Autor: Boki Tema: Grobari  (Pročitano 268148 puta)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #180 poslato: Novembar 18, 2012, 01:12 »
"Heroji" i Nišlije će zasigurno pamtiti ovaj dan, i to ne po dobrome...  :cigara:

Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #181 poslato: Novembar 18, 2012, 12:06 »

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #182 poslato: Novembar 18, 2012, 12:38 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
"Heroji" i Nišlije će zasigurno pamtiti ovaj dan, i to ne po dobrome...  :cigara:


O moj Bože :D zaboravio si i Izabrane i Brigadire, igrali ste se gluvih telefona. Heroji su sinoć npr bili u Avalici celo veče :clap:


JEBEŠ KOMPAS OVO JE JUG
KOJI JUG BRE, SKLANJAJ OVO CRNO-BELO
NEKA NEKA, NEKA STOJI.
DA IM VRATIMO
ŠTA TO?


I ONDA KREĆE


OVO JE NAŠE


 :smeh1: :smeh1:


Dosta osmeha na tribini, poslednjih 15 minuta I poluvremena je bilo loše dosta, II poluvreme SVI do jednog su verovali !
Hvala braćo cigani

Inače nikakvih tuči juče nije bilo !

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #183 poslato: Novembar 18, 2012, 12:43 »
to je zato sto je cena bakra skocila  :D

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #184 poslato: Novembar 18, 2012, 03:11 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>


Od 107 privedenih, samo 6 su cigani...



Stoka novinarska je sve pokušavala da pravda(i time sakrije da su cigani dobili po pički) izbacivanjem dezinformacija kako je riječ o sukobu ALCZ-Zabranjeni...


Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #185 poslato: Novembar 18, 2012, 03:20 »
jeste novinari su uvek bili poznati kao veliki zastitnici delija  :smeh4:


daj pfc,jos si mlad,ali ne padaj tako lako na navijacke gluposti i stvari koje se pisu po navijackim forumima...


inace,nisu privedeni navijaci koji su ucestvovali u jednoj tuci,nego je rec o vise tuca,ukljucujuci i 2 tuce delija sa pandurima,negde oko autokomande...tako sve da su se tukli grobari i delije, tih 6 uhapsenih to nikako to ne potvrdjuje. imas svoju glavu sam sa njom razmisljaj,a ne da ti navijacki forumu obrazuju misljenje...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #186 poslato: Novembar 18, 2012, 03:53 »
Nisu gluposti.Najbolja i najjaca navijacka grupa u univerzumu je stvarno dobila po picki od rasformiranih Grobara.Od ugasenih,kako rekose.Da razglabamo o detaljima,a nismo bili na licu mjesta je vec glupo,ali propitajte malo vase,ali neke normalne likove,pa cete vidjeti sta ce da kazu.

Sto se hapsenja tice,odavno je poznato u navijackim krugovima da sjeverna armija ima dobar imunitet kod kerova.Ko u ovo ne vjeruje,ja ga stvarno ne mogu ubjedjivat,opet neka pita ljude koji su upuceni.

U svakom slucaju,predobro je sto su isplanirali da u ovom derbiju gase Grobare,cak su i donijeli zastavu Kumanovo koja je skinuta 1996. godine!! ali se desilo nesto sasvim neocekivano  :smeh3:

Grobari bi doduse trebali sami da se ugase,to vec stoji.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #187 poslato: Novembar 18, 2012, 03:55 »
prvo ne pricam o tome,nego gluposti o prosipanju prica kako eto novinari stite delije, policija nece da ih hapsi(a hapsili su ih i te kako) i sl...


a kako sam rekao i pre utakmice na te navijacke gluposti i prepucavanja se apsolutno ne palim.navijaci me jedino zanimaju na stadionu u svrsi navijanja...
« Poslednja izmena: Novembar 18, 2012, 03:58 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #188 poslato: Novembar 18, 2012, 03:57 »
Novinari cesto mlate gluposti,ali sinoc su bas odvalili zestoko...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #189 poslato: Novembar 18, 2012, 03:59 »
citas ti sta ja pisem ili ne.ako ne citas nema ni svrhe da pisem. pricam o tvrdnji eto novinari stite delije,ne pricam uopste o novinarima,ne pricam o tome jel tacna ova ili ona vest i sl...
« Poslednja izmena: Novembar 18, 2012, 03:59 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #190 poslato: Novembar 18, 2012, 03:59 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


a kako sam rekao i pre utakmice na te navijacke gluposti i prepucavanja se apsolutno ne palim.navijaci me jedino zanimaju na stadionu u svrsi navijanja...

