Autor: NenadBG Tema: FK Crvena zvezda 2012/13  (Pročitano 335632 puta)

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #450 poslato: Novembar 22, 2012, 03:44 »
Kreće period kada se milom ili silom opraštaju/uteruju dugovi. Čović je već uigran što se tiga tiče, tako da je krenuo već od prvog dana.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #451 poslato: Novembar 22, 2012, 04:06 »
kad krene Zvezdino prolece, Covic ce da saopsti da duga nije bi bilo  :uzbudjen:
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #452 poslato: Novembar 23, 2012, 08:57 »
ma jok nego cemo miskovicu,dragom micovicu i ekipi da vracamo pare... zahvalnica i aj cao...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #453 poslato: Novembar 23, 2012, 10:49 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

evo jednog jako zanimljivog intervjua dejana savicevica,jeste jako dugacak ali mislim da niko ko ga procita nece zazaliti sto je odvojio vreme...

Citat
Kada ste prvi put ušli u sukob s Fabiom Kapelom?
Negdje u zimu 1992, pred utakmicu Lige šampiona Milan–Anderleht. Naime, tokom treninga sam čuo kako me je Kapelo stavio na spisak za put u Brisel, ali – kao rezervnog igrača. Istog trenutka sam prekinuo trening i otišao da ga pitam o čemu je reč, rekao sam mu. "Ako mi ne dozvolite da igram, ne idem u Brisel!"
"Ako mi dozvolite da igram, idem; ako ne – ostajem u Milanu!". rekao sam i otišao u svlačionicu.
Poslije desetak minuta, pozvao me je Galijani, drugi čovjek Milana.
Nijesam htio da čujem! Galijani je nastavio da moli, da objašnjava da moram da slušam trenera, da zbog toga primam platu…
"Pa, šta?!", prekinuo sam ga. "Evo, daću vam platu, samo me pustite da igram. Ne interesuje me novac!"
Rekao sam da ne mogu dalje da razgovaram, da sam bijesan i da ću mu kasnije javiti šta sam odlučio. Čim sam završio razgovor sa Galijanijem, isključio sam telefon, sjeo u kola i otišao u Švajcarsku. Nastao je haos!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naime, u aprilu 1994, Milan je meč sa Udinezeom odigrao sjajno; tokom prvog poluvremena sam bio ubjedljivo najbolji na terenu. Tokom drugog poluvremena, u prvih desetak minuta, napravio sam dvije stopostotne šanse, dodao loptu Lentiniju, koji je promašio prazan gol.
"Genije, ideš na klupu!", čuo sam nekoga od saigrača.
Cio stadion mi se okrenuo naopačke. Izletio sam sa terena, bacio dres na klupu i uputio se direktno ka Kapelu:
"Šta je?! Zašto me opet mijenjate?!", urlao sam.
Vidio sam da pomoćni trener izbezumljeno maše peškirom.
"Marš u pizdu materinu!", odbrusio sam i otišao u svlačionicu.

dejo genije  :aplauz: :aplauz: :aplauz: :smeh4: :smeh4: :smeh4:
« Poslednja izmena: Novembar 23, 2012, 10:54 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #454 poslato: Novembar 23, 2012, 10:56 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ma jok nego cemo miskovicu,dragom micovicu i ekipi da vracamo pare... zahvalnica i aj cao...

naravno da ne treba. Kako je moguce da je zvezda uopste nekom duzna? Kako ih samo nije sramota, traze pare od stuba srpstva. Znaju li oni bre, u kakvu svetinju diraju :palica:
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #455 poslato: Novembar 23, 2012, 11:16 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ma jok nego cemo miskovicu,dragom micovicu i ekipi da vracamo pare... zahvalnica i aj cao...

Jel ti shvataš da je veliki broj ljudi pozajmljivao pare iz želje da pomogne, nisu svi to radili sa idejom da zelenaše klub, to je posebno istina što se tiče vašeg KK. Ti isti ljudi, ako kasnije zatreba neće više prstom mrdnuti, a neće ni potrajati period trenutni status "državnog kluba", ta slavina nikada ne potraje duže od sezonu-dve.

A vi sebi uspešno sečete tu granu sa prijateljima kluba, počevši od nekih raniji velikana, pa do ološa. A tek vašem fk to nije potrebno, kad su i ovako u ratu sa svima, sa FSS, ligom, i sa 70% klubova iz te lige.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #456 poslato: Novembar 23, 2012, 12:29 »
ja znam dobro sta sam rekao(nisam spomenuo piksija,mada i on je trebao odavno da oprosti te pare,a ni jugovica), sto se tice miskovica i dragog micovica daleko im lepa kuca,posebno ovom drugom govnaru.vedrili su i oblacili marakanom,uprave su se menjale,oni ostajali,pravili se dugovi,a ljudi zbog svojih losih odluka davali pozajmice klubu, izmedju ostalih napravljene za plate igraca koje je i npr miskovic doveo u klub i kojima je bio menadzer... kao sto rekoh zahvalnica i aj cao...

a naravno da nece vecno trajati status drzavnog kluba kako kazes,taj status u svim vlastima moze jedino partizan da drzi...
« Poslednja izmena: Novembar 23, 2012, 12:31 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #457 poslato: Novembar 23, 2012, 01:03 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


a naravno da nece vecno trajati status drzavnog kluba kako kazes,taj status u svim vlastima moze jedino partizan da drzi...

Partizan osim ove donacije Vučićeve vlade KK-u od 400k (za koju ne znam da li je još prispela) i par sponzorstava koji su usledili tek posle F4 ništa nije dobio, tu računam i ženksi kk klub koji je dobio nešto posle tog F4 (a pre tog F4 smo se provlačili bez bilo kakvih sponzora, ako izuzmemo Dodika koji nije iz ove države). Naravno tu računam i ono EPS-ovo sponzorstvo FK-u, koje je uspešno sprečeno i blokirano.

Sem toga država za Partizan nije mrdnula ni okom, dok smo se sa druge strane nagledali evropskih projekata. Najbolje što je politika donela je bio Dačićevo povlačenje iz KK posle 5. oktobarskih promena i njegov poziv Divcu i Daniloviću da ulete u priču pre nego što su se neki drugi uspeli uguratu u klub, tj. što nije dozvolio da u tom trenutku KK postane "državni klub".

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #458 poslato: Novembar 23, 2012, 03:20 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Procitah cijeli intervju.Svaka cast.Odavno neki vas sportista nije ostavio ovakav utisak na mene.Da se primijetiti da je Dejo postao gospodin, islifovao se,a i jako lijepo prica.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #459 poslato: Novembar 24, 2012, 11:36 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Procitah cijeli intervju.Svaka cast.Odavno neki vas sportista nije ostavio ovakav utisak na mene.Da se primijetiti da je Dejo postao gospodin, islifovao se,a i jako lijepo prica.
:rofl:
Nina i Nađa

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.958
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #460 poslato: Novembar 24, 2012, 02:53 »
Sutra smo u Uzicu, ocekuje se pun stadion. Pobeda je pod moranje, ali ne znam ni sam sta mogu da ocekujem od te utakmice. Nadam se da ce nesrecni Jankovic naci napokon i tim i igru, nesto na tragu drugog poluvremena derbija, barem sto se zelje i motiva tice. Ako ce da se budalesaju kao protiv Spartaka, Jagodine, OFK-e ili Partizana u prvom poluvremenu zna se sta sleduje. Nadajmo se da to ipak nece tako biti, da cemo pregrmeti Slobodu i onda u Beogradu pred lepo popunjenom Marakanom docekati Vojvodinu te zavrsiti polusezonu kako dolikuje i spasiti prvenstvo. Jos ako bi se Partizan negde okliznuo...ali to su lepe zelje. Prvo da uradimo sta je do nas sutra u Uzicu. 
"This is exactly what football should be about."

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.715
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #461 poslato: Novembar 24, 2012, 08:12 »
 da ja preuzmem Zvezdu nikom od nasih lopova ne bi dao ni dinar pa neka nas tuze slobodno, jedino bi placao stranim klubovima sutra igramo u Uzicu tradicionalno teskom terenu za nas i ako neko ne zatvori nema teroije da pobdimo jer je Piskavac doktor fudbala za ovu nasu poltroncinu, jos im dugujemo pare za Kasalicu i Maksu pa sumnjam da mozemo da ih dobijemo ...
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #462 poslato: Novembar 24, 2012, 08:29 »
Sudi Majo Vujovic, tako da nemate briga :D
Oprem dobro

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #463 poslato: Novembar 24, 2012, 09:58 »
Ramkens, druže, pa nismo toliko naivni da gledamo samo u službena dokumenta i menice sa potpisom i pečatom! Mnogo je bitnija podrška koju srpski politički vrh veoma diskretno - i mafijaški spretno - pruža JSDu kroz svoju produženu ruku u vidu FSS i druga Tit... ovaj Toleta (uvek pomešam te doživotne predsednike... Tito, Naser, Mugabe, Tole...). Da se ne ponavljamo, mislim da je više nego očigledno ko je imao svoje ljude na kojim pozicijama, ponajviše na rukovodećim mestima u tzv. malim klubovima od kojih sleduju VELIKI bodovi - po 4-6 zagarantovanih već na početku svake sezone. Šta to znači? Pa, mogućnost ulaska u LŠ (ili barem LE) i $$$$$ na račun JSD (e, sad, što klub od toga  vidi možda 10%, a ostalo ide na kupovinu nove singerice - "kompjukterske" - za Šnajderov dizajn studio, to je neka sasvim druga priča).
Priča je naravno ofucana i potpuno shvatam komentare tipa, "nja-nja-nja, Tole ovo, Tole ono". Donekle se i slažem sa njima. Ali, to ne menja stvarnost, a ni državu... ponajmanje faraona koji sedi u kancelariji na drugom spratu, Terazije 35. 

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #464 poslato: Novembar 24, 2012, 10:05 »
Слобода ове сезоне без пораза код куће. У последње време и на страни играју добро. На папиру Слобода је фаворит. У пракси, ту је Мајо Вујовић.  :)
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!