Autor: NenadBG Tema: FK Crvena zvezda 2012/13  (Pročitano 329206 puta)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.905
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #555 poslato: Novembar 27, 2012, 11:28 »
Pa ako je vec duplo golo nemoj da komentarises i svima dobro.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #556 poslato: Novembar 27, 2012, 11:29 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Citat
vi grobari da imate malo obraza bi se usima pokrili.20god ste apsolutni miljenici svih vlasti,guraju vas na sve strane
trenutno vam je blizu 80% kosarkaskog budzeta od drzavnih [size=78%]para.[/size]


i da ponovim kkp dobija visestrukop vise drzavnih para od kkcz- post od 15 sep 2012
vama bi bolje bilo da slavite toleta,jer je njegov doprinos titulama najveci...-OBJEKTIVNI NENAD :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:  4NOV 2012


jos samo da dozivimo i to da se vrati i partizanu.ali to dok je tole na celu sigurno necemo docekati...
sto se tice sudija i penala,jasno je da nema ni p od penala,a ako mozda to nije primetio glavni,pomocni sigurno jeste,nema sanse da nije.partizanu se ovo nikada nije sviralo,i nece se ni svirati [size=78%]a kako mi ortak rece po svemu sto je video,sudije su svesno odradile svoj zadatak na ovoj utakmic[/size]

inace moram da primetim da je partizan jedini tim na svetu sa ovoliko mladih igraca,kod koga nema oscilacija,koji sve rutinski dobija u prvenstvu.ako neko misli da je to sto su bas ti igraci zreliji i bolji od svojih vrsnjaka sirom sveta,to sigurno nije tako...ali  jebi ga,kada se dobar deo utakmica zatvori,sto preko filijala,sto preko sudija,onda igraci ocigledno steknu samopouzdanje,udju u formu,pa  i one utakmice koje nisu zatvorene se dobiju...i samo je kod nas na -5 i 20 kola do kraja prvenstvo gotovo,ali opet ne kao posledica tolike razike u kvalitetu izmedju partizana i ostalih klubova..


aj ne seri previse...treba imati djon umesto obraza da kao navijac partizana,koji po potrebi sve zatvara,pricas o poklanjanju pobeda zvezdi


NESO OVO SU SVE TVOJI POSTOVI
da i?
iza svih postova stojim sto sam napisao.
jedino sto je post gde pise da slavite toleta jer je najzasluzniji za titule dosao nakon jagodine, i vasih sprdnja,podjebavanja,smejanja,kao i natpisa titula titula slavice se titula,znaci to je bio odgovor na to,a ne ozbiljno iznesen stav.iako tole ima utiacaja u tim titulama ne mislim da je najzasluzniji...
a mogao si i sam da vidis kontekst posta kada si vec pretrazivao...
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


iza svega ostalog napisanog stojim.dal mozda nije istina da kkp ima daleko vise drzavnih para od kkcz? dal nije istina kada sam napisao da partizanu ne moze da se desi onakav penal kao zvezdi protiv jagodine?dal nije tacno da je partizan jedini tim u evropi sa ovoliko mladih igraca,a koji ne pravi nikakve padove nego sve dobijaju po redu?a ako stvarno neko misli da je to zbog fantasticnog i ogromnog kvaliteta partizana,ja mu nisam kriv...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #557 poslato: Novembar 27, 2012, 11:36 »
nema razloga da se sa bilo cije strane rasprava prebacuje na neki licni nivo...


rasprava je gotova,iskulirajte i vratite se temi...
« Poslednja izmena: Novembar 27, 2012, 11:55 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.954
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #558 poslato: Novembar 27, 2012, 11:41 »
Звезда није дуг од 55 милиона, Звезда није ни евро, ни рачуница, ни плата, Звезда није ни Бари ни Токио, Звезда није бизнис, Звезда није политика.. Звезда је само оно мало спасене душе што данас кријемо да нам се душмани не би подсмевали!- ЗВЕЗДА ЈЕ ЕМОЦИЈА!





Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
« Poslednja izmena: Novembar 27, 2012, 11:43 dejo94 »

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #559 poslato: Novembar 28, 2012, 12:03 »
ako bih mogao samo da pitam gde je moja poruka u kojoj tvrdim da ovo nije severna koreja i da neko nije kim dzong il kada u njoj nikog ne vredjam

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #560 poslato: Novembar 28, 2012, 12:41 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

kao sto rekoh da se vratimo temi...

najzanimljiviji deo je da je zatekao 10mil duga,ali to je i ranije pricao,pa i nije neka novost,i ovaj zadnji deo price je najzanimljiviji,posebno sto prvi put spominje razkloge za odlazak...

Citat
Ja sam zatekao ugovore pola-pola i zato postoji ta priča. Još se duguje menadžeru Ćalasanu i još nekima koje sada neću da pominjem. Kod mene nije mogao da se pravi dogovor 50 odsto klubu, 50 odsto ostalima. Kod mene kriminalci nisu mogli da dolaze u klub, kao ni njihovi igrači! Tačno je, imao sam zbog toga problema, pretili su mi, pokušali da me ucenjuju, a onda su mi nudili poslovne dogovore, koje sam bez razmišljanja odbio. Između ostalog, i zato sam otišao iz Zvezde jer sam video gde to ide. Ali, nisam pobegao sa “Marakane” već sam gospodski otišao.

ovo o ugovorima je istina,a inace i tada sam imao informaciju da je on resio da proda sve igrace koji nisu zvezdini.zato sam ga i podrzavao,jer je to mi se cini bila zelja da se rasciste neke stvari.iapk istina je da je i za kastilja bio cudan aranzman u pitanju,gde se menadzer i te kako pitao,tj cini mi se da je njegova odluka bila kada ce da kastiljo ide i da zvezda nije imala prava da ga zaustavi,a cini mi se da je i tu bilo rec o nekim procentima(ali nisam siguran)...

e ono sto je ipak kljucno je koliki je dug piksi ostavio da vidimo,da vidimo koliko je uslo novca u klub za njegovog mandata i da vidimo koliko je potroseno para u tom periodu i na koji nacin(isto vazi i za ostale garniture)...
« Poslednja izmena: Novembar 28, 2012, 10:37 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #561 poslato: Novembar 28, 2012, 01:21 »
SRKI Dimitriću, nadam se da se ne ljutiš, ali ako bi mogao da mi/nam napišeš koliko godina imaš? 
Neću se uopšte ljutiti ako odbiješ. Pitanje jeste "lično/privatnog karaktera", pa stoga imaš puno pravo da ga preskočiš.


Ako ti nešto nije jasno - slobodno pitaj, rado ću ti objasniti sve što je u mojoj moći. I noći.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #562 poslato: Novembar 28, 2012, 01:43 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


kao sto rekoh da se vratimo temi...


najzanimljiviji deo je da je zatekao 10mil duga,ali to je i ranije pricao,pa i nije neka novost,i ovaj zadnji deo price je najzanimljiviji,posebno sto prvi put spominje razkloge za odlazak...


Ja sam zatekao ugovore pola-pola i zato postoji ta priča. Još se duguje menadžeru Ćalasanu i još nekima koje sada neću da pominjem. Kod mene nije mogao da se pravi dogovor 50 odsto klubu, 50 odsto ostalima. Kod mene kriminalci nisu mogli da dolaze u klub, kao ni njihovi igrači! Tačno je, imao sam zbog toga problema, pretili su mi, pokušali da me ucenjuju, a onda su mi nudili poslovne dogovore, koje sam bez razmišljanja odbio. Između ostalog, i zato sam otišao iz Zvezde jer sam video gde to ide. Ali, nisam pobegao sa “Marakane” već sam gospodski otišao[/font].[/font]
Citat


ovo o ugovorima je istina,a inace i tada sam imao informaciju da je on resio da proda sve igrace koji nisu zvezdini.zato sam ga i podrzavao,jer je to mi se cini bila zelja da se rasciste neke stvari.iapk istina je da je i za kastilja bio cudan aranzman u pitanju,gde se menadzer i te kako pitao,tj cini mi se da je njegova odluka bila kada ce da kastiljo ide i da zvezda nije imala prava da ga zaustavi,a cini mi se da je i tu bilo rec o nekim procentima(ali nisam siguran)...


e ono sto je ipak kljucno je koliki je dug piksi ostavio da vidimo,da vidimo koliko je uslo novca u klub za njegovog mandata i da vidimo koliko je potroseno para u tom periodu i na koji nacin(isto vazi i za ostale garniture)...


Nenade, ja (u ovom slučaju) zaista ne navijam ni za koga. Osim za "pravdu". Ali, to je u startu SF.
Dakle, nisam Piksijev "borac" niti "neprijatelj". Ne znam, brate, NE ZNAM ko je koliko štete napravio - od Džaje do mladog Luka.


ALI, daj da barem krenemo da raščišćavamo račune. Super sam zadovoljan što smo uspeli da oformimo ovu "radnu grupu" koja nema nikakvih direktnih interesa, pogotovu ne finansijskih. Možda se opet razočaram po milioniti put!), ali za sada hoću da verujem da su ovi ljudi koji su ušli u sastav ove grupe tu pre svega jer žele dobro svojoj i našoj CRVENOJ ZVEZDI. Tačno je da su u našem klubu stvari otišle do cukura, ali mislim da bi i JSD i te kako imao koristi od jednog ovakvog češljanja! Pa, ljudi, oni su igrali LŠ dva puta! To je nekih 25 miliona evra! Prodali su Jovetića, Ljajića, Savića, Nastasića...  za sasvim dobre pare... I GDE je ta lova danas??? Ono sirotinje što su pazarili (Leandro, Anderson...) ne pokriva ni 10% prihoda!!!
GDE SU PARE, BRE????????? 


No, da se vratim nama. Mi smo stvarno doterali "cara do duvara" i ispred nas su bila samo dva puta: 1)totalni bankrot i nestanak/gašenje, ili 2)nekakva reorganizacija (na zapadu postoji tzv. Chapter 11 bankrot - odn. reorganizacija i restrukturiranje dugova, uz nadgledanje nezavisne finansijske institucije).


Ne znam zaista kakvi su kod nas zakoni. Uglavnom, idemo dalje! UZ STROGU FINANSIJSKU KONTROLU I MAKSIMALNU ŠTEDNJU! Pa da vidimo...


 

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #563 poslato: Novembar 28, 2012, 03:05 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Звезда није дуг од 55 милиона, Звезда није ни евро, ни рачуница, ни плата, Звезда није ни Бари ни Токио, Звезда није бизнис, Звезда није политика.. Звезда је само оно мало спасене душе што данас кријемо да нам се душмани не би подсмевали!- ЗВЕЗДА ЈЕ ЕМОЦИЈА!




Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Auuuu, brate, pa ti pravo PESNIK!!!!


Izvinjavam se, nisam te dostojan, nisam te dostojan! :sumnjicav:


Samo guraj napred, tebra!
 :rockon:




Mnogo smo jaki. Ali, STVARNO!

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #564 poslato: Novembar 28, 2012, 10:45 »
profo,ma slazem se da nisam piksijev ni navijac ni pljuvac,i tako svako treba da se postavi,d aje bitna zvezda a ne nase simpatije prema nekom iz uprave.istina ja sam imao(imam i dalje dok ne vidim neke cvrsce dokaze da je piksi nesto pokrao,poarcio i sl) simpatije prema njemu,jos od igrackih dana,on je bio prava zvezda kada sam poceo ozbiljnije da pratim fudbal i zvezdu sa 10-ak godina. naravno kao i svima tada bio mi je omiljeni igrac,imao sam njegov poster iz tempa u prirodnoj velicini(istina imao sam i dejin),i zato kazem imam simpatije prema njemu i bilo mi je drago kada je dosao na celo zvezde.ali nije ni on ni niko iznad zvezde,tako da treba sve da se proceslja pa da vidimo da li je nesto krao,da li je radio na stetu zvezde,da li je nenamenski trosio,a iskreno meni isto bitno da li je trosio mozda puno iz neznanaja i bez koristi ili zbog mahinacija i svoje koristi...
kao sto rekoh isto vazi za sve garniture i sve to treba dobro procesljati...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.941
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #565 poslato: Novembar 28, 2012, 10:54 »
Noćas se sastančilo do ranih jutarnjih sati, oko pola tri je Džaja napustio stadion.


Dobro obavešteni izvori kažu da je tu bio i Robi koji se zadržao više od sat vremena.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #566 poslato: Novembar 28, 2012, 11:06 »
Laki, ti spavaš u Ljutice Bogdana?  :sleep1:
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #567 poslato: Novembar 28, 2012, 01:27 »
Poslednje dobre igre Zvezda je imala pod Piksijem, dve duple krune, stizanje do ligaškog dela u Evropi. Pa čak i stranci koji su dovođeni su imali kvalitet, tu su više bili zakazali loši međuljudski odnosi između domaćih i stranih igrača, tako da je većina njih pokazala više posle odlaska iz zvezde.

Ne znam kakve je dugove ostavio, ali tada je imao barem kakav takav koncept, a pri tome se nije ponašao autistično prema ostatku sveta.

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #568 poslato: Novembar 28, 2012, 03:18 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Poslednje dobre igre Zvezda je imala pod Piksijem, dve duple krune, stizanje do ligaškog dela u Evropi. Pa čak i stranci koji su dovođeni su imali kvalitet, tu su više bili zakazali loši međuljudski odnosi između domaćih i stranih igrača, tako da je većina njih pokazala više posle odlaska iz zvezde.

Ne znam kakve je dugove ostavio, ali tada je imao barem kakav takav koncept, a pri tome se nije ponašao autistično prema ostatku sveta.
Ne vidim šta su tu bili loši međuljudski odnosi....tim je bio za naše prilike sjajan (osim jednog debila koji je bez ikakve logike napravio bezvezan faul u Strazburu u 93. minutu)...kod kuće smo sve osvajali, a u Evropi nismo imali sreće...prvo u Strazburu (jebeni idiot Kovačević), a onda kad je Piksi sačuvao tim nismo imali ni sreće na žrebu za LŠ, jer smo dobili Milan.....doduše tada smo imali i pizdu na klupi....tako da...Piksijeva era je sasvim OK....S druge strane je, za mene, apsolutno SKANDALOZNA odluka o aboliciji Dragana Džajića!
Nina i Nađa

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #569 poslato: Novembar 28, 2012, 03:23 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Noćas se sastančilo do ranih jutarnjih sati, oko pola tri je Džaja napustio stadion.


Dobro obavešteni izvori kažu da je tu bio i Robi koji se zadržao više od sat vremena.


Razlog je... ?