Autor: Tufi Tema: EP 2012 - POLJSKA & UKRAJINA  (Pročitano 31219 puta)

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: EP 2012 - POLJSKA & UKRAJINA
« Odgovor #135 poslato: Jun 18, 2012, 11:09 »
Хрвати су све одлично одрадили, осим што нису реализовали ону прилику. Слушао сам њихове изјаве пре утакмице. Циљ им је био да затворе свој гол и искористе прилику која им се укаже. Имали су је, нису искористили - довиђења. Али играли су одлично! У потпуности су контролисали ритам током скоро читаве утакмице.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: EP 2012 - POLJSKA & UKRAJINA
« Odgovor #136 poslato: Jun 18, 2012, 11:33 »
nisu odigrali kukavicki, odigrali su kako treba, branili prostor i cekali svoju sansu


penal nad corlukom cist kao suza

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: EP 2012 - POLJSKA & UKRAJINA
« Odgovor #137 poslato: Jun 18, 2012, 11:41 »
Kakav je majstor  Baloteli...  ali šta  ćeš kad u glavi duva promaja što je i pokazao proslavljajući gol...
« Poslednja izmena: Jun 18, 2012, 11:41 VolimPFC »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP 2012 - POLJSKA & UKRAJINA
« Odgovor #138 poslato: Jun 18, 2012, 11:45 »
Hrvati su čitavo ovo prvenstvo odigrali odlično, ali su isto tako svesni svojih nedostataka. Danas su bili agresivni u presingu, trčali, izgarali, stvorili svoje šanse, na ovom meču ih nisu iskoristili i to je to.

Ja to ne bi nazvao pičkastom igrom, pre su Španci odigrali pičkasto večeras, njima su se dobrano tresla muda. Nije pičkasto kada uradiš sve u tvojoj moći, pičkasto je kada igraš na rezultat protiv tima protiv koje si igrački dominantniji. Kao recimo Rusi protiv Poljaka ili Portugalci protiv Nemacam gde iako su Nemci jedni od glavnih favorite, Portugalci su tehnički jači i morali igrom pokušati doći do rezultat, a ne čekati da Nemci povedu.

I slažem se, penal je bio čist kao suza.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: EP 2012 - POLJSKA & UKRAJINA
« Odgovor #139 poslato: Jun 19, 2012, 01:56 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Hrvati su čitavo ovo prvenstvo odigrali odlično, ali su isto tako svesni svojih nedostataka. Danas su bili agresivni u presingu, trčali, izgarali, stvorili svoje šanse, na ovom meču ih nisu iskoristili i to je to.

Ja to ne bi nazvao pičkastom igrom, pre su Španci odigrali pičkasto večeras, njima su se dobrano tresla muda. Nije pičkasto kada uradiš sve u tvojoj moći, pičkasto je kada igraš na rezultat protiv tima protiv koje si igrački dominantniji. Kao recimo Rusi protiv Poljaka ili Portugalci protiv Nemacam gde iako su Nemci jedni od glavnih favorite, Portugalci su tehnički jači i morali igrom pokušati doći do rezultat, a ne čekati da Nemci povedu.

I slažem se, penal je bio čist kao suza.


Španci su igrali ko pičke odnosno na nulu...mrzim taj njihov fudbal..hoću da se ušetaju u gol(što su na kraju i uspeli )
Jebala ih tika-taka šugava Barsa...


Hrvati vrište pokradeni smo...jest al u klikerima....da su malo realniji ko što nikada nisu bili ne bih naturili toliki pritisak svojim igračima...daa li je bio penal ne znam...prekršaj je bio u petercu golmanovom to se nikada ne sudi a naručito ne svetskim prvacima...


U svakom slučaju meni ovako odgovara mir u kući nema veštački naduvane euforije...izdrakavanja po novinama...trgovinama Konzumima Ožujskima i ostalimm sranjima što služe da sklone pažnju sa životnih problema(zašto energenti treći put poskupljuju u 6 meseci) itd...


Najveći gubitnik je gospodin Todorić nabijem ga pohlepna..igračima svaka čast nisu se obrukali dapače....Biliću s druge strane bi bilo dobro da pripazi na izjave pre,za vreme i posle prvenstva je od "Bićemo prvaci do "Pokradeni smo "mu se prečesto dešava..

