Anketa

Evropsko zlato će osvojiti

Srbija
8 (88.9%)
Danska
1 (11.1%)

Ukupno glasova: 0

Anketa završena: Januar 30, 2012, 12:30

Autor: Dimitrije BP Tema: EP Srbija (m)  (Pročitano 113799 puta)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.971
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #360 poslato: Januar 26, 2012, 06:51 »

Van mreže som jura

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 4.207
  • Ugled: +78/-30
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #361 poslato: Januar 26, 2012, 06:53 »
Jel još netko za regionalnu ligu? ;D

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.971
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #362 poslato: Januar 26, 2012, 07:05 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava  :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #363 poslato: Januar 26, 2012, 07:57 »
Da se javim i ja...
Pohvala za momke!
Svidja mi se pogibija u odbrani jer jedino tako mozemo i biti konkurentni posto smo ofanzivno ograniceni...
Sto se tice meca sa Hrvatima mislim da ce nas dobiti...Jednostavno su i jaci i iskusniji u ovakvim utakmicama...

Sramota me je bila posle paljenja ambasada i patika,sramota me je i posle ovih dogadjanja u Novom Sadu...I za to mi nije kriva grupa debila vec policija tj. drzava koja to nije ili umela ili htela da predupredi...

Inace jedan lep komentar admina sa facebook grupe Reala sa Nisave uz sliku koju je Dejo postavio iznad.

Da vidimo sutra kome ce ovo uci u glavu, a kome je glava suplja!
 "Izgleda da je vreme da ponovim nesto sto sam relativno skoro stavio na status: Kome se ne svidjaju moji liberalani stavovi, ko misli da ne valja sto se zalazem za miran suzivot sa nasim komsijama i susednim zemljama, kome smeta to sto razmisljam svojom glavom a ne onako kako mi kazu pojedinci iz vlade i crkvenih ustanova, sto gledam u buducnost, a ne proslost, kome smeta to sto volim Srbiju i Srbe, ali ujedno ne mrzim i postujem druge narode i veroispovesti - odmah neka se sam izbrise sa moje liste prijatelja. Ionako je sigurno ta osoba meni poslela zahtev za prijateljstvom, ne obrnuto. Pun mi k***c takvih!!" - Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava





Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #364 poslato: Januar 26, 2012, 09:12 »
Ja bih novinare pobio!
Oni su ako ne 90% krivi za ovo onda barem jednako koliko i debili koji su napadali!
I to i srpski i hrvatski jednako!


Prosto se takmiče ko će da nabaci bombastičniji naslov na portale novina!
Izvlače se reči iz konteksta pumpa se tenzija!


A na kraju će biti kao mačiji sex...."Nit veće buke ni manjeg kurca"!


Odakle vam da se smanjuje kapacitet?
Ja ne videh nigde osim pod znakom upitnika? :zbunjen:


P.S.Koliko je sve ošlo u očin dođe mi da i ne gledam više rukomet. :udaraozid:

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #365 poslato: Januar 26, 2012, 09:16 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ne razumem što ste toliko iznenađeni. Novi Sad nije Vršac. Njihovi mediji su prvi trebali da upozore građane. Na prvom mestu NS je mnogo veći, a ono bitnije u Bačkoj i Sremu su se pretežno naselile krajiške izbeglice. Veternik, Futog, Kać, Bukovac, to su sve mesta oko NS u kojima većinu čini pomenuto stanovništvo, značajan broj je i u samom gradu. Prosto bi bilo neverovatno da je 200 000+ stanovnika Vojvodine, pretežno Bačke i Srema, posmatralo kako 2000 ljudi bodri zemlju iz koje su oni proterani u sred SPENS-a. Još su posle prvog meča gradom šetali obojeni šahovnicama, krajnja glupost. Ne zaboravimo i ustaške zastave, kojih je i juče bilo, dakle zastave koje počinju belim poljem, a ovih dana je godišnjica novosadske racije. Neopravdavam, ali je očekivano i sami snose deo odgovornosti. Ne možete očekivati da se sve preko noći promenilo kad nije.  Ako neko ode u Zadar na more i dobije batine, to je očekivano, zar ne? Kažete 90, 91. godište i to su generacije relativno zahvaćene ratom. Možda nešto bude drugačije kad 2000+ generacije budu u tim godinama. Mada sumnjam jer do pomirenja ne može doći ako samo jedna strana radi na tome. Smanjuje se kapacitet Arene zbog hrvatskih navijača, kada i da li ćemo mi ikada imati takav tretman u Hrvatskoj?
Kad smo kod huligana, evo kompleksa na delu. Koliko god mrzeli  "beogradske blizance", očigledno moraju da im se dokazuju.
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
wtf?
Kakve bre ustaske zastave? Kakvo prvo belo polje...Jkva odgovornost? Jel ti to ozbiljno?
A kad si vec spomenuo godisnjicu racije, pa "logicnije" bi bilo da "smo" napali Madjare koji je takodje bilo u velikom broju u NS, sve sa sdresovima i zastavama....pa "oni" su nas 42 ubijali i bacali pod led, a ne Hrvati.Zar ne?
I 10000% sam siguran da sranja nisu pravile izbeglice, nego "lokalni kreteni" od kojih se verovatno vecina nije ni rodila kad je bio rat u Hrvatskoj i Bosni.
Cuj generacije 90. i 91. relativno zahvacene ratom?
E jebote sugradjanine, svasta....
Nina i Nađa

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Oooo
« Odgovor #366 poslato: Januar 26, 2012, 09:17 »
Najjace je sto od svih metoda za borbu protiv ovakvih stvari oni poznaju samo 'smanjenje kapaciteta' :D Kad god je neka frka,smanjuje se kapacitet i to je to sto umiju...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #367 poslato: Januar 26, 2012, 09:24 »
Ma to sa smanjenjem kapaciteta je samo zajeb....
Mislim, zajeb za hrvatske navijace da ih ostave bez ulaznica....
To im je "poruka br.2" da ne dolaze u BG.
"Poruka br.1" je mnooooooogo debilnija,a odnosi se na smanjenje kazne maloumnicima koji su ubili Tatona....i koja otprilike kaze "evo vidite kako mi radimo sa kretenima sto ubijaju protivnicke navijace - pa Vi izvolite dodjite!"
Ne zna se sta je idiotskije...smanjenje kazen ili tajming za to...
Nina i Nađa

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #368 poslato: Januar 26, 2012, 09:43 »
Faul jesi zvao onog momka:)?
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #369 poslato: Januar 26, 2012, 09:44 »
Не верујем да смањење казне има било какве везе са овим. Али боље да не идемо превише на ту тему.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.971
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #370 poslato: Januar 26, 2012, 10:05 »
Kao što imenjak kaže i to mene nervira kada oni koji su otprilike moje godište vode tu neku mržnju, ALO ja se kao i oni ne sjećam tog prokletog rata i zašto bi ja mrzio Hrvata, Muslimana i nekog trećeg.


Sutra samo da ne bude sranja i da mi pobjedimo...


Sv. Savo pomozi da sutra pobjedimo u sva 3 polufinala...

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #371 poslato: Januar 26, 2012, 10:09 »
Можда нам је оваквих међународних срања потребно још више, јер тек онда се сетимо колико труло нам је друштво. Кад се кољемо међу собом све је ОК.

Сутра ће све бити ОК. Прво, Хрвата ће бити највише 500, а друго полиција ће морати озбиљније да реагује. Реално, аутопутем могу право до Арене без икаквих проблема да их спроведу.
« Poslednja izmena: Januar 26, 2012, 10:11 Боки »
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #372 poslato: Januar 26, 2012, 10:21 »
Je izbeglice su uvek za sve krive!
Prvo im uzele posao...onda i sranja prave....dajte molim vas. :kafa:


A što se tiče smanjenja kapaciteta...pa mislim da su džaba krečili jer ako je suditi po prošlim utakmicama teško da bih bilo više od 17 000 ljudi...


Ionako ih je većina sponzori i šminkeri...


A što se tiče dolazaka Hrvata i da je ovo sve spin da ih dođe manje su gluposti...posle onog preključe otkazane su sva organizovana putovanja(dva autobusa iz Osijeka)....


Znači nema veze jedno sa drugim...


Siguran sam da neće biti nikakvih sranja u Beogradu...


Što se tiče utakmice.....Hrvati su favoriiti da se ne lažemo veći kvalitet i duža klupa su njihova prednost + iskustvo ovakvih utakmica njima je manje više dobar dan igrati polufinala....


Tako da bi "atmosfera"mogla više naše sputati i velika želja...


U svakom slučaju videćemo....










Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #373 poslato: Januar 26, 2012, 10:29 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Odakle vam da se smanjuje kapacitet?
Ja ne videh nigde osim pod znakom upitnika? :zbunjen:


P.S.Koliko je sve ošlo u očin dođe mi da i ne gledam više rukomet. :udaraozid:

Citat
Generalni sekretar Rukometnog saveza Srbije (RSS) Božidar Đurković rekao je danas da će kapacitet Beogradske arene u mečevima polufinala Evropskog prvenstva biti 14.800 mesta i da neće biti hrvatskih navijača.
 
 "Olučili smo da kapacitet u Beogradskoj areni za meč protiv Hrvatske bude 14.800 mesta. Molim sve navijače da sportski i korektno navijaju, kao i od starta prvenstva", rekao je Đurković.
 
 Đurković je objasnio da je to dogovoreno na sastanku predstavnika RSS, Evropske rukometne federacije (EHF), Rukometnog saveza Hrvatske i Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #374 poslato: Januar 26, 2012, 10:30 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
[
wtf?
Kakve bre ustaske zastave? Kakvo prvo belo polje...Jkva odgovornost? Jel ti to ozbiljno?


Misli na zastavu NDH, čija šahovnica na grbu počinje sa belim poljem.  :)

Čak je i hrvatskim ustavom zabranjena upotreba zastava i grbova koje počinju sa belim poljem zbog citiram "Promicanja i slavljenja totalitarnog ustaskog rezima."
 

 
« Poslednja izmena: Januar 26, 2012, 10:36 ramkens »