Autor: Boki Tema: Košarkaška liga Srbije  (Pročitano 240425 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.712
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #450 poslato: Maj 08, 2013, 12:53 »
 kao prvo ja sam bio među tim koji su navodno pušteni i to nikakve veze ni sa delijama ni sa čovićem nema,on je kasnije samo došao iz partera da bude zajedno sa nama na tribini a tu nije bio ni jedan od vođa delija niti neka značajnija grupa uglavnom veterani koji godinama prate košarkaški klub i koji su uvek u tom ćošku i parteru B kao što će biti i večeras doduše bez mene pošto imam obaveze da vodim neke vojvođane na ručak i na finale kupa, pustite te kaubojske priče o fantomskom uletanju 500 delija i slične gluposti
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #451 poslato: Maj 08, 2013, 01:17 »
Ovde će se pročitati o svemu osim o samoj utakmici.


Zvezda plaća ceh forsiranju Rakočevića. Kako je opao sa formom, tako su se rezultati desetkovali. Plus mali Cvele povredjen, a on savršeno dobro igra odbranu na Bogdanoviću koga jako dobro poznaje.
Partizan je u naletu forme, Lovrenj se pokazao odlično, Bertans igrač koji nam je falio deceniju celu, Leo i Gordić na pleju u dobroj formi.


Sve ispod pobede Partizana od 10+ razlike je prvorazredno iznenadjenje.


Dule po običaju baca kosku na koju se ovi nahvataju. Ponekad pomislim da primarijusi poput Vesića, Žeželja i Mirka Pavlovića su deo istorije, ali me uveliko demantuju demagozi.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #452 poslato: Maj 08, 2013, 02:39 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
A ciji je kum Neskovic ?? i odakle ta prica??

Stvarno ne znam...

Blefer, koji vam je to po redu RK? 3-4?
nešković je todorićev kum i nije njega štipao vujošević nego oberkneževića a ovaj nešković okretao glavu ka todoriću i ćaskao sa njim kao da se ništa ne događa, to kako je dostigao do ptrve lige zna se poodavno isto kao i to ko je doveo Miliju u Srbiju i omogućio mu da sudi čak i po evropiRK je takav kakav je meni mnogo draži nego na primer naš VK igraju momci baš za sendvič i markicu a njihov trener ne prima čak ni tu jednu platu   

Što uopšte nije tačno, nemaji nikakve kumovske veze. To je pre par godina lupio neki lelemud iz vašeg kluba i sad se tretirao kao istina, isto kao što je pokrenuta tada priča da je Vojinović neki sestrić ili nešto slično Vujoševiću i da se gepekuju sudije, sve je to iz vremena Vesićeve i Paukove kuhinje.  Jedina istina je da su njih dvojica iz istog kraja i to je sve.

Što se tiče razloga zašto ne sude naše najbolje sudije ove godine derbije, to je isključivo vaše maslo, Čović ne želi najbolje sudije kao što nije želeo ni u prvom derbiju u KLS. Inače Pecelj je Čovićev sudija od ranije, to znam pošto mu je poznanik i komšija i znam kako razmišlja i za koga navija.  ::)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.712
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #453 poslato: Maj 08, 2013, 03:03 »
mora da je tako  :blabla:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #454 poslato: Maj 08, 2013, 05:29 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>



VI LAŽETE!    :smeh1:

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #455 poslato: Maj 08, 2013, 06:15 »
eto, glavno da mene djemba naziva ostrašćenim (wtf?!) i traži dokaze...
a onda mu profa stavi jedan od istih...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #456 poslato: Maj 08, 2013, 06:24 »
Kao sto sam rekao, nisam trazio da mi to stavi profa ili neki drugi domaci navijac Zvezde, vec ti, a u prethodnoj poruci sam ti objasnio zasto..
Oprem dobro

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #457 poslato: Maj 08, 2013, 07:29 »
Samo ne znam zašto se ova priča od pre jedne decenije toliko potencira kada je i Ćoki u svojoj istoriji dva puta prebijao sudije, jednom i ozbiljnije sa vidljivim podlivima po telu...

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #458 poslato: Maj 08, 2013, 07:35 »
Radnicki krajem poluvremena gubi kuci od Metalca

Vojvodina na =12 protiv Slobode sredinom druge cetvrtine.
« Poslednja izmena: Maj 08, 2013, 07:55 Tufi »
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #459 poslato: Maj 08, 2013, 07:56 »
Nisam mnogo dugo vremena pisao na KK temi, ali ova ozbiljna zaostrena  situacija naterala me je da napisem poruku za koju se nadam da ce procitati oni koji trebaju, i koja se dotice mnogih segmenata, a prvi od njih je - ishrana
Treba obratiti vise paznju na  hranu, 'covek je ono sto jede'. Hrana ima ogroman uticaj na psihu i svest coveka. Stoga postoji mogucnost da nam oni truju hranu..?!
U laktasima ko zna sta su nam servirali pa nismo mogli da pogodimo kos, kao i u drugim bitnijim utakmicama. Koriste panatanaikosov recept trovanja. Ne znam kako stoje stvari u vezi hrane u klubu, trebalo bi da vodimo privatnog kuvara svuda! Takodje postoji mogucnst trovanja vode, (usput - znamo svi da je florisana voda sa cesme stetna po zdravlje, kao i paste za zube, da flor uspavljuje demotivise i blokira veoma bitnu pinealnu zlezdu -epifizu. Plus, oni imaju te razne sponzorske veze u gradskim vlastima, vodovodu i kanalizaciji.. i Pioniru je moguce da u cevi koje idu u nasu svlacioncu sipaju nesto..?!  To je ta njihova cuvena prednost domaceg terena pionira. Oni kao vojni jugoslovenksi komunisticki klub i preko ludog psihologa tadica i vojske dobijali su i u razne bojne otrove, nervne gasove , hemikalije i pilule za koje  se tacno zna da ce uticati na onaj deo mozga koji zele da pomute igracima, pustaju gasove  u svlacionice , ustase su to .. jasenovac ausvic gasne komore (naravno i sirovi smrad prdezi svinja siptara i ostalih seljaka iz padinjaka, stvara nezdravu atmosferu i utice na koncetraciju igraca. a i tu su opojni i stetni mirisi marihuane, cigareta sa tribina, mada to je problem obostran.)  Da se kosarka igra napolju na svezem vazduhu.. bili bi dominantniji  kao u fudbalu. Znamo cime su se njihove vlasti ranije sve sluzile preko Bia i vukadinovica koji su od CIA i zapada dobili nalog da trguju i otplacju dugove time sto ce trovati narod Chemitrailsima, prskaju godinama otrovima nebo, GMO hrana, tu su HAARP antene kojima niskofrekventnim zracenjima uticu na misli i rasplozenje ljudi u ovom slucaju igraca nasih. Ovi glodari i svinje svojom bukom i groznim izgledom su smesni i ne mogu da culno uticu na nas iskusniji i kvalitetniji tim, ali ta cula ukusa i mirisa su nevidljiva.. a oni samo  tako tajno podmuklo mucki pakosno.. deluju da nas poremete, pored tih ociglednih kradji sudija i tuca..  iako smo dve klase bolji od njih. 

Potrebno je posle svega od sad da neka kontradiverizona anti teroristicka ekipa pregledava svaku svlacionicu.. dokle je sve doslo u sta su pretvorili srpski sport. Mozda ta njihova mrznja ide i dotle da proganjaju igrace po kucama i tamo ih truju, prete.. Sve to utice na psihu igraca na duze staze , pa igraci nemaju volje ni protiv onih iz sumadije timova da spreme taktiku i odigraju kako treba, vazduh u Beogradu je zagadjen uzasno... i zracenja raznih telefona elektronskih naprava stetno uticu na zdravu prirodnu energiju sportista, i jednostavnu prostu kosarkasku misao- skoci baci pogodi kos, trci.. pobedi. JSDkkp kao drzavni projekat ima iza sebe gomilu drzavnih doktora i masona koji im daju nacine  da se zastiti od svega toga, dok obican svet strada i njime se manipulise. Vidi se po izrazima lica neka kosrakasa neka mrzovolja,zbunjenost.. nema one poletnosti u igri i smeha kao pre, koje recimo imaju odbojkasi... igraci ovde ulaze sa dozom straha u mec, a to nikako nije dobro. (naravno nadam se da to nije zbog nocnih izalzaka opijanja i ne znanja da se spreme i motivisu.. ili im neko nije naredio da se ne bore).

 Mi moramo svoj harlemovsko-srpski stil kosarke da nametnemo, da ne dozvolimo da taj duljanski bosanki brdjanski hrkljus rvacki stil degradira sport i duh nase nacije, kao i da urusi kosarku i  klub osnivaca igre na ovim srpskim prostorima, i prepoznatljivi smekerski duh igre pod obrucima podno kalemegdanske tvrdjave , ali  ako dodje do tog stepena tuce.., treba spremiti neki sistem, recimo da  jedan igrac i neko od pomocnika  se zrtvuju i da udju u konflikt ostrije i iznabadaju divlje svinje. U sustini mi Zvezdasi i klub smo bolji trofejniji od jsdkk pigokea u svim parametrima, navijackim i sportskim ljudskim.  Titule su nam bukvalno otimane, na silu.. zakulisnim kao i ociglednim delima, uz medijska zataskivanjia. Oni jesu mozda samo ocajniji u zelji za trofejima, jer su.. mali.. pa ih parce metala cini naizgled vecim. Oni su kao jedna mala sekta kroz deceniju doziveli totalnu degradaciju i mentalnu mutaciju u zivotinje, ti neljudi ne gledaju sport kao sport vec kao bitku na zivot i smrt. Sad je na nama da dokazemo da ih i na tom nivou mozemo pobediti, bicemo vece zivotinje od njih! - zveri najkrvolocnije, kanibali. Majk Tajson je odgrizao uvo drugom bokseru, neka nasi amerikanci otkinu uho grlo i nos letoncu mongoloidnom i francuzima zabarskim. Nek im pokazu svoje zube, bicemo jaci u zivotinjskom stilu borbe - jer mi smo iznad njih - u svemu,  kad ih tu jednom spustimo.. cutace i slusati zauvek ko male kuckice dresirane,  toleranciji  je dosao kraj, sami su krivi za ono sto ih ceka u narednom periodu. Nema vise rasprave, svi u napad, bez kocnica, bez respekta .... Ovo ne znaci da smo mi isti kao oni, mi svesno kao ljudi ulazimo u rat za titulu, sa zivotinjski zverskom snagom, a oni su male i glupe zivotinje koje nikad nece biti ljudi. Hibridi svinje i kucke buldoga , kucke zagrebacke kojima bacamo pehar umesto koske da glodju. Ali doslo je vreme da im i to uskratimo, vec da tu kosku uzmemo i iznabadamo njome pobesnelo kucence.

 Znaci vidimo cime se sve dukljanske kuckosvinje koriste,  stavljaju clanke iz novina o svlacionicama, sigurno kopiraju i postove navijaca sa interneta.. onaj ko se motivise mrznjom ne zasluzuje da zivi.  Taj stepen mrznje koji oni gaje ni ustase nisu imale, to je najsteza patologija bolesti, mozda dosezu samo neki stepen ujedinjene jugolosvenske mrznje i kompleksa ka simbolu Srbije.. koji razne vlasti sabotiraju deceniju, a njihov kriminal cuvaju, a oni  lazu sami sebe da ne namestaju i ne kradu. Zato drzava treba da preduzme nesto da se ta jsd mafija spusti. Ni njihovi isprani malobrojni navijacki mozgovi im ne veruju vise, panika je tolika da u svojoj nemoci moraju da dokazuju sebi nekim kvazi proslavama da su oteli taj svoj ustaski- aba trofej. Srecom oni su manjina, ali nesrecom mi nasu vecinu nismo znali da realizujemo, sve dok jednom bar mi navijaci ne preduzmemo nesto da dezinfikujemo deratizujemo grad od govnara lopovskih i njihovih gazdi i placenika  sudija i novinarskog sljama. Novinara medija koji su mozda i najveci problem jer im olako omogucavaju tu nepriznatu laznu realnost da opstaje godinama, i taj rts i komentatori koji uticu psiholoskim manipulacijama na kolektivnu povezanu podsvest ljudi koja se posle odrazava na ishod utakmice, iskljuciti ton je nabolji recept, ostali mediji svojim 'neutralnim' i finim nacinom izvestavanja u njhovom nekom vestackom medijskom svetu obmanjuju i , lazu i velicaju sebe, a nadaju se da lazu i mnoge neutralne ciljne uticajne grupe, ako takvi i postoje. A najvaznije  za nas je uvek znati da - oni ne postoje, postoji samo Crvena Zvezda kao nepobediva kosmicka sila, i crna rupa nistavila pred nama.   


 :aplauz: :aplauz: :aplauz:
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #460 poslato: Maj 08, 2013, 08:02 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Radnicki krajem poluvremena gubi kuci od Metalca

Vojvodina na =12 protiv Slobode sredinom druge cetvrtine.

Radnički trenutno na +10 u 3/4. Metalac bez Bakića izgleda i ne može da napravi iznenađenje.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #461 poslato: Maj 08, 2013, 08:10 »
Tufi, nisam znao da posecujes RSB forum!! Za pohvalu   :aplauz: . P.S. Mada, bio bi red da navedes izvor kad citiras necije reci.

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #462 poslato: Maj 08, 2013, 08:11 »
Ovo sam kopirao sa partizan.net, a tamosnji clan je to kopirao a nije naveo odakle  ;)

A nisam bas toliko bolestan i nemam toliko slobodnog vremena da citam vase forume
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #463 poslato: Maj 08, 2013, 08:56 »
Je li se to dezvez vraca iz zaborava?  :aplauz: :smeh4:
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #464 poslato: Maj 08, 2013, 09:00 »
Ajmo! :uzbudjen: