Autor: Boki Tema: Košarkaška liga Srbije  (Pročitano 243350 puta)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #810 poslato: Jun 10, 2013, 09:40 »
Ono što je vepar "odigrao" večeras ja nisam NIKADA video ni u jednom sportu. Onakvo bezočno psovanje uz podignuti kažiprst CELU UTAKMICU  i na kraju još,  "nećeš živ izaći"!!! ??? Ej, bre, jel to pedagog? Učitelj koji drži časove ljubavi?
I onda dobije tehničku tek negde u dugom poluvremenu, dok ga u prvom sudija smiruje... kao, nemoj, molim te!
Strašno, majke mi.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #811 poslato: Jun 10, 2013, 09:40 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
apsolutno je zvezda danas unistena od sudija...jebali su nam kevu.toliko bacanja a partizan zadnju cetvrtinu u zadnjem minutu izlazi iz bonusa...

Razumem jedino ako je svrha podjebavanje.

Ko u ova tri meca vidi sudije kao glavne glumce taj ima problem (za Vujosevica i Covica vec znam)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #812 poslato: Jun 10, 2013, 09:42 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
apsolutno je zvezda danas unistena od sudija...jebali su nam kevu.toliko bacanja a partizan zadnju cetvrtinu u zadnjem minutu izlazi iz bonusa...


Plus onaj balavko u poslednjem minutu dobija PRVU ličnu a celu utakmicu lakta, udara, glumata, pada...


P.S: Garant je isti poštar opsluživao porodice Lučić i Ninković. Onakve usne se ne vidjaju.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #813 poslato: Jun 10, 2013, 09:42 »
Vepar,vepar,vepar,vepar....................................... vepar,vepar,svinja, vepar, svinja debela,vepar,vepar...................................................
.....................................................................svinja debela,vepar,vepar, svinja...............................vepar,vepar,svinja............................






Vama su zadnjih dana postovi uglavnom ovakvi.Recite jos nesto  :zbunjen:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #814 poslato: Jun 10, 2013, 09:43 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ono što je vepar "odigrao" večeras ja nisam NIKADA video ni u jednom sportu. Onakvo bezočno psovanje uz podignuti kažiprst CELU UTAKMICU  i na kraju još,  "nećeš živ izaći"!!! ??? Ej, bre, jel to pedagog? Učitelj koji drži časove ljubavi?
I onda dobije tehničku tek negde u dugom poluvremenu, dok ga u prvom sudija smiruje... kao, nemoj, molim te!
Strašno, majke mi.


A što ne bi kad može?!
Kad mu to u Srbiji tolerišu....čak šta više takvo se ponašanje s njegove strane i ne smatra nedoličnim već je to "Dule u elementu"... :whistling:
Zato jedino i može da radi u Partizanu ....videli smo kako je dobio nogu u debelu guzicu ni 6 meseci u CSKA.... :kafa:

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #815 poslato: Jun 10, 2013, 09:44 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
apsolutno je zvezda danas unistena od sudija...jebali su nam kevu.toliko bacanja a partizan zadnju cetvrtinu u zadnjem minutu izlazi iz bonusa...


Plus onaj balavko u poslednjem minutu dobija PRVU ličnu a celu utakmicu lakta, udara, glumata, pada...


P.S: Garant je isti poštar opsluživao porodice Lučić i Ninković. Onakve usne se ne vidjaju.
Da si se javljao posle prve dve utakmice pa da razumem donekle ovakve komentare(eto, "smekerski i lucidan" smisao za humor).
Dosta godina imaš dragi (ovo dragi je najiskrenije) profesore.
« Poslednja izmena: Jun 10, 2013, 09:45 deda »

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #816 poslato: Jun 10, 2013, 09:45 »
Svi su online,izgleda na svadbi ima wireless-a  :clap:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.857
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #817 poslato: Jun 10, 2013, 09:45 »
o dobrodosli Profesore, nismo Vas vidjali ovih dana, nadam se da ste se  dobro proveli u svatove
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #818 poslato: Jun 10, 2013, 09:45 »
Sad će i Patriots. :uzbudjen:

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.857
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #819 poslato: Jun 10, 2013, 09:47 »
jos Pat i Nole famele i sve ciganski sabor moze da pocne
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Na mreži djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #820 poslato: Jun 10, 2013, 09:48 »
Kako je dojajno kad neko komentarise fizicki izgled drugih ljudi.
Oprem dobro

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #821 poslato: Jun 10, 2013, 09:50 »
Lucic je vec poznati floper,ali ljudi utripovali da on to samo protiv njih radi.Pa ove sezone je u EL 2x mislim dobio tehnicku zbog toga.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #822 poslato: Jun 10, 2013, 09:51 »
A zašto bih se javljao kad ste nas pošteno pobedili u prve dve? Šta je kao trebalo da kažem? Ni večeras me ne zanima da se nešto nasladjujem. Samo ne mogu čudu da se načudim šta se dozvoljava Gospodinu Dušku Vujoševiću. Ono stvarno, najiskrenije, NISAM NIKADA VIDEO. Dakle, to nije samo "figure of speech" već prosta (dakako, PROSTA) činjenica. Mislim, šta vi dragi Andrija i dragi Deneb imate da kažete po tom pitanju? "Dule u elementu", kao što duhovito napisa ladja? Ili nemate još godina kao ja, pa ne biste da komentarišete? Da je ono radio Radonjić, ja bih ga poslao u tri majčine što bruka klub i sve nas koji za njega navijamo. Kod divljanja ne pravim nikakve navijačke izuzetke.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #823 poslato: Jun 10, 2013, 09:53 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
A zašto bih se javljao kad ste nas pošteno pobedili u prve dve? Šta je kao trebalo da kažem? Ni večeras me ne zanima da se nešto nasladjujem. Samo ne mogu čudu da se načudim šta se dozvoljava Gospodinu Dušku Vujoševiću. Ono stvarno, najiskrenije, NISAM NIKADA VIDEO. Dakle, to nije samo "figure of speech" već prosta (dakako, PROSTA) činjenica. Mislim, šta vi dragi Andrija i dragi Deneb imate da kažete po tom pitanju? "Dule u elementu", kao što duhovito napisa ladja? Ili nemate još godina kao ja, pa ne biste da komentarišete? Da je ono radio Radonjić, ja bih ga poslao u tri majčine što bruka klub i sve nas koji za njega navijamo. Kod divljanja ne pravim nikakve navijačke izuzetke.
Ja sam o Vujosevicu kao osobi,odnosno onome sta pokazuje u javnosti, odavno rekao sta imam.
Moj komentar se nije odnosio na Vujosevica vec na omalovazavanje ljudi spram fizickog izgleda.
« Poslednja izmena: Jun 10, 2013, 09:54 deda »

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.857
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #824 poslato: Jun 10, 2013, 09:56 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
A zašto bih se javljao kad ste nas pošteno pobedili u prve dve? Šta je kao trebalo da kažem? Ni večeras me ne zanima da se nešto nasladjujem. Samo ne mogu čudu da se načudim šta se dozvoljava Gospodinu Dušku Vujoševiću. Ono stvarno, najiskrenije, NISAM NIKADA VIDEO. Dakle, to nije samo "figure of speech" već prosta (dakako, PROSTA) činjenica. Mislim, šta vi dragi Andrija i dragi Deneb imate da kažete po tom pitanju? "Dule u elementu", kao što duhovito napisa ladja? Ili nemate još godina kao ja, pa ne biste da komentarišete? Da je ono radio Radonjić, ja bih ga poslao u tri majčine što bruka klub i sve nas koji za njega navijamo. Kod divljanja ne pravim nikakve navijačke izuzetke.


1 bold: da cestitas Profesore, samo da cestitas  :D


2 bold: Nikad, al nikad nisam opravdao ponasanje Duleta za vreme utakmicua, konferencije za stampu su druga stvar, tu obrta reci, manipulira, al to radi relativno uspesno, ne pecam se na njegove izjave, al volim kad se mnogi upecaju i palamaude
« Poslednja izmena: Jun 10, 2013, 09:57 Deneb »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava