Autor: NenadBG Tema: FK Crvena zvezda 2012/13  (Pročitano 336321 puta)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1815 poslato: Maj 21, 2013, 11:53 »
Sigurno. I forumska pilicarenja.  :kafa:
"This is exactly what football should be about."

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1816 poslato: Maj 22, 2013, 05:32 »
Definitivno otišli ukršteni ligamenti Lazoviću, u najboljem slučaju zaigraće na proleće...

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1817 poslato: Maj 22, 2013, 07:47 »
Kakav prvi gol Slobode. Iskreno se nadam da nije dato, jer bi bilo žalosno da je neko onako glup. Još je pogledao ka pomoćnom sudiji koji je konstantno držao zastavicu dole.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1818 poslato: Maj 23, 2013, 01:36 »
poraz u jednoj ispostavilo se na kraju nebitnoj utakmici,a mogla je da bude bitna da vojvodina nije izgubila.ovako sa vojvodininim porazom imamo obezbedjeno drugo mesto,a da su oni dobili morali bi da ne izgubimo u zadnjem kolu da zadrzimo drugo mesto...


ocajna igra,jedna od gorih ove sezone,iako ponovo smo imali neke sanse.ali igra je bila ocana,bez volje,zelje,apaticno.igre nigde,odbrana losa.apsolutno nista pozitivno.
ali to posle onako izgubljenog derbija i definitivno izgubljenog prvenstva i nije bilo neocekivano.
sloboda je bila mnogo opasnija u prvom poluvremenu,dali su dva gola koja su ponistana zbog ofsajda.za prvu situaciju ne znam dal je bilo,nisam video nigde dobar snimak da pokaze dal je bio ofsajd ili ne,a drugi je bio jako mali ofsajd,ali je bio.nakon toga(uz u medjuvremenu promasenu jednu stopostotnu sansu daude) primili smo gol iz katastrofalne greske spajica koji je stao(valjda mislio da je ofsajd).u drugom poluvremenu smo bili nesto bolji,ali i dalje ocaj.uz jos par promasenih sansi(opet je daudina bila najbolja),ponovo iz kiksa,ovog puta izgubljene lopte petkovica na 20m smo primili i drugi gol.nakon toga ni iz cega smo izjednacili,verovatno posle faula nad njihovim golmanom.na kraju smo u zadnjih 5min jos imali neke sanse da izjednacimo sto nikako ne bi bilo pravedno...

ocajna igra,a i ocajno stanje u klubu.kuva se bez nekog velikog razloga u ovom trenutku.videcemo sta ce biti sa stojadinovicem i sa pintom,da li ostaju ili ne.krajnje neozbiljno bi bilo menjati ih.ali ocigledno postoje losi odnosi izmedju njih i nekih ljudi u uo,tako da je stojadinovic kada su mu trazili intervju,rekao pitajte ove strucnjake gore,jasno aludirajuci na upravu...

malo ljudi,oko 5000.istina bio je radni dan,i to u 17 se igralo,stvarno je los termin,ali realno da smo dobili partizan u istom terminu bi verovatno bilo bar 30k.
ubedljivo najruzniji utisak mi je ostavio sam kraj utakmice,kada igraci moraju da dodju na sever(sto samo pokazuje stanje u nasem sportu i drustvu uopste,i uticaj tih navijaca,jer igraci ne smeju da ne dodju iako ce ih vredjati) a onda sledi vredjanje igrate ko picke,mars iz zvezdei sl,uz bacanje 2 baklje i nekih sitnih stvari ka njima.mada je po meni to gadjanje najmanji problem,iako mediji na tome insistiraju.prosto ovo vredjanje mi je bas nekako tuzno,prosto kao mazohizam samih igraca,koji dodju tu da ih vredjaju.mislim da je sasvim dovoljno to sve sto si im pevao tokom utakmice i pri izlasku sa terena,nema potrebe da dolaze ispred severa da budu vredjani.apsolutno se nista ne dobija sa tim,samo mozes igrace jos vise da ubijes...
i danas i u nedelju u pioniru najvise se pevala nova pesma,apslutno aktelna(doduse smorili su sa njom,danas celo poluvreme su samo nju pevali,sto cesto rade sa novim pesmama)

