Autor: Boki Tema: Košarkaška liga Srbije  (Pročitano 239593 puta)

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #510 poslato: Maj 09, 2013, 08:25 »
dobro niste mrtvi

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #511 poslato: Maj 09, 2013, 08:47 »
Da vidimo sta kazu navijaci KK Crvena Zvezda Beograd na ovo ?? opravdavaju li , posto njihov predjsednik ne bira nacin da dodje do nekih svojic ciljeva. Iako je iz snimka vise nego jasno da su njegovi puleni sasvim zasluzeno iskljuceni...
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.966
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #512 poslato: Maj 09, 2013, 10:32 »



 :D

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.877
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #513 poslato: Maj 09, 2013, 11:00 »
ja sam čuo da Nešković i Todorić nemaju nikakve kumovske veze, jedina zajednička stvar im je što su iz Kraljeva. Mada, u krajnjoj liniji nije ni bitno, ako Zvezdi ne valja ni Belošević, neka Čoki izađe i neka sudi  :clap:

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #514 poslato: Maj 09, 2013, 11:38 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Da vidimo sta kazu navijaci KK Crvena Zvezda Beograd na ovo ?? opravdavaju li , posto njihov predjsednik ne bira nacin da dodje do nekih svojic ciljeva. Iako je iz snimka vise nego jasno da su njegovi puleni sasvim zasluzeno iskljuceni...


Nemam pojma za njih. Ja, kao navijač FMP, popularnih "Limenki", ovaj potez ne opravdavam.  :cigara:

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #515 poslato: Maj 10, 2013, 12:20 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ja sam čuo da Nešković i Todorić nemaju nikakve kumovske veze, jedina zajednička stvar im je što su iz Kraljeva. Mada, u krajnjoj liniji nije ni bitno, ako Zvezdi ne valja ni Belošević, neka Čoki izađe i neka sudi  :clap:

Pa naravno da nemaju, to je laž još iz vremena Vesićevih i Žikinih saopštenja...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #516 poslato: Maj 10, 2013, 08:37 »
  to nije laž već istina !  što se kazni izrečenih za učešće u tuči tiče nije mi jasno da je Milutinov amnestiran kao jedan od pokretača cle tuče ali jebiga kadija i tuži i sudi, da li će igrati za reprezentaciju treba da odluče igrači mada ja ne bih nikad u ekipu zvao suspendovane igrače
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #517 poslato: Maj 10, 2013, 12:19 »
da nesto kratko napisem vezano za utakmicu...

bitna pobeda zvezde,kako rezultatski,jos vise psiholoski da bi izasli iz dubokog kanala u koji smo upali.rezultatski je bitno,posto sa porazom u derbiju,a sledi nam gostovanje u kragujevcu i u novom sadu,mi imamo debelo ugrozen plasman i u 4 ekipe,a drugo mesto bi mogao samo san da bude.drugo cak i sa porazom je moglo mozda da se vadi kasnije,ali u ovakvom kanalu,totalno van forme,psiholoski ocigledno totalno pali,bilo bi tesko ocekivati da bi u nastavku ista dobro uradili.uz to jako je tesko da se vadis iz kanala kada dodje plej of i tada da ocekujes da dignes formu. sa druge strane partuzanu ovo je bio rezultatski potpuno nebitan derbi...
ovako pobedom imamo vise nego dovoljno vremena da udjemo u formu i razigramo se do plej ofa. sada je potrebno da zadrzimo ovaj nivo odbrane i da unapredimo jos napadacku igru,a onda da budemo u naponu forme kada dodje plej of.naravno moramo da nastavimo da radimo i siguran sam da mozemo,jer sve ovo je jos daleko od maximuma koji smo pokazivlali krajem prosle i pocetkom ove godine.

Zvezda je dobila na zelju,na borbenost i na dobru odbranu.pokazali smo da smo igracki izuzetno kvalitetni i kada igramo kako znamo najjaca smo ekipa regiona.ipak da bi davali neke ozbiljnije proceme potrebno je da u kontinuitetu pocnemo dobro da igramo.
« Poslednja izmena: Maj 10, 2013, 12:21 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.877
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #518 poslato: Maj 10, 2013, 01:13 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
to nije laž već istina !  što se kazni izrečenih za učešće u tuči tiče nije mi jasno da je Milutinov amnestiran kao jedan od pokretača cle tuče ali jebiga kadija i tuži i sudi, da li će igrati za reprezentaciju treba da odluče igrači mada ja ne bih nikad u ekipu zvao suspendovane igrače


OK, nema potrebe za "izričitošću"  :wacko: [size=78%], ja sam to čuo od momka koji je blizak KKP-u, možda je laže, možda ne, ali od koga si ti čuo, od Čovića?[/size]

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #519 poslato: Maj 10, 2013, 03:02 »
  ako se vratiš na prethodne komentare možeš videti odakle sam čuo a to nije ni od vesića ni od čovića
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #520 poslato: Maj 10, 2013, 04:08 »

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
  ako se vratiš na prethodne komentare možeš videti odakle sam čuo a to nije ni od vesića ni od čovića

