Autor: NenadBG Tema: KK Crvena zvezda 2012/2013  (Pročitano 127482 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #405 poslato: Decembar 07, 2012, 12:09 »
nyc,pa kako nemaju,sos im je sluzbeni kanal kk-a  :yes:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #406 poslato: Decembar 07, 2012, 12:14 »
kad se odmrznete pratice i vas  :P

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #407 poslato: Decembar 07, 2012, 12:56 »
Dobro - gastos sam, ne mogu da pratim sva dešavanja u domovini - ali, da li bi mogao neko da mi objasni ovo u vezi KKP i SOS-a? Odn., bilo šta u vezi košarkaških klubova i zvaničnih TV kanala u Srbijici.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #408 poslato: Decembar 07, 2012, 12:39 »
nyc,znam da si gastos,ali verovatno si cuo za perjanicu sos kanala tegeltiju.on je covek koji ima fakticki jedinu emisiju u drzavi posvecenu kosarci.ponedeljckom je emisija sos kos,koja se bavi kosarkaskim aktuelnostima,najcesce nema gosta(ali nije pravilo),i ukljucuju se gledaoci.tu su izvestaji sa utakmica koji su igrani za viknd,kosarkaske vesti i sl. naravno doticni najcece po svim gostovanjima po hrvatskoj,sloveniji i bih prati partizan.pravi izvestaje od pola sata,izjave svih zivih igraca,prikazuje put do tog mesta,halu i sl.ma najiscrpniji moguci izvestaj(naravno sa zvezdom niko ne putuje i nema takvih izvestaja na sos-u).
cetvrtkom doticni ima emisiju zona press koja je kako sam kaze posvecena evrokupovima pre svega 90% euro ligi,tj opet partizanu...

inace zvanicna veza kkp i sos kanala ne postoji,ali je tegeltija takodje jedno vreme radio za sajt kkp-a tj prenosio preko neta uzivo njihove utakmice(ne znam da li je i dalje),uz to je izuzetno navijacki ostrascen,zvezdu i covica mrzi iz dna duse,onako iskreno i bolesno...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #409 poslato: Decembar 07, 2012, 12:51 »
Prati on sve naše klubove, ali se namestilo da samo Partizan igra značajnu ulogu u Evropi, pa mu se posvećuje najviše pažnje.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #410 poslato: Decembar 07, 2012, 01:06 »
 :aplauz:
Oprem dobro

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #411 poslato: Decembar 07, 2012, 02:56 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Kad vi mozete da imate sluzbeni KK TV kanal  ;) mozemo i mi youtube kanal.

dobar, dobar, moram da priznam  :aplauz:
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #412 poslato: Decembar 12, 2012, 01:09 »
Večeras počinje nova serija, koja će trajati do kraja februara !

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #413 poslato: Decembar 12, 2012, 01:28 »
smanji cigo...  :D


danas je potpuno nebitna utakmica,ali u svakom slucaju je treba dobiti,da je u po dobijeno ne bi bilo nikakve stete i da se izgubi ovako iako nam nije potrebna rezultataski ova pobeda,potrebna je zbog atmosfere i mira u ekipi...


posle poraza u pg smo u nezgodnoj situaciji po pitanju kvalifikacija u el,plasman na f4 ne bi smeo da se dovodi u pitanje(naravno treba nastaviti sa dobrim igrama),a na ruku nam idu i desavanja i igre ostalih konkurenata.pre svega svih osim igokee i partizana.cedevita se nije pokazala kao ozbiljna ekipa,kao dobra da ali kao ozbiljna vrhunska ekipa ne.videcemo kako ce delovati na njih odlazak zelabala koji im je uz rajta glavni igrac.jos poraz od cibone.ako cibonu,olimpiju i buducnost racunamo kao takodje potencijalnu konkurenciju(tako se racunalo opre pocetka jl) za prva 4 mesta,niko od njih se nije pokazao kao ozbiljna ekipa.buducnost najbolja,ali i ona je imala kikseva,pre svega vec 3 poraza kuci,i igra ispod nivoa od predhodnih godina,iako je uvek nezgodna sto je pokazala i razmontiravanjem zvezde.
sve u svemu za nas plasman u el bi trebalo da bude kljucno nivo igre koji ce do kraja igokea da ima.iako svi sumnjaju u njih,oni traju vec duze vreme i polako svi se pitaju da li ce ipak uspeti da odrze nivo do kraja lige.ocekujem njihov pad,ali kada vec ovoliko traju nikada ne mozes da budes nacisto.ako oni padnu imacemo otvoren plasman u prva 2 i obezbedjen el,u suprotnom 3 mesto ne bi smeli da dovedemo u pitanje i kvalifikacije za el,koje nisu ni malo lake i naivne.


naravno sve ovo dobrim delom zavisi i od nas i nase igre,i osnovno je da odrzimo visok nivo igre iz predhodnog perioda,i da nam se buducnost ne ponovi...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.855
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #414 poslato: Decembar 12, 2012, 09:58 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Večeras počinje nova serija, koja će trajati do kraja februara !




pocela je u subotu, ne danas  :D
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #415 poslato: Decembar 12, 2012, 09:59 »
Samo tako da se i nastavi  :kafa:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #416 poslato: Decembar 13, 2012, 02:26 »
Citat
DOBRIĆ POTPISAO PROFESIONALNI UGOVOR

Crvena zvezda DIVA nastavila ja sa ustaljenom praksom potpisivanja prvih profesionalnih ugovora sa talentovanim igračima iz sopstvenog pogona. Poslednji u nizu je Ognjen Dobrić (1994, 199) koji igra na poziciji krila.