Slazem se.Samo mi je drago sto se ovo desilo zbog hiljada generalovih sledbenika koji su utripovali da Grobari vise ne postoje.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #191 poslato: Novembar 18, 2012, 04:00 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
citas ti sta ja pisem ili ne.ako ne citas nema ni svrhe da pisem. pricam o tvrdnji eto novinari stite delije,ne pricam uopste o novinarima i sl...

Citam.Zato sam i rekao da novinari cesto mlate gluposti,narocito kada su u pitanju navijacki dogadjaji,jer uglavnom pojma nemaju a izvori su im vodje Grobara i Delija koji su zeljeli da ostanu anonimni  :smeh3:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #192 poslato: Novembar 18, 2012, 05:06 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
jeste novinari su uvek bili poznati kao veliki zastitnici delija  :smeh4:


daj pfc,jos si mlad,ali ne padaj tako lako na navijacke gluposti i stvari koje se pisu po navijackim forumima...


inace,nisu privedeni navijaci koji su ucestvovali u jednoj tuci,nego je rec o vise tuca,ukljucujuci i 2 tuce delija sa pandurima,negde oko autokomande...tako sve da su se tukli grobari i delije, tih 6 uhapsenih to nikako to ne potvrdjuje. imas svoju glavu sam sa njom razmisljaj,a ne da ti navijacki forumu obrazuju misljenje...


e baš ti hvala što si me usmjerio na pravi put i ohrabrio da sam razmišljam... imam glavu? ja mislio to samo za šišanje...  ::)



da se vratim na priču... puca meni k**** kakav odnos imaju novinari prema Delijama...  ja sam se osvrnuo na konkretan slučaj gdje su novinari brže bolje objavili vijest o tuči zaraćenih frakcija Grobara, iako je istina bila potpuno drugačija... "samo" neinformisanost ili ipak zlonamjernost(ni jedno ni drugo nije strano našim medijima) nebitno, jer je vijest svejedno podigla još više tenzije(barem nakratko) u sukobu u kojem je, da te podsjetim,  u zadnjih godinu dana izgubljen jedan život, više ljudi izbodeno, paljena auta, provaljivano u stanove itd...
« Poslednja izmena: Novembar 18, 2012, 05:07 VolimPFC »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #193 poslato: Novembar 18, 2012, 05:27 »
pa to sto si sve nabrojao da se desavalo u tom sukobu samo nam govori da policija ili jako lose radi svoj posao pa ne hapsi te koji upravo to rade sto si nabrojao ili ih iz nekog razloga namerno ne hapsi... meni je zao tog decka sto je poginuo,ali generalno stoke koja ucestvuje u tim sranjima mi ni najmanje nije zao.kao ni nekog od delija ko je juce dobio batine(u slucaju da namerno ucestvuje u tome,a ne da neko naleti pa je prinudjen da se brani)...


inace jedino sto sam cuo iz prve ruke jeste ono kada sam ulazio na stadion,i stoje likovi pored mene u redu i jedan kuka,uh ala me je onaj nekoliko puta udario,a imao je nas sal, otkinuo me je,i kuka kako ga otkida glava.i kao pa kad su naleteli oni jedan od njih kaze drugom ti si doviknuo ovo su nasi,imaju nase salove,a ovaj drugi kaze nisam ja rekao da su nasi...
« Poslednja izmena: Novembar 18, 2012, 05:28 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #194 poslato: Novembar 18, 2012, 05:59 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava





bolelo je, tek je sad jasno koliko...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.