Autor: Boki Tema: Košarkaške mlađe kategorije  (Pročitano 37743 puta)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaške mlađe kategorije
« Odgovor #75 poslato: Jul 21, 2012, 08:15 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Loše, loše. Ne kucam ovo zbog poraza, čak i da smo dobili ovaj meč, ovo bi bila očajna utakmica.


Definitivno....koliko su nam samo kontri uradili....




Stvarno majku mu ja se ne sećam kad je bilo reprezentacija bilo klubovi iz Srbije bilo koga dobili kad je ovaj baksuz od Dende prenosio!?Kad čujem njegov glas odmah imam laganu nervozu...


P.S.Danas je totalno podbacio Miljenović ..Cvetković se kasno probudio bolji od ostalih Bogdanović(gde on igra btw?)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaške mlađe kategorije
« Odgovor #76 poslato: Avgust 15, 2012, 10:10 »
inace trenutno se igra U18 ep,nasi su treci u svojoj grupi,iza litvanije i spanije,i usli smo u cetvrtfinale.mislim da ce nam bugari biti protivnik,oni bi trebalo da su u krugu od 3 ekipe-bugarska,letonija i rusija, najbolji,dok je naravno hrvatska ubedljivo prva u toj grupi(mali saric dominira-prvi strelac i drugi skakac turnira).


inace selektor-dzoli mijatovic, nam je neverovatan,djukanovic mu uopste ne igra,ristic danas tek koji minut(igrao je ranije dosta vise,ali zadnje dve tek po koji minut),pojedini igraci igraju 35+,premalo igra i rebic.sve u svemu selektor ne gleda uopste potencijal nasih igraca,samo gura one fizicki dominantnije,naravno da bi ostvario bar za jedno mesto bolji plasman,a ne zanima ga razvoj igraca.to je taj nas koncept...nije ni cudo sto nam talenti na veliko propadaju i sto jekosarka tu gde jeste...


evo ga zvanicni sajt prvenstva...

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
« Poslednja izmena: Avgust 15, 2012, 10:16 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaške mlađe kategorije
« Odgovor #77 poslato: Avgust 17, 2012, 06:20 »
juniori usli u polufinale,izgleda da smo imali puno srece u zrebu,rusi koji su tamo bili 3 u grupi su izbacili spaniju koja je nas opusteno otresla.a  nama su dopali bugari koji su se pobedom protiv hrvata(koji su vec bili prvi i nije im trebala pobeda,a sarica su odmarali) nasli na drugom mestu grupe,ruku na srce u krugy od 3ekipe sa.istim ucinkom... ne znam na koga sada idemo...
dule i danas tek koji min u igri,uako milutinov nije ni otisao na ep,ispred njega.je djoko salic(srbin iz bih,mislim da je sa sokoca,koga je naravno i bih htela,i cak se pisalo da.ce ovog leta.igrati zanjih,aiako je bio nas kadet),a pretpostavljam i da jankovic po linutazi mu koji minut pokrije poziciju 5
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.967
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaške mlađe kategorije
« Odgovor #78 poslato: Septembar 17, 2012, 12:27 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Bravo Dule...  :aplauz: :aplauz: :aplauz:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaške mlađe kategorije
« Odgovor #79 poslato: Septembar 17, 2012, 05:33 »
 :aplauz: :aplauz: :aplauz:
napisao sam to i na zvezdinoj temi,a grobari se odmah nadaju i sele ga u partizan. :P



