Autor: Boki Tema: Košarkaška liga Srbije  (Pročitano 239598 puta)

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #435 poslato: Maj 08, 2013, 10:33 »
A ciji je kum Neskovic ?? i odakle ta prica??

Stvarno ne znam...

Blefer, koji vam je to po redu RK? 3-4?
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #436 poslato: Maj 08, 2013, 10:52 »
mi imamo vise titula koje nam ne priznaju nego sto oni imaju "legalnih"  :D

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #437 poslato: Maj 08, 2013, 11:12 »
jel to onaj Nešković, što ga je  Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava na prošlom derbiju onako bratski uštipnuo s leđa?!  :smeh3:

nači, 1 u najavi...dobro je znat,jer je tečaj 1,45... :D

p.s. djemba - pametan si čoek,pa me čude tvoji zahtjevi...to kao da kažeš - daj mi dokaz (članak, link, video) da je Zemlja doista okrugla... :yes:
« Poslednja izmena: Maj 08, 2013, 11:12 kosingas »
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
.
« Odgovor #438 poslato: Maj 08, 2013, 11:17 »
Ja mislim da je ipak trebalo dozvoliti Legendi da delegira sudije. Ovako,unaprijed smo ih pokrali,nema sile da ce neko osim sudija bit kriv za poraz.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #439 poslato: Maj 08, 2013, 11:28 »
Nije, nego je to Neskovic koji je okrenuo glavu u poslednjem napadu Vojvodine, kada je Simonovic izbacio Kalinica u aut..

A kao sto sam ti rekao, kad si vec toliko ubedjen da je Homer izgovorio toliko "izgovorio toliko gadosti, objeda i manipulacija, te govora mržnje", nalazenje klipova sa konferencija, ili nekih intervjua, stvarno ne bi trebalo da ti predstavlja problem.. I jesam ozbiljan covek i znam sta je Dule sve govorio i koliko puta je bio bezobrazan, sto verovatno odlicno znaju ovdasnji garagani, koji su pomno pratili svaki njegov intervju i svaku Tegeltijinu emisiju i onda kad su zaboravili da imaju i kosarkasku sekciju u SD, odlicno znaju, ali ti mi predstavljas fenomen jer nisi odavde, pa ces mi dozvoliti da smatram da nisi toliko upucen u sva desavanja, ali eto jasno je da je Dule stoka i da prica jezikom mrznje koliko je jasno da je i Zemlja okrugla.. Pa sokole, sigurno ne bi trebalo da ti predstavlja problem da nadjes neki citat ili da ga se jednostavno setis, pored svih tih njegovih verbalnih orgijanja..
Oprem dobro

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #440 poslato: Maj 08, 2013, 11:30 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
A ciji je kum Neskovic ?? i odakle ta prica??

Stvarno ne znam...

Blefer, koji vam je to po redu RK? 3-4?
nešković je todorićev kum i nije njega štipao vujošević nego oberkneževića a ovaj nešković okretao glavu ka todoriću i ćaskao sa njim kao da se ništa ne događa, to kako je dostigao do ptrve lige zna se poodavno isto kao i to ko je doveo Miliju u Srbiju i omogućio mu da sudi čak i po evropiRK je takav kakav je meni mnogo draži nego na primer naš VK igraju momci baš za sendvič i markicu a njihov trener ne prima čak ni tu jednu platu   
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: .
« Odgovor #441 poslato: Maj 08, 2013, 11:33 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ja mislim da je ipak trebalo dozvoliti Legendi da delegira sudije. Ovako,unaprijed smo ih pokrali,nema sile da ce neko osim sudija bit kriv za poraz.
Malopre je na SOS-u bila njegova konferencija..
Voleo bih da Tegeltija iskopa snimke od pre 10 godina kad su nas poterali u gumenjaru.. Sve isto, samo su likovi promenjeni.. Sad je u pitanju Lorbek, a ne Cerovic ili Raznatovic, ko je vec tad bio predsednik KSJ, vise nisu u pitanju Ljuca i Bubalo, vec Belosevic..
Dogodine ocekujem inicijativu za pokretanje neke balkansko-skandinavske lige..
Oprem dobro

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #442 poslato: Maj 08, 2013, 11:35 »
Djemba, problem je i dalje sto bi i mi imali pravo na tu ligu, jer smo iz istog grada :D Jedino da promijene ime u KK CZ Zeleznik  ;)
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #443 poslato: Maj 08, 2013, 11:36 »
Danas smo favoriti, očekujem pobedu od 5-10 razlike. Dule je odlično tempirao formu po ko zna koji put, Zvezda je dosta lošija nego na sredini sezone.


Ovo kukanje na sudije je... Ne znam ni koju reč da upotrebim.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #444 poslato: Maj 08, 2013, 11:39 »
čekaj,sad si kontradiktoran - s jedne strane tražiš da ti ja nađem i pokažem te njegove ekscese,a s druge kažeš da znaš koliko je puta bio bezobrazan i što je sve govorio?!  :zbunjen:

sigurno je da ja ne znam što ste sve radili zadnjih 10-ak godina (vi i cigani) u vašoj ligi...čuo sam za priče o šamaranju sudaca, gepekovanju i kojekakvim drugim prijetnjama...al to nikad nisam nigdje pomenuo,jer nisam upoznat s tim...
međutim, ono š čim sam upoznat je njegovo ponašanje i dosezi u ABA i EL...
kako je doživio debakl s CSKA-om,jer tamo očito njegove pizdarije nisu mogle proć...ni pod razno...
znam koliko je puta napravio scene u ABA ligi,samo ove sezone u onom meču sa Zadrom (koji je bezočno pokraden tu tekmu,nakon što je ovaj nasrnuo na suce,pa ovi promijenili kriterij), Szolnokom (gdje ih je također štipao)...al u ABA ligi i sucima je više dopizdio,pa ga kažnjavaju...

jebote,mogu razumjet da je napaljen i da ne voli Čovićevce,tj. Zvezdu Divu,jer je tu mržnja obostrana, al da radiš pizdarije kontra nekih lijevih Mađara i Zadra...
koliko ste se kazni naplaćali ove sezone radi njega?! i to je onda valjda dokaz (časova) ljubavi...demagog i folirant...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #445 poslato: Maj 08, 2013, 11:41 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Danas smo favoriti, očekujem pobedu od 5-10 razlike. Dule je odlično tempirao formu po ko zna koji put, Zvezda je dosta lošija nego na sredini sezone.


Ovo kukanje na sudije je... Ne znam ni koju reč da upotrebim.
i ja tako razmišljam...hendikep je na 6,5 koševa i iznosi 1,85, pa dvojim između njega i obične pobjede od 1,45...

p.s. nego,jel i danas Čovke dobodi 400-500 zvezdaša sa sobom?!
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #446 poslato: Maj 08, 2013, 11:49 »
Zavisi od pandura na ulazu.

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #447 poslato: Maj 08, 2013, 11:56 »
Nisam kontradiktoran, jer ne trazim da ti meni dokazujes da je Dule ovakav ili onakav, vec da mi pokazes odakle crpis te podatke o tome da je on "izgovorio toliko gadosti, objeda i manipulacija, te govora mržnje", a po tebi predstavljaju notornu cinjenicu da je on svinja i ljudski smrad..

A kako vrdas, sve sam sigurniji da pricas napamet i da si pun predrasuda..

I ne znam samo kakve veze ima njegov neuspeh sa CSKA sa svim gore nabrojanim.. To sto je Zadar pokraden, boze moj, necu ni da nabrajam koliko puta su svi pokradeni tamo i kakav su kriterijum sudije zauzimale kad im preti sve i svasta sa tribina, i koliko puta smo mi tamo igrali u neregularnijim uslovima, pa nismo bezali u tunel..

I koliko god da se Partizan naplacao kazni, nije mnogo.. Drugi trener sa ovoliko iskusnom ekipom ne bi imao vise od 7-8 pobeda u sezoni..
Oprem dobro

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #448 poslato: Maj 08, 2013, 12:06 »
  šta se sve ovde neće napisati  :zbunjen: zna se dobro ko su miljenici ministra policije i ko pali baklje na njegovim proslavama isto kao što se zna koja grupa jedino ne dolazi ne sastanke sa policijom niti putuje u pratnji žandarmerije tako da podmetanje o pandurima nema vezetakođe brzo se zaboravlja ili su neki toliko mladi da ne pamte da je povlačenje ekipe sa terena izum velikog maga iz kkpartizan istog ovog sa mog avatara još iz vremena SFRJ a bilo je toga i u derbijima u Pioniru tako da opet je ispaljen ćorak  :nono: 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #449 poslato: Maj 08, 2013, 12:16 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
  šta se sve ovde neće napisati  :zbunjen: zna se dobro ko su miljenici ministra policije i ko pali baklje na njegovim proslavama isto kao što se zna koja grupa jedino ne dolazi ne sastanke sa policijom niti putuje u pratnji žandarmerije tako da podmetanje o pandurima nema vezetakođe brzo se zaboravlja ili su neki toliko mladi da ne pamte da je povlačenje ekipe sa terena izum velikog maga iz kkpartizan istog ovog sa mog avatara još iz vremena SFRJ a bilo je toga i u derbijima u Pioniru tako da opet je ispaljen ćorak  :nono:
Zaista ne znam, pošto me ne zanimaju te huliganske priče, al' i da je sve istina, opet ne vidim kako to poništava puštanje 500 cigana  na derbi u ABA ligi. Jedino ako su Dule i KKP moćniji od Čovića.