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>
godine prolaze moje, ja cekam titule tvoje,i svakim danom sve vise volim te...

a inace u skladu sa pesmom,vracam se sa utakmice,i idu likovi iza mene,njih trojica,oko 40god i pricaju.cujem kako kazu ma to je ono sto imamo,mi bolje nemamo,nasi su.i kaze jedan od njih ma ja bih dolazio i da su jos gori,ma dolazio bi i da oni ne dodju uopste  :smeh4: :smeh4: :smeh4:
jebi ga to je ta bolest kojoj nema leka(ne volim patetiku,i ovo zvuci pateticno i izlizano,ali je stvarno istinito)...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1819 poslato: Maj 23, 2013, 01:42 »
Bio je ofsajd, kao i faul nad golmanom.

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1820 poslato: Maj 23, 2013, 11:01 »
Ni meni nije jasno ovo oko postrojavanja. Jos mi je manje jasno zasto se uopste odazivaju, to pokazuje kakvi su karakteri tih igraca.
Isto vazi i obrnutu situaciju, sta ima igraci da proslavaljaju trijumf ispod tribine uz salve uvreda upucenih protivniku.

Poremeceni odnosi u potpunosti, prosto covek ne zna odakle da krene da koriguje ceo nas sport.
« Poslednja izmena: Maj 23, 2013, 11:03 djordje »

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1821 poslato: Maj 23, 2013, 12:36 »
Bio sam na utakmici sa drustvom, zeleli smo da zaokruzimo sezonu (planirali smo i u NS ali posle ovoga nema sanse). Bezvoljno, indolentno, na momente bezobrazno (retardirani Petkovic, Mladenovic te ono malo djubre koje je sebi dozvolilo da napucava loptu u publiku?!). Bez trunke volje i sportskog morala. Sto se igre tice, nema se sta reci, tri pasa nismo bili u stanju da sastavimo...bruka. Jos mi se cini da je Slobodi ponisten cist gol u prvom poluvremenu (nisam gledao snimak ali mi je utisak da nije bio ofsajd - govorim o njihovom prvom ponistenom golu), kao sto mi se cini i da je gol Mudrinskog bio nakon faula nad njihovim golmanom. Nije ni bitno, pobedili su, vise nego zasluzeno. A sto se postrojavanja pred severom tice, ako - zasluzuju jedni druge pa nek se igraci i dalje uvlace delijama pri svakom bogovetnom javnom nastupu, neka pokazuju srednji prst zapadu, neka napucavaju loptu na istok, a delije neka i dalje svim srcem podrzavaju likove kao sto je Lukic (koji nas je sahranio) i neka i dalje teraju sa Marakane  Piksija (koji je doneo dve duple krune) i nek ne pevaju Robiju (ili se od njega oprastaju nekakvom bednom krpom) i neka i dalje teraju iz skupstine svakoga ko nije po meri njihovih shvatanja i njihovog intelekta. I jedni i drugi misle da su veci od kluba pa neka im je lepo zajedno. Nekome ce nekada mozda i doci do svesti da to nije dostojno Zvezde. Plasim se samo da ne bude prekasno, ukoliko vec i nije.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.888
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1822 poslato: Maj 23, 2013, 02:11 »
priča mi drugar sa "istoka" da je jedan od vođa ne severu preko megafona poručio:


"u upravi sede ljudi koji koji žele da pomognu klubu, a ovi dole na terenu su pičke, protiv njih skandirajte".


Možda nisam reči pogodio 100% ali kontekst sigurno jesam. Interesuje me jeste vi čuli isto? Ne čini li vam se da i CZV ima svoj "Alcatraz", i očekujete li pojavu vaših "zabranjenih" kao odgovor?


Ja se npr. sećam da na jugu dugo nije bilo megafona (koji je po mojim, a i shvatanjima mnogih navijača s kojima sa pričao neka vrsta "navijačkog dopinga";) sve do podele kada su režimski navijači radi jasnijeg izdavanja komandi pozvali u pomoć tehniku.


Dugo sam zavidio navijačima CZV na jedinstvu smatrajući da je sve idilično, međutim sve mi se čini da će u narednom periodu mnogi početi progledavati i misliti svojom glavom.


