Autor: Boki Tema: Košarkaška reprezentacija Srbije  (Pročitano 236321 puta)

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #330 poslato: Avgust 19, 2013, 11:10 »
ne kapiram raspravu, ako nece da igra, nece da igra. Ko mu jebe mater, moze da se zove ne znam kako i da ima prosek u bilo kojoj ligi ne znam koji. To se od kuce nosi, kakav si covek takvim se i pokazujes u ovakvim situacijama, pogotovu u ova vremena kada je gotovo svaka vrednost potpuno izgubila na znacaju odnosno meri se kroz novac i materijalne vrednosti
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.735
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #331 poslato: Avgust 20, 2013, 08:34 »
  sve se urušilo kad je selektoru data poprilično velika plata za naše uslove a od igrača se traži da igraju zato što su Srbi i vole ovu kvazi državu, ne ide to baš tako lako danas nije ovo titovo vreme
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #332 poslato: Avgust 20, 2013, 09:21 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Da ga pozovu na čaj i kekse...
zamisli da im uopste ne bi pala kruna sa glave da ga pozovu i na taj caj i keks.ili na bilo koje pice...

losmi,a kako nece da igra kada decko nije ni pozvan?  :zbunjen:

kao sto rece pera nije ovo vise titovo doba.toga treba da budemo svesni,a ne da se ovi u savezu prave pametni,a u stvari samo zbog svoje lenjosti.
nije rec o titranju jaja igracima, nego o ljudskom odnosu.pozoves ga vise puta,odrzavas neki kontakt i odnos.kazes npr kuzmicu,najozbiljnije u buducnosti racunamo na tebe(a ne pratimo te,ali nam siste jaja,pa ako postanes slucajno hakim mi cemo te zvati),pokazao si zavidan potencijal,pa ga stavis na siri spisak i sl.isto velika zamerka igraca je da se tokom godine niko ne seti da ih okrene,a nije to tako skupo,niti treba puno vremena.pa kada se povrede da se neko iz saveza seti da ih okrene,pita kako su,da li slucajno savez nekako moze da pomogne i sl... to su sve mali gestovi,ali mogu puno da znace.a ne samo se sete igraca pred okupljanje,i svi ocekuju da oni trce da se odazovu...  :palica:
« Poslednja izmena: Avgust 20, 2013, 09:22 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #333 poslato: Avgust 20, 2013, 01:10 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
  sve se urušilo kad je selektoru data poprilično velika plata za naše uslove a od igrača se traži da igraju zato što su Srbi i vole ovu kvazi državu, ne ide to baš tako lako danas nije ovo titovo vreme

Duda nema platu od trenutka kada je bio preuzeo Olimpijakos, tada se odrekao ugovora sa savezom i sa reprezentacijom radi volonterski. Inače svi selektori u zapadnom i normalnom svetu su plaćeni, Križevski u US selekciji ima milionsku platu recimo... Čak je recimo i Donovan koji je vodio US u19 reprezentaciju je dobio ~900 000 dolara za vođenje ekipe na tom juniorskom SP...


A što se titranja igračima, ja bi radio gledao Kalinića i Gagića kako ginu, nego neku umišljenu zvezdu, kao što je rečeno i milion puta. Kao što rekoh Kuzmić je odavno kontaktiran, on je izneo svoje prioritete i gotovo, nema tu više priče.
« Poslednja izmena: Avgust 20, 2013, 01:18 Eurelijus Žukauskas »

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.735
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #334 poslato: Avgust 20, 2013, 01:50 »
  Duda je plaćen i to papreno a usput je u stručni štab nagurao svoje pulene poput Kesara i Neše Ilića, nemam ništa protiv da on bude dobro plaćen ali je malo ljigavo da on prebacuje momcima da nisu patriote i da manje vole državu Srbiju od njega, uostalom ima nas malo starijih koji pamtimo koliko je veliki Srbin bio kad je žrtvovao Sašu Đorđevića da bi sačuvao mesto selektora SFRJ, odličan trener ali vrlo težak najblaže rečeno čovek, neki od igrača nisu obezbedli sebe i svoje porodice i neće da rizikuju ugovor za naredne godine jer ako se povrede igrajući za reprezentaciju mogu samo da se obese na Terazijama niko ih u Srbiji ne bi ni pogledao, uostalom imamo primer Jorovića od pre neku godinu 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #335 poslato: Avgust 20, 2013, 02:22 »
Ako misliš na ne pozivanje Saleta zbog Dražena i ja bi svaki put zvao Dražena ispred Saleta kada bi morao da biram, ali svaki put :)

I Duda od kada je potpisao za Olimpijakos nema profesionalni ugovor sa savezom i ne dobija pare, ne znam da li se to promenilo posle napuštanje Olija, to zaista ne zna,. Čak i kada je potpisao ugovor sa Oli oprostio je 6-7 plata koje mu je savez dugovao još za 2009.

Van mreže Bajro Župić

  • ex Žilijen
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Jun 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.133
  • Ugled: +0/-0
  • I to je to. Mi i Oni. Jedno brdo, dva univerzuma
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #336 poslato: Avgust 20, 2013, 02:44 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ako misliš na ne pozivanje Saleta zbog Dražena i ja bi svaki put zvao Dražena ispred Saleta kada bi morao da biram, ali svaki put :)




Nije Dražen nikad bio problem...Pa pobogu on je bio najbolji ali ubedljivo najbolji evropsli igrač...ne znam čemu ta priča o Draženu pošto je on igrao pleja samo u nekim retkim situacijama i uvek je bilo pored njega još dva pleja u timu...
Sale je bio u timu u Grčkoj 87 i onda meni ni do dan danas nejasno zbog čega 88,89,90 prednost dobijaju pored neprikosnovenog Zdovca, Radulović i Obradović ... Možemo mi sad da pričamo o trenerskoj koncepciji, strategiji, Saletovoj odbrani i slično al vreme je pokazalo da je Duda ispao smešan, pogotovo sa Radulovićem...




Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.735
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #337 poslato: Avgust 20, 2013, 03:09 »
  baš kao što napisa žile nema veze dražen i nepozivanje saše đorđevića već uvlačenje u bulju tada nedovoljno dokazanog Ivkovića čelnicima saveza, moralo je da se nađe mesto za igrače iz Bosne,Cibone,Olimpije a pošto nije mogao da žrtvuje Divca ili Paspalja najlakše se odrekao svog čoveka pare uzima od saveza setite se samo koliko je jurcao đilas da ga odobrovolji a mogu da zamislim i koje mu je ustupke dao pogotovo u građevinarstvu po Vračaru
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #338 poslato: Avgust 20, 2013, 03:53 »
Držažen se zakačio sa Saletom i rekao ja ili on, to je jedina istina, sam Sale je pričao o tome. Kao slučaj Kežmana i Vidića u furbalu...
« Poslednja izmena: Avgust 20, 2013, 03:54 Eurelijus Žukauskas »

Van mreže Bajro Župić

  • ex Žilijen
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Jun 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.133
  • Ugled: +0/-0
  • I to je to. Mi i Oni. Jedno brdo, dva univerzuma
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #339 poslato: Avgust 20, 2013, 04:08 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Držažen se zakačio sa Saletom i rekao ja ili on, to je jedina istina, sam Sale je pričao o tome. Kao slučaj Kežmana i Vidića u furbalu...


Pa sve i da je bilo tako u šta ne sumnjam kod Bože,Obradovića a da ne pričam o Žeravici ili profi Nikoliću bilo bi ti Dražene,baš ti ...


Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #340 poslato: Avgust 20, 2013, 10:27 »
Bez Lučića....pa jebote ugasili smo ga i pre početka..oćemo imati 12 skrpanih igrača uopšte? :udaraozid:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #341 poslato: Avgust 26, 2013, 11:06 »
samo jos jedna kratka upadica vezano za kuzmica.pre neki dan je za zurnal dao neku izjavu kosta jankov koji ga trenira i sprema za nba je rekao da kuzmic ima veliku zelju da igra za srbiju.sto je uostalom i duda rekao na konferenciji za stampu.on zeli da igra za nas,mi ga pratimo,ali da ne moze trenutno da konkurise za mesto u reprezentaciji(sto je poprilicno smesna izjava,kada se pogleda ko je sve prosao na pripremeama i bio na spisku)...
kao sto rekoh samo normalan uljudan kontakt sa deckom,kao i sa ostalim kandidatima,a ne nekakvo moljenje i kumljenje...
« Poslednja izmena: Avgust 26, 2013, 11:08 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #342 poslato: Avgust 26, 2013, 09:25 »
Manite se te price oko velike zelje molim vas.

E kad se sjetim kako pojedinim Maric nije bio potreban u reprezentaciji jer mi eto imamo 5 boljih centara od njega...
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #343 poslato: Avgust 26, 2013, 10:19 »
A smejali su se i meni prošle godine kada sam pisao da Katić treba da dobije poziv reprezentacije, a sada seku veze za Raškom  :rofl:

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #344 poslato: Avgust 26, 2013, 11:55 »
rezultat na EP ce dati najbolji sud o tome jel trebalo zvati neke ili nije. Ako se napravi dobar rezultat, Duda ce imati pravo za sve sto je uradio, a ako i ovde dozivimo neuspeh onda neko mora da snosi konsekvence. Cinjenica je porazna sa kakvim igracima radi Duda, pa ocigledno nesto uspeva da napravi, videcemo sledece nedelje kako ce to da izgleda na zvanicnim utakmicama.
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa