Autor: NenadBG Tema: FK Crvena zvezda 2012/13  (Pročitano 339884 puta)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
.
« Odgovor #1890 poslato: Jun 04, 2013, 07:27 »
Dez...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1891 poslato: Jun 04, 2013, 12:28 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava




Postoje više razloga zaštoi ne može, kao što su postojeći trener, uprava, kinta..itd
Ali prvenstveno najbitniji razlog je njegova žena. Onog momenta kada se razvede, svi ostali razlozi bi bili premostivi.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.972
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1892 poslato: Jun 04, 2013, 02:36 »
Ona balava rumunska seljancica? Kao da je ona vazna i njena laprdanja. Zengi kao treneru skidam kapu, mislim da je napravio odlican posao sa Zvezdom. Ipak, neka nekom drugom prodaje pricu kako mu novac nije bitan. Samo i iskljucivo zbog novca je i otisao iz Zvezde, uostalom i sam je to priznao.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.972
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1893 poslato: Jun 04, 2013, 06:10 »
Zavrsena je "istorijska" sednica UO. Tresla se gora - rodio se mis. Hteli su da najure Stojadinovica (a to verovatno znaci da bi u paketu otisao i Sa Pintu), nisu uspeli, Bogu hvala. Ne zato sto imam preterano visoko misljenje o Stojadinovicu, vec zato sto mislim da promena sportskog direktora posle 6 meseci nema nikakvog smisla. Sto se mene tice, sa Daudom je pogodio (i sa Garidom uostalom, ali ne vidim sta nam je Garido uopste bio potreban pored zivog Micka). Sto se Sa Pintua tice, jos je rano da se da definitivan sud. Ali kako god da okrenemo, i Stojadinovic i Sa Pintu su profesori doktori za fudbal u odnosu na politikantske pilicare koji su im predstavljali opoziciju - nekakav automehanicar Toncev i ugostitelj Kokeza...koji li je njihov fudbalski CV, koje su zasluge a koji rezultati u dosadasnjem "bogatom" fudbalskom radnom veku?! Ako su takvi likovi protiv Stojadinovica, ja sam automatski za, stagod licno o njemu mislio. Jedino me zanima gde je nestao Dzajic i zasto se uopste ne oglasava...
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1894 poslato: Jun 04, 2013, 07:00 »
NYC , a cega to treba da me bude stid?? Sto ne navijam za stub srBstva, kao i ti?

Svaka cast na tome sto si ti u privatnom zivotu (vidim da si profesor), ali sigurno mi ti neces govoriti cega treba da se stidim a cime da se ponosim!!!
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1895 poslato: Jun 04, 2013, 07:07 »
tufi,pojasnio covek na dpk-u da je juce pukao zbog nekih privatnih stvari...ja kada sam nervozan gledam da se ni na kom ne istresam na forumu,ali mnogima forum dodje kao ispusni ventil za oslobadjanje od stresa...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1896 poslato: Jun 04, 2013, 07:12 »
Jeste, u pravu je Neša... Profesor ima ponekad kratak fitilj kada mu se nagomila problema, pa jednostavno napiše sve, ali se posle uvek džentlmenski izvini ako je nekog uvredio, tako da mu nemoj uzimati to za zlo.
Pamti on kada je Zvezda izgubila od Hamburga 4:0 ( uefa kup) sezone 1975, pa ga stefi postfestum bes zbog sramotne igre u revanšu  :D
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1897 poslato: Jun 04, 2013, 07:19 »
Nisam vidio taj post jer nisam zalazio u taj dio foruma par dana.

EDIT: sad sam vidio o cemu se radi. Kad bi svako od nas istresao svoje probleme odje onda bi sou nastao. Kad bi znali kroz sta ja prolazim pa se ne istresam odje

EDIT 2 : Faul ugasio  mi se telefon danas :(
« Poslednja izmena: Jun 04, 2013, 07:37 Tufi »
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1898 poslato: Jun 04, 2013, 07:35 »
Ja DPK ne mogu da ispratim,upadam na svaku desetu stranicu,ali bukvalno.
Onda ne znam o cemu se prica,pa se i ne ukljucujem.


Sto se tice privatnih frustracija,pozeljno bi bilo postedjet forum toga,neko nece iskulirat pa ce nastat picvajz.

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1899 poslato: Jun 05, 2013, 12:04 »
U pravu si, Tufi. Izvini (mada znam da ti ništa ne znači).

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.972
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1900 poslato: Jun 05, 2013, 12:13 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

"Puma", dakle. Ako.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1901 poslato: Jun 05, 2013, 01:20 »
Kada bih znao da iskreno goovris  znacilo bi mi
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1902 poslato: Jun 06, 2013, 11:03 »
Citat
Pantić, Mijailović i Srnići "tužili" Zvezdu!

05. jun 2013. 14:38 > 15:34
A, blizu te odluke, da pred Arbitražnom komisijom FSS zatraži raskid ugovora, nalazi se i Mudrinski, saznaje MONDO. Kap koja je prelila čašu je vest da je Zvezda izmirila obaveze prema Daudi.

Ono o čemu je MONDO pisao još u martu i što je tada shvaćeno kao nepotrebni pesimizam, počelo je da se događa.

Aleksandar Pantić, Srđan Mijailović i braća Slavoljub i Dragoljub Srnić podneli su zahteve za raskid ugovora sa Crvenom zvezdom, a blizu da uradi isto je i Ognjen Mudrinski saznaje MONDO!

Naš portal iz svojih izvora saznaje da spisak onih koji razmišljaju o ovakvom postupku nije kratak.

"Da, razmišljamo u tom smeru. Ognjen nije još odlučio, ali posle svega što se dogodilo ove sezone i načina na koji su ga tretirali trener Sa Pintu i direktor Stojadinović, moguće je da će i on podneti zahtev za raskid ugovora. Moj sin voli Crvenu zvezdu i biće mu žao ako tako bude, ali neke stvari stvarno nisu u redu", rekao je za MONDO Ognjenov otac, Radoslav Mudrinski.

Prema njegovim rečima, kap koja je prelila čašu i kod Mudrinskog i kod četvorice gore pomenutih igrača je informacija da je Crvena zvezda u jednom danu isplatila zaostale zarade Abioli Daudu, dok se ostatku tima duguje ogroman novac.

Ove sezone, na ovaj ili sličan način, Crvena zvezda ostala je bez Miloša Dimitrijevića, Filipa Jankovića, Marka Dmitrovića, Veljka Simića (uplaćeno minimalno FIFA obeštećenje), Nemanje Maksimovića, itd.

"Sa sportske strane, izuzetno mi je žao što su ti momci podneli zahtev za raskid ugovora i nadam se da se nećemo tako rastati, jer je trener Sa Pintu računao i na Pantića i na Mijailovića za narednu sezonu. Srniće nije gledao, ali jesmo predsednik Džajić i ja, i mogu da kažem da bi oni bili deo Zvezde naredne sezone", rekao je za MONDO sportski direktor Crvena zvezda Zoran Stojadinović.

On je potvrdio da svaki igrač prema kojem postoje zaostale zarade ima pravo da podnese zahtev i glatko dobije raskid ugovora.

Ovim povodom, MONDO je kontaktirao i potpredsednika kluba Nebojšu Čovića. Pročitajte šta je rekao.

(N. Janković - MONDO)

Citat
Čović za MONDO: S tom decom niko nije pričao!

05. jun 2013. 15:24 > 15:27
"Od 1. januara 2013. godine govorio sam da je neophodno da se razgovara sa svakim igračem ponaosob i to nije urađeno. Rezultat toga nažalost videćemo narednih dana...", zabrinut je potpredsednik Zvezde posle vesti da su četvorica igrača podnela zahteve za raskid ugovora sa klubom.

MONDO je o tome pisao, a u klupskim forumima upozoravao, kako sam kaže, i Nebojša Čović.

Na kraju, počelo je da se događa. Fudbaleri Crvene zvezde, njih četvorica, podneli su zahteve za raskide ugovora sa klubom.

Na štetu kluba. Zbog neisplaćenih zarada, ali i zbog toga što su one isplaćene jednom igraču, Abioli Daudi.