Simptomatično je da se već mesec dana po pitanju oglašavanja u medijima forsira isključivo Kokeza, dok Džajića nema ni za leka. Ovaj kafedžija je po principu resavske škole kopirao način rada prethodnih uprava, izdao je i jedno old school saopštenje, a dan posle toga i Ša Pintu je nafilovao da potpuno pogazi svoj stručni kredibilitet i da ishod derbija objasni sudijskom naklonošću Partizanu  :yawn: .


Uglavnom, čini mi se da je baš Kokeza Tony Montana u celoj ovoj novonastaloj situaciji, čovek se kao potpuni anonimus našao u celoj ovoj priči i ima očajničku želju da vedri i oblači. Ne sviđa mi se taj scenario nikako.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1823 poslato: Maj 23, 2013, 02:40 »
Iskren da budem, zivo mi se hebe da li ce na severu biti ocuvano "jedinstvo". Neko je vec svojevremeno napisao, sami su odlucili kako zele da Zvezda izgleda ove sezone jos na utakmici protiv Bordoa. Sada neka kusaju to sto su zakuvali. A ni najmanje ne sumnjam da bi oblik zivota koji se naziva Kokeza mogao biti njihov sledeci favorit.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1824 poslato: Maj 23, 2013, 02:43 »
nisam cuo bas najbolje sta je rekao.jeste rekao je da su ovi na terenu picke,a ove gore ne treba jos terati.nesto u tom fazonu.dal je rekao da zele da pomognu zvezdi ne znam,nisam cuo.ali kazem znam da je rekao ne treba ih jos terati(znaci nije bilo neko hvaljenje,nego u fazonu treba im dati vremena).i apsolutno se slazem da ovoj upravi treba dati vremena,smesno bi bilo terati je.e sada sto oni sami izmedju sebe ne mogu da nadju zajednicki jezik to je vec ozbiljan problem...
« Poslednja izmena: Maj 23, 2013, 02:47 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1825 poslato: Maj 23, 2013, 03:20 »
Nezvanično,
Ni na severu ne cvetaju ruže i ne teče sklad i harmonija... jedna grupa (izetno jaka i cenjena) se uskomešala. Dal je trač ili istina, ne ulazim. Samo sam tako čuo.



John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1826 poslato: Maj 23, 2013, 04:18 »
na koju grupu mislis?i u kom smislu se uskomesala?sta zele,protiv cega se bune?
napisi slobodno do kraja sta si cuo.ako bas neces javno posalji mi na pm...

PS.mada si i pred derbi napisao da ce biti puno sackusa i sl,pa od toga nista nije bilo.hocu reci cesto su te price samo tracevi...  ;)
« Poslednja izmena: Maj 23, 2013, 04:20 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1827 poslato: Maj 23, 2013, 05:09 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


PS.mada si i pred derbi napisao da ce biti puno sackusa i sl,pa od toga nista nije bilo.hocu reci cesto su te price samo tracevi...  ;)




Koliko sam ja upoznat, i te kako je bilo. Samo su Grobari, znajuci za to, bili mnogo oprezniji, te nije bilo incidenata u nekoj velikoj mjeri.




U jednoj takvoj sacekusi, Zabranjeni su dobili batine.
« Poslednja izmena: Maj 23, 2013, 05:10 VolimPFC »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1828 poslato: Maj 23, 2013, 05:13 »
prica o masovnim sacekusama i tucama ocigledno nije bila istinita.pred svaki derbi budu neke tuce,i ne pamtim derbi da je prosao bez toga.tako da ovaj derbi nije nikakav izuzetak po tom pitanju...
mogli su grobari da budu oprezni koliko hoces(osim da nisu nigde isli u skupinama,onda ne bi mogli pojedinacno da ih jure) ako su ovi resili da ih negde sacekaju i napadnu,napali bi ih i bilo bi mnogo vise tuca...
« Poslednja izmena: Maj 23, 2013, 05:31 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1829 poslato: Maj 23, 2013, 06:05 »
Panduri su sprečili gore tuče. Uglavnom u poslednje vreme prate sve domaće navijačke forume i grupe tako da znaju gde su tuče planirane i pojavljuju se tamo preventivno.