Autor: NenadBG Tema: FK Crvena zvezda 2012/13  (Pročitano 338745 puta)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #60 poslato: Jul 26, 2012, 08:54 »
Strašno koliko imamo tragičnu odbranu..praktično prvi prelazak centra prvi šut i odmah primamo gol! :udaraozid: :udaraozid: :udaraozid: :udaraozid: :udaraozid: :udaraozid:

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #61 poslato: Jul 26, 2012, 10:28 »
Izvukoste se nekako...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #62 poslato: Jul 26, 2012, 11:16 »
Da li čovjek da se smije ili da plače...
Kasalica jedino što je igrao, ostali  :pusiga: :pusiga: :pusiga: :pusiga:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #63 poslato: Jul 27, 2012, 12:51 »
mi smo od ovih bolji za laganih 3-4gola,pocetak malo ozbiljno odigras das 2gola,napravis jos 2-3 sanse,onda klasicno ok dobili smo i udje se u krizu.onda maltene spasavas zivu glavu.neozbiljno i idiotski.strasno sta mi radimo...o odbrani necu ni da pricam,bila je suplja i prosle godine sa tosicem,a ovo sada je katastrofa,jedno 5x gore nego tada.jedina nada je da je ovaj jovanovic solidan i da moze na stoperu da odigra bar na tosicevom nivou(a ni to nije ne znam koji nivo,pa nam opet sada puno fali).neozbiljnost igraca,amaterizam,nezalaganje(posebno lazovic koji odskace kvalitetom i ubio ih je u prvoj utakmici,ali racuna covek prosli smo,sto bi se trudio i trcao),onda udje voda u usi i tesko je odigrati nesto iako hoces...


igraci su propisno izvizdani i skandirano im je igrate ko picke,zanimljivo i odmah posle treceg gola(tj prvo je bio aplauz posle gola,i odmah dok su jos slavili je krenulo igrate ko picke) i posle utakmice.bilo je puno skandiranja uprava napolje i lukicu odlazi.krenulo je mislim za dela severa vise ka zapadu(mozda su prvo i sa zapada krenuli nisam siguran),onda je nekoliko puta pokretao skandiranje zapad,a zanimljivo vise puta i sipka na severu,ali sipka na kojoj je bila starija ekipa predvodjena savijom.oni su prvi pokrenuli i skandiranje dragan dzajic.zanimljivo da sa sipke gde je bila mladja ekipa nije skandirano protiv uprave,cak su prvih nekoliko puta kad je to kretalo oni kretali sa drugim pesmama....
« Poslednja izmena: Jul 27, 2012, 01:03 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #64 poslato: Jul 27, 2012, 01:57 »
Ne zna čovek šta da kaže a da ne ispadne glup..... :censored:

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #65 poslato: Avgust 02, 2012, 08:01 »
Bože pomozi, pa šta bude..

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #66 poslato: Avgust 02, 2012, 10:44 »
0:0



Nisam gledao, kakva je bila utakmica? Imate li čemu da se nadate na Kipru?
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #67 poslato: Avgust 02, 2012, 11:16 »
Iskreno da kažem gledao sam sve ukupno 15 minuta i ništa posebno nisam vidio..

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #68 poslato: Avgust 03, 2012, 01:23 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Iskreno da kažem gledao sam sve ukupno 15 minuta i ništa posebno nisam vidio..


Ja isto...gledao zadnjih 10 minuta + nadoknada....mada iz onoga što sam video u isečcima dobro je što nismo primili gol... :kafa:


Teško je bilo šta prognozirati za revanš.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #69 poslato: Avgust 03, 2012, 10:04 »
ma standardno smo odigrali-dosta sporo i bez velike ideje u napadu.omonija se zatvorila,igrala povuceno,pa ako uradi nesto u kontri uradi.na samom pocetku su bili najopasniji,posle nisu bog zna sta pokaali,osim naravno organizovanog i dobrog branjenja...imaju nekoliko solidnih igraca koji su mi se svideli,znaju sa loptom,ljudi kao i svi evropski timovi igraju jednostavno,bez mnogo komplikovanja,sto je za sve nase timove misaona imenica.
zvezda u sustini nije bila losa juce,mogli su i bolje,ali realno ovo je kada uzmemo u obzir nas kvalitet realno stanje stvari.kazem moze to nesto bolje,ali nerealno je ocekivati da odigramo nesto mnogo bolje od ovoga.odbrana je bila dobra posle dve utakmice u kojima smo se brukali i primali po 3gola od amatera,sada je to bilo puno,puno bolje.imali smo loptu u nogama,kombinovali,ali kao i protv svakog tvrdog i organizovanog tima mnogo smo se mucili...
jovanovic je solidno odigrao na stoperu i za nas bi moga da predstavlja dobro pojacanje,ali prerano je jos za ocene...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #70 poslato: Avgust 04, 2012, 08:49 »
Izgleda se Kadu povrijedio i da mu slijedi duza pauza
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #71 poslato: Avgust 04, 2012, 08:49 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Izgleda se Kadu povrijedio i da mu slijedi duza pauza




Kraj sezone... :pinch:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #72 poslato: Avgust 07, 2012, 12:56 »
Citat
MONDO: Portorikanka peva pred Delijama?

12 komentara OdštampajMake font size smaller Make font size default Make font size larger 06. avgust 2012. 22:33 > 22:45
U Crvenoj zvezdi postoji zamisao da Portorikanka Samira Parilja, poznata po interpretaciji navijačkih pesama Delija, nastupi pre sledeće superligaške utakmice na "Marakani", 18. avgusta.

Samira Parilja, Portorikanka "inficirana Crvenom zvezdom", stigla je u Beograd i posetila svoj voljeni klub.

Mlada bankarka zavolela je crveno-belu boju zahvaljujući svom bivšem dečku Nikoli, zbog koga je pre tri godine boravila u Srbiji i naučila jezik.

Malo je onih koji nisu čuli kako izvodi navijačke pesme Delija, a reporter MONDA sreo je na treningu ekipe Roberta Prosinečkog, na pomoćnom terenu stadiona u Ljutice Bogdana, koji je prvi put posetila.

Ponedeljak popodne provela je u društvu Zvezdinih igrača, sa kojima se upoznala i dobila autograme i suvenire.

"Bila sam uzbuđena, nikad nisam verovala da ću doći ovde, upoznati igrače, predsednika kluba, trenera... Sjajno iskustvo, jedan dečko (Evandro Goebel) pričao je i portugalski... Ja pričam španski, ali smo se dobro razumeli. Dobro sam se provela", rekla je za MONDO.

Svesna je popularnosti snimka na kome peva navijačku pesmu "Da se vrate dani" i priznaje da je (nije očekivala.

"Znam koliko je ljudi pogledalo taj snimak jer sam ga i postavila, ali nisam bila svesna da će toliko biti popularan. Snimila sam pesmu za svoj tim, postavila je, ali nisam ni slutila da će sve otići u tom pravcu. Sad vidim i osećam se sjajno".

Dobro zna da njeni ljubimci sledeću utakmicu igraju na Kipru i da im je pobeda u njoj veoma potrebna. Na njenu žalost, neće moći da putuje sa ekipom, ali će naći način da joj pomogne...

"Neću moći da idem s njima, ali se nadam da ću im 18. avgusta (pre prvenstvene utakmice sa Radom, prim. aut.) pevati na stadionu. Postoji ideja i videćemo kako će to biti".

Crveno-beli tog dana počinju takmičenje u Jelen Superligi, pošto prvo kolo preskaču zbog Dragačevskog sabora. Na pitanje da li će imati tremu odgovorila je kontrapitanjem: "Trema? Šta je to?"

"Nervozan si kad ne znaš šta radiš, ali kada znaš i kada ti je dobro dok to radiš - osećaš se super!"

Interesovalo nas je i koju je poslednju zvezdašku pesmu naučila...

"Čija je ono Zv(j)ezda!", posle toga nisam nijednu, jer radim za jednu portorikansku banku i sve te cifre su me izludele. Zato nisam ništa naučila kako bih snimila novi video. Sada, kada sam sve videla i upoznala, snimiću nešto novo kako bi ceo svet čuo za Crvenu zvezdu".

U Srbiji će boraviti do 21. avgusta, a priznaje da je već sad oduševljena i da nosi samo lepe uspomene.

"Ova zemlja je prelepa, ljudi su sjajni, hrana je najbolja. Srbija je: "RICO" (bogata, prim. aut.), kao "Puerto rico!".

Nasmejana internet zvezda intervju je završila na srpskom jeziku:

"Pa šta mogu da ti kažem, hvala ti puno i idemo Delije!"

(N.J. - MONDO, foto: crvenazvezdafk.com)

 :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz:
svaka cast za samiru...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #73 poslato: Avgust 09, 2012, 08:48 »
Čestitke!
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #74 poslato: Avgust 09, 2012, 09:00 »
uh,mogao je sudija komotno da ponovi onaj prvi promaeni penal Kiprana...srecno sjutra u zrijebu