Autor: Boki Tema: Grobari  (Pročitano 270125 puta)

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #270 poslato: Decembar 27, 2012, 11:37 »
A dje Ivicinog momka da ne puste  :zvizvdi:
Ko ce organizovat sva ta slavlja za buduce izborne pobjede.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #271 poslato: Decembar 28, 2012, 12:55 »
Vec nekih 15 dana u posjedu imam dva grobarska fanzina,nego nemadoh kad da procitam...danas su gotovi  :)

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #272 poslato: Decembar 28, 2012, 02:03 »
odakle si ih nabavio???
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #273 poslato: Decembar 28, 2012, 04:19 »
Konekshns,znam neke ljude  :D

Imas distribuciju svih ovih grobarskih zajebancija u PG preko jednog momka kojem svaka cast.Mislim i da ga poznajes.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #274 poslato: Decembar 28, 2012, 05:27 »
Imaju dvojica koji to mogu da odrade. N ili S ???  :)
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #275 poslato: Decembar 28, 2012, 05:32 »
Nijedan ni drugi  :D Prelazimo na PP.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #276 poslato: Decembar 30, 2012, 12:15 »
 ‎
Citat
"Delije Sabac" prva ekipa zvala mladju ekipu iz jf-sa da se tuku,koja je sedela u lokalnom kaficu i cirkala. 10-tak mladjih jf-ša na 20-ak cigana koji su bili pod punom ratnom opremom,kada je tuca pocela klinci poceli da ih otvaraju flasama, i cigansture poceli da beze sa sve bakljama i stanglama i ostavili par drugara na cedilu. likovi koji su ostali da se biju bili su tolko razvlaceni po ulici da je jedan cigan zavrsio na operaciji,posto su oni cigani i zato sto su popili jos jedan minus,
 bacili su jutros decku iz jf-ša bombu na kucu(SRECOM NIKO NIJE POVREDJEN)...
 izgleda da su bombe postala navijacka prica...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #277 poslato: Decembar 30, 2012, 12:22 »
pfc,ti verujes u ove navijacke bajke gde uvek onaj koji o tome pise je bar upola malobrojjniji i naravno prebije ove kojih ima duplo vise?naravno slicne price imaju i sve ostale navijacke grupe,pre svega delije,ne pravim tu razliku...


a inace o brojnosti grobara(pa samim tim i snazi,ne pricam samo o fizickoj snazi i tucama) u sapcu govori ti najbolje jedan djembin komentar,kada je isao ne secam se na koju utakmicu(znam da je bila neka znacajna,cini mi se el u kosarci,ali neka on sam napise) da je iako je prevoz busem bio besplatan,on i jos par likova su putovali u praznom autobusu...


iskreno nisam upucen uopste nesto previse u navijacke price,ono sto znam da delije sabac konstantno i stalno vidjam na severu,ne znam za kakvu ekipu vaze i sl. i znam da u sapcu kada se setas omer u grafitima je otprilike 90/10 u korist delija.ima nesto upravo jf-a,ali vecinom nisu ne znam kakvi grafiti,nego samo pise jf sa,i to je sve.to je ono sto sam vidjao...
« Poslednja izmena: Decembar 30, 2012, 12:27 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #278 poslato: Decembar 30, 2012, 01:44 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
pfc,ti verujes u ove navijacke bajke gde uvek onaj koji o tome pise je bar upola malobrojjniji i naravno prebije ove kojih ima duplo vise?naravno slicne price imaju i sve ostale navijacke grupe,pre svega delije,ne pravim tu razliku...




Prvo napišeš ovo, a onda u nastavku posta praktično i sam potvrdiš istu priču. Interesantno.  :cigara:


Poenta nije u tome ko je bio brojniji ili ko je dobio po pički, već u ovome na kraju(što ti je očigledno promaklo, nadam se, slučajno)...

Prije 5-6 dana je takođe bačena bomba na crno-beli butik u Rumi...   
Izgleda je "Generalštab" dao dozvolu da se, kad već to ne može u tučama, navijački(ili huliganski, kako je kome draže) konflikti rješavaju bombama, po ugledu na "braću" iz Pireja...

« Poslednja izmena: Decembar 30, 2012, 01:46 VolimPFC »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #279 poslato: Decembar 30, 2012, 01:56 »
jel stvarno mislis da delije u sapcu kojih ocigledno ima ko zna koliko puta vise od grobara ne mogu da ih prebiju u tuci?ovih kao doslo 20 sa ko zna cim sve(kaze puna ratna oprema,znaci verovatno stangle,lanci,bokseri i sl pomagala) a ovi kojih je bilo 10 i mladja ekipa(pretpostavljam da je to ekipa znaci oko 15-21god) koji nisu nista imali uzeli i prebili ih ko od sale...ne verujem u takve glupsti,ma sa koje strane dosla prica...
samim tim je prica eto ne mogu u tuci pa bacaju bombe smesna.a ako se stvarno desilo neko bacanje bombe zbog bilo kojih navijackih i klupskih strasti(normalno da je slicno sa bilo kojim bacanjem bombe) naravno da to osudjujem kao i svako normalan,i da ti koji su to uradili treba da gule mardelje jedno 5godina pa im vise nesto tako nece parti na pamet...

 
ja nista nisam potvrdio u svom postu,osim da u samom sapcu su navijaci zvezde i delije brojniji od partizanovaca i grobara.a to nema nikakve veze sa ovom navodnom tucom.
« Poslednja izmena: Decembar 30, 2012, 01:57 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.765
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #280 poslato: Decembar 30, 2012, 09:40 »
 za sve ove godine niakd nisam procitao da je neka navijacka grupa priznala da je dobila po nosu uvek se protivnik razbije iako je brojcano jaci i tako te lovacke price ...
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #281 poslato: Decembar 31, 2012, 12:03 »
 ma neka se tuku ko ih jebe ali iskreno, kad nemaju pametnija posla

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #282 poslato: Decembar 31, 2012, 10:07 »
upravo tako.nek se tuku dok ne pucaju i ne koriste nozeve,i naravno dok se ne ubijaju...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #283 poslato: Januar 05, 2013, 09:28 »
Očekivano...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #284 poslato: Januar 06, 2013, 12:53 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>



Ono što je mene zaprepastilo je oduševljenost Zabranjenih sa svim ovim. Očekivao sam da će vjerovatno shvatiti svoju grešku, ali ne... Za njih je ovo "ludnica, havarija..." i još se čude takvoj reakciji(sudija, delegata, ostatka publike) zbog "par petardi i rolni"(!?!)... i kažu da je normalno da se odgovori na provokacije agenata...


Nažalost ovakve scene nas čekaju i ubuduće, i zato sam govorio da im treba zabraniti pristup utakmicama Partizana.


Sa neistomišljenicima nek se obračunavaju po Beogradskim ulicama, parkovima, šumama, splavovima, gdje god im duša zaželi... a ne u Pioniru, Hali Sportova ili na JNA, Banjici...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.