Dobrić je rođen u Kninu, a pred početak prošle sezone stigao je u redove crveno-belih iz Mladenovca. Pažnju na sebe skrenuo je na minulom Evroliginom kvalifikacionom turbniru za juniore na kome je Crvena zvezda DIVA osvojila prvo mesto. Dobrić je tada trijumfovao u takmičenju u zakucavanju sa vrlo originalnim „kucanjem“ u kostimu Supermena.

- Drago mi je da sam sa Zvezdom potpisao prvi profesionalni ugovor. To će mi biti veliki podstrek za dalji rad i još veće zalaganje na treninzima. Ostvarila mi se velika želja, a moj naredni cilj je da se domognem prvog tima Zvezde. Na meni je da se žestoko potrduim, daću sve od sebe da taj dan što pre dođe – rekao je Dobrić.

Talentovani krilni košarkaš ističe da nema idola, ali da obožava da gleda Kevina Durenta.
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #417 poslato: Decembar 14, 2012, 07:26 »
Mi odosmo dalje... a v i kako te?

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #418 poslato: Decembar 16, 2012, 02:05 »
bitna pobeda za nas posle 2 poraza i vidljivog pada forme,samopouzdanja.ostali smo bez tecnosti u napadu,ameri su pali u formi, a posebno lose igramo u tranziciji sto nam je u ovoj seriji pobeda bio glavni kvalitet.i danas smo imali jako mali broj kontri,cak ih se ni ne secam dal ih je uopste i bilo(bar onih uspesnih).
lose smo usli u mec,a sudije su imale svoj sou,posle nedosudjenog faula nad rakocem,on siri ruke i u prvom minutu na domacem terenu bez ikakvog predhodnog upozorenja nam sviraju tehnicku.radnicki pravi prednost,i uz nasu losu igru ona raste na 10-ak poena.polako se vracamo u drugoj cetvrtini,i na odmor smo mogli da odemo i sa plusom da nije stiven pogodio neverovatnu trojku u zadnjoj sekundi njihovog napada.u drugoj cetvrtini preokrecemo i pravimo prednost od 10-ak  poena,onda radnicki se lagano vraca,i do negde 5min do kraja se tu jurimo sa njima,kada ih prelamamo i na kraju rutinskih i lakih 14 razlike sa pola gasa  :cigara:

kao sto rekoh ameri su u padu forme,posebno mi je nejasna ovolika minutaza nelsona,posebno sto nista ne igra,cvele je imao odlicnu rolu i ne znam zasto nije dobio jos minuta. takodje mi je nejasno da je subotic igrao samo 1min,decko je u solidnoj formi,i sada ga pustis na min i ne vracas,pri tom mali mitrovic nije dobio minute.isto je simnonovic imao sasvim finu rolu i mislim da je trebao bar jos jedno 5 minuta da dobije. dobili smo najvise zahvaljujuci igoru i savovicu, iako je i skot bio solidan,i kao da se budi,posto je i kod njega primetan pad forme. mada je on posebno vidljiv kod ove druge dvojice amera.

inace sudije su napravile cirkus od utakmice,nisu imale ni najmanje ujednacen kriterijum previse su gresile,svirale neke neverovatne stvari, pa onda kompenzovalee na drugoj strani,rekao bih da su vise gresili na nasu stetu(posebno je bilo iritantno spomenuto siljenje kurca u prvom minutu sa tehnickom,onda odmah opominjanje vukoicica i oprecenje sa tehnickom,i neverovatna situacija u drugom poluvremenu kada jedan sudija svira vise nego cist faul u napadu radnickog,a drugi vuku koji je fauliran za kao foliranje pokazuje tehnicku).kazem napravili su cirkus od utakmice,i ono sudjenje nije ni na sta licilo,katastrofa.

muta nastavlja po starom,unistava svoju ekipu i ovo sto on radi vec drugu godinu je za zatvor.ima puno iskusnih igraca,postoji i kvalitet,ali on to premalo i prelose koristi.sa mutom na celu radnicki ne moze iznad ovog nivoa.a to je 4-8 mesta na jadranu i uz malo srece da se kvalifikuju za euro cup.

sada nam slede dve relativno lake utakmice-split i zadar i imacemo vremana i prilike da se potpuno vratimo u formu.a onda dolazi nekoliko teskih i bitnih utakmica od kojih ce nam najdirektnije zavisiti konacan plasman u jl. idemo u ljubljanu,pa nam dolazi cedevita,idemo igokei,dolazi nam skoplje,idemo u madjarsku,i dolazi nam partizan.sa tom utakmicom smo odigrali meceve protiv uz nas 3 prve ekipe na tabeli,i plus gostovanje olimpiji,koja je jos pretendent za f4, i jedino gostovanje protiv ekipe iz gornjeg dela tabele je zadnje kolo u kg-u.sve u svemu od tih 5 utamica najdirektnije ce nam zavisiti plasman u jl...
« Poslednja izmena: Decembar 16, 2012, 02:44 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #419 poslato: Decembar 16, 2012, 08:58 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
bitna pobeda za nas posle 2 poraza i vidljivog pada forme,samopouzdanja.ostali smo bez tecnosti u napadu,

Na ovom minusu tecnosti lede.Neophodan vam je antifriz.  :D