Autor: Фаул Tema: 1. Crnogorska Fudbalska Liga  (Pročitano 42100 puta)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: 1. Crnogorska Fudbalska Liga
« Odgovor #240 poslato: April 25, 2018, 09:07 »



 :D
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: 1. Crnogorska Fudbalska Liga
« Odgovor #241 poslato: April 25, 2018, 09:56 »
Ali stvarno, koja prevara od trenera  :D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: 1. Crnogorska Fudbalska Liga
« Odgovor #242 poslato: April 26, 2018, 07:06 »
Meni i dan danas nije jasna sezona 2004/05.   :D
« Poslednja izmena: April 28, 2018, 01:54 VolimPFC »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: 1. Crnogorska Fudbalska Liga
« Odgovor #243 poslato: April 26, 2018, 10:06 »
Podzemne vode  :zbunjen:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: 1. Crnogorska Fudbalska Liga
« Odgovor #244 poslato: Maj 05, 2018, 06:54 »
Uzesmo bod u Radanovicima, tako da smo stigli Iskru. Valjalo bi izbjeci ovaj baraz, mada je za sad bilo pravilo da prvoligasi lagano to resavaju sa ovima iz druge. Jos cetiri kola.

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: 1. Crnogorska Fudbalska Liga
« Odgovor #245 poslato: Maj 05, 2018, 07:15 »
Ma u baraž iz druge čini mi se idu Berane i još Mladost Lješkopolje...   jednom riječju boranija.    Sorry shorty  :D
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: 1. Crnogorska Fudbalska Liga
« Odgovor #246 poslato: Maj 06, 2018, 11:39 »
Vermez konačno smijenjen.    Ali pazi mu obrazloženje nakon remija sa Rudarom...


Citat
Zanimljivo da je Vermezović poslije utakmice sa Rudarom rekao da je važno da nije doživljen poraz.

„Važno je da nismo izgubili ovu utakmicu nakon eliminacije iz Kupa. Bili smo emotivno i fizički ispražnjeni. Mislim da je ovo najpravedniji ishod, jer kako smo mogli da dobijemo, tako smo mogli i da izgubimo pred kraj utakmice“, rekao je Vermezović.


 :respect
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: 1. Crnogorska Fudbalska Liga
« Odgovor #247 poslato: Maj 06, 2018, 11:56 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ma u baraž iz druge čini mi se idu Berane i još Mladost Lješkopolje...   jednom riječju boranija.    Sorry shorty  :D

Tesko cemo i u baraz..bas smo losi..zali boze onog stadiona

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: 1. Crnogorska Fudbalska Liga
« Odgovor #248 poslato: Maj 16, 2018, 11:15 »
Svi sa dna ovo kolo dobili sve sa vrha  :respect regularnost na najvisem nivou  :D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: 1. Crnogorska Fudbalska Liga
« Odgovor #249 poslato: Maj 17, 2018, 09:37 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Uzesmo bod u Radanovicima, tako da smo stigli Iskru. Valjalo bi izbjeci ovaj baraz, mada je za sad bilo pravilo da prvoligasi lagano to resavaju sa ovima iz druge. Jos cetiri kola.


gledam tablicu, pa me zanima jel Sutjeska zbilja toliko dobra ekipa, ili je konkurencija jednostavno loša ove godine?!
vidim da su i zadnje tri ekipe ugrožene, što je puno, s obzirom na samo 10 ekipa u ligi...
kod nas ispada samo zadnji, a deveti ide u razigravanje...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: 1. Crnogorska Fudbalska Liga
« Odgovor #250 poslato: Maj 17, 2018, 09:59 »
Konkurencija losa. Buducnost se bukvalno raspadala cijele sezone. Sramotno je da takav tim uopste bude drugi u nekoj ligi.

Samo 10. ispada direktno. 8. i 9. igraju baraz sa 2. i 3. iz druge lige sto je do sad uglavnom znacilo da ostaju u prvoj. Doduse, ove godine ima jedna nagazna mina iz druge lige, valja je izbjeci.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: 1. Crnogorska Fudbalska Liga
« Odgovor #251 poslato: Maj 17, 2018, 10:04 »
kakvo je stanje u Kupu?!
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: 1. Crnogorska Fudbalska Liga
« Odgovor #252 poslato: Maj 17, 2018, 07:10 »
Mladost i drugoligaš Igalo u finalu.     Pošto Mladost ima Evropu u džepu, mogao bi pasti neki dil tu.   :D
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: 1. Crnogorska Fudbalska Liga
« Odgovor #253 poslato: Maj 26, 2018, 12:14 »
Danas poslednje kolo. Imamo direktan duel sa Petrovcem u gostima pa odlucujemo ko ce biti 8. a ko 9. Izlazak iz zone baraza je prakticno nemoguc, jer je potrebna pobjeda, a da Iskra izgubi.

Elem, proslog vikenda sam sa par drugara bio na Kom - Buducnost, pa posto je skoro nedje bilo price o desavanjima na tribinama domacih pasnjaka, da podijelim iskustvo. Pored nas je sjedio neki cica, sa izgledom kao da je ispao iz nekog filma...mrsav, pantalone i neka kosulja (mislim da je bila kratkih rukava), sa koscatim licem i nesto malo bradice, sa nekim pecaroskim sesirom na glavi. I bio je necujan skoro cijelo poluvrijeme dok nas nije cuo kako raspravljamo koji bi teren mogao biti najduzi i koliko je dugacak Kamp Nou.

Odatle krece show i desavanja na terenu padaju u drugi plan  :D Drugar koji je sjedio do njega je bio glavna zrtva i njega je verglao skoro cijelo drugo poluvrijeme, tek nedje zadnjih 15ak minuta smo se ukljucili i mi, a bogami i cijeli taj dio tribine dokle su mogli da cuju sta pricamo.

Da ne duzim, izdvojicu samo neke detalje...ja sam trebao da budem predsjednik Jugoslavije sine moj...da, da, predsjednik....1976. godine, ali nisu imali sluha, ni znanja i eto...posle je bilo sta je bilo. Pa kaze dalje, Tita bih pustio 6 mjeseci fore a onda bi ga zatvorio...poslao na Goli Otok da guli kamen...nabrojao je jos neka imena, ali se lise Jova Kapicica ne sjecam koga bi sve strpao u apsanu. Znas li ti sine da sam ja proglasen za najboljeg vojnika svih vremena? Ne znas, ne znas naravno...Bjelovar...malo mjesto, 30k stanovnika...ja idem ulicom jer smo dobili slobodno poslepodne, a svi mjestani pokazuju prstom u mene...evo ga onaj najbolji vojnik! Eeeee...a posle su mi rekli doktori i naucnici da se jos 300-400 godina sigurno nece roditi bolji vojnik od mene. Znas li ti sine kako je Zvezda uzela KES 1991? Pa sa mojom taktikom. Ja sam im rekao sta i kako da rade. I posle toga odem ja nedje do Marakane, a Dzajic nece ni da me primi ni da mi zahvali. Olos. Nista covjek. Posle im nisam htio reci taktiku, pa je bilo sta je bilo. Znas li ti sine kako je SNP (Socijalisticka Narodna Partija) dobio ime? Pa ja sam ih zvao i rekao neka bude SNP...ali pravo da ti kazem, zajebao sam se. Da sam dao ime Srpska Napredna Partija mnogo bolje bi im islo.Evo kako ovi Vucicevi u Srbiji...a SNP zbog prokletstva imena nikad nije mogao doci na vlast. Zove mene Milov otac na telefon, malo prije nego sto se raspao DPS...i kaze, onako u povjerenju, raspasce se DPS...ali nemoj nikom pricati jos, da se ne siri. Eto, on je meni rekao, ali nisam htio da sirim dalje, jer sam bio dobar sa covjekom. Je l znas ti zasto je kosarkaska reprezentacija (srj pa srbije) igrala dobro za vrijeme milosevica a posle bila slaba za vrijeme dos-a? Pa ja sam im rekao da bojkotuju dok su vladala ona govna iz dos-a. Posle kada je dosao Vucic sam rekao da mogu opet da igraju kako treba jer je dosao nas covjek. I evo, odma se vide rezultati  :D

I tako dalje i tako dalje. Ovo sam nabacao onako na gomilu, moglo je da se ljepse opise i docara ali trebalo bi sat vremena kucanja...mada je grijeh ne ostavit bar neki pisani trag. Covjek je fantastican majstor da sebe ubaci u neku istorijsku cinjenicu. Politicku, sportsku, ratnu, kakvu oces...dakle, nista on ne laze ovako, samo sto u bitne dogadjaje ubaci sebe. Recimo Novakova ishrana (zna ga licno), zatim karijere bar petorice fudbalera sa utakmice koja se desavala na terenu (on ih stvorio), taktiku koju je imao za Barselonu (sa kruznom rotirajucim stoperima), zavjeru oko Majkla Dzordana, ratna desavanja 90ih (spasio od Haga par ljudi) itd,itd.

Suma sumarum, kao sto nedje prije rekoh, mozda je kvalitetan fudbal u Ligi Sampiona, ali je na domacim livada ligama ekipa  ;)
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: 1. Crnogorska Fudbalska Liga
« Odgovor #254 poslato: Maj 30, 2018, 07:55 »
Kom - Lovćen 0:0    Au...  biće gusto na Cetinju.


Petrovac rutinirao Lješkopolje.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.