Autor: Boki Tema: Košarkaška liga Srbije  (Pročitano 239618 puta)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #390 poslato: Maj 06, 2013, 03:09 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
puna podrška nebojši čoviću u borbi protiv dukljansko-komunističke mafije









 :cigara:  :zvizvdi:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #391 poslato: Maj 06, 2013, 08:35 »
profo,nije u redu da se zapostavlja drugi transparent sa iste utakmice,tj da se branko lazic stalno gura u drugi plan...


 :aplauz: :aplauz: :aplauz:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #392 poslato: Maj 06, 2013, 10:04 »
takvog igraca zaboraviti  :no:

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #393 poslato: Maj 06, 2013, 10:04 »
prekosutra novo samaranje mrtvog magarca  :poguzi: :poguzi: :poguzi:

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
.
« Odgovor #394 poslato: Maj 06, 2013, 12:03 »
Cak magarac ove sezone gica nogom,nije mrtav! :)
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #395 poslato: Maj 07, 2013, 04:07 »
Човић: Ако се не плашите бејзбол палица, гепековања и осталих свињарија…    7 мај, 2013   Председник Црвене звезде Небојша Човић оптужио је Партизан и тренера вечитог ривала Душка Вујошевића да се баве манипулацијама и истакао да се црвено-белима не дозвољава да буду први.Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava(ФОТО: Д. Жарковић)Не желим да кварим ову конференцију за медије, јер наше конференције су увек биле нормалне. Међутим, очигледно је дошло време кад на конференцијама морамо да објашњавамо неке сталне тенденције и покушаје манипулације свешћу које се догађају од гуруа Партизана Душка Вујошевића. Или мог бившег познаника. Зашто кажем бившег јер сам познавао једног Дулета Вујошевића, али време живот и још понешто може свашта да направи од човека он је добар пример за то – рекао је Човић, који је потом наставио:– Зато ћу прокоментарисати неке ствари јер Црвена звезда више нема разлога да ћути. Прво ми и Партизан као што знате уопште нисмо помирени. Пре почетка сезоне је исто био напад Вујошевића на који смо одговорили. Конкретно, ја сам одговорио. Након тога ми се њима нисмо бавили нити нам је намера. Ако имате храбрости и ако се не плашите бејзбол палица, гепековања и осталих свињарија које су рађене са њихове стране, једне групе људи Партизана, онда тереба направити генезу њихових конференција за медије. Почевши од промоције тима на Kалемегдану па надаље.Човић је потом наставио:– Има ли једна конференција на којој није помињана црвена звезда, да није повезивана са влашћу да није подметана прича око једног човека у власти и који не крије да је звездаш. Ја сам побројао у интервју одређене људе који навијају за Партизан и који се такође налазе у власти. Али Вучић је био на само једној утакмици звезде, против Галатасараја када је предводио међународну делегацију. Колико се сећам нити је скидао сако нити је завртао рукаве нити се бусао у груди нити је облачио Партизанов дрес за разлику од бившег председника Србије, Бориса Тадића.Човић је поновио да је Звезда објавила колико је до сада добила новца од државе и јавних предузећа, али да је проблем сто то није учинио и Партизан.– Кад неко избегава дијалог, а Звезда је била та која је прва пружила руку, јасно је да се ради о манипулаторима. Такође, кад је у питању клупски буџет, он је ове сезоне у Партизану износио 3,47 милиона евра , што је слично нашем буџету, с тим да не треба заборавити да ми морамо да враћамо и дугове – рекао је он.Он је навео да манипулацију представља и тврдња да је Звезда вратила 15,5 милиона евра дуга.– То није тачно, јер смо ми ушли у законом предвиђен простор за регулисање дугова и све смо радили јавно – објаснио је први цовек црвено-белих.Човић је истакао да лоше стање у српској кошарци траје већ више од једне деценије.– Ситуација је иста сваке године још од 2000. Кад год Звезда дође до трофеја одмах се јаве новинари ‘спавачи’ да буду портпароли Партизана, а судије и делегати се ‘препакују’ у навијаче. Последњих десет година се мењају управе у Звезди и свака се сукобљава са истим навијачима судијама и ‘кумовским мрежама’, нажалост ништа се не мења – рекао је Човић.Човић је оценио да је Звезди и раније онемогућавано да дође до трофеја и то кад су екипу водили Драган Шакота, а затим и Светислав Пешић.Он је поново критиковао најбољег српског судију Илију Белошевића, због начина на који је делио правду у финалу Јадранске лиге у Лакташима, кад је Партизан славо са 71:63.– Све је било суперрегуларно у Лакташима, јел да? Знам да је Белошевић позван на фајнал-фор Евролиге, али видећемо да ли ће тамо и судити, јер се ради о арбитру који има различите критеријуме у зависности од такмичења у којем суди. Смета м и кад Звезда направи успех, одмах се прича о завери или спрези са влашћу, а када то уради Партизан спомињу се систем и рад – рекао је Човић.Он је додао да је својевремено, пре две сезоне на интервенцију једног тадашњег политичара на власти, који навија за Партизан, Звезда остала без новчане помоћи компаније Телеком Србија.– Жао ми је што почињем да личим на онај спреј в.д. који се прска кад нешто зарђа, али ја немом разлога никога да се плашим. Нека нас они оставе на миру, јер ми заиста не морамо да трпимо такво понашање тенера Партизана – поручио је Човић.Човић је поновио како је одлука о додељивању титуле првака Србије јунорима Партизана после туче играча вечити ривала у Чачку „срамотна и скандалозна”Први човек црвено белих остврнуо се на детаљ са финалне утакмице у Лакташим.– Ту се доказало да за 0,6 секунди не може да се постигне кош, осим кад је то неком потребно. Два пута је понављан напад у том времену и видело се да једноставно, није могуће постићи кош – рекао је Човић алудирајући на погодак Душана Кецмана пре три годие у Загребу, кад је Партизан трооком у последњих шест десетинки савладао Цибону и освојио титулу шампиона Јадранске лиге.
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #396 poslato: Maj 07, 2013, 04:15 »
Čovek plače i za trojkom Kecmana  :smeh1: :smeh1: :smeh1: :smeh1: :smeh1:

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #397 poslato: Maj 07, 2013, 04:19 »
Nebojsa, pozdravila te Mira Skoric..