Van mreže som jura

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 4.207
  • Ugled: +78/-30
    • Pogledaj profil
Odg: EP 2012 - POLJSKA & UKRAJINA
« Odgovor #140 poslato: Jun 19, 2012, 02:02 »
Bio pritisak na igračima ili ne, dokazali su da mogu igrati i protiv najjačih. Uz hrabriji pristup jučer se moglo završiti bez poraza. Penal na Ćorluki je bio, ali ne treba od toga raditi dramu.


Španjolci lagano nerviraju s tom svojom igrom.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.971
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: EP 2012 - POLJSKA & UKRAJINA
« Odgovor #141 poslato: Jun 19, 2012, 02:11 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Bio pritisak na igračima ili ne, dokazali su da mogu igrati i protiv najjačih. Uz hrabriji pristup jučer se moglo završiti bez poraza. Penal na Ćorluki je bio, ali ne treba od toga raditi dramu.


Španjolci lagano nerviraju s tom svojom igrom.


O ovome sam ja pričao. Samo da su od početka igrali hrabrije mogli su i pobjediti ove cigane, za koje se nadam da neće osvojiti EP...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP 2012 - POLJSKA & UKRAJINA
« Odgovor #142 poslato: Jun 19, 2012, 02:22 »
Španski fudbal je definitivno uništio Gvardiola, sad i reprezentacija počela da gnjavi loptu i da broji do 500 paseva, a svaki tak pas bez ikakvog rizika.

Mislim, mogu osvojiti, imaju odlične igrače, ali su totalno otišli u jednu krajnost.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: EP 2012 - POLJSKA & UKRAJINA
« Odgovor #143 poslato: Jun 19, 2012, 03:04 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Španski fudbal je definitivno uništio Gvardiola, sad i reprezentacija počela da gnjavi loptu i da broji do 500 paseva, a svaki tak pas bez ikakvog rizika.

Mislim, mogu osvojiti, imaju odlične igrače, ali su totalno otišli u jednu krajnost.


Gvardiola i Venger u Arsenalu......dobiješ metak u čelo ako pucaš sa 20 metara od gola....mora da se ušeta pa to ti je.. :udaraozid:


Moji favroiti su Francuzi ali će ionako uzeti Nemci.... :kafa:

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP 2012 - POLJSKA & UKRAJINA
« Odgovor #144 poslato: Jun 19, 2012, 10:46 »
Bez obzira na nešto veći broj golova na ovom EP, meni je ovo jedno od najgorih EP u istoriji. Zaista se zasad igra jako loš fudbal, sem drame oko toga ko će proći grupu, od igre smo jako malo dobili.

Možda bude bolje od 1/4, ali zasad nisam zadovoljan.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: EP 2012 - POLJSKA & UKRAJINA
« Odgovor #145 poslato: Jun 19, 2012, 10:54 »
Kako su me zajebali Francuzi kao malog majmuna! :udaraozid:


A taman sam počeo da ih gotivim(kakav danak ne iskustvu).. :zvizvdi:


Mada mora se priznati Ibrahimoviću na majstoriji onaj volej je majstorija. :palac:

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.971
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: EP 2012 - POLJSKA & UKRAJINA
« Odgovor #146 poslato: Jun 19, 2012, 11:01 »
Danas je i konačno dokazano da peti sudije nemaju nikakvu funkciju. Lik gleda  u loptu i ne vidi da je prešla gol liniju  :pusiga: :pusiga: ...


16 utakmica, u svakoj je dat bar jedan gol, i ni ujednoj grupi prije 3.kola se nije znalo ko prolazi..

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP 2012 - POLJSKA & UKRAJINA
« Odgovor #147 poslato: Jun 19, 2012, 11:07 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava



16 utakmica, u svakoj je dat bar jedan gol, i ni ujednoj grupi prije 3.kola se nije znalo ko prolazi..

Kao što rekoh to je zasad jedina zanimljivost ovog EP, dok od igre nismo bog zna šta videli...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: EP 2012 - POLJSKA & UKRAJINA
« Odgovor #148 poslato: Jun 19, 2012, 11:16 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava



16 utakmica, u svakoj je dat bar jedan gol, i ni ujednoj grupi prije 3.kola se nije znalo ko prolazi..

Kao što rekoh to je zasad jedina zanimljivost ovog EP, dok od igre nismo bog zna šta videli...


Meni je prvenstvo O.K.
Očekivao sam mnogo gore...za sada su mi najbolje utakmice bile Danska-Portugal i Engleska-Švedska

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: EP 2012 - POLJSKA & UKRAJINA
« Odgovor #149 poslato: Jun 20, 2012, 12:07 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


 :smeh4: :aplauz: