Anketa

Evropsko zlato će osvojiti

Srbija
8 (88.9%)
Danska
1 (11.1%)

Ukupno glasova: 0

Anketa završena: Januar 30, 2012, 12:30

Autor: Dimitrije BP Tema: EP Srbija (m)  (Pročitano 113114 puta)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #75 poslato: Januar 16, 2012, 07:13 »
Tačno Losmi meni Spensi izgleda sasvim solidno popunjen.Rekao bih pošto ima veći kapacitet da ima više ljudi nego u Pioniru juče.
Naravno većina su Mađari ali ima i  solidan broj Francuza.


Inače čim je Omejer počeo da brani (u prvom poluvremenu samo 3 odbrane)evo Petlova u igri.




Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #76 poslato: Januar 16, 2012, 07:35 »
francuska odbrana je smehotresna, deru ih ko malu decu. golmani su uzas
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #77 poslato: Januar 16, 2012, 07:47 »
Auuu kako su francuzi ispali najivni kao njihove sobarice! :smeh4:
U svakom slučaju zaslužena pobeda Španije vodili su celi meč. :aplauz:


U Vršcu je 2 razlike za Norvešku isto malo je ostalo do kraja...šteta za Zmajčeke vodili su i sa 3-4 gola u utakmici ponoj preokreta.


P.S.Spens je sada skoro pun.....Mađara kao u priči..

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #78 poslato: Januar 16, 2012, 08:44 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Da se vratim na temu.....koliko sam čuo juče je prodan paket od 500 karata ali samo našim navijačima...
Inače prodaja paketa je žešće sranje koje i dovodi do ovakvih stvari...




To je laž, tih 500 paketa su podeljeni u stvari prijateljima, sponzorima, nije ih ni bilo u prodaji...

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.134
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #79 poslato: Januar 16, 2012, 08:56 »
Island vodi 1 razlike na poluvremenu. Kako igraju, odličan rezultat za Hrvate. Odbran im je katastrofalna, dok je Alilović bio odličan (8 odbrana).

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #80 poslato: Januar 16, 2012, 09:09 »
Kakav je ovo ugao kamere u Vršcu?!
Kao da vodonoša snima sa klupe....svašta....


Inače play of the day je grupa Tenjaca i Iločana iza Islandskog golmana u prvom poluvremenu smorena dok je došao lik što glumi maskotu da ih natera da navijaju.... :smeh4:


Inače kako je HR igrala u prvom delu -1 je majka....

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.134
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #81 poslato: Januar 16, 2012, 09:45 »
Dobili Hrvati 31:29, pre svega zahvaljujući Aliloviću koji je skinuo minimum 5 zicera Islanđanima. Buntić ušao sa klupe i dao 5 komada.


Mađari i Rusi igrali 31:31. Mađari imali poslednjih 10 sekundi napad sa igračem više i napravili probijanje.
« Poslednja izmena: Januar 16, 2012, 09:52 Dimitrije BP »

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #82 poslato: Januar 16, 2012, 10:21 »
Eto, već dve reprezentacije su imale bolje navijanje od "domaćinskog". Sramota je da Makedonci i Mađari imaju bolju podršku.
« Poslednja izmena: Januar 16, 2012, 10:22 ramkens »

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #83 poslato: Januar 16, 2012, 10:36 »
ne znam zasto je sramota da Madjarska i Makedonija imaju bolje navijanje. Mi smo rukometni marginalci, ovaj sport je kod nas u amaterskim okvirima, ljudi odavno ne prate rukomet. Ovo EP je sansa da se status rukometa u javnosti malo popravi i da se ako reprezentacija ostvari dobar rezultat, povecanje interesovanje navijaca za ovaj sport.


inace, ljudi ili organizacija zaduzena za odnose sa javnoscu i promociju ovog prvenstva su vrlo slabo uradili posao, narocito u Beogradu, a sem Nisa, cini mi se da ni drugi gradovi nisu bolji.
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #84 poslato: Januar 16, 2012, 11:15 »
Ako smo rukometni marginalci, zašto je uvek sjajna atmosfera u Nišu? I zašto su opet te Nišlije (bilo je i Kragujevčana) najglasnije u Beogradu?

Ne dešavaju se prvi put ovakve stvari u Beogradu. Setite se evropskog prvenstva u vaterpolu, gde ni za finale nisu bile rasprodate tribine, a do polufinala bile poluprazne. U gradu od 2 milionase nije našlo par hiljada ljudi da popuni tribine. A kad treba praviti doček iz pomodarstva se pojavi po 50 hiljada ljudi, istim tim vaterpolistima.

Ni na evropskom prvenstvu u odbojci, Arena nije bila ni izblizu popunjena, doduše tu se igrala samo grupna faza, ali svejedno.

Koji onda sport kod nas nije marginalan. Na fudbalsku reprezantaciju dođe više od 20 hiljada jedino ako dođe neka sila poput Italijana. Ili u samoj završnici kvalifikacija (ako u njima igramo dobro), kao onomad protiv Rumuna.

Jedino se košarkaška reprezentacija može pohvaliti kakvom takvom posetom, jer je u onim kvalifikacijama za EP, arena bila super popunjena.

U Beogradu je jedino bitno ako igraju Zvezda ili Partizan, ostalo je očito sve "marginalno" i "amaterski".

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #85 poslato: Januar 17, 2012, 09:43 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ako smo rukometni marginalci, zašto je uvek sjajna atmosfera u Nišu? I zašto su opet te Nišlije (bilo je i Kragujevčana) najglasnije u Beogradu?



zato sto Nis godinama nema nijedan sportski dogadjaj od velikog znacaja i navijaci su prepoznali rukomet kao idealnu priliku da podrze nacionalni tim.


Cinjenica je da jesmo rukometni marginalci i da nemamo nikakve rezultate, jer da je suprotno sigurno bi publika bila vise zainteresovana za ovo EP.


Ono sto je takodje veoma vazno jesu cene karata. U ovakvim ekonomskim uslovima 1.000 za najjeftiniju dnevnu kartu je previse.


Slazem se da je publika malo razmazena, ali to je zato sto je Beograd prenatrpan i ljudi su zasiceni velikih dogadjaja

Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #86 poslato: Januar 17, 2012, 10:22 »
Lepo je bilo na SPENS-u sinoć....
Španci za mene neočekivano dobili mlake Francuze.
Francuzi su igrali očajnu odbranu,nije ni blizu bilo one njihove čvrstine....Španci su prolazili kako su hteli...Omeyer nije odbranio (osim 2 penala) apsolutno ništa, Španci lako probijali odbranu, a (za mene neočekivano) imali i puno kontri (u principu kod takvih ekipa sličnih kvaliteta, kontre tj. "laki golovi" su veoma bitan momenat).
Gille je bio ubedljivo najlošiji u odbrani....čak ga je Onesta negde u 45. minutu i pomerio sa levog halfa na desnog, ali je onda najviše "pucalo"baš tamo.
KARAbatić odlično počeo sa 2 gola, pa napravio dosta grešaka i imao kasnije par nerezonskih šuteva....
Fernandez odličan....a Abalo?
On je ČUDO Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava....gledao sam ga na TV milion puta, ali uživo je ipak nešto drugo....čudo....onake finte, skokovi,...strašno...
Mislim da je Onesta dosta kumovao porazu...prvo je definitivno zakasnio sa TO u 1. poluvremenu, onda verovatno ni sam ne zna zašto nije ranije promenio Omeyer-a i na kraju "šlag" na tortu, stavlja Abaloa na desnog beka, ovaj zabija 2 gola za 2 napada, a Onesta ga potom vraća na krilo?!?
Hombrados odličan u 2. poluvremenu...kako je počeo mislio da sam da neće "pipnuti loptu", ali su njegove odbrane zicera definitivno prelomile utakmicu u 2. pol.
Sudije Rumuni katastrofalni....definitivno neujednačen kriterijum prilikom (ne)suđenja prekrašaja uz 2-3 totalno nerazumne odluke - sve u korist odličnih Španaca, mada mislim da to nije uticalo na konačan ishod.
...
Rusi i Mađari igrali zanimljivu utakmicu, a bilo je zanimljivije i na tribinamaNemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Došlo je gomila Mađara da navija a Rusi su imali itekako bučnu podršku "braće Srba" (Bože me sačuvaj!) (uglavnom bivši rukometaši i treneri i sadašnji aktivni rukometaši malih klubova), ali sve je bilo korektno i bez problema, osim što Miša Krivokapić je dobio svoju "porciju uvreda" zbog "prebega" i uvek mu se bučno zviždalo kad je imao loptu...
Mađari počeli bolje i odličnom odbranom (pogotovo na Igropulu koga je Maximov vrlo brzo zamenio)  i kontrama pobegli Rusima na 3-4 razlike...preokret nastaje ulaskom rezervnog golmana Rusa  Bogdanova(ne znam zašto Maximov mnogo ranije nije menjao očajnog Gramsa) i pogotovo ulaskom srednjaka Atmana (liči na Krasića)...za divno čudo Maximov je nonstop terao Ruse na kontru i polukontru i terao ih na brzu igru...
Mađaraski golmani su bili skandalozno loši i ne znam da li imali sve ukupno 5-6 odbrana, ali su ih 2 stvari "vratile u igru"...Prvo, povreda golmana Bogdanova (dobio šut u glavu) i neigranje srednjaka Atmana (pretpostavljam zbog povrede).
Na kraju Rusi igrali i sa 2 igrača manje (jedno isključenje valjda zbog loše zamene igrača), ali uspeli da osvoje bod, pošto su Mađari loše organizovali napad u poslednjih 13 sekundi kada su imali još i igrača više.
SPENS je lepo ušminkan, hala zaista blista, ali su kiksnuli prodavci osveženja u hali ...jer već na pauzi između utakmica u 3/4 "prodavnica" nije bilo nikakvog osveženja da se kupi (ako nekoga zanima cene su 150 din tj. 1,5 E za flašicu kokakole,fante ili min.vode od 0,5 l).
Pošto sam video "određene likove" :censored: u VIP loži siguran sam da je itekako bilo besplatnih ulaznica...
Nina i Nađa

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #87 poslato: Januar 17, 2012, 10:55 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Znači ti možeš u Crnoj Gorici jer ne učestvuje a ja u Hrvatskoj kao ni ostatak društva iz Srbije ne može.... :zbunjen:

Ма све може. Један прокси решава ствар.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #88 poslato: Januar 17, 2012, 11:00 »
U Srbiji radi yt stream bez problema. Verovatno za tako nešto treba i dozvola TV kuće koja je otkupila prava za svoju teritoriju.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (m)
« Odgovor #89 poslato: Januar 17, 2012, 11:06 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ako smo rukometni marginalci, zašto je uvek sjajna atmosfera u Nišu? I zašto su opet te Nišlije (bilo je i Kragujevčana) najglasnije u Beogradu?



zato sto Nis godinama nema nijedan sportski dogadjaj od velikog znacaja i navijaci su prepoznali rukomet kao idealnu priliku da podrze nacionalni tim.






Pogledao sam malo rezultate Mađara i Makedonaca. Makedoncima najbolji rezultat na EP je 11 mesto. Dok su Mađari poput nas poslednjih 5-6 godina hvataju 7-9 mesta, za nijansu su bolji. Na poslednjem prvenstvu smo mi bili 13, oni 14. Doduše oni imaju kvalitetan klubski rukomet.
« Poslednja izmena: Januar 17, 2012, 11:09 ramkens »