avgust:
19:15h Nigerija - Brazil
00h Španija - Argentina
03:30h Litvanija - Hrvatska
-
Ma stavi odma svih 5 kola, pa ako neko oce da igra parcijalno neka sam odvaja.
Prepotstavljam da bi vecina da odma iskuca svih 5 kola i dovidjenja. I da, dodaj u naziv da je ovo igrica, da ne mijesamo sa temom za OI Kosarku.
-
Dobro..
-
kolo po kolo
da vidim u kakvoj formi su kina i venezuela
-
Grupa A:
6. avgust:
19:15h Australija - Francuska 2 (Bratum)
00h Kina - SAD 2 (Thompson)
03:30h Venecuela Srbija 2 (Bogdan)
-
Grupa B:[/size]7. avgust: 19:15h Brazil - Litvanija 1 (Marcelinjo)00h Hrvatska - Španija 2 (Rodrigez)03:30h Nigerija - Argentina 2 (Manu)
-
Grupa A:
6. avgust:
19:15h Australija - Francuska 2 (De Colo)
00h Kina - SAD 2 (Cousins)
03:30h Venecuela Srbija 2 (Bogdanović)
8. avgust:
19:15h Srbija - Australija 1 (Teodosić
00h SAD - Venecuela 1 (George)
03:30h Francuska - Kina 1 (De Colo)
10.avgust:
19:15h Francuska - Srbija 2
00h Australija - SAD 2 (Anthony)
03:30h Venecuela - Kina 1 (Vargas)
12. avgust:
19:15h Kina - Australija 2
00h SAD - Srbija 1 (Cousins)
03:30h Francuska - Venecuela 1 (Batum)
14.avgust:
19:15h SAD - Francuska 1 (Anthony)
00h Australija - Venecuela 1 (Bogut)
03:30h Srbija - Kina 1 (Raduljica)
Grupa B:
7. avgust:
19:15h Brazil - Litvanija 1 (Marcelinho)
00h Hrvatska - Španija 2 (Gasol)
03:30h Nigerija - Argentina 2 (Ginobili)
9. avgust:
19:15h Španija - Brazil 1 (Fernandez)
00h Litvanija - Nigerija 1 (Kalnietis)
03:30h Argentina - Hrvatska 2 (Šarić)
11. avgust:
19:15h Brazil - Hrvatska 2 (Bogdanović)
00h Nigerija - Španija 2 (Rodriguez)
03:30h Litvanija - Argentina 1 (Valančiunas)
13.avgust:
19:15h Argentina - Brazil 2 (Marcelinho)
00h Španija - Litvanija 1 (Gasol)
03:30h Hrvatska - Nigerija 1 (Simon)
15. avgust:
19:15h Nigerija - Brazil 2 (Marcelinho)
00h Španija - Argentina 1 (Rodriguez)
03:30h Litvanija - Hrvatska 2 (Bogdanović)
-
Grupa A:
6. avgust:
19:15h Australija - Francuska 2 (Batum)
00h Kina - SAD 2 (Carmelo)
03:30h Venecuela Srbija 2 (Bogdanović)
8. avgust:
19:15h Srbija - Australija 1 (Jokić)
00h SAD - Venecuela 1 (Durant)
03:30h Francuska - Kina 1 (Gobert)
10.avgust:
19:15h Francuska - Srbija 2 (Teodosić)
00h Australija - SAD 2 (Thompson)
03:30h Venecuela - Kina 1 (Cox)
12. avgust:
19:15h Kina - Australija 2 (Baynes)
00h SAD - Srbija 1 (Cousins)
03:30h Francuska - Venecuela 1 (De Colo)
14.avgust:
19:15h SAD - Francuska 1 (Irving)
00h Australija - Venecuela 1 (Baynes)
03:30h Srbija - Kina 1 (Jokić)
Grupa B:
7. avgust:
19:15h Brazil - Litvanija 2 (Valančiunas)
00h Hrvatska - Španija 2 (Gasol)
03:30h Nigerija - Argentina 2 (Scola)
9. avgust:
19:15h Španija - Brazil 1 (Rodriguez)
00h Litvanija - Nigerija 1 (Valančiunas)
03:30h Argentina - Hrvatska 2 (Bogdanović)
11. avgust:
19:15h Brazil - Hrvatska 2 (Hezonja)
00h Nigerija - Španija 2 (Abrines)
03:30h Litvanija - Argentina 1 (Valančiunas)
13.avgust:
19:15h Argentina - Brazil 2 (Nene)
00h Španija - Litvanija 1 (Mirotić)
03:30h Hrvatska - Nigerija 1 (Šarić)
15. avgust:
19:15h Nigerija - Brazil 2 (Nene)
00h Španija - Argentina 1 (Gasol)
03:30h Litvanija - Hrvatska 2 (Bogdanović)
-
Grupa A:
6. avgust:
19:15h Australija - Francuska 2 (De Colo)
00h Kina - SAD 2 (Cousins)
03:30h Venecuela Srbija 2 (Bogdanović)
8. avgust:
19:15h Srbija - Australija 1 (Teodosić
00h SAD - Venecuela 1 (George)
03:30h Francuska - Kina 1 (De Colo)
10.avgust:
19:15h Francuska - Srbija 2 (De colo)
00h Australija - SAD 2 (Anthony)
03:30h Venecuela - Kina 1 (Vargas)
12. avgust:
19:15h Kina - Australija 2 (Baynes)
00h SAD - Srbija 1 (Cousins)
03:30h Francuska - Venecuela 1 (Batum)
14.avgust:
19:15h SAD - Francuska 1 (Anthony)
00h Australija - Venecuela 1 (Bogut)
03:30h Srbija - Kina 1 (Raduljica)
Grupa B:
7. avgust:
19:15h Brazil - Litvanija 1 (Marcelinho)
00h Hrvatska - Španija 2 (Gasol)
03:30h Nigerija - Argentina 2 (Ginobili)
9. avgust:
19:15h Španija - Brazil 1 (Fernandez)
00h Litvanija - Nigerija 1 (Kalnietis)
03:30h Argentina - Hrvatska 2 (Šarić)
11. avgust:
19:15h Brazil - Hrvatska 2 (Bogdanović)
00h Nigerija - Španija 2 (Rodriguez)
03:30h Litvanija - Argentina 1 (Valančiunas)
13.avgust:
19:15h Argentina - Brazil 2 (Marcelinho)
00h Španija - Litvanija 1 (Gasol)
03:30h Hrvatska - Nigerija 1 (Simon)
15. avgust:
19:15h Nigerija - Brazil 2 (Marcelinho)
00h Španija - Argentina 1 (Rodriguez)
03:30h Litvanija - Hrvatska 2 (Bogdanović)
-
Grupa A:
6. avgust:
19:15h Australija - Francuska 2 (Batum)
00h Kina - SAD 2 (Carmelo)
03:30h Venecuela Srbija 2 (Jokić)
8. avgust:
19:15h Srbija - Australija 1 (Jokić)
00h SAD - Venecuela 1 (Durant)
03:30h Francuska - Kina 1 (De colo)
10.avgust:
19:15h Francuska - Srbija 1 (De colo)
00h Australija - SAD 2 (Thompson)
03:30h Venecuela - Kina 1 (Cox)
12. avgust:
19:15h Kina - Australija 2 (Baynes)
00h SAD - Srbija 1 (Cousins)
03:30h Francuska - Venecuela 1 (De Colo)
14.avgust:
19:15h SAD - Francuska 1 (Cuusins)
00h Australija - Venecuela 1 (Baynes)
03:30h Srbija - Kina 1 (Jokić)
Grupa B:
7. avgust:
19:15h Brazil - Litvanija 2 (Valančiunas)
00h Hrvatska - Španija 2 (Gasol)
03:30h Nigerija - Argentina 2 (Scola)
9. avgust:
19:15h Španija - Brazil 1 (Rodriguez)
00h Litvanija - Nigerija 1 (Valančiunas)
03:30h Argentina - Hrvatska 2 (Šarić)
11. avgust:
19:15h Brazil - Hrvatska 1 (Nene)
00h Nigerija - Španija 2 (Abrines)
03:30h Litvanija - Argentina 2 (Delfino)
13.avgust:
19:15h Argentina - Brazil 2 (Nene)
00h Španija - Litvanija 1 (Mirotić)
03:30h Hrvatska - Nigerija 1 (Šarić)
15. avgust:
19:15h Nigerija - Brazil 2 (Nene)
00h Španija - Argentina 1 (Gasol)
03:30h Litvanija - Hrvatska 2 (Šarić)
-
VoNi, preskočio si MVP-a za 2 utakmice...
-
VoNi, preskočio si MVP-a za 2 utakmice...
zahvaljujem :palac:
maligane i ti si preskočio dva MVP-a :D
-
Grupa A:
6. avgust:
19:15h Australija - Francuska 2 (De Colo)
00h Kina - SAD 2 (Durant)
03:30h Venecuela Srbija 2 (Jokić)
8. avgust:
19:15h Srbija - Australija 1 (Bogdanović)
00h SAD - Venecuela 1 (Thompson)
03:30h Francuska - Kina 1 (Batum)
10.avgust:
19:15h Francuska - Srbija 2 (Teodosić)
00h Australija - SAD 2 (Durant)
03:30h Venecuela - Kina 1 (Cox)
12. avgust:
19:15h Kina - Australija 2 (Ingls)
00h SAD - Srbija 1 (Teodosić)
03:30h Francuska - Venecuela 1 (De Colo)
14.avgust:
19:15h SAD - Francuska 1 (Durant)
00h Australija - Venecuela 1 (Baynes)
03:30h Srbija - Kina 1 (Jokić)
Grupa B:
7. avgust:
19:15h Brazil - Litvanija 2 (Valančiunas)
00h Hrvatska - Španija 2 (Gasol)
03:30h Nigerija - Argentina 2 (Scola)
9. avgust:
19:15h Španija - Brazil 1 (Rodriguez)
00h Litvanija - Nigerija 1 (Kalnietis)
03:30h Argentina - Hrvatska 2 (Bogdanović)
11. avgust:
19:15h Brazil - Hrvatska 1 (Huertas)
00h Nigerija - Španija 2 (Rubio)
03:30h Litvanija - Argentina 1 (Kuzminskas)
13.avgust:
19:15h Argentina - Brazil 2 (Nene)
00h Španija - Litvanija 1 (Gasol)
03:30h Hrvatska - Nigerija 1 (Bogdanović)
15. avgust:
19:15h Nigerija - Brazil 2 (Huertas)
00h Španija - Argentina 1 (Gasol)
03:30h Litvanija - Hrvatska 1 (Valančiunas)
-
Grupa A:
6. avgust:
19:15h Australija - Francuska 2 (de colo)
00h Kina - SAD 2 (cousins)
03:30h Venecuela Srbija 2 (jokic)
8. avgust:
19:15h Srbija - Australija 1 (jokic)
00h SAD - Venecuela 1 (cousins)
03:30h Francuska - Kina 1 (de colo)
10.avgust:
19:15h Francuska - Srbija 2 (jokic)
00h Australija - SAD 2 (cousins)
03:30h Venecuela - Kina 2 (cox)
12. avgust:
19:15h Kina - Australija 2 (baynes)
00h SAD - Srbija 2 (cousins)
03:30h Francuska - Venecuela 1 (de colo)
14.avgust:
19:15h SAD - Francuska 1 (cousins)
00h Australija - Venecuela 1 (baynes)
03:30h Srbija - Kina 1 (jokic)
Grupa B:
7. avgust:
19:15h Brazil - Litvanija 2 (uertas)
00h Hrvatska - Španija 2 (gasol)
03:30h Nigerija - Argentina 2 (djinobili)
9. avgust:
19:15h Španija - Brazil 1 (gasol)
00h Litvanija - Nigerija 1 (valanciunas)
03:30h Argentina - Hrvatska 2 (saric)
11. avgust:
19:15h Brazil - Hrvatska 1 (uertas)
00h Nigerija - Španija 2 (gasol)
03:30h Litvanija - Argentina 1 (valanciunas)
13.avgust:
19:15h Argentina - Brazil 2 (uertas)
00h Španija - Litvanija 1 (gasol)
03:30h Hrvatska - Nigerija 1 (saric)
15. avgust:
19:15h Nigerija - Brazil 2 (uertas)
00h Španija - Argentina 1 (gasol)
03:30h Litvanija - Hrvatska 2 (saric)
-
Jel ne piše gore najkorsiniji igrač u obe ekipe?Vidim da pišete samo jednog?
Grupa A:
6. avgust:
19:15h Australija - Francuska 2 (gober)
00h Kina - SAD 2 (cousins)
03:30h Venecuela Srbija 2 (raduljica)
8. avgust:
19:15h Srbija - Australija 1 (bogdanović)
00h SAD - Venecuela 1 (Irving)
03:30h Francuska - Kina 1 (batum)
10.avgust:
19:15h Francuska - Srbija 1(gober)
00h Australija - SAD 2 (Melo)
03:30h Venecuela - Kina 1(cox)
12. avgust:
19:15h Kina - Australija 2 (baynes)
00h SAD - Srbija 2 (cousins)
03:30h Francuska - Venecuela 1 (de colo)
14.avgust:
19:15h SAD - Francuska 1 (durantula)
00h Australija - Venecuela 1 (baynes)
03:30h Srbija - Kina 1 (teodosić)
Grupa B:
7. avgust:
19:15h Brazil - Litvanija 1(Nene)
00h Hrvatska - Španija 2 (gasol)
03:30h Nigerija - Argentina 2 (Noćioni)
9. avgust:
19:15h Španija - Brazil 1 (gasol)
00h Litvanija - Nigerija 1 (valanciunas)
03:30h Argentina - Hrvatska 1(Skola)
11. avgust:
19:15h Brazil - Hrvatska 1 (uertas)
00h Nigerija - Španija 2 (gasol)
03:30h Litvanija - Argentina 1 (valanciunas)
13.avgust:
19:15h Argentina - Brazil 2 (uertas)
00h Španija - Litvanija 1 (gasol)
03:30h Hrvatska - Nigerija 1 (Bogdanović)
15. avgust:
19:15h Nigerija - Brazil 2 (uertas)
00h Španija - Argentina 1 (gasol)
03:30h Litvanija - Hrvatska 1(Litvanska prevara Valančiunas)
P.S.Faul majku mu ima u Francuskoj još igrača uz de Koloa?! :rofl:
-
a jeste zakukuljili...sad treba guglat tko bi mogao biti MVP Nigerije, Kine i Venezuele... :cigara:
-
pa ti stavi mvp-a protivnika.
-
Dakle, sad 1/4 finale. Pogadja se pobjednik i MVP utakmice. Utakmice se igraju u noci izmedju srijede i cetvrtka pa pozurite.
SAD - Argentina (23.45)
Španija - Francuska (19.30)
Australija - Litvanija (16.00)
Srbija - Hrvatska (03.15)
-
SAD - Argentina 1 (Thompson K.)
Španija - Francuska 1 (Fernandez R.)
Australija - Litvanija 1 (Goulding C.)
Srbija - Hrvatska 2 (Bojan Bogdanović)
-
SAD - Argentina (23.45) 1 (Irving)
Španija - Francuska (19.30) 1 (Gasol)
Australija - Litvanija (16.00) 1 (Dellavedova)
Srbija - Hrvatska (03.15) 1 (Raduljica)
-
SAD - Argentina 1 (Anthony)
Španija - Francuska 1 (Gasol)
Australija - Litvanija 1 (Dellavedova)
Srbija - Hrvatska 1 (Bogdan Bogdanović)
-
SAD - Argentina 1 durent
Španija - Francuska 1 gasol
Australija - Litvanija 1 kalnietis
Srbija - Hrvatska 1 bojan bogdanovic
-
SAD 1 Irving. ; Francuska 2 Batum ; Litvanija 2. Valenciunas ; Hrvatska 2 Šaric
-
Oce li ko sabirat ovo? :respect
Rapidno pada broj ucesnika,ali ko ih jebe. Ko ostane zadnji neka ugasi svijetlo :D Evo polufinala,idemo opet pobjednik plus MVP, da sto manje smaramo.
petak 20:30
Spanija - SAD
subota 00:00
Australija - Srbija
-
petak 20:30
Spanija - SAD 2 (Irving)
subota 00:00
Australija - Srbija 2 (Bogdanović)
-
Sabraćemo sve na kraju, ako se nakanimo. :D
petak 20:30
Spanija - SAD 1 (Gasol)
subota 00:00
Australija - Srbija 2 (Jokić)
-
petak 20:30
Spanija - SAD 2 (Durant )
subota 00:00
Australija - Srbija 1 (Dellavedova)
-
petak 20:30
Spanija - SAD 1 (Gasol) :cigara:
subota 00:00
Australija - Srbija 1 (Mills)
-
Spanija - SAD 2 Gasol
Australija - Srbija 2 bogut
Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6012D using Tapatalk
-
Nedelja:
16:30 Australija - Španija
20:45 SAD - Srbija
-
Nedelja:
16:30 Australija - Španija 2 (Gasol)
20:45 SAD - Srbija 2 (Simonović)
-
Australija - Španija 2 (Mirotić)
i jedna navijačka :)
SAD - Srbija 2 (Teodosić)
-
Nedelja:
16:30 Australija - Španija 2 (Gasol)
20:45 SAD - Srbija 1 (Thompson)
-
Nedelja:
16:30 Australija - Španija 2 (Gasol)
20:45 SAD - Srbija 1 (Durant)
-
Australija - Spanija 2 Gasol
SAD - Srbija 2 Bogdanovic
-
Izvolite rezultate u eliminacionoj fazi, sutra ću se nakaniti za grupnu fazu :D :D
Dejo94 5+2+1, VolimPFC 5+1+2, Faul 5+2+1 = 8 bodova
VoNi 3+1+2 =6 bodova
MaliGan 0+3 = 3 boda
Blefer 1 bod
-
Na ove rezultate se čeka duže nego na rezultate BiH popisa stanovništva. :smeh3: :cigara:
-
Što bi rekli mi u CG, čekamo glasove iz Rožaja. :D
-
Znači u grupnoj fazi stanje je sledeće:
dejo94 26 bodova
Blefer, VoNi 24 boda
MaliGan , VolimPFC , Faul 23 boda
ladja 21 bod
Deneb 4 boda
-
Kada se sve sabere, tabela izgleda ovako:
dejo94 26+8= 34 boda
VolimPFC, Faul 23+8=31 bod
VoNi 24+6=30 bodova
MaliGan 23+3=26 bodova
Blefer 24+1=25 bodova
ladja 21 bod
Deneb 4 boda
JOŠ JEDNA POBEDA I TITULAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
-
nisam ni mislio da ti nećeš pobijedit kad si ti zbrajao bodove :kafa:
siguran sam da bi i faul bio pobjednik da je on zbrajao :cigara:
-
nisam ni mislio da ti nećeš pobijedit kad si ti zbrajao bodove :kafa:
siguran sam da bi i faul bio pobjednik da je on zbrajao :cigara:
Šta da se radi.. :D :D
-
U,tek se sad sjetih ovoga :D
Dejo,cestitam na pobjedi :respect Kad organizujes novo takmicenje u kojem ces da pobijedis? :D