Autor: Фаул Tema: Zona press,Sos koš - Vladan Tegeltija; košarkaške emisije i novinari  (Pročitano 51735 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Zona press,Sos koš - Vladan Tegeltija
« Odgovor #45 poslato: Jul 06, 2012, 09:57 »
covic ga je ispreskako za medalju,ranije je pizdeo i radio ono sto tregeltija zeli,seljacki se svadjali i raspravljali.sada ga je covic mnogo finije izjebao,bio je smiren i driblao ga je ko vola...mada kao i u ranijim slucajevima nista pametno i novo nije moglo da se cuje...
« Poslednja izmena: Jul 06, 2012, 10:10 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Zona press,Sos koš - Vladan Tegeltija
« Odgovor #46 poslato: Jul 06, 2012, 11:41 »
Дриблао га јесте,али је и њега Тегелтија.

Оно са куцањем поруке је било пресмијешно,уватио га је осим тога у лажи неколико пута,плус су му објашњења неких ситуација на нивоу ђетета из 2. разреда основне...

Добро неко рече,они синоћ тешко да су се могли сложити колико је сати...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Zona press,Sos koš - Vladan Tegeltija
« Odgovor #47 poslato: Jul 06, 2012, 12:54 »
Ne bih se složio sa Nenadom, Tegi je sinoć fino izbalmirao Čovića u više navrata. Doveo ga je dotle da se ovaj hvalio da je dva puta tukao sudije, pa i da je zvao sudije na raport posle Niša (ono pre-dve tri sezone), što dosad nije priznavao.  A da ne pričam o priči "o dva pravna subjekta" i otplati 300k duga do 2016. A pored toga je i par puta uhvaćen u laži i menjanju iskaza.

Prvo kaže jedno, a onda promeni priču posle 5 minuta.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Zona press,Sos koš - Vladan Tegeltija
« Odgovor #48 poslato: Jul 06, 2012, 02:32 »
ne da ga nije izblamirao,nego ni blizu.
tu cak nije bilo bitna ni argumentacija i nesto sl,nego prosto nacin komunikacije,i kako mu je covic spustao kad se ovaj zaleti na neku temu...o tome je rec.to sto je covic lagao za poruke je potpzno nebitno,jer u krajnjem je istina ono sto je rekao,ja da sam trazio da se napusti teren,imam toliko uticaja da bi se to i uradilo.tj hocu reci nebitno sto je on rekao ako se ovo nastavi,napustite,jer se nije napustio teren.samim tim toliko penjenje tegeltije oko toga pada u vodu,jer fmp nije napustio teren,ne kapiram oko cega tolika prica.a sam covic je ranije kod tegeltije priznao indirektno da je to napisao,tj kad je ovaj pokazao snimak i rekao trazili ste to i to,covic je rekao pa sta.sada mu je doslo da kaze da to nije tacno.ali kazem sve je to nebitna prica i tema,jer fmp nije napustio teren,a tegeltija se uhvati za par stvari svaki put kad covic dodje u goste,ii to budu ko preslikane emisije...

za razliku od proslog puta covic nije padao u vatru,i upravo je tu sustina onoga sto sma rekao da ga je driblao ko vola...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Zona press,Sos koš - Vladan Tegeltija
« Odgovor #49 poslato: Jul 06, 2012, 04:28 »
 :smeh4:

Nenade,ajde procitaj svoj post opet!

Daj bar malo realnosti...bar mrvicu! Covic se sprdao sa Tegeltijom a ovaj sa njim ni malo...sve sto je Covic slagao, promijenio pricu,sve sto je priznao ili lupio glupost,to nema veze,nije bitno? Ma daj...