Pravo da bez obeštećenja napuste klub, ako ne dođe do obrta i povlačenja zahteva pred Arbitražnom komisijom FSS, steći će Aleksandar Pantić, Srđan Mijailović i braća Slavolju i Dragoljub Srnić. Blizu te odluke je, potvrio je za MONDO njegov otac, i Ognjen Mudrinski, a postoje nagoveštaji da spisak tu neće biti kraj.

MONDO je u nedelju uveče objavio da je Daudi (ispostavilo se da ga ne bi uzeo Partizan) isplaćen najveći deo zaostalih zarada. To je jedna od stvari koja je razbesnela igrače, ali i njihove menadžere, koji su prethodnih nedelja posećivali "Marakanu" na poziv potpredsednika Slaviše Kokeze i pričali o umanjenju udela u budućoj prodaji igrača.

Povezano ili ne, za sada su trojica igrača sa "štetnim" procentima podnela ili dobila raskide ugovora (Pantić, Mijailović / Miloš Dimitrijević), a jedan je blizu iste odluke (Mudrinski).

"Za mene ta vest dosta neubičajena pojava i to samo govori da sam bio potpuno u pravu tvredeći još od januara da je nepophodno da se sa svakim igračem, ponaosob, obavie razgovori. Ako je maloletan, u prisustvu njegovih roditelja, ako nije, onda u prisustvu menadžera", kaže potpredsednik kluba Čović za MONDO i konstatuje:
"Nažalost to nije urađeno".

Zašto? Čiji je to posao trebalo da bude?
"To su sve pokazatelji da se vodila pogrešna sportska politika, ali mislim da nam priča o tome ko je i šta trebalo da uradi, u ovom trenutku, mogla samo da oteža ionako tešku situaciju u kojoj se klub nalazi. Mada, to moram da naglasim, nije nevažno čiji je to posao bio", rekao je Čović, ali nije želeo da imenuje.

Ipak, kada kaže "pogrešna sportska polika", može se primetiti da cilja na... Sportski sektor.
"Šta je bilo, bilo je. Posledice su počele da se događaju. Zato je neophodno da se hitno obave razgovori sa svim igračima, svim! I da se uradi sve što je moguće da se postigne dogovor sa njima".

Čović u ovoj situaciji ne želi da krivi Pantića, Mijailovića i Srniće, pa čak ni one koji razmišljaju isto kao oni, ali nisu (još) povukli ovaj nepopularan potez, koji će svakako podeliti zvezdašku javnost.
"Jednostrano ne mogu da krivim igrače, dok se lično ne budem uverio u to kakvi su njihovi stavovi. Neophodno je da se i sa njima obave razgovori. Možda nije kasno..."

Pre telefonskog razgovora sa Čovićem, MONDO je kontaktirao i menadžera trojice od četvorice igrača koji su podneli zahtev za raskid ugovora. Mijailovića i Srniće predstavlja Stevan Miković.

On nije želeo da komentariše vest o tome da su njegovi klijenti postupili kako su postupili, rekao je samo da je i on upravo čuo za to i da će moći da kaže više kada bude pričao sa čelnicima kluba.

Čovića smo pitali da li je za njega bitna informacija to što trojica od četvorice "pobunjenih" igrača imaju istog menadžera?
"Mi smo već zvali njihovog menadžera i on je bio iznenađen kada smo mu rekli da su igrači podnele takve zahtve... E sad, videćemo na sastanku kada budemo seli i pričali, šta su činjenice", kaže Čović.

"Međutim, ono što sam primetio je veliko nezadovoljstvo kod igrača načinom na koji su tretirani u klubu. Sve što bih rekao dalje od toga bilo bi prejudiciranje, a neću to da radim, jer sa njima nisam razgovarao. Sad moramo to hitno da uradimo, kao da nisam od 1. januara 2013. godine upozoravao da bi do ovoga moglo da dođe", podvukao je Čović i zaključio:

"Ponavljam, to nije urađeno i rezultat toga, ali i mnogih drugih stvari koje nisu rađene kako treba, videće se ovih dana. Nažalost".

Nažalost? To znači da nisu pozitivne?
"Molim vas, nemojte me to pitati... Drugi put ćemo", rekao je Čović na kraju razgovora za naš portal.