A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaške mlađe kategorije
« Odgovor #80 poslato: Januar 04, 2013, 07:12 »
 Đoko Šalić za MVP: San mi je dres Partizana   petak, 04 januar 2013 19:00     Autor:  Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava     Mladi centar je za "MVP" pričao o nedavnom iskustvu iz Rima, pozivu iz Bosne i Hercegovine, reprezentaciji Srbije, Partizanu, Nikoli Pekoviću...    Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava   Za sve one kojima je košarka u krvi i koji je pomno prate nije bilo veliko iznenađenje kada je Đoko Šalić Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava juniorskog turnira Evrolige održanog u Rimu krajem 2012. godine. On je sa ekipom Sparsa osvojio prestonicu Italije i izborio plasman na završni turnir elitnog takmičenja."Utisci iz Rima su zaista fenomenalni. Zadovoljan sam svojom igrom i igrom čitavog tima. Osvojili smo prvo mesto i plasirali se u London. Sada čekamo da vidimo ko će nam biti protivnici i idemo sa istim ambicijama kao što smo išli u Rim - da damo sve od sebe i pokušamo da osvojimo Evropu. Spars je klub koji je osnovan pre sedam godina sa ciljem da afirmiše mlade igrače. Sam plasman u London je veliki uspeh, kako za klub tako i ta BiH košarku", preneo nam je Šaliž utiske iz "večog grada", gde je zaslužio MVP priznanje sa 21.8 poena i 10.5 skokova u proseku. U finalu je vodio svoju ekipu sa 29 koševa i 11 uhvaćenih lopti.Šalić je prethodnog leta nastupao za selekciju Srbije do 18 godina koja je osvojila bronzu na Evrobasketu u Litvaniji. Igrao je u konkurenciji sa godinu dana starijim igračima i beležio 8.9 poena i 4.1 skokova."Za mene je bilo veliko zadovoljstvo da igram za svoju zemlju i to sa godinu dana starijim igračima. Osvojili smo treće mesto, a moglo je da bude i bolje. Izgubili smo nesrećno od Litvanije u polufinalu. Ipak, zadovoljan sam uspehom koji smo napravili na tom takmičenju."Tokom leta se u košarkaškoj čaršiji govorilo o tome da bi mladi centar mogao da nastupa za selekciju Bosne i Hercegovine, pa smo ga pitali koliko istine ima u tome:"Istina je da su tražili da igram za njih, ali sam odbio iz jednostavnog razloga što je Srbija moja zemlja, a uz to nastupa u A diviziji".
Šalić pripada generaciji srpskih košarkaša koja se odlikuje izuzetno talentovanom centarskom linijom. Kroz mlađe selekcije nacionalnog tima je prošao sa godinu dana starijim Nikolom Milutinovim i vršnjakom Dušanom Ristićem."Za njih dvojicu imam samo reči hvale. Sjajni su igrači, vredni momci. Sve što želim sebi to ćelim i njima, pre svega dobro zdravlje i uspeh u onome što rade."Mnogo "bure" i spekulacija izazvali su letošnji treninzi u Partizanu, a evo kako Šalić gleda na taj period:"Za mene je to bilo jedno veliko iskustvo. Mnogo su mi značili treninzi sa crno-belima. Od kada sam počeo da treniram košarku san mi je da obučem dres Partizana, a neko na koga se ugledam je Nikola Peković", istakao je.Kakve su Vaše želje u novoj godini i u nekoj daljoj budućnosti?"Pre svega, voleo bih da me zaobiđu povrede i da osvajam trofeje, sa klubom i reprezentacijom. Uz to, voleo bih da na kraju godine budem bolji igrač nego što sam sada. Što se nekih dugoročnih ćelja tiče, san svakog igrača je NBA liga, pa tako i meni", poručio je za kraj Đoko Šalić.
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaške mlađe kategorije
« Odgovor #81 poslato: Januar 04, 2013, 07:20 »
Mislim i da se pominjalo da je Duletova želja da za 2-3 godine imamo centarski tandem Milutinov-Šalić.



Problem je što ima neki robovlasnički ugovor sa Gazdom KK Spars do 2017.
« Poslednja izmena: Januar 04, 2013, 07:24 VolimPFC »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaške mlađe kategorije
« Odgovor #82 poslato: Januar 09, 2013, 09:49 »
Citat
Košarkaški klub Ulcinj će učestvovati na Sedmom memorijalnom turniru "Nikola Vojinović Rosi" koji se igra u znak sjećanja na tragično stradalog nekadašnjeg košarkaša u velikoj željezničkoj tragediji koja se dogodila u mjestu Bioče kod Podgorice, biće održan 12. i 13. januara ove godine u bjelopoljskoj sportskoj hali „Nikoljac”.Na Turniru će učestvati pored ekipe Ulcinja i ekipa Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijavaa iz Beograda,te domaćin Centar i ekipa Sutjeska.
Pretpostavljam da je riječ o kadetima.


Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Na mreži Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.884
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaške mlađe kategorije
« Odgovor #83 poslato: Februar 21, 2013, 04:51 »
narednih par dana se u Beogradu održava kvalifikacioni turnir za F8 juniorske Evrolige.


Pored 3 naše ekipe (Partizan, CZV, Mega) učestvuju još i francuski INSEP, češki USK, Cedevita, Trevizo, Alba...


Eto prilike za sve ljubitelje košarke da navrate na Čukaricu (FMP-ove dvorane) i da vide sa čim raspolaže srpska košarka u mlađim kategorijama.