Post ti je u rangu Dez-a,evo sad ga opet citam i ne mogu da vjerujem  :zbunjen:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Zona press,Sos koš - Vladan Tegeltija
« Odgovor #50 poslato: Jul 06, 2012, 04:43 »
Ма обојица су пресмешни. Не знам шта им то треба.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Zona press,Sos koš - Vladan Tegeltija
« Odgovor #51 poslato: Jul 06, 2012, 04:49 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ne da ga nije izblamirao,nego ni blizu.
tu cak nije bilo bitna ni argumentacija i nesto sl,nego prosto nacin komunikacije,i kako mu je covic spustao kad se ovaj zaleti na neku temu...o tome je rec.to sto je covic lagao za poruke je potpzno nebitno,jer u krajnjem je istina ono sto je rekao,ja da sam trazio da se napusti teren,imam toliko uticaja da bi se to i uradilo.tj hocu reci nebitno sto je on rekao ako se ovo nastavi,napustite,jer se nije napustio teren.samim tim toliko penjenje tegeltije oko toga pada u vodu,jer fmp nije napustio teren,ne kapiram oko cega tolika prica.a sam covic je ranije kod tegeltije priznao indirektno da je to napisao,tj kad je ovaj pokazao snimak i rekao trazili ste to i to,covic je rekao pa sta.sada mu je doslo da kaze da to nije tacno.ali kazem sve je to nebitna prica i tema,jer fmp nije napustio teren,a tegeltija se uhvati za par stvari svaki put kad covic dodje u goste,ii to budu ko preslikane emisije...

za razliku od proslog puta covic nije padao u vatru,i upravo je tu sustina onoga sto sma rekao da ga je driblao ko vola...

Čović se porpilično pogubio posle tog snimka, uopšte posle toga nije ostao hladan. A ni nevidim kakvim je to načinom komunikacije spuštao Tegija, njegova komunikacija sinoć je u potpunosti bila klinačka, na hormonima poludelogg tinejdžera od 13-14 godina koji želči da iznervira roditelja.  :))

A ono što je razliak između njih dvojice je da Tegi nije lagao ni u emisiji ni u kolumni. Čović nije mogao da smisli da mu prabaci ništa pametnije od Pantera sa M. Kalemegdana i crno belog šala oko vrata...
 
« Poslednja izmena: Jul 06, 2012, 04:55 ramkens »

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Zona press,Sos koš - Vladan Tegeltija
« Odgovor #52 poslato: Jul 06, 2012, 04:52 »
A to definitivno,tvrdoglavi su kao magarci,ja sam im se smijao sinoc obojici,kao jedna majka da ih je rodila  :smeh1: I to ajde da su se stvarno zakacili oko necega sustinski,da je neka pametna prica, nego lupetaju,lazu, izbjegavaju odgovore,zavlace...

Ali u svakom slucaju,lijepo za gledanje  :kafa:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Zona press,Sos koš - Vladan Tegeltija
« Odgovor #53 poslato: Jul 06, 2012, 05:11 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ali u svakom slucaju,lijepo za gledanje  :kafa:

То дефинитивно!  :trampol:
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Zona press,Sos koš - Vladan Tegeltija
« Odgovor #54 poslato: Septembar 28, 2012, 08:36 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Citat
PISMA SOS KANALU

U interesu objektivnog informisanja pre svega ogromne armije navijača Crvene zvezde, ali celokupne javnosti, prenosimo Vam u celosti pisma koje je direktoru i glavnom uredniku televizije SOS kanal Dragiši Kovačeviću upitio predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović, kao i odgovor gospodina Kovačevića.

 

S O S Kanal

direktor Dragiša Kovačević

11000 B E O G R A D Trebinjska 7

Poštovani gospodine,

Već duže vreme pokušavamo da Vam skrenemo pažnju na pristrasno a često i nekorektno ponašanje novinara Vašeg Kanala, gospodina Vladana Tegeltije. Pored toga što u svojim autorskim emisijama ZONA PRESS otvoreno favorizuje KK Partizan, navijački, pristrasno a često i maliciozno komentariše događanja u KK Crvena zvezda, odnosno u KK Crvena zvezda Beograd – Diva. Sigurno niste zaboravili da je naš Klub, tokom prošle takmičarske sezone, doneo Odluku kojom se PREPORUČUJE svim članovima Košarkaškog kluba Crvena zvezda Beograd da se ubuduće ne odazivaju pozivu novinara SOS kanala, gospodina Vladana Tegeltije za davanje bilo kakvih izjava vezanih za Košarkaški klub Crvena zvezda ili Košarkaški klub Crvena zvezda Beograd, niti sa se odazivaju pozivima ovog novinara za učestvovanje u emisijama u kojima je ovaj novinar autor ili voditelj, kao ni da daju izjave za bilo koje štampano izdanje ili portal na interenetu koje priprema ili za koje piše ovaj novinar. Na Vašu molbu i uveravanja da će imenovani novinar ubuduće profesionalno raditi svoj posao, mi smo tu preporuku povukli. Na žalost nije trebalo dugo čekati na novi ružni gest novinara Vašeg Kanala. U utorak, 25. septembra ovaj novinar je u svojoj autorskoj emisiji direktno prenosio prezentaciju KK Partizan za sezonu 2012/2013. Tokom te prezentacije veliki broj navijača KK Partizan, u dugom vremenskom periodu ,, spontano ,, je uzvikivao parole kojim je vređana moja supruga, gospođa Vesna Čović. Prostački sadržaj ovih parola izlišno je komentarisati. Prenošenjem ovakvog sadržaja posredstvom Vašeg Kanala multipliciralo je efekat ovih uvreda jer je veliki broj gledalaca bio u prilici da ih čuje, zbog čega je posebna odgovornost na onome ko je naložio i dozvolio da se ovakav sadržaj direktno prenosi u dužem vremenskom periodu.
Na žalost Vladanu Tegeltiji to nije bilo dovoljno, pa je u SMS komunikaciji sa svojim poznanikom Slavoljubom Stojkovićem, dana 26. septembra 2012. godine izrekao niz uvreda preko kojih ni ja a ni Klub koji reprezentujem nećemo preći.
Ovom prilikom citiraćemo samo nekoliko ,, misli,, novinara Vašeg Kanala:
,, Ne može nešto što ne postoji ( misli se na KK Crvena zvezda ) što je zamrznuto da bude krivo, a žao mi je ljudi koji su toliko isfrustrirani posle toliko godina Partizanove torture, iz očaja počnu da navijaju za drugi klub, još iz Železnika, da im spasilac i idol bude ološ kao što je Nebojša Čović, kao što su pre toga Vesić, Žika, Žeželj i sl. Mene bi bilo sramota. ,,
,, Bar nije učetvovao u ubistvu premijera, premlaćivanju vozača GSP, pokrao pare Srbima sa Kosova i napravio hale, a tukao sudije tri puta i doživotno suspendovan,, ,, Pošto nemate koga da volite više, ostala je samo mržnja prema onome koji vas je karao tolike godine, decenije .,,
Kraj kome, Zvezdi ? Pa još prošle godine. Ugasio se ove Hemofarm, sledeće FMP i onda će navijate za Radnički. Čega se pametan stidi budala se ponosi, he, he, he. Vesić, Pauk, Žeželj, Opača, Čović, Vučić, to su vam idoli i legende. Propali političari, propao klub, pa i navijači, he, he, tuga.,,
Smatramo da ovim citatima nije potreban nikakav komentar pa Vas molimo da onemogućite imenovanog novinara da i dalje, zloupotrebom Vašeg medija, iznosi uvrede i klevete prema KK Crvena zvezda, navijačima ovog Kluba, meni lično, članovima moje porodince i prema ostalim ,, propalim,, političarima.
O svemu ovome obavestićemo i ostale medije na konferenciji za štampu, koju planiramo za petak u 12 časova u prostorijama KK Crvena zvezda, Mali Kalemegdan 2.

S poštovanjem,
Nebojša Čović

……………………………………………………………………………..

KK Crvena zvezda

Predsednik

Gospodin Nebojša Čović

Poštovani gospodine Čoviću,

ja sam u više navrata sa Vama, u prisustvu Vladana Tegleltije, razgovarao o tome na koji način da eliminišemo nesporazume koji između Vas dvojice traju godina u šta su mogli da se uvere i svi gledaoci koji prate SOS kanal.

Ja sam uveren da Vi sa previše emocija pratite i tumačite svaku Tegeltijinu reč i njegove komentare i da ih doživljavate kao napad, pre svega na vas lično, a onda i na ranije FMP, a sada Crvenu zvezdu.

Da, tačno je da ste Vi, prošle sezone, imali ideju da zabranite igračima i trenerima da dolaze u emisije koje vodi Tegeltija, ali sam Vas ja molio i ubeđivao da je to kontraproduktivno i štetno i za SOS kanal, i za Zvezdu i košarku uopšte.

Tačno je da je u utorak uveče u 23.10h na SOS kanalu išao snimak sa promocije KK Partizan ( u nedelju i  ponedeljak u isto vreme na SOS kanalu je išao snimak promocije KK Crvena zvezda), i da je u najvećem delu trajanja promocije bilo ružno, vulgarno i prostačko vređanje Vaše supruge. Prilkom montaže emisije zaista je bilo teško izdvojiti izjave aktera, a da se ne čuju ti ružni povici. Najveći deo materijala je, zbog toga, izbačen, a uvredljivo vređanje čulo se samo prilikom izjave trenera Vujoševića koji je u tom trenutku tražio da navijači prestanu sa vređanjem.

Žao mi je što se na SOS kanalu i u tih nekoliko sekudni čulo vređanje vaše supruge, nije tačno da je Vladan Tegeltija u kontinuitetu emitovao snimak sa prezentacije u kome se čulo uvredljivo skandiranje. U reprizi te emisije potpuno je bio isključen ton i nije se čulo vređanje Vaše supruge.

Što se tiče privatne SMS prepiske između Tegeltije i, kako ste napisali, njegovog poznanika, čiji ste mi sadržaj poslali, nemam nikakav komentar jer to nema veze sa SOS kanalom.

Dok bude zaposlen na SOS kanalu Vladan Tegeltija će morati da poštuje pravila koja važe na ovoj televiziji: nikoga, pa samim tim ni  Vas  ni Crvenu zvezdu neće moći da ponižava ili vređa, a šta misli novinar Tegeltija, koji je zaposlen na SOS kanalu, o Vama i o Crvenoj zvezdi privatno uopšte me ne zanima.

Ono u šta Vas uverevam je to da će na SOS kanalu isti tretman imati Crvena zvezda i Partizan.

 

S poštovanjem,

 

Direktor, glavni urednik

Dragiša Kovačević

 

 

SOS Kanal

Direktor, glavni urednik

gospodin Dragiša Kovačević

 

Poštovani gospodine Kovačeviću,

 

            Primio sam Vaš mejl od 28.09.2012. godine u 14:29 časova. Mislim da i pored toga što priznajete propuste Vašeg zaposlenog pojednostavljujete i olako shvatate evidentan problem koji postoji. Kako bi Vam bilo jasno o čemu se radi izneću Vam taksativno sledeće činjenice:

Ja nemam nikakav lični nesporazum sa Vašim novinarom Vladanom Telgetijom;
Dugo godina sam u poslu i to iz raznih oblasti tako da emotivno ne postupam ni jednom poslu, pa ni ovom;
Velikom broju Vaših gledalaca je dugi niz godina unazad jasno o čemu se radi, ali izgleda da Vama još uvek nije jasno;
Što se tiče vređanja moje supruge i kompletne moje porodice koje je u nekoliko navrata pušteno na Vašoj televiziji, verujem da tako olako ne bi komentarisali da je hipotetički to neko uradio na mojoj televiziji za Vašu suprugu i porodicu. Očekivao sam barem Vaše izvinjenje ili neki sličan komentar, a ne priče o tehničkim mogučnostima i nemogućnostima;
Pošto ste direktor i glavni urednik SOS kanala, moja dobronamerna sugestija Vam je da po neki put obratite pažnju na emisije Vladana Tegeltije i njegove stalne provokacije i malicioznosti prema meni, mojoj porodici i klubu KK Crvena zvezda koji za njega ne postoji ili postoji!
Prepiske kroz poruke koje ste pročitali treba ozbiljno da shvatite  jer Vaš zaposleni je u njima izneo niz laži i teških kleveta, ne samo na moj račun, već i na račun drugih ljudi, a i navijača Crvene zvezde. Bilo bi dobro da Vas to i pored svega zanima, a ne da Vas kako rekoste „uopšte ne zanima”.
Ovakav vaš stav i pristup pokazuje da će se i dalje na Vašoj televiziji nastaviti nekorektno ponašanje u okviru emisija koje vodi Vladan Tegeltija. Verujem da će te to opet pravdati  time da Vas ne interesuje njegov lični stav...
Izgleda da samo Vama nije jasno da KK Crvena zvezda i KK Partizan već odavno nemaju isti tretman na SOS kanalu. Užasnut sam Vašim stavom oko istog tretmana.
Iskreno mi je žao da se ponovo nismo razumeli ali pred nama je vreme koje će pokazati ko je od nas dvojce bio u pravu.

Dragi Dragiša, i pored svega, smatram te za prijatelja, ali moram da ti iskreno kažem da je neki put bolje ne odgovarati nego odgovarati onako kako to nije!

 

S poštovanjem,

Predsednik KK Crvena zvezda

dr Nebojša Čović

U Beogradu, 28.09.2012. godine.

dalja prica o tegeltiji je ocigledno bespredmetna.jasno je koliko covek mrzi zvezdu i da mu je to i jedna od osnovnih zvezda vodilja u njegovom novinarskom poslu.
naravno da je doticna prepiska neistinita da bi to sos kanal sigurno rekao i odbranio tegeltiju...
« Poslednja izmena: Septembar 28, 2012, 08:37 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Zona press,Sos koš - Vladan Tegeltija
« Odgovor #55 poslato: Septembar 28, 2012, 10:26 »
Meni ova navodna "SMS" prepiska liči kao neki vid odgovara na one navodne poruke Predraga Koraje od juče na kometnarima Tegijevog sajta.
Mislim na ovo:

Citat
Predrag Koraja
27. septembar 2012. u 14:07   

Postovani Tegi . Zvezdasi i Partizanovci .
Svo medijsko prepucavanje Nebojse Covica i Duleta Vujosevica kao i objasnjenje cija je K.K.Crvena Zvezda Beograd i kako je nastala i da ce se ziveti bolje kad Crvena Zvezda pocne da osvaja titule da ja pojasnim posto sam indirektno svemu doprineo . Crvena Zvezda Beograd je nastala na moju sugestiju Nebojsi Covicu da nije BREND sa FMP om . Da ga bije glas lakse izadjes iz HAGA nego FMP a da ce igraci uvek radije u Partizan ili Crvenu Zvezdu . Napravio sam mu plan da pozove sve poverioce i vrati 10 % dugove . Nije prihvatio vec uzeo u zakup Crvenu Zvezdu na 5 godina da od marketinske dobiti vraca dugove 5 % . Tako da je to istina a ne vraceni dugovi . Doveo sam mu jos xxx kompetentnih ljudi iz celog sveta i svi dogovori sa gospodinom Covicem su bili jedno a njegov ZET Milos Ninkovic bi rasterao te ljude . Dinar 1 nisam dobio od ogromnih potrazivanja i onda sam projekat Loyalty kluba koji sam napravio sa partnerima posto su me Nebojsa Covic i Milos Ninkovic sikanirali odneo u Fudbalski klub Crvena Zvezda i sa Goranom Brocicem marketingom kluba napravio dogovor . Opet uz najbolju nameru da se projektu prikljuci i K.K.Crvena Zvezda jer je takav da sto nas je iz Crvene Zvezde vise biti bolji kao i svako normalan pitao sta da kazem gospodinu Nebojsi Covicu . On i moji partneri su smatrali da je normalno otici i saopstiti mu da se javi u Fudbalski klub . Kada sam to i ucinio gospodin Nebojsa Covic postaje nesnosan nudi mito da uzmem veliki novac namestim Gorana ili nekog od partnera nekog ne duznog i da smem da budem lojalan samo njemu da ne smem da se priblizim ni F.K.Crvena Zvezda a pogotovo K.K.Partizan ako ne preti likvidacijom mene projekta partnera moje porodice Gorana Brocica . Mislio sam da je to samo u afektu rekao trazim da mi plati samo dug ne mito medjutim kada 29 og marta odlazim u K.K.Partizan sa partnerima gde pravimo dogovor na zadovoljstvo svih pa i Crvene Zvezde . Po izlasku mene policija hapsi pod razlogom da sam ja pretio sms porukom gospodinu Nebojsi Covicu Draganu Djilasu sto veze sa mozgom nema kao sto niti je moj telefon niti kartica . Kartica je Milosa Ninkovica i ona je oduzeta kao i telefon . Inace sam ga prijavio za sve ovo i prisluskivanje telefona u vise navrata .Dok sam u pritvoru gospodin Nebojsa Covic odrzava sastanak u Sportskom Drustvu Crvena Zvezda kao njegov projekat . Dragi Zvezdasi projekat je Gorana Brocica Predraga Koraje i mojih partnera . Jako je tesko ostvarljiv ako ga radi samo Crvena Zvezda a ne oba kluba . Elem i ako samo Crvena Zvezda dobar je ali je ZET u glup kao i svi mi Ako rade oba Zvezdasa ima vise zaradice vise i stvarno Zvezdasima narodu biti bolje . Po funkciji u sportu ne mogu da prihvatim funkciju ZET jer su doticnom ZETU gospoda Skundric Radujko Todorov Brocic Boricic Lukic Perunicic Sale Jankovic svi iz Crvene Zvezde navijaci svi do jednog stoka seljaci marva i slicno . Karakter mi neda mira kad ih sve vidim kako polete na promociju na Kalemegdan promociju ZET ove Crvene Zvezde koji ih tretira kao MARVU . Navijaci Crvene Zvezde Milosu Ninkovicu su marva pa i takva da mi nudi dil da okrivimo nekoga od njih za sve ovo . Gospodin Covic kao vispreni politicar u upravu umesto ZET a Milosa Ninkovica ubacuje Andreju Vucica a advokat SNS Cvijan mi trazi 5 000 eura da sve ovo zataska . Lepa borba protiv korupcije .Sve sam predao policiji SBOPOK BIA . Dobio tek neki dan Simpatican odgovor policije posle 15 prijava pretnji likvidacijom bezbedan si trebao si da uzmes pare iako su ne legalne ili ga rokni kad nemas svedoka to je ok . Molio bih da javnost osudi sve ovo i ove gore . Da se gospodin Nebojsa Covic dozove u pamet njegovom ZET u kupi neki drugi klub posto su mu svi iz Crvene Zvezde marva a da mene Gorana Brocica i partnere i navijace pusti na miru da ucinimo navijacima Narodu Crvene Zvezde stvarno bolji zivot ovim legalnim poslom ili nam se prikljuci poslom delom a ne bolesnim SIKANIRANJEM Politicari su cudo ZET ovi jos vece a ovaj narod jos veruje u Deda Mraza .
Sta je tesko reci ovo je nova Crvena Zvezda to je najbolje resenje bilo a ne lagati narod vratio sam dug .Pozivam ovom prilikom Nebojsu Covica da mi plati dug za sve ovo vecine cu se odreci za navijace Crvene Zvezde i projekat i jos zna on sta sve prikljuci se poslu sa svojim kontaktima oba kluba dobiju novac a na terenu ko je bolji pokaze .
Nebojsa Covic je veliki privrednik i Zvezdas ja sam ga postovao i njegov problem ili pravo kao Vujosevicevo sto je Partizanovac . ZET je samo ZET . Delije ( za ZETA Marvo ) imali smo mnogo lep posao na 10 godina za ZETA smo svi MARVA .
Sramota je da sve ovo svi znaju niko nista nije ucinio da se resi zastiti moja porodica posao partneri . Ozbiljan organizovani kriminal sve ovo gore i da nema materijalnog dokaza .
Ovo je jedina istina i bas me briga i za Vujosevica i Covica ko je pametan sve ce skapirati kakav je ko jer riba i smrdi i mirise od glave a ne od repa .
Citat

Na mail sam ti poslao sta mi je pokrao omeo me u poslu . Ugovor sa F.K.Crvena Zvezda K.K.Partizan plan aktivnosti .
Zivi bili




>
Citat
Predrag Koraja
27. septembar 2012. u 14:21   

25.02.2012 11h 39 ” Dobar dan Nebojsa dosao sam da ti kazem da se javis u Fudbalski klub Kome da se javim ? Peri drtini . Ne Goranu Brocicu . Ja njemu da se javim ? Nemoj da ti jebem majku ustasku u picku polomicu ti noge projekat je moj ili nema ni tebe ni tvoje ustaske porodice ni partnera ni projekta vec sam ti dokazao da sam vlast jebacu ti sunce ustasko djubre jedno . Meni meni meni koji sam ti sve napravio i da uzmes Crvenu Zvezdu i znas sta sve vec .Ma mrtav si poklacu ti familiju ustasku i partnere zapamti projekat je ili moj ili Vas nece biti sve do jednog da si mi doneo svu dokumentaciju od Brocica ja cu bre na izbore sa ovim .
26.02.2012 11 h xx ” Izvini molim te za ono juce znas da nisam mislio daj mi dokumentaciju ides samnom . Cekaj . Biraj ovo ili ovo . Jesi ti krsten ? Sta je to ? Pare puna torba ili pistolj biraj . Kako mislis da se prave pare daj mi dokumentaciju direktor si Crvene Zvezde Brocic ide u zatvor . Kakv bre zatvor jesi krsten ? Pokazacu ti sta ja mogu . Vidi Nebojsa momci ce ti napraviti posao a ti da se smiris i sutra daa ti ja dam fakturu sta mi dugujes , a i sve cu da ti oprostim dug mi plati minimalac gorivo i troskove za ovih godinu dana . Ok .Ok ali samo meni lojalan da budes budem li te video da si prisao onoj debeloj svinji Duletu Vujosevicu znas sta te ceka . Opet isto nemoj da ti pokazem kao sa Radonjicem ko je vlast javim Dacicu ili nekom mom i cvrk mrtav si .
Ove snimke i jos xxx imam
« Poslednja izmena: Septembar 28, 2012, 10:26 ramkens »

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Zona press,Sos koš - Vladan Tegeltija
« Odgovor #56 poslato: Septembar 28, 2012, 10:58 »
ta kako ti kazes navodna sms prepiska je ocigledno stvarna,jer da nije kovacevic bi u svom saopstenju to i rekao.rekao da se lazima napada tegeltija i sl.ali on je samo rekao kako je to privatna tegijeva stvar.samim tim jasno je da je rec o stvarnoj prepisci,a ne laznoj i izmisljenoj...


ja sam prvi do saopstenja sos-a na bodijevom forumu napisao da je ovo bespotrebno davanje prostora nekome,jer ili se to odradi sa dokazima da je sve to istina(broj telefona je lako proveriti,a moze se dobiti listing operatera bez problema) ili cutis o tome.ipak je covic ocigledno pre ovoga proverio dali je ovo stvarno prepiska sa tegijem ili ne.iako dok nije doslo do sos-ovog saopstenja mislio sam da nije bas toliki retard,ali sam se zajebao...


sto se tice gore citiranog teksta od ovog lika,prvo i prvo totalno je nepismeno napisano.samim tim ne zasluzuje nikakvu paznju.drugo,totalno konfuzno i nepovezano.a trece i najvaznije non stop spominje nekakav projekat,a nigde ne prica o cemu se radi,jedino ako je rec o ovome vracanju dugova.ali on vec u samom tekstu pise kako covic niej postupio po tom njegovom planu,pa je onda u kontradiktornosti.a sa druge strane ako nije rec o tom projektu,onda ceo tekst pise o tome,a mi ne znamo o cemu se radi...
sve u svemu nepismeno napisano,bez ikakvog smisla,bez ikakvog dokaza,i dok je to tako ne vidim zasto bi se paznja tome pridavala.jer ovako sroceno i predtsvljeno ovo moze samo da ima cilj da ispljuje covica i posredno zvezdu...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Zona press,Sos koš - Vladan Tegeltija
« Odgovor #57 poslato: Septembar 29, 2012, 01:39 »
Nevjerovatno je da ste u stanju da branite Covice po cijenu zivota i smrti  :zbunjen: Pa majku mu,je li vas taj covjek toliko zaduzio?  :udaraozid:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Zona press,Sos koš - Vladan Tegeltija
« Odgovor #58 poslato: Septembar 29, 2012, 01:52 »
Колико их је задужио видећемо тек након што оде.  :D
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Zona press,Sos koš - Vladan Tegeltija
« Odgovor #59 poslato: Septembar 29, 2012, 02:02 »
Meni stvarno nije jasno...da mi je tata na celu kluba ne bi ga ovako krvnicki branio...a ne ovaj...da ga ne nazovem...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.