(N. Janković - MONDO, foto: MN Press)

Citat
Čelnici Zvezde 4 sata razgovarali sa igračima koji žele da odu iz kluba
V. N. | 05. jun 2013. 22:05 | Komentara: 3
Džajić, Stojadinović, Čović i Zečević su se sastali sa Pantićem i Mijailovićem, a u četrvtak će pričati sa braćom Srnić

SKORO četiri sata trajali su danas na Marakani razgovori sa igračima koji su najavili da će podneti tužbu. Počelo je u 17 časova.

Čelnici crveno-belih, predvođeni predsednikom Draganom Džajićem, poptpredsednikom Nebojšom Čovićem, direktorom Zoranom Stojadinovićem i generalnim sekretarom Miodragom Zečevićem, prvo su se sastali sa Aleksandrom Pantićem i njegovim menadžerom Rankom Stojićem. Posle je stigao i drugi prvotimac Srđan Mijailović u društvu oca. Razgovori su trajali skoro do 21 sat, a za četvrtak je dogovoren i sastanak sa braćom Srnić, Slavoljubom i Dragoljubom, koji su danas sa Čukaričkim igrali meč Prve Lige sa Borcem u Čačku.

Pregovori su počeli i nastavljaju se. U Crvenoj zvezdi su rešili da diplomatijom i razgovorima dođu do najboljeg rešenja u ovoj delikatnoj sitiuaciji.


 :udaraozid: :udaraozid: :udaraozid:
« Poslednja izmena: Jun 06, 2013, 11:04 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1903 poslato: Jun 06, 2013, 11:36 »
S,obzirom da je situacija u klubu više nego tragikomična, ništa novo


Dugovi Ćalasanu i Bronovickom, ukupno 3,1 mil evra... dugovi igračima....dugovi firmama....


Oko 11tog ovog meseca bi trebalo da se plati deo dugovanja.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1904 poslato: Jun 06, 2013, 11:51 »
ma dugovi su tu pa su tu.ko god da dodje isto bi bilo(osim da nas preuzme neki sejk ili abramovic,sto se sigurno nece desiti).i na to uprava ne moze da utice,moze samo da radi najbolje sto zna na njihovom smanjenju.ali veliki je problem kada si 7-8 meseci u klubu,a jedan od kljucnih problema je omladinska skola,a ti nisi bas nista uradio da krenes u resavanje tog problema.cak ni ono sto moze da se uradi bez dinara,samo obicnim radom i naravno uz odredjene organizacione i intelektualne sposobnosti i fudbalsko znanje.e to je vec veliki problem. isto tako veliki je problem kada za tih 7-8 meseci nisi stigao da se sastanes sa igracima i njihovim menadzerima,da se dogovoris sa njima,jer vec para nemas da ih redovno plasas.pa kada je vec tako onda moras da razgovaras sa njima,da im ne guras prst u oko ili teras inat,posto vec svaki igrac moze da raskine ugovor ako zeli...
to su vec veliki problemi i ogromni proposti ove uprave,a za to im i nije trebalo para...
a evo i sta kaze covic

Citat
Nebojša Čović otkriva da u upravi kluba postoje podele kad su u pitanju sadašnjost i budućnost kluba.

- Postoje ljudi u klubu koji nisu shvatili ozbiljnost situacije. Time što smo dobili evrolicencu, završili smo samo prvu fazu. Čeka nas mukotrpan posao, kontrole su 30. juna i 30. septembra. U klubu postoje ljudi koji se nisu obradovali licenci, koji stalno pričaju da nešto ne može, a ne kažu kako može.

Neko ne radi svoj posao
Povodom zahteva fudbalera koji su podneli zahtev za raskid ugovora Čović ima svoje viđenje i zna ko su krivci:

- Svi igrači koji su podneli zahtev za raskid imaju menadžere, a oni opet imaju procente od njihove prodaje. Na ovakve stvari odgovore bi trebalo da daju predsednik i generalni sekretar kluba. Ako smo tim u upravi, bićemo i tim na terenu i u rešavanju svih problema. Ne možemo da funkcionišemo po matrici da odgovorni ne završavaju posao, već ga završavaju oni koji to navodno nisu. To je status kvo i ne možemo tako da funkcionišemo.
« Poslednja izmena: Jun 06, 2013, 12:00 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...