Autor: Tufi Tema: Mlade selekcije Srbije  (Pročitano 55205 puta)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Mlade selekcije Srbije
« Odgovor #285 poslato: Jun 23, 2015, 02:22 »
Jao sutra očekujem saopštenja Ateista Srbije,Fonda za humanitarno pravo,Helsinškog Odbora,Žena u Crnom itd...


Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Mlade selekcije Srbije
« Odgovor #286 poslato: Jun 23, 2015, 08:49 »
A jeste precerivanje, ljudi ne sprdajte se. Glupost.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.765
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: Mlade selekcije Srbije
« Odgovor #287 poslato: Jun 23, 2015, 09:18 »

 preterivanje je sama ta proslava i sve što uz to ide pa zato nisu klinci koji su sjajno odigrali i sjajno se ponašali na SP meta na koju treba da se obruše dežurni kritičari već oni koji će sad da ih razvlače o balkonima, raznim tv emisijama gde će im se postavljati glupa pitanja
Oni su sad se lepo vidi postali prava družina Veljkova koja je imala svoje rituale i svoja pravila koja su im donela uspeh, možda je to ipak trebalo da ostane samo njihova stvar ali kad se organizacija nije pobrinula za neki program već prepustila sve improvizaciji mogli smo možda još toga da čujemo

Meni ostala jedna izjava onako prava od jovanovića " nisam išao na SP da se prodajem već da igram za svoju državu" :respect 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.979
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Mlade selekcije Srbije
« Odgovor #288 poslato: Jun 23, 2015, 09:54 »
Ne vredi. Nisu ni dan tu a vec je pocelo...cudan smo mi narod, majke mi. Ko je svirao, sta se sviralo, dal' se citao Ocenas, dal' se pevalo Kosovu ili skandiralo protiv Vucica (i naravno sta ce reci NVO, da se to kojim slucajem ne preskoci ni ovog puta)....kao da je bilo sta od toga uopste vazno, osim da su klinci svetski prvaci. Umesto da se uziva i slavi makar jedan jedini dan, umesto da su ti momci u centru paznje, sve ostalo je vaznije...izgleda da ne moze bez jeftine politizacije i politikantstva cak ni kod najobicnije proslave.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.971
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Mlade selekcije Srbije
« Odgovor #289 poslato: Jun 23, 2015, 11:23 »
Fino je davno rekao Branko Ćopić "znam ja nas, jebo ti nas".


Momci su to zaslužili  i pustite ih da uživaju u tome. E sad što smo mi govna pa sve nam smeta to je drugo. Smeta nam kad ovo uradimo, smeta nam kad ono uradimo, nama niko ne može ugoditi..


A glavni hit mi je to što je Vesić zabranio Savu i Mrkeli da izađu na balkon  :udaraozid:  , lopovska posla. Ako umjesto Toleta dođe neki Vesićev čovjek, onda je bolje da Tole ostane, ali sada nećemo o tome, nego uživajmo u tome što smo prvaci svijeta u fudbalu..


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.765
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: Mlade selekcije Srbije
« Odgovor #290 poslato: Jun 23, 2015, 11:42 »

 moje mišljenje o štetoćini je odavno poznato ali ne znam po čemu su Mrkela i Savo trebali da budu na balkonu

 jedni Strajnić opet upao u frkuzbog prozivanja premijera u toku njegovog prenosa
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Mlade selekcije Srbije
« Odgovor #291 poslato: Jun 23, 2015, 11:48 »
Prvi radni dan na novom poslu. Dva sata sam proveo pokuavajuci da se prijavim na nekakve naloge za mail, project managment, skype itd. Kapitalizam u svom "najboljem" izdanju. Dovoljno je reci da cu imati obuku za koriscenje sistema. :)
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.142
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Mlade selekcije Srbije
« Odgovor #292 poslato: Jun 23, 2015, 12:08 »


 :D

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.142
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Mlade selekcije Srbije
« Odgovor #293 poslato: Jun 23, 2015, 12:16 »



Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: Mlade selekcije Srbije
« Odgovor #294 poslato: Jun 23, 2015, 10:36 »
Cestitke Karadzicu (koji se nece kriti iza uspeha) na odabiru selektora za u-21!

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.971
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Mlade selekcije Srbije
« Odgovor #295 poslato: Jun 23, 2015, 11:05 »
Ne da se nama u Rio da idemo na veliko takmičenje, pa džaba. Propustili smo nekoliko finih šansi, ali imam osjećaj da su neki igrači, prije svega Jojić, došli preko one stvari na ovo prvenstvo. Naravno tu je glavni krivac Dodić sa svojom "stručnošću" koja se prvo pokazala protiv Nijemaca, kada se povukao sa igračem manje.


Šteta što Rajko, Maksa, Sergej, Mijat i  Veljković, neće imati šansu da nakon evropskog i svjetskog zlata, osvoje i olimpijsko i da zatvore krug u mladim selekcijama. Sada fino Dodiću zahvaliti na ove tri utakmice i dovesti Pauna na njegovo mjesto i polako nastaviti započeto 2013. godine sa Drulovićem..
« Poslednja izmena: Jun 23, 2015, 11:05 dejo94 »

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Mlade selekcije Srbije
« Odgovor #296 poslato: Jun 23, 2015, 11:09 »
He gledao sam drugo poluvreme na Sport1 Švaba nam se slatko smejao...i sa površnim poznavanjem Nemačkog sam skontao kako se čudio jel moguće da su U-20 svetski prvaci iz iste zemlje kao i ovi levati...bilo je tragično za gledati.


Đuričić i Čaušić još pomozi Bože i siroti golman kojem treba skinuti kapu za odrađeni posao...i danas je skinuo sve što je mogao inače bi bila šestarda.


A te štoperski par...kao Tri bedaka.... :no:

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.971
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Mlade selekcije Srbije
« Odgovor #297 poslato: Avgust 27, 2015, 01:08 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava




Djeluje onako pozitivno lud..  :D

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.897
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Mlade selekcije Srbije
« Odgovor #298 poslato: Avgust 31, 2015, 12:34 »
mali Gajić se nakon nepunih mesec dana ustalio u startnoj postavi Bordoa  :eek:

Evo, sinoć je već u drugom kolu prvenstva zabio i svoj prvenac. Francuska liga je stvarno ozbiljno takmičenje, i nije mala stvar kada klinac 96 godište upadne tu kao starter.

Inače, iako imamo tu još nekoliko pristojnih igrača, on mi je stvarno za klasu iznad svih, obožavam ofanzivne bekove koji su pritom fizički superiorni u kontakt igri, tako da njega vidim kao savršenu zamenu za Ivanovića kroz par godina.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.979
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Mlade selekcije Srbije
« Odgovor #299 poslato: Avgust 31, 2015, 02:16 »
A Kostic?
"This is exactly what football should be about."