Autor: Boki Tema: Košarkaška reprezentacija Srbije  (Pročitano 228392 puta)

Na mreži shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.139
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1500 poslato: Avgust 12, 2019, 06:07 »
Koliko su samo plavi ljepsi od crvenih,dabogda se nikad viae ne vratila crvena...cuvaj se sveteee plavee četee :rock:

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1501 poslato: Avgust 12, 2019, 06:25 »
kao kad modne blogerke započnu priču o nijansama za kolekciju jesen zima  :D

ori se istok, ori se zapad
hajdemo plavi, svi u napad  :clap:

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1502 poslato: Avgust 12, 2019, 06:53 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>


Plavi se vole, plavi se bore!  :rock:
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1503 poslato: Avgust 12, 2019, 07:11 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Pazi, prvo si mene optuzio da problem gledam kroz rivalstvo Partizana i Zvezde. Ja ti objasnjavam da je to zato sto prakticno 90% pljuvaca ove reprezentacije dolazi iz redova navijaca Zvezde. To nije slucajno. Mozda ne dijelis njihove razloge, ali si itekako svjestan toga. Dakle, ne izmisljam tu podjelu ja, ona vec postoji i samo je konstatujem. Ako tebe ne dotice, ne znaci da promasuje hiljade drugih.

Tenis ne pratim uopste, tako da o pljuvacini Novaka, te potezima Troickog pojma nemam. Za Ljajica prvi put cujem, ne znam ni sta je uradio.


Tako je. Sve okreces na Zvezdu ili Partizan. I jako selektivno, rijetko  nalazis zamjerke za stranu koju navijas.
spocitavas neko divljanje na sjeveru ali zato ne znas za grljenje Ljaica sa Kristijanom i pjevanjem kurva umire, istu ili slicnu pjesmu u delirijumu pjeva i Troicki dok je u drustvu na utakmici s anikim drugim no novakom djokovociem, Vica nisi ni spomenuo. Pretpostavljam da nikako nisi cuo da je naqkon nekog osvojenog trofeja nakon pobjede nad Zvezdom sa kolegom reprezentativcem izasao iz bazena, stao kod navojaca i potegao transparent " Cigani smrde i puni kurvu" ili tako nekako. Aktuelnog predsednika drzave koji svrsava pred kamerama nakon pobjede Partizana isto nisi vidio vjerujem.
Ili se to ne vazi jer nisu bili na juznoj tribini? Oni bi mozda i posli ali ne znaju kojoj frakciji da se prislone da ne zaginu.
I jos gomile takvih situacija kod sportista partizana?

Oces da te podsjetim na Djordjeviceve izjave oko Lipovija i Kalinica prije 4-5 godina?

I znas sta, zabole me za to sto neki polupismeni ili nepismeni sportisti lece svoje frustracije i udvaraju se navijacima pa i nek je kompletan tim napravljen od  igraca partizana.
Kad igraju za reprezentaciju navijam za njih iz sveg srca.
I za vIca, i za troickog, i ljajica a i za Tadica sam glasao. Cak imam i sliku s anjim neku.

Ovo je nsto drugo. I da ponovim ovome sto je ubacio Vucica u pricu ( samo sma cekao ko c eprvi d aga spomene) jer ocigledno nije procitao sve. Nije problem plava ako je rezervna. Odbojkasi su nosili crvenu i u srj ili scg. Ali kao rezervnu.

Talijani imaju razlog druge prrode, istorijske kao i Holandjani. I njemci.
Rumuni igraju i crvenim dresovim cesto.
Ovo o nijansama stvarno ne bih komentarisao.

A ja ti opet ponavljam da ja pricam samo za sebe i da me drugi ljudi uopste ne interesuju.
Ovo je em politicka odluka em nije usaglasena sa ostalim selekcijama.
I po 865. put da ponovim: Da je plava rezervna ok ali izbaciti boju dresa koju nose sve nase reprezentacije je skandal.

Nema to veze sa selektorom grobarom( koji je ljepse docekivan od delija nego grobara), fikusom danilovicem ili onom bahatom nepismenom pizdurinom tomasevicem.
Bili su oni tu i ranije.
A zamisli decenijama unazad su mi najmilije vaterpolo medalje a sve partizan.

Uostalom razlozi moje ravnodusnosti su moja stvar. Ravnodusan sam i prema ovom sastavu zvezde sa 8 stranaca isto tako. Mozda se promjeni kad ih upoznam ali tesko.

Tako da si sve shvatio nadam se. Ti navijaj i super. Daj Boze da se svi radujete zlatu na kraju.
Ja tesko.

 

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.351
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1504 poslato: Avgust 12, 2019, 07:26 »
Ne moze plava da bude rezervna. Kao sto ne moze ni crvena. Kao sto gace ne mogu da budu druge boje.


I ne razumem, zasto drugi mogu da imaju istorijske razloge, a mi ne? Kada smo pre 2013. kosarkaski teren izasli u dresovima koji nisu bili plavi?
Oprem dobro

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1505 poslato: Avgust 12, 2019, 07:32 »
A koji bi nas istorijski razlog bio da nam bude plava?
Zasto ne bi mogla? Ameri igraju i u crvenoj i u plavoj?

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.641
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1506 poslato: Avgust 12, 2019, 09:43 »
Očito je da smo mi Srbi i dalje prvo Jugosloveni pa posle sve ostalo a najmanje Srbi. Nije čudo sto propadamo kao nacija posto nemamo nikakav odnos prema svojoj naciji.  Što se ove groabrsko kuknjava priče tiče narkomana bih poterao govnjivom motkom sve da osvojimo zlato na OI. Selektora ne obožavam ali poštujem njegov uspeh sa reprezentacijom. Zamerke sam imao na odnos prema Bobiju svojevremeno i na odabir saradnika koji su teski šaraltani ali su kumovi. Ko tu vidi klubastvo neka ide da se leči ja mu ne mogu pomoci.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1507 poslato: Avgust 12, 2019, 11:32 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>


Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.481
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1508 poslato: Avgust 12, 2019, 11:38 »
Sve je to lijepo, ali boja dresova...  ::)
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.481
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1509 poslato: Avgust 12, 2019, 11:50 »
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1510 poslato: Avgust 13, 2019, 08:07 »
Jokic je carobnjak.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.641
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1511 poslato: Avgust 13, 2019, 10:03 »
 Kad igraju Jokic, Bogdan i Bjelica sve ide kako treba, mora Vasa da se opusti i igra bez grča na licu  posto nam treba sad kad nema Teodosica.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1512 poslato: Avgust 13, 2019, 04:59 »
Dobar je Vasa bio 7  asistencija.




Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1513 poslato: Avgust 13, 2019, 05:13 »
U odsustvu Teodosića on prije svega treba da preuzme organizatorsku ulogu, da maksimalno rastereti Bogdanovića tog posla.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1514 poslato: Avgust 16, 2019, 01:04 »
Citat
Пут грчке престонице кренуло је 12 играча, пошто је Владимир Лучић остао на терапијама у Београду због повреде бутног мишића коју је задобио у првом мечу са Литванцима. Крилни играч наше репрезентације ће бити спреман за пут у Кину.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.