Autor: NenadBG Tema: Stadioni  (Pročitano 5515 puta)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Stadioni
« Odgovor #15 poslato: Februar 04, 2013, 09:48 »
BASK kod hipodroma i stadion na Adi imaju veštačku travu. Ja nisam čuo nikog da mu smeta, čak šta više, još je udobnija.
Jedino što može da "smeta" su one crne granulice koje se nalaze ispod trave koje mogu da se pojave na površini.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Stadioni
« Odgovor #16 poslato: Februar 04, 2013, 10:03 »
I koje upadaju u patike bez pardona... :censored:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Stadioni
« Odgovor #17 poslato: Avgust 27, 2013, 10:13 »
znam da sam negde kacio imedju ostalog slike bsk-ovog i stadiona donjeg srema.mada u negativnom kontekstu,moguce da sam to stavljao na temi o nasoj superligi.ali nije ni bitno.ovde cu okaciti jos jedan takav negativan primer.rec je o tek renoviranom stadionu petrovca na moru(kada sam bio tamo krajem juna radili su na njemu) koji inace igra prvu crnogorsku ligu.
mislim lepo sto je stadion malo sredjen, takodje i teren,skidali su sve slojeve,tj kada sam bio tamo na terenu je bio sloj kamena,verovatno je to neki prvi sloj drenaze,ne razumem se bas u to(inace kao i svi u cg znam da su imali ogromne probleme cim krene kisa).ali sramota da ovakav stadion ima neki prvoligas...

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Stadioni
« Odgovor #18 poslato: Avgust 27, 2013, 10:34 »
Cuveni stadion pod Malim Brdom, bio sam na njega preko 20 puta dok je brat tamo igrao.

Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Stadioni
« Odgovor #19 poslato: Avgust 27, 2013, 11:35 »
U ovaj desni ugao kad gledas sa zapada nikad sunce ne grije  :D  Tu je uvijek lokva i blato,cak i u septembru ili aprilu i maju.


Isti taj cosak se kamerom ne moze uvatit,zbog fantasticnog arhitektonskog resenja onih koji su osmislili stadion.


Da je sramota,nije.Ovaj,ovakav stadion je manje vise isti kao i vecine prvoligasa,lise njih 3-4 koji eto imaju nesto sto se zaista moze nazvati stadionom.Dakle,ocu reci,nije njihova sramota.


Inace,lokalni mufljuzi bas solidnim psovkama nabadaju sudije iz loze,to im je hobi  :D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Stadioni
« Odgovor #20 poslato: Avgust 28, 2013, 09:55 »
Ako budem za vikend u Beogradu, odlazim na premijeru.


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Stadioni
« Odgovor #21 poslato: Avgust 28, 2013, 01:10 »
Jedini problem sa Vozdovcem - a stvarno je stadion bombonica - je to sto je odmah pored Centralnog groblja i "gleda" na njega. 
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Stadioni
« Odgovor #22 poslato: Avgust 28, 2013, 01:20 »
  stadion na Voždovcu ne bi trebalo da dobije upotrebnu dozvolu jer je teren preblizu ograde i postoji velika opasnost da dođe do povrede igrača ali koga u FSS briga ako je gazda zlatko otvorio kesu ima da se igra na voždovačkom vembliju pa makar neko poginuo
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)