Autor: Фаул Tema: Zona press,Sos koš - Vladan Tegeltija; košarkaške emisije i novinari  (Pročitano 51817 puta)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Andjus uhapsen zbog pokusaja reketa  :smeh4:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
 :smeh1: :smeh1: :smeh1:

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
 :smeh4: :smeh4: :smeh4:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
ne sumnjam da on to radi,da ucenjuje ljude da ce ih pljuvati u emisijama ako mu ne daju pare,ne ucine mu nesto i sl,to sam i odavno pisao. ali ono sto cudi,otkud bas sada kad je poceo da pljuje vucka. i ono sto uvek treba imati u vidu koliki je on "humanista" (ko ne razume,nek potrazi sta je izjavio dal policiji dal tuziocu, kad je doveden u vezu sa placanjem maloletnice radi pruzanja seksualnih usluga)
« Poslednja izmena: Jun 30, 2017, 06:45 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Jbg, Anđus će najebati zbog sukoba Rodića i Vučića.


Dobijao je prijetnje iz BIA-a, info iz prve ruke.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.729
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
jos da pocnem da zalim andjusa :nono:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.890
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Vučićević izbacuje ključne dokaze  :cigara:

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>



Kako namjestiše čovjeka, a on ispade ovako glup i naivan.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.729
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
ne verujem ja ni andjusu jer je to njihov čovek. Sad ce jos ispasti zrtva i opozicija a do juce je delio plen i javno se hvalio time.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Anđus laje za Rodića.  Sam Rodić je do juče bio na prst u bulju sa Vučićem, pa je nešto puklo oko para izgleda.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.729
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
 spojice se oni opet ...
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
da mi ga je zao nije. da je namesten jeste naravno.jasno je i zasto. a nije mi ga zao,izmedju ostalog stalno se kurcio kako mu je vucic prijatelj,stalno je pretio kako on sve zna,i da pazi ovaj i onaj da ne pocne da prica. da se razumemo dosta on stvari zna,ali dosta i cesto i lupeta. i nikad do kraja ne kaze sve sta misli i zna. jer onda nema cime da preti. covek funkcionise na bazi pretnji i ucena. ali dok je bio dobar sa vucicem to je bilo ok,i cak sta vise debelo je sve to naplatio. sto pokazuju i ovih 30k eura.
inace samo retard bi mogao da pomisli da ucena nekog malo poznatog biznismena(mislim manje poznat siroj javnosti) vredi 2,5mil,i to ucena da ne prodje medijski napad od jednog jedinog novinara. kolike taj poslove mora da radi i koliko da zaradjuje da cutanje samo jednog novinara toliko vredi. jasno je da je rec o drugim poslovima i odnosima.a ovo malo bolje objasnjava stvari...
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


pfc,ne slazem se da andjus laje za rodica,jer prvo i osnovno andjus se ocigledno ubacio u druge poslove,sto nam ovaj slucaj i pokazauje. oni su u ovome vise bili saveznici,gde su jedan drugog koristili za svoje namere,gde je andjus manji partner. iako mi nije jasno sta je tacno andjus mislio da ovim postigne. i ne znam zasto se uopste odlucio da udje u sukob sa vucicem. tj na koji nacin ga je vucic nagazio,jer nije on zbog vuciceve politike uzeo da ga kritikuje,pa da ga je onda ovaj nagazio.nego je njegova kritika vucica necin uzrokovana,nije mi jasno cime...


a ovo nam najbolje pokazuje kako se iskljucivo preko kontakata i politickih veza ovde zaradjuju pare,pa andjus kao novinar se eto ubacuje u gradjevinska,putarska preduzeca...iskljucivo na osnovu poznanstva sa vucicem, i niceg vise.i sto rece pera do juce je sa snsom delio plen i hvalio se tim...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Za mene je ovo malo nevjerovatno zbog jedne proste stvari.
Jedan polupismeni novinarcic da ucjenjuje nekog ko je kako sam shatio milioner a zna se kakav sklop imaju takvi ljudi.
Ne postae s emilioner tako sto pustas da te svaka susa zajebava.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
ma naravno,ali i takvi koji posrtanu milioneri placaju reket.a reket jednog novinara na nekoj maloj televiziji,koju ogromna vecina srbije ne gleda,i nije ni cula za nju,moze da kosta par hiljada eura,da ne talasa i da te ne pljuje,a nikako ne ni desetine hiljada,a kamoli nekoliko miliona kako tvrde sa pinka...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.729
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
 andjus jeste nekim tajkunima bio veza sa vrhom vlasti u Srbiji i to je lepo naplcivao. Sad da li se osilio i preterao ili samo igraju igru za za javnost pitanje je...
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)