Autor: Svetinja Tema: KK Radnički Kragujevac  (Pročitano 56439 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.640
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #285 poslato: Avgust 12, 2013, 10:07 »
  danas bi trebalo da potpiše Sava Lešić!
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #286 poslato: Avgust 29, 2013, 12:00 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.640
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #287 poslato: Avgust 29, 2013, 12:10 »
   pametno Muta ove godine slaže kockice, ako se Birča oporavi ne vreme biće sasvim OK ekipa
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #288 poslato: Avgust 29, 2013, 01:19 »
Dobar skakac,odlican defanzivac, prosjecan atleta, ali voma snazan.


U napadu limitiran, uglavnom zavrsava u reketu poslije asistencija svojih saigraca, rijetko uspijeva da sam izgradi poziciju...
Sut sa poludistance mu takodje nije jaca strana, ali je konstantno radio na tome(iz godine u godinu bolji), i nije iskljuceno da bas u Radnickom eksplodira u tom segmentu...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.123
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #289 poslato: Avgust 29, 2013, 01:22 »
Crnac mora biti dobar skakač i odličan defnazivac.


Kad se oduzme genetika - znači duduk.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #290 poslato: Septembar 30, 2013, 09:04 »
Citat
Postavljeno: 30.09.2013
Pantić ipak napušta Kragujevac
Radnički se svom bivšem igraču zahvaljuje na kratkom boravku u novom sastavu i ispraća ga sa željom da uspešno nastavi karijeru van prestonice Šumadije Podeli ovaj članak sa:   
Iako je proteklo tek pet dana od dogovorene saradnje, Košarkaški klub Radnički i Mladen Pantić su se sporazumno razišli. Od početne obostrane želje da se obnovi saradnja iz sezone 2009/2010, jača je bila neophodna forma koja predviđa prava, ali i obaveze igrača.

Radnički se svom bivšem igraču zahvaljuje na kratkom boravku u novom sastavu i ispraća ga sa željom da uspešno nastavi karijeru van prestonice Šumadije.

 :shok: :smeh:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #291 poslato: Septembar 30, 2013, 09:27 »
 :))




Gledah sad ovo finale turnira u Moraci... nije bio los za tu skromnu minutazu koju je dobio... 6 poena, iznudio par faulova...




ali ne treba Muti vise od jednog centra, jbg  :D




Jaru inace daleko bolji igrac nego sto sam ja, a i vecina ljubitelja kosarke ocekivala... jak kao bik, dobar u skoku, u zatvaranju reketa, odlicno se otvara iz pika, kosarkaski veoma inteligentan igrac...


od ostalih najvise mi se svidjela igra Mladjana, ima dobru prangiju, dao je 4 ili 5 trojki na mecu, pametno igra, ne srlja, ne trosi mnogo lopti...





Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #292 poslato: Januar 12, 2014, 01:31 »
Citat
NEDELJA 12.01.2014. | 11:59
Muta se žali, ali i sâm vređa
IZVOR. B92
Trener Radničkog Miroslav Nikolić požalio se na tretman tokom utakmice sa Crvenom zvezdom, ali se ni sam nije poneo na sportski način.

Tweet
Starsportphoto
Starsportphoto
Nikolić je istakao da mu nije jasno zbog čega su dozvoljene uvrede navijača na njegov račun, dok se, po njegovim rečima, kada su neki drugi ljudi u pitanju, utakmica prekida da bi publika bila opomenuta.

Strateg Kragujevčana je, inače, tokom utakmice sa Zvezdom, u kojem je njegov tim poražen sa 78:73, pokazao srednji prst navijačima ’crveno-belih’, što je verovatno bio odgovor na njihovo vređanje. Pored toga, na samom kraju susreta, prilikom rukovanja izneo je niz uvreda na račun trenera rivalske ekipe Dejana Radonjića, koji na to nije reagovao, a što su čuli gotovo svi koji su bili u hali „Jezero“.

„Vređaju me usred Kragujevca. Pa, majstore, prekini utakmicu i izbaci ih iz dvorane. Ako može publika da se opominje kada se vređa Nebojša Čović, mogu valjda i mene da zaštite. I ja sam neka ličnost u košarci“, rekao je Nikolić.

pri tom radonjic je vredjan od strane navijaca radnickog,skandirano mu je siptaru.a citam da je on pre godinu-dve kada je gostovao sa buducnosti u kragujevcu,rekao da je njemu majka iz krusevca,i da se u srbiji oseca ko domaci,i da mu jako smetaju takve uvrede...pri tom naravno muti nije smetalo kada su vredjali radonjica,jos ga je znaci kako vidimo u tekstu i on vredjao na kraju utakmice.radonjic je ipak iskulirao te uvrede publike(kao ocigledno i mutine) i posle mu vise ni nisu skandirali,a muta koji je pokazao kitu navijacima na njihovo skandiranje,je naravno onda vredjan do kraja utakmice...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.640
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #293 poslato: Januar 12, 2014, 06:06 »

 muta je stari cirkuzant i njega ne treba uzimati za ozbilno a navijacima je treba da jebe sve po spisku za one uvrede
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)