Autor: NenadBG Tema: FK Crvena zvezda 2012/13  (Pročitano 341824 puta)

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1560 poslato: Mart 31, 2013, 09:52 »
a čujem i da je kapnuo koji euro od Gazproma...o kolikom je iznosu riječ?!
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.981
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1561 poslato: Mart 31, 2013, 09:55 »
1.200.000 od obecanih nesto preko 4 miliona...taman da se rese najurgentnije stvari, tipa dug za struju, plate i staz za radnu zajednicu i raskid ugovora sa Jankovicem kako bi Sa Pintu mogao da debituje.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1562 poslato: Mart 31, 2013, 09:59 »
koji je razlog što Rusi zajebavaju s tim novcima i kasne sa uplatama,tj. uplaćuju malo?!
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Mile

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Dhahran, Saudi Arabia
  • Poruke: 12.227
  • Ugled: +143/-8
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1563 poslato: Mart 31, 2013, 10:03 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
koji je razlog što Rusi zajebavaju s tim novcima i kasne sa uplatama,tj. uplaćuju malo?!


Zato sto mogu. Ko zna koji su uopce uvjeti u tom ugovoru i slicnim.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.981
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1564 poslato: Mart 31, 2013, 10:12 »
Koliko mogu da zakljucim, vise je tu elemenata. Prvo, u pravu je Mile, moze im se. Drugo, Boga pitaj koje su oni kombinacije pravili sa prethodnom upravom. Trece, zele da imaju potpuniju kontrolu nad utroskom novca, sto ranije nije bio slucaj, kada ih je zamlacivao onaj nesrecni Stefanovic. Cetvrto, nisu bas pokazali punu dozu dobre volje i dobrih namera, najblaze receno. Ipak, treba imati u vidu i da su jedini koji donose ziv novac u klub, i to se mora postovati. Ne sumnjam da bi smo bili srecniji sa nekim drugim sponzorom - kada bi takav postojao. Ovako, ima jedna engleska poslovica koja lepo opisuje nas polozaj: "beggar cannot be a chooser". I to je sva prica.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1565 poslato: Mart 31, 2013, 10:44 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
A drugo nema nista novo...stadion je i dalje zapusten, prilaz nikakav, sedista prljava a WC-i ruinirani. Tuga bozija.


Obzirom koliko plaćaju, dobro je da još postoji stadion. Prilaz ne može da se sredi džabe, postoje planovi i predlozi, ali donacija ne dolazi u obzir. Sedišta uskoro neće biti, jer je 80% na severu izlomljeno, a rezervnih više nema. Za pranje stolica, naravno, ne mogu se sami oprati, ali sve ima svoju cenu, pa i to mukotrpno konstantno pranje i čišćenje stadiona. Mogla bi mnogoljudna i beskorisna kamarila iz marketinga da se uključi u projekat "operimo stadion bez dinara".
WC-i su ruinirani, a kosmajski mitraljezac treba da odgovori na pitanje ko je dao toliki novac za njihovu besmislenu i paprenu rekonstrukciju. Koji će bojleri i skupe česme u toaletima? Da nisu možda planirali da se neko na poluvremenu istušira?
Šteta koja je u WCima se meri desetinama hiljada evra. Ne može to da se popravi tako što će Branko vodovoddžija da zameni "Perla" slavine kojih nema i koja jedna košta 35 evra u prodaji (na stadionu ih ima preko 200, a većina je neispravna tj slomljena)
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1566 poslato: Mart 31, 2013, 11:40 »
Dobro topla voda nije loša stvar, ali bojlere su mogli smestiti u neku drugu prostoriju, ako već žele toplu vodu. Ali stavljati skupocene slavine, kada postoje rešenja koja nije moguće ni čekićima razbiti zaista nema smisla kupovati skupocene slavine....

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1567 poslato: Mart 31, 2013, 11:50 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Da, to za suzavanje terena je jedna od vecih budalastina koje sam procitao u zadnje vreme. A drugo nema nista novo...stadion je i dalje zapusten, prilaz nikakav, sedista prljava a WC-i ruinirani. Tuga bozija.
ko jos koristi wc na stadionu.zadnji put sam bio u wc-u na marakani mozda pre jedno 10-ak god,a sve ukupno u zivotu nisam bio vise od 4-5 puta tamo,a iskreno i to mi je previse...


inace nisu slavine od 35e skupocene,ali za ovakve stvari bitno je staviti onu opremu koja je najizdrzljivija i najteza za lomljenje...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1568 poslato: April 01, 2013, 12:54 »
Zašto se delije ne organizuju pa, recimo, krenu u pranje stolica, čišćenje prilaza? Ovako od njih imamo koristi samo za slikanje.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.981
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1569 poslato: April 01, 2013, 09:15 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Da, to za suzavanje terena je jedna od vecih budalastina koje sam procitao u zadnje vreme. A drugo nema nista novo...stadion je i dalje zapusten, prilaz nikakav, sedista prljava a WC-i ruinirani. Tuga bozija.
ko jos koristi wc na stadionu.zadnji put sam bio u wc-u na marakani mozda pre jedno 10-ak god,a sve ukupno u zivotu nisam bio vise od 4-5 puta tamo,a iskreno i to mi je previse...


inace nisu slavine od 35e skupocene,ali za ovakve stvari bitno je staviti onu opremu koja je najizdrzljivija i najteza za lomljenje...
Ja koristim skoro svaki put, jer, kako Bog zapoveda, idem na pivo pre utakmice.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1570 poslato: April 01, 2013, 10:18 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

inace nisu slavine od 35e skupocene,ali za ovakve stvari bitno je staviti onu opremu koja je najizdrzljivija i najteza za lomljenje...


Jesu skupe su ako izdrže manje od polovine sezone.
Da su postavili antivandal slavine (kao one na Adi Ciganliji) trajale bi i dan danas, ali nije bio takav dogovor, jer nisu mogli da se tako ugrade u cenu
« Poslednja izmena: April 01, 2013, 10:19 Laki »
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1571 poslato: April 01, 2013, 11:08 »
laki,slazem se.upravo sam i ja to rekao.ali sam prokomentarisao da 35e slavina nije skupocena cena,a kad nesto traje pola god i manja suma je prevelika...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.981
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1572 poslato: April 01, 2013, 04:17 »
Covic izjavio da je dug smanjen za ukupno 8,5 miliona evra?! Nadam se da nije prvoaprilska sala u pitanju....
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1573 poslato: April 01, 2013, 06:03 »
Čović = čarobnjak iz Oza... :smeh3:
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.981
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1574 poslato: April 01, 2013, 06:19 »
Stojic dao zanimljivu ponudu Zvezdi - Cava, Pantic i dug prema Radu u zamenu za Luku Milivojevica. Da se ja pitam, prihvatio bih bez razmisljanja. Moguce je da ce Milivojevic u nekom trenutku biti zavaljen za malo ozbiljniju sumu, ali mislim da je Pantic na duze staze mnogo potrebniji Zvezdi (Cava mu tu dodje kao kusur), a i svako novo otpisivanje dugova je svetlo na kraju tunela. Sem toga, koliko razumem, Zvezda ionako ima pravo samo na pola novca od Milivojevicevog transfera, a zadnjih veznih imamo za izvoz.
"This is exactly what football should be about."