Autor: Boki Tema: Delije  (Pročitano 56689 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Delije
« Odgovor #75 poslato: Novembar 20, 2012, 08:24 »
  moram da priznam da sam u najmanju ruku neprijatno iznenađen "euforijom"zbog pobede u tri zadnja derbija(vaterpolo,košakra,fudbal) i proslavljanja istih na košarkaškoj utakmicinama ciganima nikako ne treba da bude "uspeh"neka pobeda nad komšijama već se useh jedino ogleda u evropskim takmičenjima očito da ove nove generacije izrastaju na nekim novim vrednostima
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Delije
« Odgovor #76 poslato: Novembar 20, 2012, 09:44 »
Ja ne znam ko je tako počinjao, Grobari samo što na početku stvaranja nisu išli na Kalemgdan da slave pobede protiv nas. Ne fgolirajte se! NE pravite se pametni! Jer ćete za koju godinu biti opet tamo gde ste i bili, prvo u fudbalu, za basket jbg veći ste klub, ali basket je počeo da se igra na crveno beloj strani malog Kalemegdana. Kažem, molio bih bez te ironije, patrikomedije, ili pametovanja, šta si već hteo, positovećujući pobede sa titulama. Titule kako se slave, videćeš na leto. Poniženi ste u svakom sportu ove jeseni, i u onom LŠ rukometu koji vaš trener hoće da igra dobili ste po... od juniora i kadeta. U vaerpolu, Prle, Šefik, Pjetlović i Rađen, a vi se ponašate kao da smo doveli 10 igrača, a od toga je jedan penzioner gotovo. Basket, da ne bi odnog Duletovog crnogorca, Najbolji basket navijači univerzuma bi dobili šamarčinu kakva bi es pamtila, Bertans i taj baja su vas držali... Fudbal, lepo je nadati se da si veći klub, jer to samo možeš da sanjaš.

Zaista bi ćutao na mestu nekih Grobara i u mojoj okolini, jer svaki put sam čestitao na pobedi. Ovo, da se koristim ovakvim rečenicama, da bih ispao "pametan", neka hvala, to dovoljno govori o svakom Grobaru pojedinačno. A svi ste takvi, jer vas je Dule tako vaspitao, a kad trensete glavom u pod, biće kuku majko

Cigani samo s oproštenjem ka*aju ružno, to što se nekom to ne sviđa  :zbunjen:


Sada bi mogli da malo u svoje dvorište pogledate, jer eto gova*aca je mnogo ;)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Delije
« Odgovor #77 poslato: Novembar 20, 2012, 09:47 »
  nekom očito nisu sve koze na broju :smeh4: :smeh1: :smeh4: :smeh1:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Delije
« Odgovor #78 poslato: Novembar 20, 2012, 10:21 »
Oooo Pero grobare, oooo Pero grobare, Pero, Pero, grobare :D

Nole, moj savet ti je da duboko udahnes i razmislis pre nego sto krenes pisati ovolike postove, dajes ljudima ozbiljan materijal da te zajebavaju, ili kako ti kazes da te karaju ruzno :D

Za pocetak, pitaj ko za koga navija :D

A onda na youtubeu potrazi klip gde Veliki mag kaze kad cete postati sampion :D
« Poslednja izmena: Novembar 20, 2012, 10:22 djemba djemba »
Oprem dobro

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Delije
« Odgovor #79 poslato: Novembar 20, 2012, 10:52 »
Starina promenio boju dresa! ZNAO SAM  :smeh3:
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Delije
« Odgovor #80 poslato: Novembar 20, 2012, 11:02 »

Ukakismo se svi na forumu od Noletove strogoce :D

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Delije
« Odgovor #81 poslato: Novembar 20, 2012, 11:13 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Starina promenio boju dresa! ZNAO SAM  :smeh3:
gde bre da promenim boju dresa to ne dolazi u obzir!ali ovo spuštanje na gorbarski nivo kad je navijanje u pitanju mi je skroz ogavno, godinama se šavija trudio da uvede red na severu da se e prozivaju grobari kad se igra protiv nekog desetog protivnika ali očito ova mlađarija zavedena saopštenjima više voli da kara ružno grobare i proziva toleta nego li da uživa u pobedi i bodri svoj tim protiv bilo kog protivnika
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Delije
« Odgovor #82 poslato: Novembar 20, 2012, 11:24 »
Ista stvar me uzasno nervira kod Partizanovic "navijaca"

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Delije
« Odgovor #83 poslato: Novembar 20, 2012, 11:33 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Starina promenio boju dresa! ZNAO SAM  :smeh3:
gde bre da promenim boju dresa to ne dolazi u obzir!ali ovo spuštanje na gorbarski nivo kad je navijanje u pitanju mi je skroz ogavno, godinama se šavija trudio da uvede red na severu da se e prozivaju grobari kad se igra protiv nekog desetog protivnika ali očito ova mlađarija zavedena saopštenjima više voli da kara ružno grobare i proziva toleta nego li da uživa u pobedi i bodri svoj tim protiv bilo kog protivnika


Recimo da sam protiv Krke sedeo i ćutao kada su pored mene ljudi koji su doživeli Tokio i Bari pevali puna grla je*i Grobare i Indija Pakistan...  :yes:
Uz to napisao si rečenicu kao Partizanovac. :D Valjda znaš kako cigani slave, ako si Zvedzdaš :)


Nemam ja ništa protiv toga, ali eto meni je isto ružno, kao da pobede nad Partizanom nisu nešto očekivano !?!?!?

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Delije
« Odgovor #84 poslato: Novembar 20, 2012, 11:43 »
Nole,koje si godiste ako nije tajna?

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Delije
« Odgovor #85 poslato: Novembar 20, 2012, 11:47 »
Nole,ti letis! Ne daj boze da uzmete kakvu titulu,zemlju dodirivat neces  :)

Sto se ovih pobjeda u derbijima tice,mislim da stvarno imate materijala za film.Odavno nije bilo nista,sad imate zicer.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Delije
« Odgovor #86 poslato: Novembar 20, 2012, 11:49 »
Dominacija

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Delije
« Odgovor #87 poslato: Novembar 20, 2012, 03:35 »
u pioniru nije bilo organizovanih navijaca,da jeste sigurno ne bi bilo pevano protiv partizana,ili bi toga bilo neuporedivo manje.ovo su bili sto bi se reklo simpatizeri.jer delije bas vode racuna da se na drugim utakmicama partizan ne spominje,eventualno u fazonu zadnjih 10min utakmice pred derbi i to je to.tako da moguce da bi samo kratko bilo nesto od toga kad su pozdravljeni fudbaleri i sigurno se vise to ne bi pevalo.sve u svemu ovo nema veze sa delijama...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Delije
« Odgovor #88 poslato: Novembar 20, 2012, 03:40 »
E svaka cast onda vasim neorganizovanim navijacima na navijanju.Ozbiljno ovo kazem.Alal im kurac,koliko su glasni i slozni.Steta sto svi klubovi nemaju takve simpatizere.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Delije
« Odgovor #89 poslato: Novembar 20, 2012, 03:43 »
rec je o utakmici sa krkom,navijanje je vecinu utakmice bilo na nivou pozorista.ocigledno si nesto pomesao...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...