Autor: Фаул Tema: Nogometna reprezentacija Hrvatske  (Pročitano 37541 puta)

Van mreže mrkva

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: na dražici
  • Poruke: 1.065
  • Ugled: +127/-0
  • neprimjetan
    • Pogledaj profil
Odg: Nogometna reprezentacija Hrvatske
« Odgovor #150 poslato: Novembar 20, 2013, 11:14 »
sad će propupat generali nakon bitke, al ja dam svoja jajčeka na panj ako bi ijedan hrvatski trener, bar od ovih haenelovskih ostavio malog kovu u igri nakon crvenog kartona, s igračem manje. 99.99%  njih bi vadilo kovačića i rakitića (ili nekog drugog ofenzivnijeg), nakrcalo defanzivni vezni red i obranu (lovren, vukojević, maleš,.....), sjelo pletikosi u krilo i čekalo da ribare posere neki slučajni gol. pa bi onda čitali o hudoj sreći, o sucima, o nepravdi, o grijesima prošlosti, o ....


činjenica da je reprezentacija bila u dubokom glibu, bezidejna, bez samopouzdanja, bez žara i bez "sreće". Malo je trenera koji bi to uspjeli preokrenut u desetak dana, a da nisu braća također to preokrenula, ne bi mi vidjeli brazila. croatia-big

brižan u glavu

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Nogometna reprezentacija Hrvatske
« Odgovor #151 poslato: Novembar 20, 2013, 11:38 »
Честитам.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.721
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Nogometna reprezentacija Hrvatske
« Odgovor #152 poslato: Novembar 20, 2013, 11:46 »
  Ja sam mišljenja da su Hrvati uboli sa izborom novog selektora jer je Niko KOvač sa bratom Robertom jedan od najzaslužnijih za dobre igre i kult koji je stvoren oko reprezentacije Hrvatske pa će i na ovom poslu biti uspešan pogotovo što ima materijala i u mladim snagama Kovačiću,Rebiću,Ademiju
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Edvard Kulen

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 6.285
  • Ugled: +144/-110
    • Pogledaj profil
Odg: Nogometna reprezentacija Hrvatske
« Odgovor #153 poslato: Novembar 20, 2013, 03:33 »
 croatia-big

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Nogometna reprezentacija Hrvatske
« Odgovor #154 poslato: Novembar 20, 2013, 05:36 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
eto, uspio kovac izvuci maksimum iz ove ekipe. sad bi bilo dobro imati konacno malo srece i izvuci neku laksu grupu.
pa gde ces vecu srecu od dobijanja islanda u barazu?  :zbunjen:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Hugo

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: СИДНЕЈ
  • Poruke: 7.034
  • Ugled: +122/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Nogometna reprezentacija Hrvatske
« Odgovor #155 poslato: Novembar 20, 2013, 09:25 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
eto, uspio kovac izvuci maksimum iz ove ekipe. sad bi bilo dobro imati konacno malo srece i izvuci neku laksu grupu.
pa gde ces vecu srecu od dobijanja islanda u barazu?  :zbunjen:
bila je to ironija... ;)
It is usually futile to try to talk facts and analysis to people who are enjoying a sense of moral superiority in their ignorance.

Van mreže Edvard Kulen

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 6.285
  • Ugled: +144/-110
    • Pogledaj profil
Odg: Nogometna reprezentacija Hrvatske
« Odgovor #156 poslato: Novembar 20, 2013, 09:35 »
Mislim da ironija uopće nije potrebna, jer ako tko nije u prošlosti imao sreću onda je to bila naša reprezentacija.


Počevši od onog četvrtfinala protiv Švaba na Euru 96, pa prokleti Thuram koji zabija 2 od 3 gola u cijeloj svojoj karijeri nama, još danas mi je mučno Beča i Turske, pa tad u sljedećim kvalifikacijama Engezi puštaju zadnju Ukrajincima koji odlaze u baraž, pa na prošlom Euru 2 penala nam ne sudi protiv Španjolske.


Ukoliko nam je svemir malo vratio Islandom, neka je, nemam ništa protiv. A ako nam namjesti i grupu na SP s Švicarcima, Alžirom i Iranom opet se neću bunit.


 croatia

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Nogometna reprezentacija Hrvatske
« Odgovor #157 poslato: Novembar 20, 2013, 10:07 »
hugo,izvinjavam se sto nisam prepoznao ironiju  :palac:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Mile

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Dhahran, Saudi Arabia
  • Poruke: 12.200
  • Ugled: +143/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Nogometna reprezentacija Hrvatske
« Odgovor #158 poslato: Decembar 08, 2013, 06:19 »
a znate one star nardonu - bolje se rodit bez kurca nego bez srece  ;)

nego, grupa je sa brazilom, kamerunom i meksikom.

brazil - domacini, prva utakmica, otvaranje prvenstva, suci..a, na kraju krajeva, ipak je to brazil i dobri su. ne znam koliko tu imamo sanse. jedino ako oni budu pod nekim velikim pritiskom pa puknu i mi uzmemo bod.

kamerun - gledao sam ih u kvalifikacijama protiv tunisa kada su dobili 4-1. prvu su odigrali 0-0. nista posebno i nepobjedivo.

