Autor: Boki Tema: Grobari  (Pročitano 265537 puta)

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 24, 2011, 12:56 »
Citat
Policija traga za dvojicom iz grupe Alkatraz

 Zbog sumnje da imaju veze sa ovim napadom, policija je juče pokušala da obavi informativne razgovore s navijačima Alkatraza M. I. i M. K.
 - Međutim, nismo uspeli da ih nađemo, pa verujemo da su pobegli - kaže naš sagovornik iz istrage.


inicijali prvog osumnjicenog isti kao i liku koji trenutno vodi navijanje na Jugu

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 24, 2011, 01:02 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
i da navijaci budu zadovoljni,oni se dijele.

Koji bre navijaci? Puca njima kurac i za navijanje i za Partizan i uspjehe.

Maksimum sto ce napravit policija je hapsenje toga sto je pucao...to ce sigurno sprijeciti svaki ovakav dogadjaj u buducnosti.Hau jes nou.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 24, 2011, 02:17 »
shorty, misliš na Isaka?


p.s Juče je i dosta likova na JF forumu žestoko kritikovalo i iznapušavalo Simu... s pravom...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže brzojav

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: nis
  • Poruke: 69
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 24, 2011, 02:57 »
U sredu je dan D .
Juce na komemoraciji su se pojavili i vidjeniji cigani ali i Shadowsi koji su napustili Alc. tako da je dogovoreno da se upadne na jug i otera stoka.

Upoznate su i ekipe iz unutrasnjosti koje su listom uz Zabranjene i skoro sve su potvrdile dolazak.

Sta ce to doneti Grobarima kao navijackoj grupi videcemo. Ja sam optimista.
Zabranjeni !!!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 24, 2011, 03:29 »
Ja nisam optimista.

Ovo je slican sukob kao onaj krajem 90-ih izmedju Agentrure i Fronta.Na kraju se zavrsilo sa pobjedom Frontovaca ali sa kompromisima.Ubrzo su ti kompromisi preuzeli primat i marginalizovali glavni razlog sukoba.

Nemojte zaboraviti kako je sve ovo pocelo...likovi koji su prvi udarili na Alkatraz nisu nimalo naivni,niti su obicni navijaci.Nije njima smetao Alkatraz zbog vodjenja tribine,zbog odnosa prema upravi,prema pojedincima,vec zbog vlasti,koju su zeljeli oni.U medjuvremenu,sve sto valja sa Juga se prikljucilo opoziciji,ali se bojim da tu vecinu ne zloupotrijebi onaj dio koji u sustini zeli samo vlast.

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Pjer

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: ni tu ni tamo
  • Poruke: 25
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 24, 2011, 03:48 »
 
 neće to ići baš tako lako i bez frke, alatrazi su jaka organizacija sa odličnom logistikom i sumnjam da ih obična navijačka masa može pomeriti sa južne tribine to mora neko jači da uradi i sklopi dil sa vlastima a teško da to zabranjeni mogu mada nikad se ne zna šta donosi novi dan

Van mreže brzojav

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: nis
  • Poruke: 69
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 24, 2011, 04:26 »
Ma niko nije reko da ce to ici lako ali ako se skupi kriticna masa onda ce biti izvesnije.
Neko im mora stati na put posto drzava ocigledno nece.
Mene plasi da ne bude krvi,da je ne prolivamo vise i jednom za svagda medju sobom.

Njih je ostalo najvise 100 koji ce uci u frku,sa ekipom iz provincije racunam da ce Zabranjenih biti bar 500.

Nisam pametan sta da mislim,mora li ovako . :zbunjen:

Al ne vidim drugi izlaz.
Zabranjeni !!!

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 24, 2011, 05:05 »
Grupa Uzas iz Subotice,inace mozda i najjaca grobarska grupa iz unutrasnjosti,koja je javno podrzavala Alkatraze u ovoj borbi od juce se privremeno ugasila...polako svi napustaju ALCZ

ajkula

  • Gost
Odg: Grobari
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 24, 2011, 05:43 »
meni sroz cudno da se oivdje prica ustvari o navijacima.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 24, 2011, 08:29 »
Ovde u stvari se vrši lobiiranje, ko će sa kim, šta će se desiti, kuda dalje, i najbitnije preraspodela vlasti.


Meni je sasvim svejedno da li će na JNA kancelariju imati i skupe automobile voziti Vlada, Džoni, Vejić ili Alen, Djuka ili neko treći.


Užasno mi je žao momka. Nisam ga poznavao, nikad nisam ništa čuo o njemu, niti u kojoj grupi je bio (čuo sam kasnije da je bio u Koaliciji) ali sam gotovo siguran da je nesrećni momak imao isključivo grobarski mentalitet, da je obožavao Partizan i da je na žalost, otišao dečko koji je navijanje doživljavao kao deo života. Tuga.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 26, 2011, 01:32 »
Pored Uzasa,i Shadows i Anti Romi se privremeno povukli...bice zanimljivo vidjeti Jug na iducem mecu

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 26, 2011, 12:50 »
Гробари као навијачка група треба да се угаси. Неће то више никада бити оно право.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #42 poslato: Oktobar 27, 2011, 12:49 »
Neće se ugasiti. Onaj koji je ovo napravio treba da odgovara za podstekivanje ubistva.  Cela ta garnitura od pedesetak tvrdoglavih će otići, možda ne svi, ali oni najbitniji sigurno.
Gotovo je sa "legendama" juga. Otići će i istoriju, a neko u zatvor. Već je bila takva smena kada se ćoravi Pampi i ekipa izašla.
Tribinu će da preuzmu mladji, iskreno se nadam da će to biti vodjeno sa ljubavlju prema klubu, a ne interesima od kluba.


Meni je lično jako žao što se ideja JF ugasila i što ta grupa više ne postoji. To je bila, nekada, baš prava priča...
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #43 poslato: Oktobar 27, 2011, 01:24 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
bice zanimljivo vidjeti Jug na iducem mecu



Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Grobari
« Odgovor #44 poslato: Oktobar 27, 2011, 03:55 »
Citat
Juzni Front obavestava sve svoje clanove, simpatizere i ostale navijace Partizana da cemo u sredu 26.10.2011. prisustvovati utakmici protiv Metalca.
 Odluka kojoj su prethodili razgovori sa velikom grupom ljudi nije bila jednoglasna kao sto je bilo do sada. Velika tragedija i posrtanje Grobara u velikoj meri je uticalo na to da bude razlicitih misljenja.
 U ovom kolektivnom ludilu i u magli gde se ne zna sta sutra donosi prepoznali smo svoje mesto upravo na Jugu Partizanovog stadiona. Smatramo da nasilje nije na stadionu vec u samom drustvu i da je problem mnogo dublji da bi se resavao bojkotom Juga.
 Odluke donesene u realnom vremenu cesto nisu prave ali su u tom trenutku jedino ispravne. Ne sumnjamo da svi misle da su njihove odluke ispravne i nista ne zameramo jer sve ovo nisu normalne okolnosti.
 Zelimo samo da se iz ovog problema izadje ne na osnovu onog sto nas razlikuje vec na osnovu onog po cemu smo isti.
 Nikako ne mozemo opravdati gasenje jednog zivota i pogibiju naseg druga sa tribine i ne opravdavamo takav cin.
 To nikada nije trebalo i smelo da se desi.
 Zivot se svodi na izbore koje pravimo, a nasi izbori su nas i doveli dovde. Isto tako nasi izbori treba da nas izvuku iz ovog mraka i trazimo da prevlada razum.
 
 Nasa grupa se nece gasiti, necemo sebi i drugima davati vreme, necemo ici na odmor dok se stvari ne slegnu vec cemo prvi krenuti da resavamo probleme a sve samo u jednom cilju. U cilju da Jug ponovo ustane i nikad vise ne budemo u ovoj situaciji.
 Nase mesto je u prvim redovima na stadionu, na samoj liniji Fronta i tu cemo uvek biti.
 
 Ivan Perovic 1991 - 2011. Neka ti je vecna slava.
 
 Ideja zivi 1999

Citat
U svetlu najnovijih zalosnih dogadjanja, Juzni Front Sabac odlucio je da prekine sa organizovanim odlascima na utakmice, kao i drugim aktivnostima vezanim za tribinu.Odluka je doneta zajednicki, a ujedno predstavlja i licni stav pojedinaca, jer u ovakvoj situaciji se do sada Grobarstvo nije nalazilo.Proslava desetogodisnjice grupe planirana za decembar se otkazuje, a danas sa zaljenjem palimo svecu za brata Grobara.Ivane nek ti je vecna slava!
 
 Do nekih boljih vremena, normalnijih odnosa i ljudi na Jugu...
 
 Juzni Front Sabac

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.