Anketa

Tole odlazi?

Sa srecom, vrijeme mu je...
5 (29.4%)
Tole resiste!
12 (70.6%)

Ukupno glasova: 17

Anketa završena: Septembar 22, 2013, 05:03

Autor: VolimPFC Tema: Jelen Bunkerliga  (Pročitano 137990 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.712
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #255 poslato: Maj 20, 2013, 12:18 »
 kuva se žestoko u borbi za opstanak, Borčani su posle par kikseva opet posegli za spasiocem profom Radanovićem koga uvažava fudbalski beograd i koji odmah dbojie Srem u gostima kao što je dobio Zvezdu svojevremeno a dobiće i OFK u zadnjem ako bude trebalo, naravno kad su to ukapirali šumadinci i Piskavac odmah su zaboravili na decenijsku mržnju užica i kraguejvca i dobi radnički u gostima, na sve to primedbenajviše ima novi pazar koji je inače "pošteno"dobio Jagodinu ili remizirao sa šampionom
plašim se da raspali niški radnički ne bude žrtva svih ovih radnji pošto oni nemaju ni para ni ljude da nešto nameste
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.883
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #256 poslato: Maj 20, 2013, 02:33 »
nisam neki fan Novog Pazara, ali njih u ovoj ligi najviše jebu... sramno je da se samo njima izriču kazne igranja bez gledalaca dok su na drugom stadionima (pre svega Zvezde i Partizana) daleko veća sranja koja uglavnom prolaze samo sa novčanim kaznama.


Što se tiče puštanja, jasno je da ono postoji (svesno ili nesvesno) ali nema potrebe da to pripisujemo samo nama, to se radi i širom Evrope. Obratite pažnju kako je sinoć Steaua pukla, pa npr. kako se Hofenhajm volšebno izvukao u Dortmundu i tako poslao Dizeldorf u Cvajtu.


Jbga, ne možeš zabraniti ljudima da loše i opušteno igraju, ako ne možeš dokazati nameru, bolje ćuti i gledaj u svoje dvorište i zapitaj se zašto si došao u situaciju da strepiš na kraju.




Inače, tragično je šta se dešava u Nišu. Na poslednjem meču nisu imali rezervnog golmana i na to mesto su prijavili nekog klinca iz omladinskog pogona koji je bek  :no: , a nisu imali ni dovoljan broj igrača na klupi za rezerve niti trenera ni pomoćnog trenera sa važećom licencom. Što se mene tiče ja bih sad njih ekspresno izbacio iz lige, a ljude koji su klub doveli u ovakvu situaciju zauvek proterao iz sporta.

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #257 poslato: Maj 20, 2013, 02:49 »
Navijaci Novog Pazara su na stadion uneli bombu.. Ne baklje, ne rakete, ne petarde ili slicnu pirotehniku, vec pravu bombu, koja samo pukom srecom nije eksplodirala.. Ne da zasluzuju da igraju bez gledalaca, vec zasluzuju da budu zabranjeni..
Oprem dobro

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #258 poslato: Maj 20, 2013, 03:10 »
Ja bi ih kažnjavao i zbog svakog skandiranja i transparenta protiv države. Naravno i obrnuto kada gostuju negde i oni dobiju uvrede na nacionalnoj osnovi od domaćih navijača, da se tada kazni i taj drugi klub.

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #259 poslato: Maj 20, 2013, 03:55 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Navijaci Novog Pazara su na stadion uneli bombu.. Ne baklje, ne rakete, ne petarde ili slicnu pirotehniku, vec pravu bombu, koja samo pukom srecom nije eksplodirala.. Ne da zasluzuju da igraju bez gledalaca, vec zasluzuju da budu zabranjeni..
Nije prava bomba bila u pitanju vec topovski udar kakakv koriste redovno i ostali navijaci,posebno cigani,samo sto je u ovom slucaju bio oblijepljen sa ekserima pa je mogao da povrijedi vise ljudi

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #260 poslato: Maj 20, 2013, 08:09 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Navijaci Novog Pazara su na stadion uneli bombu.. Ne baklje, ne rakete, ne petarde ili slicnu pirotehniku, vec pravu bombu, koja samo pukom srecom nije eksplodirala.. Ne da zasluzuju da igraju bez gledalaca, vec zasluzuju da budu zabranjeni..
Nije prava bomba bila u pitanju vec topovski udar kakakv koriste redovno i ostali navijaci,posebno cigani,samo sto je u ovom slucaju bio oblijepljen sa ekserima pa je mogao da povrijedi vise ljudi

Samo to...
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #261 poslato: Maj 22, 2013, 01:07 »
UEFA saopštila da su Vojvodina i Partizan izmirili obaveze prema drugim klubovima i pojedincima.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #262 poslato: Maj 22, 2013, 05:39 »
Sloboda vodi, Radnički KG protiv Voše, kao i Niš protiv Javora. BSK - Jagodina 1:1, OFK-a vodi u Subotici 1:0, kao i NP protiv Rada.


Dobro igraju svi koji se bore za opstanak. :D
« Poslednja izmena: Maj 22, 2013, 05:40 Dimitrije BP »

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #263 poslato: Maj 25, 2013, 10:14 »
štovane kolege forumaši, imam pitanjce za vas, vezano za ovu ligu i za kladu...
1. jel Zvezda doista ide s dječurlijom u NS?! tečaj na Vošu 1,60...
2. koliko ekipa ispada iz lige, Smederevo i još jedna?!
isplati li se probat igrat 1X na Kulu, Javor ili OFK, s obzirom da su tečaji na te domaćine u dvoznaku od 2,0 - 2,20, ili će ovi ladno pustit gostima?!
ajd Javor mi još i smrdi jer bi mogao pustit Kragujevcu, al hoće li Kula pustit bodove mrskom vam Pazaru?! ili OFK onoj Borči?!
3. i jedno pitanje a tiče se košarice - zašto je tečaj na Megu danas 2,40 na gostovanju u Užicu, a na Slobodu 1,60?!
jel to neka navlakuša ovih naših blesavih bukmejkera, jer nema logike?!
Mega je nesumnjivo puno jača od ovih, i Megi igra pobjeda, jer ukoliko Zvezda izgubi u NS, Mega bi s njom bila 2. na kraju...

eto, toliko, molim za odgovor kad stignete tijekom dana, tj. do 18h...hvala unaprijed... ;)
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.883
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #264 poslato: Maj 25, 2013, 10:16 »
kome je i zašto mrzak Pazar?

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #265 poslato: Maj 25, 2013, 11:30 »
Ja znma odgovor na ovo trece pitanje.Izgleda Mega nastupa poprilicno oslabljena i bez najboljih igraca, jer ne vjeruje u pobjedu Vojvodine. E sad problem je i taj sto ovi iz Slobode prakticno i ne treniraju vec samo igraju meceve, tako da ce biti cupavo u svakom polgedu
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #266 poslato: Maj 25, 2013, 11:42 »
Sto se tice Zvezde, koliko cuh nastupa dosta omladinaca, ali i sa druge strane Buturovic(predsjednik Vojvodine) je izmedju redova najavio nesto slicno.
Meni je tu najrelniji nekako X, mada je Vosa ukoliko istrci u punom sastavu, svakako apsolutni favorit.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #267 poslato: Maj 25, 2013, 12:14 »
koci, zvezda igra bez jedno 15 igraca,sa nekoliko igraca koji nisuprevise igrali u ovoj polusezoni i sa omladincima.istina da je i buturovic rekao da bi i vojvodina mogla tako da kaze,jer eto vec neko vreme guraju 5-6igraca od nekog 92 do 95 godista.tako da mislim da ce vojvodini mozda igrati neki od tih kllinaca,koji vec neko vreme su igrali ili ulazili sa klupe,ali da ce dobar deo ipak biti prvotiomaca.mada mozda i kod njih dobiju sansi prvotimci koji se nisu previse naigrali.1 je najrealniji,ali i x nije nemoguc,ali mislim da su male sanse. zato sto ce vojvodini ipak igrati igraci koji su deo prvog tima,zajedno treniraju,igrali su bar prijateljske utakmice i sl,a zvezdin tim ce verovatno prvi put da se skupi u takvom sastavu,pa nije previse realno da izvuku bod.ali ipak s obzirom da ni vojvodinu ne zanima previse utakmica postoje neke sanse da bude i x...

sto se tice borbe za opstanak-prema visegodisnjem iskustvu najvece sanse su za 3 dvojke u tim utakmicama,eventualno mislim da moze da se desi da bsk ne dobije.radnicki i novi pazar mislim da dobijaju.

mega bi trebala da dobije u uzicu.e sada izgubila je zadnje kolo,a mozda racunaju da ce zvezda dobiti u svakom slucaju u ns(sto bez rakoca nikako nije sigurno).sve u svemu puno su jaci od slobode,i svaka logika kaze da ce dobiti,koliko god da su oslabljeni...

e sada jebi ga,sve su to moja razmisljanja,videcemo...
« Poslednja izmena: Maj 25, 2013, 12:18 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #268 poslato: Maj 25, 2013, 02:01 »
koci,evo ti jos jedna info vezano za megu...
Citat
Koliko sam čuo samo će Bojić od standardnih igrati za Megu. U meridianu su je izbacili iz ponude.
a i bojic je 93-4godiste,tj klinac,koji ima svoju minutazu i mesto u 12 mege.ali nije iz petorke...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #269 poslato: Maj 25, 2013, 02:07 »
O kakvoj Megi pričati na TSL temi?  :zbunjen:
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!