Autor: NenadBG Tema: FK Crvena zvezda 2012/13  (Pročitano 336193 puta)

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #435 poslato: Novembar 21, 2012, 05:33 »
sto se tice spominjanja zvezdine odbrane jasno je da ona igra ocajno,ali to je posledica kompletno lose igre u fazi odbrane,a ne samo stopera ili sva 4 igraca.a zvezdina stoperska linija je dosta ozbiljnija od partizanove.cak je i mali spajic se odlicno pokazao,i vecinu duela 1 na 1 sa mitrovicem je dobio,ako ne i sve.naravno treba tu jos rutine,ali vidi se da ima potencijal. jovanovic je za nasu ligu igracina,a koji mu je kurac ne znam.u svakom slucaju odigrao je 3x gore od spajica.uz njih dvojicu tu je i maksimovic,kao i povredjeni pantic.neuporedivo bolja odbrana od partizanove.a igraci zvezde koji bi imali mesta u partizanovoj postavi-maksimovic,na desnom beku mozes da biras ili mikica ili vesovica,obojica su bolji od miljkovica.milivojevic je bolji od markovica,milijas je bar spremniji od sase ilica,iako su obojica smesni.laza 2 koplja trenutno iznad nece tomica...


post jednog naseg kolege  :cigara:

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #436 poslato: Novembar 21, 2012, 05:33 »
Neka neko broji padove na 20-25m od gola. :D

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #437 poslato: Novembar 21, 2012, 05:34 »
Ja prestao brojati u prvom poluvremenu  :))

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #438 poslato: Novembar 21, 2012, 05:35 »
Crnogorski tandem Grbic-Bogavac 8)
Ako sad Vosa ne osvoji kup,nece nikad

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #439 poslato: Novembar 21, 2012, 05:57 »
ko kaze da nemaju lopte, sad su bile dve na terenu  :eek:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #440 poslato: Novembar 21, 2012, 06:26 »
naravno realni navijaci partizana sada se trude da mi objasne kako je poraz zvezde od ofke(dva puta),od spartaka i jagodine posledica zvezdinog nekvaliteta,i toga sto su doticni timovi bolji od zvezde.a ogroman broj primljenih golova zvezde posledica toga sto zvezda ima jednu od najgorih odbrana u ligi.iskreno tesko ce me bilo ko ubediti u to.mozda i bi da nikada ranije nisam pratio zvezdu,da ne idem na gotovo sve utakmice,da nisam pratio zvezdu i pre trenera jankovica i pre ove sezone.da sam skoro poceo da pratim zvezdu,mozda bi i ja tyako mislio,ovako video sam i neuporedivo bolja izdanja i gledao igrace u mnogo boljoj formi.
zvezda kupila dobar deo mlade reprezentacije, dobrim delom najtalentovanije igrace u zemlji.vecina njih je dominirala u svojim klubovima pre dolaska,a dosta njih je pokazalo talenat i nakon dolaska u zvezdu.i sada ce neko da me ubedjuje da je eto jagodina,spartak,ofk bolji od zvezde.tesko...


kao sto rekoh zvezda je u kanalu,to je jasno,ali to nije posledica ocajnog kvaliteta igraca(naravno mozemo generalno pricati da je kod nas fudbal kurton),vec 1.stanja u klubu 2.ocajnog trenera(kod robija smo videli da to moze mnogo bolje,a i kod njega je bilo dosta kilavo) .tek na trecem mestu problem mogu biti igraci,tj nedovoljan kvalitet,ali ponovo ti igraci su medju najboljima u nasoj ligi.


sve u svemu zvezda ocajna,ofk je zasluzeno prosao,a jankovic ocigledno niti ima fudbalsko znanje,niti je dovoljno dobar motivator da izdigne igrace. samo smo uspeli da se na zelju i volju dobije derbi,i odmah sledeca utakmica ponovo kanal kao pred derbi. sada kako znamo i umemo moramo da se dignemo za zadnje 2 utakmice prvenstva i da ih dobijemo.iako je kad smo u ovakvom kanalu mnogo realnije da bar jednu kiksnemo,posebno sto su obe dosta teske...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #441 poslato: Novembar 21, 2012, 08:26 »
Svasta...ocekivao sam da uzimate kup sigurno,da se 'pokaze' nova uprava  :zbunjen:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #442 poslato: Novembar 21, 2012, 08:27 »
OFK dobio kup i priliku za izlazak u Evropu, Zvezda dobila 3 boda na proleće. Klasika. Nisam gledao utakmicu, ali očigledno je namešteno.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #443 poslato: Novembar 21, 2012, 09:18 »
Zašto bi neko menjao kup za tri boda koja ne moraju značiti ništa u prvenstvu?

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #444 poslato: Novembar 21, 2012, 09:24 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #445 poslato: Novembar 22, 2012, 12:08 »
moram priznati da mi nije bas najjasnije zasto si to postavio,sta si hteo da porucis ovim video?da ne pricamo sto mu je mnogo vise mesto na temi o delijama,a ne ovde...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #446 poslato: Novembar 22, 2012, 12:42 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Zašto bi neko menjao kup za tri boda koja ne moraju značiti ništa u prvenstvu?

Cigani ludaci

To je bio odgovor na njegovo pitanje,klip je slucajan.Nepsorazum  :)
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #447 poslato: Novembar 22, 2012, 10:45 »
bas na dan kada je saopsteno da Vesic ipak ostaje u klubu, jos jedan poraz. Prvi put posle 23 godine Zvezda ne igra polufinale nacionalnog kupa...
pored Vesica treba da vas brine znameniti lik po imenu Slavisa Kokeza, zaduzen za sportska pitanja u radnoj grupi :udaraozid: Decko je naprednjak naravno, bivsi odbornik radikala u nekoj od opstina, mentol na kub, 77 godiste, znaju ga neki moji likovi iz blokova sa Novog Beograda, ne ume da prica, ali bukvalno, njegov limit su dve prosto prosirene recenice.

Svercer cigareta u mladjim danima, sada ima udeo u nekoj kladionici, a i vlasnik je jednog nabudzenog restorana u gradu. Sta takav covek radi u Crvenoj zvezdi? Kako je moguce da on daje izjave za novine, najavljuje pojacanja, da ce on da se pita za prelazni rok...jebem ti Srbiju i njen sistem vrednosti. Ej, u jednoj Crvenoj zvezdi prelaznik rok vodi lokalni djilkos, bosanska izbeglica, koja sa fudbalom ima veze kao ja sa ekonomijom Madagaskara

i njemu treba da dodje Dejan Stankovic da bude predsednik  :smeh1:
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #448 poslato: Novembar 22, 2012, 12:12 »


Bude li država dala i jedne pare za ovu kacu bez dna i rezultata a toliko ljudi je na rubu gladi treba da zatrpaju Marakanu....a ista stvar važi i za komšije....


 :pusiga:




Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #449 poslato: Novembar 22, 2012, 01:08 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Kostakurta i Maldini večeras nemaju svoj dan™
...a Kafu i Nesta su totalno podbacili... :smeh3:
Zvezda (FK) je qrac - sve ostalo su sitnice!
Nina i Nađa