CZV ima najjači tim, Rebić, Ristić i Đukanović već igraju seniorsku košarku za FMP, Ristić bi mogao da bude the next big thing naše košarke, Gudurić i Tejić su takođe reprezentativci, Kaplanović ima 210cm... Ukratko, mislim da su favoriti, ali lako bi mogli "skliznuti".


Partizan nema velikih rezultatskih ambicija, ali po nekom individualnom kvalitetu mogao bi predstaviti igrače za budućnost. Makedonac Andrej Magdevski je godinu dana mlađi od konkurencije (96 godište), a nažalost zbog pravila saveza ne može da igra domaće turnire. Kažu da bi već naredne sezone mogao u prvi tim kod Duleta. Takođe, Partizan je na turnir prijavio i Miloša Glišića koji je trenutno najbolji srpski košarkaš u 98 godištu. Pokretna, moderna četvorka, vrlo je moguće da će ga već sada gurnuti u vatru sa 3 godine mlađim protivnicima.


Što se tiče ostalih igrača Partizana, oni su ove godine stekli veliko iskustvo igrajući B ligu za Partizan 2, Dušan Ranitović, Vasilije Pušica, Nemanja Đorđević, Miloš Vraneš su OK momci i ja verujem da su u stanju napraviti neko iznenađenje.


Što se tiče Mege, u fokusu će biti odlični Nikola Jokić. Nedavno je stigao iz Vojvodine, a kružile su priče da je Dule baš zagrizao da ga dovede u Partizan. Ipak, Miško ga je pretekao. Jokić za sada dominira u domaćoj juniorskoj ligi, dabl-dabl uglavnom upuca već do poluvremena. Pored njega, moj lični favorit je bek Rade Zagorac, klasičan "crnac", rođen za 1 na 1 igru.


Uglavnom, za ljubitelje košarke ovo je savršen vikend.  :clap:

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.849
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaške mlađe kategorije
« Odgovor #84 poslato: Februar 21, 2013, 05:09 »
Ristoic je bio clan ovog foruma, al ga nesto nema  :zbunjen:
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaške mlađe kategorije
« Odgovor #85 poslato: Februar 21, 2013, 05:15 »
Dule ce stopama LBJ..
Kao sto je ovaj na tv objavio da prelazi u Majami, tako ce i Dule ovde samo da se pojavi i napise da prelazi u klub za koji navija od malih nogu  :aplauz:
Oprem dobro

Na mreži Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.884
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaške mlađe kategorije
« Odgovor #86 poslato: Februar 21, 2013, 05:23 »
eto, nisam znao  :)


gledao sam ga par puta, zanimljiv je igrač, tip "mekanog centra", pomalo podseća na Paua. Ja lično mislim da je Milutinov odabrao bolje mesto za napredak i da će više postići, ali ko zna

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.849
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaške mlađe kategorije
« Odgovor #87 poslato: Februar 21, 2013, 05:44 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
eto, nisam znao  :)


gledao sam ga par puta, zanimljiv je igrač, tip "mekanog centra", pomalo podseća na Paua. Ja lično mislim da je Milutinov odabrao bolje mesto za napredak i da će više postići, ali ko zna
znas kako mu je bio nick???


GrobarNS, ako se dobro secam
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaške mlađe kategorije
« Odgovor #88 poslato: Februar 21, 2013, 05:49 »
jeste  :yes:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaške mlađe kategorije
« Odgovor #89 poslato: Februar 21, 2013, 08:51 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Dule ce stopama LBJ..
Kao sto je ovaj na tv objavio da prelazi u Majami, tako ce i Dule ovde samo da se pojavi i napise da prelazi u klub za koji navija od malih nogu  :aplauz:
to mozes samo da sanjas...dule potpisuje profi ugovor sa zvezdom krajem ove godine.

inace stvarno sto neko rece nikada se niko sa foruma nije potrduio da uradi neki intervju sa nekim i sl,a eto siguran sam da mnogi sa foruma imaju duleta medju prijateljima na fejsu,jos iz doba dok je bio aktivan forumas...

a bio je najaktivniji jos dok je bio u novom sadu i tamo igrao,prelaskom u fmp,imao je sve manje vremena,pisao je i onda ali je vremenom smanjivao.pisao je do pred kraj 2010,a zadnju posetu registrovanu na starom forumu ima kada je ovaj vec poceo sa radom(oktobar 2011),verovatno se ovde nije ni registrovao(ne znam pretpostavljam).inace imao je preko 1700 poruka,i jedno vreme dok su mu obaveze dozvoljavale bio je dosta aktivan...
« Poslednja izmena: Februar 21, 2013, 10:03 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...