Autor: Boki Tema: Košarkaška reprezentacija Srbije  (Pročitano 228059 puta)

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Košarkaška reprezentacija Srbije
« poslato: Oktobar 03, 2011, 11:11 »
tekst
« Poslednja izmena: Oktobar 05, 2011, 10:24 Боки »
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

ajkula

  • Gost
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 22, 2011, 11:40 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava




momci iz bormia. neponovljiva generacija.




a najbolji stzrelac te ekipe je bio verovali ili ne...
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 23, 2011, 03:13 »
NEbojša Ilić je bio kapiten te generacija i najveći talenat. ALi imao je ludu glavu i nije bio 100% posvećen košarci. Malo ko zna da je 91 odbio reprezentaciju zbog devojke  :rofl:

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #3 poslato: Novembar 14, 2011, 11:52 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Miličić: Duda laže kao pas
  14. novembar 2011. 10:09 > 11:18                           Centar Minesote kaže da nije "ispalio" nikoga i da je selektor Srbije "ostario", pa da mu je "proradio ego". Zašto ne dolazi u Zvezdu?
    Darko Miličić je otvorio dušu. U razgovoru za "Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava" ispričao je svoju verziju priče o nedolasku u reprezentaciju pred Evropsko prvenstvo, za selektora Dušana Ivkovića kaže da je ostario, da mu je proradio ego i da "laže k'o pas".
 
 Centar Minesote tvrdi da nije istina da se nije odazivao pozivima iz Srbije.
 
 "Hteo sam da igram za reprezentaciju i nije u redu od Dude da kaže da se nisam javljao na telefon. Drugo je što je on ostario, pa mu je proradio ego", počeo je 26-godišnji Novosađanin priču za "Story" i nastavio:
 
 "Nas dvojica smo imali nesuglasice i ranije, ali smo ih rešili. Ove godine uoči Evropskog prvenstva dobio sam ponudu od matičnog kluba da za sumu novca koja se ne odbija provedem dva letnja meseca u Americi i tamo treniram. Isprva sam im se zahvalio i rekao da ne mogu da kažem 'Ne' svojoj reprezentaciji. Tada sa klubom nisam imao važeći ugovor, a potpisao sam ga 15-ak dana posle okupljanja reprezentacije. Selektor je to shvatio kao moju 'ispalu' iako nisam nikoga prevario, jer me niko nije ni zvao u reprezentaciju. Da sam po prirodi nervozan, rekao bih mu svašta, ali krivo mi je što ljudi ne znaju pravu priču".
 
 Miličić uverava da nije izlazio u javnost jer Ivkovića poštuje "kao starijeg čoveka".
 
 "Nakon što me je Duda 'prozvao', mogao sam da iznesem celu ovu priču, ali nisam, jer ga poštujem kao starijeg čoveka iako laže k'o pas. Znao je gde sam, mogao je da dođe po mene, jer sam za sve njih uvek bio dostupan iako niko iz Saveza nije brinuo o meni dok sam bio povređen i imao probleme. Ne može niko da me pozove dan ranije i kaže: ' ;D ođi sutra, igraš za reprezentaciju', kao što se dešavalo. Kako to da dođem sutra kada imam ženu i decu?! Ne može neko ko je plaćen trener da bude heroj i patriota, a mi igrači igramo za džabe i nismo ni jedno od navedenog?!" , u svom stilu je nastavio Miličić.
    Kada je reč o klupskoj karijeri, dileme nema.
 
 "Ostajem u Minesoti, a kada je reč o početku sezone - ne zavisi od mene. Valjda će se igrači i vlasnici klubova uskoro dogovoriti. Već sada polako treniram, ali i idem u lov i ribolov širom Evrope, mada mi je za ribolov najzanimljivija Francuska".
 
 Ima stavove zbog kojih neće krenuti stopama saigrača iz Minesote, Nikole Pekovića, koji tokom lok auta nastupa za Partizan mt:s.
 
 "On igra u Partizanu dok traje lok aut, a kada se završi, vratiće se u NBA. Ja nisam takav čovek. Želja mi je da igram u Crvenoj zvezdi, koju volim, ali se bojim da ne ostanem samo nedelju-dve i onda da razočaram navijače. Kada budem raskrstio sa NBA ligom, doći ću", završio je Darko Miličić.


 :eek: :eek: :eek: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :smeh3: :smeh3: :smeh3:
« Poslednja izmena: Novembar 14, 2011, 11:53 ramkens »

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #4 poslato: Novembar 14, 2011, 12:04 »
 :uzbudjen:

Ментол.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Na mreži Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.841
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #5 poslato: Novembar 14, 2011, 01:15 »
Uzeti pasos ovoj budali !!!
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #6 poslato: Novembar 14, 2011, 01:19 »
 :smeh4: :smeh4: :smeh4: :smeh4:
kakva budala...makar sve sto je rekao do reci bilo istina,ovo nije nacin za to...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.121
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #7 poslato: Novembar 14, 2011, 01:32 »
Svaka mu čast za sve donacije i pomoć raznim ljudima, al' ovo je stvarno sramotno.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #8 poslato: Novembar 14, 2011, 01:46 »
Idiot... Posebno komično osvrtanje na Pekovićev potez...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.477
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #9 poslato: Novembar 14, 2011, 02:02 »
Na Pekovicev dolazak on komentarise "ja nisam takav covjek"  :smeh4: Pa naravno da nisi,niti ces kad biti nesreco  :)

Generalno je vjerovatno sve rekao istinu,sad,to sto je pajser i to onaj skroz pravi,bez one kuke...
 
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #10 poslato: Novembar 14, 2011, 05:54 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Na Pekovicev dolazak on komentarise "ja nisam takav covjek"  :smeh4: Pa naravno da nisi,niti ces kad biti nesreco  :)

Generalno je vjerovatno sve rekao istinu,sad,to sto je pajser i to onaj skroz pravi,bez one kuke...
 

Generalno nije rekao sve "istinu". Prvo kaže niko ga ne zove, a zatim da ga zovu "dan ranije", sam se upliće.

Možda nije zvan za ovo EP, alo je zvan za prethodne dve akcije, prvo se jadan ženio (i Krle se ženio, pa mu nije smetalo), zatim mu je preči bio ugovor.

A da mu se baš toliko igralo, kako sad to prestavlja. Što lepo nije dao medijima takvu izjavu 20-30 dana pre prozivke, pa da se stvori pritisak na Dudu da ga zove. Što on nije kontaktirao Dudu ili nekog u savezu? Lako je ovako unazad srati.
« Poslednja izmena: Novembar 14, 2011, 05:55 ramkens »

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.477
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #11 poslato: Novembar 14, 2011, 06:38 »
Ma ne branim ja njega,on je sad sam dao dokaz zasto ga nije trebalo zvati.

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #12 poslato: Novembar 14, 2011, 11:08 »
Citat
Ivković: Neću da polemišem koliko puta smo zvali Miličića

 Ivković: Neću da polemišem koliko puta smo zvali Miličića   

 Darko Miličić je uzburkao javnost Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava trenutne situacije u Košarkaškom savezu Srbije i odnosom prema igračima, na šta je selektor nacionalnog tima Dušan Ivković brzo odgovorio.
 
  - U svakoj prilici sam se trudio da igrači budu maksimalno zaštićeni. U reprezentaciji su uvek igrali oni koji žele, nikad nisam bio pristalica prinuđivanja i prisile sa disciplinskim kaznama. I ove godine bilo je igrača koji iz raznih razloga nisu mogli da igraju za reprezentaciju, pa ni protiv jednog nije pokrenut disciplinski postupak - rekao je Ivković, a prenela zvanična internet prezentacija KSS.
 
 Trener Olimpijakosa nije želeo putem medija da iznosi detalje ovog "sukoba".
 
 - Ne želim da polemišem i navodim koliko puta su ljudi iz trenerske kancelarije reprezentacije Srbije i ja lično zvali Darka Miličića. Nekada ćemo se sresti i pogledati u oči... Najbolje bi bilo da tada u direktnom razgovoru razrešimo sve - zaključuje selektor Srbije.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #13 poslato: Novembar 15, 2011, 12:28 »
Naravno da zna koliko ga je puta zvao, ali posto zna da je to 0 zato nije smeo ni da govori o tome. Bitno je da se uvlacio Djilasu u bulju  :palac: Milicic nije obrazovan da bi mogao kulturno da se izrazava, ali da bi olosu koji je zaseo kod nas mogao da kazes istinu moras da budes lud kao sto je on  :clap:

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #14 poslato: Novembar 15, 2011, 03:42 »
Kao što rekoh sad ga nije zvao, ali ga je zvao i za EP u Poljskoj, i za SP. Prvo se ženio, a zatim je čekao novi ugovor.

Ako mu se sada toliko igralo mogao se izjasniti tako u medijima pre ovog EP ili da pozove Dudu ili nekog u savez da se ponudi. Mada ko zna da li mu se i igralo.

Jasno se vidi iz njegovih reči kakav mu je odnos prema reprezentaciji. Očito prvo moraju da ga mole, pa da ga pitaju da li je piškio i kakio, da mu prostru crveni tepih, pa da svi budu oduševljeni ako se pojavi na pripremama, kao da je to neki humanitarni rad. Bogami i toga smo se nagledali 2005,2006,2007.