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ja stvarno ne znam odkuda vam je to da su kumovi  :smeh1: 
Zar ti misliš da Todorić pljuje (bukvalno) pred kamerama svog kuma, kao što je uradio u prvom kls derbiju[size=78%]? [/size] :))
eto neki od nas radili su svojevremeno zajedno sa Neškovićem u istoj firmi a i sudili utakmce zajedno pa uz koju čašicu otvori se čovek i kaže ko ga gura da postane prvoligaški sudijau srbiji kumovi znaju i gore stvari da rade jedni drugima od pljuvanja ako se ne ispune očekivanja druge strane ponekad su i glave padale zbog toga
« Poslednja izmena: Maj 10, 2013, 04:09 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #521 poslato: Maj 10, 2013, 04:35 »
Laži, sam Todorić je to opovrgnuo još pre 6-7 godina....

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #522 poslato: Maj 10, 2013, 05:05 »
ramkens,znajuci peru,i da je bio kosarkaski sudija i delegat,verujem da prica o sebi,da licno poznaje neskovica,pa da tako i zna da jesu kumovi.inace ako stvarno jesu kumovi, mora se priznati da bi to todoricu bilo prvi put da laze javno  :smeh4: :smeh4: :smeh4:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #523 poslato: Maj 11, 2013, 03:46 »
E evo još jednog kuma, pa ovaj kum sa celom košarkaškom Srbijom  :smeh4: :smeh4: :smeh4: :smeh4:

Citat
[size=150%]Ristović: Todoriću, dosta je tvojih manipulacija[/size]

Treba da ga je sramota zbog otimačina i bahatosti Tomaševića. Zna se dobro čime se Todorić bavi godinama

Nastavlja se košarkaški rat uprava Crvene zvezde Telekom i Partizana MTS.
Polemika između košarkaških „večitih rivala“ ne jenjava, a ovog puta oglasio se direktor Crvene zvezde Telekom Davor Ristović. Upravo on je u intervjuu za Kurir optužio potpredsednika KSS Dejana Tomaševića da radi u interesu Partizana jer je kum sa sportskim direktorom crno-belih Draganom Todorićem.

Sam Todorić je Kuriru rekao da su Ristovićeve optužbe gluposti na koje ne zna kako bi odgovorio. Ristović sada tvrdi da je branjenje ćutanjem zapravo pokušaj čelnika Partizana da zataškaju mnogo toga čime se bave.

- Naravno da Dragan Todorić ne zna šta da odgovori. Treba da ga je sramota zbog otimačina i bahatosti njegovog kuma Tomaševića. Dobro on zna šta sam ja rekao, ali se po ko zna koji put bavi zamenom teza. Svima je jasno čime se on bavi već godinama i zato ne treba da se pravi zaboravan i naivan - priča Ristović za Kurir.

On se još jednom osvrnuo na eventualnu odluku Crvene zvezde da povuče svoje igrače iz svih reprezentativnih selekcija. Todorić se u jučerašnjem intervjuu Kuriru ironično pitao kako će Srbija istrpeti takav udarac.
- A što se tiče reprezentacije, ne treba on nikoga da podseća ko je kakav doprinos dao nacionalnom timu. To je samo još jedna njegova manipulacija.

Na pitanje da pojasni o kakvoj je sad manipulaciji reč, Ristović se dotakao finansija crno-belih.
- Kako opet ne bi bilo nekih manipulacija, pitam Dragana Todorića koliko para je KK Partizan dobio od države u poslednjih desetak godina i koliko i kome Partizan duguje. Očigledno je da stalno moramo da ih podsećamo na ovo pitanje, pošto su izgleda zaboravni.

Bojiću, kome činiš usluge

Davor Ristović imao je komentar i na rad direktora Košarkaške lige Srbije Predraga Bojića. On nije želeo da komentariše poslednji napad Nebojše Čovića, rekavši da samo radi svoj posao.
- Svi vidimo kako i u čijem interesu radi Bojić, kao i na čiji predlog i insistiranje je postavljen na tu funkciju i dokle je stigla srpska liga. Njegov odgovor da samo radi svoj posao može da se protumači i kao da čini uslugu za uslugu.


 :cigara: :cigara: :cigara:

Mada ovog puta ste pogodili što se tiče kumovskih veza, Tomašević i Todorić zaista jesu kumovi...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #524 poslato: Maj 11, 2013, 03:58 »
Citat
Na pitanje da pojasni o kakvoj je sad manipulaciji reč, Ristović se dotakao finansija crno-belih.- Kako opet ne bi bilo nekih manipulacija, pitam Dragana Todorića koliko para je KK Partizan dobio od države u poslednjih desetak godina i koliko i kome Partizan duguje. Očigledno je da stalno moramo da ih podsećamo na ovo pitanje, pošto su izgleda zaboravni.









Upravo ovo je najveca od svih manipulacija... pokusaj izjednacavanja jednog kosarkaskog giganta i svog njegovog znacaja, sa jednim provincijskim polu-ugasenim klubom.




Naravno da je dobijao pare(do ove sezone) i tako i treba da bude dok god je Partizan sinonim za kosarku u Srbiji.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.