Sportski forum
Teme van sporta => Fantasy igrice, kladionica, sportske simulacije => Temu započeo: dejo94 Avgust 22, 2019, 11:29
-
Nismo odavno igrali. Znači u grupnoj fazi samo pobjednika pogađamo, a kasnije ćemo MVP i ostalo. Ako imate neki prijedlog napišite.
1. kolo
31. avgust
09.30 Srbija – Angola (grupa D)
Poljska – Venecuela (A)
Rusija – Nigerija (B)
Iran – Portoriko (C)
Filipini – Italija (D)
Obala Slonovače – Kina (A)
Argentina – Koreja (B)
Španija – Tunis (C)
1. Septembar
Kanada – Australija (H)
Novi Zeland – Brazil (F)
Turska – Japan (E)
Dominikanska republika – Jordan (G)
Senegal – Litvanija (H)
Grčka – Crna Gora (F)
Češka – SAD (E)
Francuska – Njemačka (G)
Ponedjeljak, 2. septembar
09.30 Italija – Angola
10 Venecuela – Obala Slonovače
10.30 Nigerija – Argentina
10.30 Tunis – Iran
13.30 Srbija – Filipini
14 Kina – Poljska
14.30 Južna Koreja – Rusija
14.30 Portoriko – Španija
Utorak, 3. septembar
09.30 Australija – Senegal
10 Crna Gora – Novi Zeland
10.30 Japan – Češka
10.30 Njemačka – Dominikanska Republika
13.30 Litvanija – Kanada
14 Brazil – Grčka
14.30 SAD – Turska
14.30 Jordan – Francuska
Srijeda, 4. septembar
09.30 Angola – Filipini
10 Obala Slonovače – Poljska
10.30 Južna Koreja – Nigerija
10.30 Portoriko – Tunis
13.30 Italija – Srbija
14 Venecuela – Kina
14.30 Rusija – Argentina
14.30 Španija – Iran
Četvrtak, 5. septembar
09.30 Kanada – Senegal
10 Brazil – Crna Gora
10.30 Turska – Češka
10.30 Njemačka – Jordan
13.30 Litvanija – Australija
14 Grčka – Novi Zeland
14.30 SAD – Japan
14.30 Dominikanska Republika – Francuska
-
1. kolo
31. avgust
09.30 Srbija – Angola (grupa D) 1
Poljska – Venecuela (A) 1
Rusija – Nigerija (B) 2
Iran – Portoriko (C) 2
Filipini – Italija (D) 2
Obala Slonovače – Kina (A) 2
Argentina – Koreja (B)1
Španija – Tunis (C)1
1. Septembar
Kanada – Australija (H)2
Novi Zeland – Brazil (F)2
Turska – Japan (E)1
Dominikanska republika – Jordan (G)1
Senegal – Litvanija (H)2
Grčka – Crna Gora (F)1
Češka – SAD (E)2
Francuska – Njemačka (G)1
-
1. kolo
31. avgust
09.30 Srbija – Angola (grupa D) 1
Poljska – Venecuela (A) 2
Rusija – Nigerija (B) 1
Iran – Portoriko (C) 2
Filipini – Italija (D) 2
Obala Slonovače – Kina (A) 2
Argentina – Koreja (B) 1
Španija – Tunis (C) 1
1. Septembar
Kanada – Australija (H) 1
Novi Zeland – Brazil (F) 2
Turska – Japan (E) 1
Dominikanska republika – Jordan (G) 1
Senegal – Litvanija (H) 1
Grčka – Crna Gora (F) 1
Češka – SAD (E) 2
Francuska – Njemačka (G) 1
-
1. kolo
31. avgust
09.30 Srbija – Angola (grupa D) 1
Poljska – Venecuela (A) 1
Rusija – Nigerija (B) ‚1
Iran – Portoriko (C) 1
Filipini – Italija (D) 2
Obala Slonovače – Kina (A) 2
Argentina – Koreja (B) 1
Španija – Tunis (C) 1
1. Septembar
Kanada – Australija (H) 2
Novi Zeland – Brazil (F) 2
Turska – Japan (E) 2
Dominikanska republika – Jordan (G) c 1
Senegal – Litvanija (H) 2
Grčka – Crna Gora (F) 1
Češka – SAD (E) 2
Francuska – Njemačka (G) 1
-
1. kolo
31. avgust
09.30 Srbija – Angola (grupa D) 1
Poljska – Venecuela (A) 1
Rusija – Nigerija (B) 1
Iran – Portoriko (C) 1
Filipini – Italija (D) 2
Obala Slonovače – Kina (A) 2
Argentina – Koreja (B) 1
Španija – Tunis (C) 1
1. Septembar
Kanada – Australija (H) 2
Novi Zeland – Brazil (F) 2
Turska – Japan (E) 1
Dominikanska republika – Jordan (G) 1
Senegal – Litvanija (H) 2
Grčka – Crna Gora (F) 1
Češka – SAD (E) 2
Francuska – Njemačka (G) 1
-
1. kolo
31. avgust
09.30 Srbija – Angola (grupa D) 1
Poljska – Venecuela (A) 2
Rusija – Nigerija (B) 1
Iran – Portoriko (C) 2
Filipini – Italija (D) 2
Obala Slonovače – Kina (A) 2
Argentina – Koreja (B) 1
Španija – Tunis (C) 1
1. Septembar
Kanada – Australija (H) 2
Novi Zeland – Brazil (F) 1
Turska – Japan (E) 1
Dominikanska republika – Jordan (G) 1
Senegal – Litvanija (H) 2
Grčka – Crna Gora (F) 1
Češka – SAD (E) 2
Francuska – Njemačka (G) 1
-
1. kolo
31. avgust
09.30 Srbija – Angola (grupa D) 1
Poljska – Venecuela (A) 1
Rusija – Nigerija (B) 1
Iran – Portoriko (C) 2
Filipini – Italija (D) 2
Obala Slonovače – Kina (A) 2
Argentina – Koreja (B) 1
Španija – Tunis (C) 1
1. Septembar
Kanada – Australija (H) 2
Novi Zeland – Brazil (F) 2
Turska – Japan (E) 1
Dominikanska republika – Jordan (G) 1
Senegal – Litvanija (H) 2
Grčka – Crna Gora (F) 1
Češka – SAD (E) 2
Francuska – Njemačka (G) 1
-
1. kolo
31. avgust
09.30 Srbija – Angola 1
Poljska – Venecuela 1
Rusija – Nigerija 1
Iran – Portoriko 2
Filipini – Italija 2
Obala Slonovače – Kina 2
Argentina – Koreja 1
Španija – Tunis 1
1. Septembar
Kanada – Australija 2
Novi Zeland – Brazil 2
Turska – Japan 1
Dominikanska republika – Jordan 1
Senegal – Litvanija 2
Grčka – Crna Gora 1
Češka – SAD 2
Francuska – Njemačka 1
-
Ponedjeljak, 2. septembar
09.30 Italija – Angola 1
10 Venecuela – Obala Slonovače 1
10.30 Nigerija – Argentina 2
10.30 Tunis – Iran 1
13.30 Srbija – Filipini 1
14 Kina – Poljska 1
14.30 Južna Koreja – Rusija 2
14.30 Portoriko – Španija 2
Utorak, 3. septembar
09.30 Australija – Senegal 1
10 Crna Gora – Novi Zeland 1
10.30 Japan – Češka 2
10.30 Njemačka – Dominikanska Republika 1
13.30 Litvanija – Kanada 1
14 Brazil – Grčka 2
14.30 SAD – Turska 1
14.30 Jordan – Francuska 2
Srijeda, 4. septembar
09.30 Angola – Filipini 1
10 Obala Slonovače – Poljska 2
10.30 Južna Koreja – Nigerija 2
10.30 Portoriko – Tunis 1
13.30 Italija – Srbija 2
14 Venecuela – Kina 2
14.30 Rusija – Argentina 2
14.30 Španija – Iran 1
Četvrtak, 5. septembar
09.30 Kanada – Senegal 1
10 Brazil – Crna Gora 2
10.30 Turska – Češka 1
10.30 Njemačka – Jordan 1
13.30 Litvanija – Australija 1
14 Grčka – Novi Zeland 1
14.30 SAD – Japan 1
14.30 Dominikanska Republika – Francuska 2
-
09.30 Italija – Angola 1
10 Venecuela – Obala Slonovače 1
10.30 Nigerija – Argentina 2
10.30 Tunis – Iran 1
13.30 Srbija – Filipini 1
14 Kina – Poljska 1
14.30 Južna Koreja – Rusija 2
14.30 Portoriko – Španija 2
Utorak, 3. septembar
09.30 Australija – Senegal 1
10 Crna Gora – Novi Zeland 1
10.30 Japan – Češka 2
10.30 Njemačka – Dominikanska Republika 1
13.30 Litvanija – Kanada 2
14 Brazil – Grčka 2
14.30 SAD – Turska 1
14.30 Jordan – Francuska 2
Srijeda, 4. septembar
09.30 Angola – Filipini 1
10 Obala Slonovače – Poljska 2
10.30 Južna Koreja – Nigerija 2
10.30 Portoriko – Tunis 1
13.30 Italija – Srbija 2
14 Venecuela – Kina 2
14.30 Rusija – Argentina 2
14.30 Španija – Iran 1
Četvrtak, 5. septembar
09.30 Kanada – Senegal 1
10 Brazil – Crna Gora 1
10.30 Turska – Češka 1
10.30 Njemačka – Jordan 1
13.30 Litvanija – Australija 1
14 Grčka – Novi Zeland 1
14.30 SAD – Japan 1
14.30 Dominikanska Republika – Francuska 2
-
Ponedjeljak, 2. septembar
09.30 Italija – Angola 1
10 Venecuela – Obala Slonovače 2
10.30 Nigerija – Argentina 2
10.30 Tunis – Iran 1
13.30 Srbija – Filipini 1
14 Kina – Poljska 2
14.30 Južna Koreja – Rusija 2
14.30 Portoriko – Španija 2
Utorak, 3. septembar
09.30 Australija – Senegal 1
10 Crna Gora – Novi Zeland 1
10.30 Japan – Češka 2
10.30 Njemačka – Dominikanska Republika 1
13.30 Litvanija – Kanada 1
14 Brazil – Grčka 2
14.30 SAD – Turska 1
14.30 Jordan – Francuska 2
Srijeda, 4. septembar
09.30 Angola – Filipini 1
10 Obala Slonovače – Poljska 2
10.30 Južna Koreja – Nigerija 2
10.30 Portoriko – Tunis 1
13.30 Italija – Srbija 2
14 Venecuela – Kina 2
14.30 Rusija – Argentina 2
14.30 Španija – Iran 1
Četvrtak, 5. septembar
09.30 Kanada – Senegal 1
10 Brazil – Crna Gora 2
10.30 Turska – Češka 1
10.30 Njemačka – Jordan 1
13.30 Litvanija – Australija 1
14 Grčka – Novi Zeland 1
14.30 SAD – Japan 1
14.30 Dominikanska Republika – Francuska 2
-
ponejdeljak sam propustio
Utorak, 3. septembar
09.30 Australija – Senegal 1
10 Crna Gora – Novi Zeland 1
10.30 Japan – Češka 2
10.30 Njemačka – Dominikanska Republika 1
13.30 Litvanija – Kanada 1
14 Brazil – Grčka 2
14.30 SAD – Turska 1
14.30 Jordan – Francuska 2
-
Utorak, 3. septembar
09.30 Australija – Senegal 1
10 Crna Gora – Novi Zeland 1
10.30 Japan – Češka 2
10.30 Njemačka – Dominikanska Republika 1
13.30 Litvanija – Kanada 1
14 Brazil – Grčka 2
14.30 SAD – Turska 1
14.30 Jordan – Francuska 2
-
Utorak, 3. septembar
09.30 Australija – Senegal 1
10 Crna Gora – Novi Zeland 1
10.30 Japan – Češka 2
10.30 Njemačka – Dominikanska Republika 1
13.30 Litvanija – Kanada 1
14 Brazil – Grčka 1
14.30 SAD – Turska 1
14.30 Jordan – Francuska 2
Srijeda, 4. septembar
09.30 Angola – Filipini 1
10 Obala Slonovače – Poljska 2
10.30 Južna Koreja – Nigerija 2
10.30 Portoriko – Tunis 1
13.30 Italija – Srbija 2
14 Venecuela – Kina 2
14.30 Rusija – Argentina 2
14.30 Španija – Iran 1
Četvrtak, 5. septembar
09.30 Kanada – Senegal 2
10 Brazil – Crna Gora 1
10.30 Turska – Češka 1
10.30 Njemačka – Jordan 1
13.30 Litvanija – Australija 2
14 Grčka – Novi Zeland 1
14.30 SAD – Japan 1
14.30 Dominikanska Republika – Francuska 2
-
Srijeda, 4. septembar
09.30 Angola – Filipini 1
10 Obala Slonovače – Poljska 2
10.30 Južna Koreja – Nigerija 2
10.30 Portoriko – Tunis 1
13.30 Italija – Srbija 2
14 Venecuela – Kina 1
14.30 Rusija – Argentina 2
14.30 Španija – Iran 1
Četvrtak, 5. septembar
09.30 Kanada – Senegal 1
10 Brazil – Crna Gora 1
10.30 Turska – Češka 1
10.30 Njemačka – Jordan 1
13.30 Litvanija – Australija 1
14 Grčka – Novi Zeland 1
14.30 SAD – Japan 1
14.30 Dominikanska Republika – Francuska 2
-
petak 06.09.2019
Poljska - Rusija 2
Srbija - Portoriko 1
Argentina- Venecuela 1
Španija - Italija 1
-
Poljsa - Rusija 2
Srbija - Portoriko 1
Argentina- Venecuela 1
Španija - Italija 1
-
Poljsa - Rusija 2
Srbija - Portoriko 1
Argentina- Venecuela 1
Španija - Italija 1
-
Argentina 1
Italija 2
-
Argentina 1
Španija 1
-
Subota 07.09.2019.
Australija - Dominikanska Republika 1
Brazil - Češka 1
Francuska - Litvanija 1
SAD - Grčka 2
-
Australija - Dominikanska Republika 1
Brazil - Češka 1
Francuska - Litvanija 2
SAD - Grčka 1
-
Subota 07.09.2019.
Australija - Dominikanska Republika 1
Brazil - Češka 1
Francuska - Litvanija 1
SAD - Grčka 2
-
Nedelja 08.09:
Venecuela - Rusija
Italija - Portoriko
Poljska - Argentina
Srbija - Španija
Ponedeljak 09.09:
Dominikanska republika - Litvanija
Češka - Grčka
Francuska - Australija
SAD - Brazil
-
Nedelja 08.09:
Venecuela - Rusija 2
Italija - Portoriko 1
Poljska - Argentina 2
Srbija - Španija 1
Ponedeljak 09.09:
Dominikanska republika - Litvanija 2
Češka - Grčka 2
Francuska - Australija 1
SAD - Brazil 1
-
Nedelja 08.09:
Venecuela - Rusija 2
Italija - Portoriko 1
Poljska - Argentina 2
Srbija - Španija 1
Ponedeljak 09.09:
Dominikanska republika - Litvanija 2
Češka - Grčka 2
Francuska - Australija 2
SAD - Brazil 1
-
Nedelja 08.09:
Venecuela - Rusija 2
Italija - Portoriko 1
Poljska - Argentina 2
Srbija - Španija 1
Ponedeljak 09.09:
Dominikanska republika - Litvanija 2
Češka - Grčka 2
Francuska - Australija 1
SAD - Brazil 1
-
Nedelja 08.09:
Venecuela - Rusija 2
Italija - Portoriko 1
Poljska - Argentina 2
Srbija - Španija 1
Ponedeljak 09.09:
Dominikanska republika - Litvanija 2
Češka - Grčka 2
Francuska - Australija 2
SAD - Brazil 1
-
Osmina finala:
Utorak 10.09.
13h Argentina - Srbija
15h Španija - Poljska
Srijeda 11.09.
13h SAD - Francuska
15h Australija - Češka
Prvi slobodan dan na prvenstvu ću sabrati poene.
-
Osmina finala:
Utorak 10.09.
13h Argentina - Srbija 2
15h Španija - Poljska 1
Srijeda 11.09.
13h SAD - Francuska 1
15h Australija - Češka 1
-
Argentina - Srbija 2
Spanija - Poljska 1
SAD - Francuska 1
Australija - Ceska 1