Autor: Boki Tema: Košarkaška reprezentacija Srbije  (Pročitano 228133 puta)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1800 poslato: Avgust 09, 2022, 05:31 »
Još da se povredi i Nedović.


Zgembo!?


Tebe čekamo ko siroče napolitanku. :mukica:

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.122
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1801 poslato: Avgust 09, 2022, 05:49 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Idu li Bjelica i Bobi?
Bobi nije ni pozvan a Bjelica je na pripremama
Pešić bi se malo iskupio u mojim očima.

Što se tiče Tea, nije lep način, a za teren, manje-više.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.952
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1802 poslato: Avgust 09, 2022, 09:24 »
E sad ko je ovdje pametan.  Najveća greška je što se niko nije pojavio pred medijima i objasnio šta i kako, a ne da svi napadaju, nagađaju i pljuju. Ali što je Blefer davno rekao Savez nam je u ku.cu pa se niko nije sjetio da zaštiti tim


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>


Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.122
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1803 poslato: Avgust 09, 2022, 09:40 »
Сапуница.  :povraca:

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.631
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1804 poslato: Avgust 09, 2022, 10:15 »
Eh stara dobra vremena kad su igrači mogli da se napiju, pobiju, otrče do neke kurave a da sve to ne moraji da postave na drustvene mreže pa da svi vide kakve su baje. Shvatam novo doba ali brate sedi u kafan,popij sa drugarima, veseli se ali je treba svi dq vidomo šta se dešava u birusu. Valjda je ovom pesmom zadovoljio svoj palanački duh pa da ekipa može da nastavi sa radom.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1805 poslato: Avgust 12, 2022, 08:19 »
ovaj put se moram složiti sa Bleferom, jasno mi je zašto je Kari precrtao Tea. Čak i u ovih par prozora što je igrao prethdne dve godine, bilo je to jako teško, i dalje je tu bilo onih njegovih nerezonskih šuteva, usiljenih pasova itd... Verujem da je na ovih par treninga na početku priprema bilo nekih sličnih stvari, i da Kari jednostavno ne vidi to u novom timu.


Dakle, ne odgovara mu ovakav Teo, a da ga menja, nema vremena, i budimo realno, pitanje je da li bi teo teo da se menja u 36. godini života, i da bude neki off the ball igrač oko Vase i Jokića.



E sad, inicijalno nakon te vesti, ja sam zabetonirao Avramovića u 12, baš s tom motivacijom Karija da mu treba fizički stabilniji igrač, koji može da igra pritisak na protivničkoj polovini, da bude neka verzija onoga što je nekad Pefi bio kod Đorđevića i Dude. Međutim, sad nakon Aleksinog ispadanja, otvoreno je pitanje da nemamo drugog pleja.

Jer i Jaramaz i Nedović su u većini karijere bili kombo, igrači koji su samo ispomagali na prenosu lopte, nikad nisu bili primarno PG (tj. Nedović jeste, ali još u vreme one stare Zvezde, u prefuzijsko doba).





Ovo me malo podseća na onaj baksuzni splet okolnosti iz 2019. kada je Đorđević rešio da se kocka izostavljanjem Kaline iz ovih ili onih razloga, jer je imao Gagija Milosavljevića koji donekle kopira Kalinićevu ulogu, ali je po pitanju timske hemije daleko prihvatljiviji.

I onda usred priprema Gagi nakon odlične sezone u Unikahi strga koleno, i Đorđević odjednom ostaje i bez Kalinića i njega.



Tako i ovo, u jednom trenutku mislimo da imamo i Aleksu i Tea, a sad nemamo nijednog  :yawn: . Priznajem, malo neugodno.



btw,  ovi ispadi patetike oko Teodosića i tugaljivo kačenje komemorativnih storija kodajenedajbože umro  :povraca: .





Kod dovođenja Karija bar je jedno jasno, neće biti kompromisa, to je ono što dolazi sa njim. Jovo Stanojević, Radman, Šćepanović... duga je lista igrača koje je ostavio na ledu.


I Đorđević dok je išao tom linijom imao je hemiju u timu i rezultate, u incidentu sa Vladom Micovim je udario temelje onog trosrebrnog tima. U Kini 2019 počeo je praviti kompromise i zarad viših ciljeva odustajati od nekih svojih principa, i to ga je i koštalo


Dakle, in Kari we trust, dok se ne pokaže drugačije

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.631
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1806 poslato: Avgust 12, 2022, 05:10 »
Teodosića sam gledao još kao klinca u Železniku pošto sam radio na 200m od dvorane FMP-a, malo je reći da sam odmah postao njegov fan i da sam to i dan danaus ali veliki igrači moraju znati kad je vreme da se povuku još dok su u naponu snage. Zato je Kića ostao Kića a Moka i Praja se srozali još na kraju karijere i tako nastavili. Ne može niko biti iznad ekipe, zato sam i pisao ranije da više cenim one koji otkažu na prvi poziv nego da se dolazi na pripreme sa stavom "ja sam svevišnji" i tu ne priznajem ničije ranije zasluge. Šteta je što se nije moglo naći neko rešenje pogotovo što nemamo mnogo igrača nq toj poziciji. Idemo dqlje mozda ovo izađe i na dobro.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1807 poslato: Avgust 12, 2022, 08:27 »
Ili ćemo se skupiti i uraditi nešto ili će biti raspad i blamiranje kao na EP 05.Treće kod nas nema.


Kari mi je uvek bio simpa ali bojim se da je baš izlapeo i da mu sve ovo sa reprezentacijom nije trebalo uopšte kad je otišao Kokoškov.Nadam se da grešim,ali bolje da je ostao u penziji i pisao memoare i držao seminare.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.631
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1808 poslato: Avgust 17, 2022, 09:56 »
 večeras prva ozbiljna provera protiv Slovenije pa da vidimo kontroliše li Kari Pešić ekipu
« Poslednja izmena: Avgust 17, 2022, 09:56 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1809 poslato: Avgust 20, 2022, 08:11 »
Jaramaz da ne ureknem izgleda odlično u oba pravca.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.631
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1810 poslato: Avgust 20, 2022, 10:55 »
 Ne izgleda loše za ovaj deo priprema
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.631
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1811 poslato: Avgust 25, 2022, 06:39 »
Večeras prva takmičarska utakmica, idemo moci po pobedu !
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1812 poslato: Avgust 25, 2022, 10:05 »
Idi mesi kačkavalj i peglaj kobasicu ..... :udaraozid:

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1813 poslato: Avgust 25, 2022, 10:29 »
Lučićeva blokada! :klanja:


Jaramaz......gde su mu izrasla muda!? :respect


Jel samo mene ova Grčka podseća na Nemačku od pre 15-ak godina?

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.631
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1814 poslato: Avgust 25, 2022, 10:38 »
Ako je otpao i Vasa dzaba smo krečili
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)