Autor: Фаул Tema: Fudbalska reprezentacija Crne Gore  (Pročitano 38464 puta)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Crne Gore
« Odgovor #45 poslato: Novembar 15, 2011, 09:57 »
I tako to obično ide, posle propuštenih šansi slijedi kazna...


šteta, propuštena je zaista velika prilika, ato se posebno vidi posle ovog večerašnjeg meča...

Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Crne Gore
« Odgovor #46 poslato: Novembar 15, 2011, 10:14 »
Steta, drugo poluvrijeme je pokazalo da nisu bolja ekipa, Ali su pokazali da su daleko iskusnija. Da je pao jedan gol moglo je svasta biti. Steta... Navijaci za desetku, stvoren je kult reprezentacije....

Van mreže Adnan

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Sarajevo
  • Poruke: 82
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Crne Gore
« Odgovor #47 poslato: Novembar 16, 2011, 01:55 »
Jbg. vise srece/iskustva drugi put-iako ste propustili lijepu priliku.Ceska je ekipa protiv koje se moze igrati(iako daleko su od lose reprezentacije)

U svakom slucaju ovo su itekako pozitivne kvalifikacije za vas.
Ljubav se pise bordo bojom!

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Crne Gore
« Odgovor #48 poslato: Novembar 16, 2011, 02:17 »
Da, Ali kad dodjes na korak do sna I on ode na ovaj nacin... Baraz je izgubljen u Pragu, ONI su iz jedne velike sanse I par poluprilika dali dva gola, mi iz tri odlicne prilike nijedan. U podgorici su nam dali gol nakon jedinog suta u okvir gola, dok smo mi u prvih 15 minuta nastavka, dok smo jos bili u igri, promasili tri zicera... Dakle, odlucili su sreca, iskustvo, raspolozeni Ceh I odlicna taktika. Mi smo u prvom mecu i prvih 45 min sinocne utakmice bili bezglavi. Da smo odigrali svih 180 min makar priblizno kao poslednjih 45 ubijedjen Sam da bi bili na euru. Na kraju utakmice cijeli stadion pjevao himnu, kao I stihove Perpera " ne tuguj nocas gore glavu, sad kad smo jedno ja I ti, obrisi s lica suzu plavu Crna Goro ljubavi". Emotivan I sjajan kraj jednog ciklusa I najava novog. Svaka cast navijacima. Cak su I Cesi nagradjeni aplauzom. CG ima sjajnu fudbalsku pricu, a ovaj poraz ce nas ssmo ojacati.

Van mreže Adnan

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Sarajevo
  • Poruke: 82
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Crne Gore
« Odgovor #49 poslato: Novembar 16, 2011, 03:17 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Da, Ali kad dodjes na korak do sna I on ode na ovaj nacin... Baraz je izgubljen u Pragu, ONI su iz jedne velike sanse I par poluprilika dali dva gola, mi iz tri odlicne prilike nijedan. U podgorici su nam dali gol nakon jedinog suta u okvir gola, dok smo mi u prvih 15 minuta nastavka, dok smo jos bili u igri, promasili tri zicera... Dakle, odlucili su sreca, iskustvo, raspolozeni Ceh I odlicna taktika. Mi smo u prvom mecu i prvih 45 min sinocne utakmice bili bezglavi. Da smo odigrali svih 180 min makar priblizno kao poslednjih 45 ubijedjen Sam da bi bili na euru. Na kraju utakmice cijeli stadion pjevao himnu, kao I stihove Perpera " ne tuguj nocas gore glavu, sad kad smo jedno ja I ti, obrisi s lica suzu plavu Crna Goro ljubavi". Emotivan I sjajan kraj jednog ciklusa I najava novog. Svaka cast navijacima. Cak su I Cesi nagradjeni aplauzom. CG ima sjajnu fudbalsku pricu, a ovaj poraz ce nas ssmo ojacati.


A jbg. ovo vam je tek prvi put-mi smo sinoc po peti ili sesti put izvisili u odlucujucem mecu ;D

Ceska je veoma iskusna reprezentacija,takticki veoma dobro pripremljena,ne primaju puno golova.S druge strane nedopustivo je da ste primili onakav gol u 90.-oj minuti jer sa 1-0 Cesi ne bi bili tako opusteni sinoc(relativno). 

Opet kazem,jedna velika skola za vas pred kvalifikacije za SP-ne znam sad tacno s kim ste u grupi,kakve su vam tamo sanse ali sa ovakvim pristupom imate sanse za baraz u bilo kojoj...
« Poslednja izmena: Novembar 16, 2011, 03:18 Adnan »
Ljubav se pise bordo bojom!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Crne Gore
« Odgovor #50 poslato: Novembar 16, 2011, 03:39 »
Porasce ocekivanja u narednim kvalifikacijama,definitivno.

Steta sto nije iskoriscena ova sansa,bila je tako dobra.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Crne Gore
« Odgovor #51 poslato: Novembar 16, 2011, 03:46 »
Sa engleskom, ukrajinom, poljskom, jermenijom I San marinom. Po kvalitetu slicna grupa prethodnoj

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Crne Gore
« Odgovor #52 poslato: Novembar 16, 2011, 05:52 »
Cesi o atmosferi u Podgorici.    Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Crne Gore
« Odgovor #53 poslato: Novembar 16, 2011, 06:20 »
realno ovo je maksimum crne gore,preko ovoga ce tesko ici.zato je steta sto nije iskoristila ovu priliku...ne kazem da nemaju sanse da se plasiraju u nekim novim kvalifikacijama na sp ili ep,ali preko ovog nivoa igre tesko da ce ici(kad se uzmu u obzir cele kvalifikacije)...
« Poslednja izmena: Novembar 16, 2011, 06:22 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Crne Gore
« Odgovor #54 poslato: Novembar 16, 2011, 07:31 »
Nenade, upravo je problem u tome sto su odigrali losije od onog sto su pokazivali tokom kvalifikacija. Sa pravim selektorom I malo svjeze krvi moze to biti mnogo kompaktnija ekipa.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Crne Gore
« Odgovor #55 poslato: Novembar 16, 2011, 07:53 »
beer,nije realno da cg cele kvalifikacije odigra na nivou kao pocetak ovih,a ti sada poredis sa tim igrama...cg je mala zemlja,ima jako malu bazu,a i oskudnu selekciju sa 2 zvezde i vrhunska igraca,uz jednog potencijalnog.hocete li uvek imati te 2 zvezde u reprezentaciji, i takav talenat,pa i kvalitet kao savic?uz par igraca sasvim solidnih koji sa cg nemaju previse veze ili im cg nije bila prvi izbor,sklopili ste solidnu reprezentaciju.sve u svemu kazem gledajuci kompletne kvalifikacije,pa i baraz,nije realno da odrzite taj nivo igre...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Adnan

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Sarajevo
  • Poruke: 82
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Crne Gore
« Odgovor #56 poslato: Novembar 16, 2011, 08:27 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Sa engleskom, ukrajinom, poljskom, jermenijom I San marinom. Po kvalitetu slicna grupa prethodnoj


Znaci opet Engleska prva a sa Ukrajinom i Poljskom za drugo mjesto iako nije ni Armenija vise za podcijeniti.
Ljubav se pise bordo bojom!

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Crne Gore
« Odgovor #57 poslato: Novembar 16, 2011, 09:01 »
Ne brinem ja za igrace, uvijek ispliva neko. Samo kazem da smo dosli nadomak cilja I odigrali najgoru utakmicu u ciklusu. Losa priprema meca...

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Crne Gore
« Odgovor #58 poslato: Novembar 17, 2011, 11:56 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Nakon primljenog gola....

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Crne Gore
« Odgovor #59 poslato: Novembar 17, 2011, 12:09 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Mada ovdje fali jos par poluprilika....