meksiko - gledao sam ih nekoliko puta. ekipe im dolazile na aztecu i uzimale bodove kako su se god sjetile. isto nista posebna repka (drugim rijecima - nisu bolji od nas, ali nisu nesto ni losiji)

sa ove dvije potonje se borimo za 2. mjesto i utakmicu sa spanjolskom ili nizozemskom gdje okoncavamo nastup. sve u svemu, bit ce zanimljivo ljeto.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Nogometna reprezentacija Hrvatske
« Odgovor #159 poslato: Decembar 08, 2013, 06:23 »
mozete biti 2,mozete i 4.cak po meni i da budete 4 to nije ne znam kakvo iznnadjenje i sl.kamerun,a posebno meksiko su dve dobre reprezentacije i apsolutno i oni imaju sansu u borbi za 2 mesto. a meksiko je posebno uvek tezak protinik.posebno ce to biti u juznoj americi,imace vecu podrsku,dosta svojih navijaca...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže som jura

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 4.207
  • Ugled: +78/-30
    • Pogledaj profil
Odg: Nogometna reprezentacija Hrvatske
« Odgovor #160 poslato: Decembar 11, 2013, 10:43 »
Slažem se.


Samo da se vratim na (ne)sreću. Imali smo mi puno sreće bez brige. Možda su neki premladi pa se ne sjećaju kvalifikacija za SP1998. A i na samom prvenstvu smo imali sreće. Prije nego što su Nijemci dobili crveni nismo im mogli ništa, pa onda Jarni slično kao Thuram zabija svoj jedini gol u reprezentaciji, Ladić par puta spašava čiste zicere Nijemaca. A o utakmici protiv Nizozemske da ne govorim. Iz dvije prave prilike zabijemo dva gola, Ladić opet spašava.


Neponovljivo.


Turska 2008.? Obje ekipe zabijaju na samom kraju produžetaka jedne prilično loše utakmice.
« Poslednja izmena: Decembar 11, 2013, 10:45 som jura »

Van mreže Cvjecar Florijan

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2013
  • Lokacija: Vežica, Rijeka
  • Poruke: 8.412
  • Ugled: +168/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Nogometna reprezentacija Hrvatske
« Odgovor #161 poslato: Decembar 11, 2013, 11:43 »
Zaželio bih ovim putem sreću gospodinu Niki Kovaču i reprezentaciji Hrvatske na slijedećem svjetskom prvenstvu, 2014, u domovini nogometa, Brazilu.
Iako će mnogi reći da je domovina nogometa Engleska, po meni je ispravno reći da je to Brazil, pošto je on izvor najvećeg broja nogometaša. Engleska je kolijevka nogometa.


Gospodin Kovač mi se čini (mišljenje temeljim na relativno skromnom praćenju nogometa) kao trener koji svoj rad bazira na disciplini, dobrom branjenju svog gola, i potom, kad se osiguraju vlastita vrata, napad na protivnika, koji je u svojevrsnom disbalansu.
Njegov prethodnik, gospodin Štimac, je bio prodavač magle, bez uvrede!
A igrači to znaju, i osjete, pa se ne trude.
To je isto kao i kad radiš u firmi gdje ti je šef-truba.
I ti onda trubiš.


Što se tiče kvalitete grupe u kojoj smo, Kamerun, Meksiko i Brazil ?!


Brazil je najjači. :prvak: :pompo:
Najbolja svjetska nogometna nacija, koliko ja pratim. Ronalda, onog pravog  :smeh3: ,[size=78%] [/size]se sjećam još iz nekog prvenstva 90ih.

Meksiko-doista ne znam što bih rekao.  Marijači, sapunice, sombrero [/size] ??? , tequilla, chimichanga rancheros ? [/size]

[/size]
Kamerun ? Heh, Bogovi su pali na tjeme. [/size]
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>



Koliko ih prolazi ?


Reklo bi se dvoje.


Brazil sigurno. Hrvatska će boriti s Meksikom i Kamerunom.

Orao je došao i rekao mi "kučko"!
"Tiću orlu, znamo dobro kome si sve dućko!
Mimi Oro bolje pleše od tebe u ritmu!
Blajvao si ovoj ptici pozamašnu kitu!"

Van mreže Hugo

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: СИДНЕЈ
  • Poruke: 7.034
  • Ugled: +122/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Nogometna reprezentacija Hrvatske
« Odgovor #162 poslato: Decembar 16, 2013, 09:20 »
hrvatska reprezentacija pojacana kaznom joe simunica! i tako je bio prestar za sp2014, sad niko moze dati priliku nekom mladjem.
It is usually futile to try to talk facts and analysis to people who are enjoying a sense of moral superiority in their ignorance.

Van mreže Hugo

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: СИДНЕЈ
  • Poruke: 7.034
  • Ugled: +122/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Nogometna reprezentacija Hrvatske
« Odgovor #163 poslato: Februar 09, 2014, 10:10 »
dogovorili prijateljsku pripremnu protiv malog. mali, kazu, ce glumit kamerun. a koga cemo glumit mi to jos nije objavljeno...
It is usually futile to try to talk facts and analysis to people who are enjoying a sense of moral superiority in their ignorance.

Van mreže Hugo

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: СИДНЕЈ
  • Poruke: 7.034
  • Ugled: +122/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Nogometna reprezentacija Hrvatske
« Odgovor #164 poslato: Februar 25, 2014, 07:57 »
Opa, krenula nas sreca. Valjda nece stat u brazilu. Dobismo najlaksu grupu poslijebone gdje su bosanci.
It is usually futile to try to talk facts and analysis to people who are enjoying a sense of moral superiority in their ignorance.