Ajde sto covek ne moze da preboli da je spiskao brdo svojih i tudjih para u ekipu i opet ostao bez prstena, nego mu sad smeta i Kecmanova trojka.. Opasno je izgubio kompas i sad stvarno predstavlja veliku opasnost po bezbednost na derbijima.. Ono sto su bili Vesic i Pauk na pocetku svog mandata, to je macji kasalj za ovog bolesnika..
Oprem dobro

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #398 poslato: Maj 07, 2013, 04:20 »

    Oštra reprika predsednika Zvezde: Nemam nikakav strah da kažem kako je u srpskoj košarci od 2000. godine sve isto. Mi ne nazivamo nacionalnim blagom dva Francuza, Bosanca i Letonca...

    Samo sat vremena pošto je Duško Vujošević u najavi Večitog derbija imao štošta da poruči komšijama i pre svega Nebojši Čoviću, prvi čovek Crvene zvezde se pojavio pred novinarima na konferenciji njegovog tima. Burna rasprava preko medija se nastavila.

    - Voleo sam da slušam Mišu Kovača do rata, posle toga pitajte krajišnike da li vole da ga slušaju, Ja nemam veze veze sa HDZ-om A što se tiče prstenja ja ga imam dva sa FMP i sa Refleksom – rekao je Nebojša Čović na Malom Kalemegdanu.

 - Možda se vi plašite da pišete ali mi nemamo razloga da ćutimo. Ako se plašite bejzbol palica, prebijanja, gepekovanja, njihovih svinjarija i ostalih stvari koje su rađene od nekih ljudi iz Partizana. Ja se ne plašim.

    Prvi čovek crveno – belih je u dahu ispaljivao jednu za drugom optužbom…

 - Nemam nikakav strah da kažem kako je, jer je svake godine od 2000. u Srbiji i sprskoj košarci sve je isto. Kada dođemo do trofeja onda spavači, takozvani objektivni novinari, se potrude da budu portparoli Partizana. Objaektivne sudije se presvlače u navijače. Gde ima to da neko bije sudiju, a taj sudija kasnije porodično napreduje.

    - Kad neko nije intelektualno dorastao i koristi umotvorine i složene izraze znajte da se radi o manipulaciji.

 - Deset godina s emenjaju uprave u KK Crvena zvezda ali se svaka struktura suoči sa stim novinarima, sudisjkim vezama kumovima i ništa se ne dešava. I svi ćute, a pri tom dokl je došla naša košarka.

 - Mi ne nazivamo nacionalnim blagom dva Franciuza, jednog Bosanca i jednog Letonca. Nemam ništa protiv njih, ali naše nacionalno blago je mogao da bude Pekovič li gabje Vujošević odveo da igra za Crnu Goriu. Šta treba da sepravimo ludi.

 :clap: Samo gazi LEGENDO
« Poslednja izmena: Maj 07, 2013, 04:21 Tufi »
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #399 poslato: Maj 07, 2013, 04:26 »
Rekoh ja da vise nije ni smijesno, covjek je ozbiljno umno bolestan, i kao takav predstavlja opasnost po javnu bezbjednost.






Na sve moguce nacine sprijeciti ulazak delija u halu. Legenda preko toga planira da izvezde prekid i haos na ovom derbiju.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #400 poslato: Maj 07, 2013, 04:50 »
cekaj sto ne spominjete umnu bolest vaseg trenera?dok je covic dobar deo curtao,vas trener je skoro na svakoj konferenciji direktno ili indirektno spominjao zvezdu,pa ne primetih da ste se tako bunili...kome dule ne smeta,ne vidim ni jedan razklog da mu smeta covic...


PS.jos nisam procitao sta je covic sada rekao(citao sam onu izjavu od pre 5-6dana)...
« Poslednja izmena: Maj 07, 2013, 04:50 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.849
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #401 poslato: Maj 07, 2013, 04:59 »
Kome smeta Covic ???


pa dvorske lude su se uvek volele, ljudi vole cirkus i sve sto je povezano s njim je intresantno i zabavno
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #402 poslato: Maj 07, 2013, 05:10 »
covic je sve sem dvorske lude...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.849
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #403 poslato: Maj 07, 2013, 05:19 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
covic je sve sem dvorske lude...


хммм, хисам баш сигуран, у задње време се мало погубио, како му сезона иде у курац тако се више бламира
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #404 poslato: Maj 07, 2013, 05:20 »
Naravno da nije dvorska luda.


On je kriminalac i psihopata. Patoloski lazov, veliki manipulator i moralni patuljak.








Idiot koji ne zna sta je to obraz ili sram, iznosi lazi o nasem budzetu od 3.5 miliona(!?!) a mi dugujemo 4-5 plata igracima ove sezone, da ne pricamo sto mnogi bivsi igraci nisu isplaceni jer se jednostavno nema para... Kod nas je najvecu zaradu imao Gordon, trebalo je da dobije 220k da je ostao do kraja sezone... poslije toga ide Vesterman sa nesto oko 200k...




Sto ne pominje Rakocevicev ugovor,  800k + 2 nekretnine za dvije godine...






Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.