Autor: NenadBG Tema: KK Crvena zvezda 2012/2013  (Pročitano 129684 puta)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #165 poslato: Avgust 28, 2012, 01:39 »
Postoji razlika između "Grobara" i pukog profesionalca koji je igrao za Partizan...  Raško je ovo drugo...  ;)
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #166 poslato: Avgust 28, 2012, 10:20 »
kad kazem grobar ne mislim na navijacko opredeljenje igraca od malih nogu i sl,nego to da je bio igrac partizana...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.865
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #167 poslato: Avgust 28, 2012, 11:20 »
ako je zdrav, odlicno pojacanje, jak, prljav kad zatreba, ne boji se sorke, a zna i da pogodi, zgradi skok, po meni odlican back up centar
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #168 poslato: Avgust 28, 2012, 12:05 »
pa da to sam i ja rekao.pravi izbor za rezervnog centra,a i nije skup...
« Poslednja izmena: Avgust 28, 2012, 12:11 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.536
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #169 poslato: Avgust 28, 2012, 12:48 »
Nisam ga mirisao ni dok je kod nas bio.Za zalaganje mu svaka cast,a s obzirom da ne nosi kapicu kao ona picka celava,Rasku cu ovako virtuelno izvrsiti nuzdu u gete.Obje.

Toliko o vasem novom bek ap centru,oprostite na prostoti  :))
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #170 poslato: Avgust 28, 2012, 03:30 »
Vladimir Štimac - Twitter

Citat
Zao mi je samo sto mi dug nisu platili oni koji su ga napravili i unazadili moju karijeru... I poterali da opet iz pocetka gradim.. Ali me nisu ubili nego ojacali i to mnogo vise... Meni su sve pare placene zahvaljujuci Nebojsi Covicu... Ja umesto da nastavim svoju karijeru u Armaniju ili Romi koji su molil tadasnjeg trenera i upravu da me puste spao sam da idem u Letonski Ventspils za mizerni ugovor... Cisto da se zna nisu hteli da me puste da idem niti da igram ali su me zato psihicki buslil i pricali lazi o meni i mojoj porodici... I da naglasim to je bila druga sezona u Zvezdi Posle odlazka Svetislava Pesica i Slobe Vucicevica.. Te prve sezone je bio raj za mene Zvezdi.
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #171 poslato: Avgust 28, 2012, 06:49 »
142 карактера...
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #172 poslato: Avgust 28, 2012, 10:45 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Jes, Vucic daje svoje pare (treba mi smajli koji umire od smeha, nemam ga na telefonu)
Ako neko ne zna kako funkcionisu sponzorstva kod nas, to otprilike ovako izgleda:
Pre godinu I kusur dana dva moja prijatelja, direktor i glavni trener, i ja kao sekretar jednog rukometnog kampa, imamo tri dana za redom zakazan sastanak kod generalnog direktora RTB Bor, jer bez njegovog sponzorstva mozemo samo da otkazemo kamp.. Tri dana pravi budale od nas, pusta nas da cekamo po ceo dan i primio nas je tek treci dan posle ihahaj cekanja.. Gledao nas je ko kerove, nije ni slusao, I na kraju se sve svelo na to da para nema (a radilo se o relativno smesnoj cifri) i da ga vise ne gnjavimo.. Elem, posle dva dana u Bor je dosao ministar iz DS-a, otprilike u to doba su bili lokalni izbori u Boru I kampanja je bila u punom jeku.. Posto je otac jednog od mojih najboljih drugara jedan od najvaznjijih ljudi u DS i jedan od onih ljudi iz senke koji su drmali Krunskom, a i, na zalost, preko mojih roditelja poznajem doticnog ministra, ja uspem da izvucem ovog na pola sata I da mu objasnim da je takva i takva situacija, da odmaraliste nece da nas primi dok im ne legne tih 100 000, i za sta nam jos treba love, a ako neko rasipa pare na gluposti onda je to taj Spasovski..
Zvao me uvece i rekao da ponovo ujutro dodjemo kod gen. direktora.. E da ste videli tu promenu ponasanja.. Sve u svemu, u kancelariji smo bili mi, gospodin ministar i gen.direktor.. Ma da smo mu poturili papir na kome pise milion on bi ga potpisao, a kamo li pet puta manje..
E sad ako vi i dalje mislite da Vucic daje svoje pare i da se niko ne boji coveka koji vec uveliko kontrolise sluzbe bezbednosti, borbu protiv korupcije i odlucuje ko ce na robiju, vi verujte.. Svaki nas "biznismen" ce radije placati reket Covicu i Vucicu nego gledati kako mu inspektori iz privrednog kriminala vrsljaju po firmi..

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
postoji jos jedan nacin finansiranja od privatnjaka, to su tenderi, koja god firma dobije veci tender, tacno se zna koliko ostaje u firmi, a koliko treba da se da ili ispere preko sporta.

sve je to ok, i naravno da se ovakve situacije desavaju,medjutim kao sto sam vec pisao mi od sponzora imamo divu,crnogorsku kompaniju,naravno sa interesom na srpskom trzistu,ali je prostor i sansa za ucene od nasih politicara dosta manji nego kod nasih kompanija.drugi sponzor je lukoil,i valjda mozemo da se slozimo da su kao i gasprom prevelika kompanija da bi ih nasi ucenjivali.moguc je svojevrstan dogovor,aranzman,da im ti sponzorstvo daje neki povlascen status i sl,ali ucena nema sanse,prevelike su kompanije i to ruske,da bi ih nasi polticari ucenjivali...tu je naravno i 200k od drzavne firme telekoma.uz coviceve pare to nam je gro budzeta.za ostale izvore nisam siguran i ne znam tacno,prica se da daje ovaj i onaj,prve svega ristic,koji pre svega radi i zaradjuje u rusiji,pa je i tu prostor uticaja nasih politicara dosta smanjen.naravno uvek ima prostora za njihov uticaj,ali kazem znacajno su manji od nekih opstih izrecenih situacija.
stoji da je vecina od ovoga ono sto je postojalo i prosle godine.tj da nije rec o novim parama,a eto znamo da za proslu vlast vazi da im zvezda nije bila miljenik.znaci da treba videti koji su novi izvori sredstava.tu pre svega moze da bude uticaj politicara.

takodje ako se tvrdi da politicari cine zvezdi ovo i ono,daju drzavne pare,bilo bi lepo da se dirketno i jasno kaze,koja to drzavna preduzeca daju pare.to ne bi trebalo da bude tesko posto do sada se nikada nije desavalo da drzavne pare "na crno" ulaze u sportske klubove,tj uvek ulaze formalno potpuno zakonski preko sponzorstva odredjenih preduzeca.samim tim nemoguce je reci nema drzavnih sponzora ali u zvezdu ulaze drzavne pare.znaci izvolte zanima me koje su to drzavne pare date zvezdi.koja preduzeca su dala?

kada svemu tome dodamo sledece moje pisanje(po treci put na ovoj temi,sve ocekujem da neko od grobara se pobuni i kaze da nisu tacni podatci i sl,ali ne uredno cute,da bi onda pricali bajke o ogromnom budzetu,razbacivanju parama i sl)
Citat
mi nemamo budzet mnogo veci od proslogodisnjeg.veci jeste ali ne znacajno...

u odnosu na proslu godinu:
-nema karija 400k
-nema p popovica 200k(to je sve sa starim dugom,ali to je trebalo da mu se isplati)
-nema b popovica oko 100k
-nema nedovica oko 100k
-nema tomasa oko 200k
-nema mileta,save lesica,vasica, nikolicu je drasticno smanjen ugovor. to je verovatno oko 150k
-na to je dodati sporovi preko Bat-a tj sloboda tuzla,tejlor,stimac i nisam siguran jos ko... nisam siguran da je rec o cifri koju nole spominje,ali jeste sigurno bar 300-400k

znaci plus u odnosu na proslu godinu oko milion i po sigurno

dosli i veca primanja
-lazic(cova je maksimalno ekonomican,i ovaj ima stari ugovor,mozda ga nije ni pojacavao,ali ajde nek je malo pojacan) plus gura to sve zajedno maximum maximuma  je 100k(verovatno je i manje,ali nema veze)
-rakoc 350k
-braun oko 240-280k eura(tj 300-350k dolara)
-savovic oko 180-200k
-simonovic 120-150k
-mitrovic 50-70k
-almond po nekima samo oko 100k,po najvisoj proceni eto koju je izneo ramkens(iako sam poprilicno siguran da nije tacna) oko 280k

znaci kada sve to saberemo dodjemo do sada do minimum 1.140.000  a maximum 1.430.000eura.znaci sve ovo se uklapa u stvari do sada sa onim cime smo raspolagali prosle godine,i do sada nismo probili taj budzet,a mozda ima i jos prostor.
ovom iznosu o kome sam pisao se dodaje rasko,koji je dobio po nekim informacijama izmedju 80 i 100k.sve u svemu budzet ce nam ove godine biti malo iznad proslogodisnjeg,otprilike za ono koliko bude kosta plej koga cekamo(tu negde) sto nije ogromna suma.istina da ce nam sam igracki budzet biti znatno veci,ali sada bez ogromne plate pesica,i sredstva koja smo iskoristili za placanje dugova sada preusmerena u igrace...


zanimljivo da je prosle godine kad se pricalo da zvezda ima znacajno manji igracki budzet je non stop od strane grobara isticano zato koliko prima kari pesic.ali sada ove godine niko da se seti da kaze da dule ima visestruko vise od lazica(ne kazem da nije zasluzeno).za tu razliku mi lagano mozemo da doedemo 1 vrhunskog igraca ili 2 odlicna...
« Poslednja izmena: Avgust 28, 2012, 10:46 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #173 poslato: Avgust 29, 2012, 02:25 »
Sad sam dobio SMS da ste poslali "nepristojnu ponudu" Božiću, ali da je ovaj odbio...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #174 poslato: Avgust 29, 2012, 02:59 »
Pregovaraju i sa Tepićem...



Đe se nećete zajebat pa nas oslobodit Čakarevića nekako...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #175 poslato: Avgust 29, 2012, 03:39 »
Katiću ste dali 120k... kod nas prošle sezone je imao između 150-170k...


Savović prima 200k



Sad će Nole da me ispravi...  :cigara:
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #176 poslato: Avgust 29, 2012, 10:58 »
koliko sam cuo 120k je nudjeno petru popovicu,a da je rasko manje dobio.prica o bozicu je glupost,ne verujem ni u ovu o tepicu,iako mi nije nemoguce,da ga racunaju da dodje na pleja,ali koliko znam i on ima ugovor,tako da ne verujem ni da su ga zvali...
« Poslednja izmena: Avgust 29, 2012, 10:59 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #177 poslato: Avgust 29, 2012, 12:02 »
VPFC


ako ti je to sa Partizan.net, gde je onaj podforum Sport u Srbiji ustvari podforum Zvezda je... da se ne izražavam, a sad i čitam jeste


pitaj te iste koliko su dobijali Kecman, Božić i Katić, da li možda malo više od 500k koliko dobijaju Katić, Vuk, Savović i ne znam koga su još pomenuli.


Te ljude koje onakve bljuvotine pišu sramota da ih je. kompletan budžet KKP je na teret države... Zvezdin... ni 15%... Dunav Osiguranje, Komercijalna Banka, NIS, Telekom (M:ts)... naspram našeg M:ts koji je vama generalni sponzor.


Bravo za vas, eto država pomaže, a Vučić daje kamione, avione, i poneku jahtu ako mu dozvoli Toma.


Ne mogu više oko ovog.


Katić ne prima 120, prima 100, a za Savovića prima 180, koliko i Simonović, Vuk prima oko 80-90... tako da eto cifra ta 4 igrača je da zaokružimo oko 600 hiljada. ;) Čisto da ispadne 200+200+100+100 ;)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #178 poslato: Avgust 29, 2012, 12:11 »
nole,simonovic je jeftiniji.koliko sam cuo izmedju 120 i 150k...a i nema nikakve logike da simonovic ima isto kao savovic.pri cemu on ni u albi nije imao bog zna kakve pare,jer tamo igraci osim mozda sada u bajernu,imaju ne puno vece ugovore nego kod nas...
« Poslednja izmena: Avgust 29, 2012, 12:13 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.865
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #179 poslato: Avgust 29, 2012, 12:16 »
kad stavis sve nastranu, prosecni fudbaleri i kosarkasi uzimaju nerealno velike pare, jebem mu, rasko, vuk and co zarade oko 100 000 eura, ili 10 000 eura mesecnu platu, za nepoverovati i sve to u zemlji u kojoj  recimo prosecna plata je 500 eura (ovo odokativno).
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava