Autor: mrkva Tema: rukohvatna represtac'ja Hrvatske  (Pročitano 9513 puta)

Van mreže mrkva

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: na dražici
  • Poruke: 1.065
  • Ugled: +127/-0
  • neprimjetan
    • Pogledaj profil
rukohvatna represtac'ja Hrvatske
« poslato: Decembar 13, 2012, 09:12 »
bez balića u španjolsku, kraj jedne ere.

samo se nadam da će se kad se glave malo ohlade, kad se histerija stiša, dostojno oprostit od boga rukometa, inače ću im se krvi napit.
brižan u glavu

Van mreže katalan

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Dalmacija
  • Poruke: 181
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: rukohvatna represtac'ja Hrvatske
« Odgovor #1 poslato: Decembar 13, 2012, 09:33 »
 Nije Ovo nacin! Ovako se ne oprasta od najveceg srednjaaka ikad. Ne mogu mu nac broj mobitela???
Pa jel ga zovu na pijanku ili na ribe? Vrijedja inteligenciju ovaj metkovski uhljeb.
Umisto da ga iznesu na ramenima,uz fanfare.i njega i Peru Metlicica i Dzombu i ostale velikane
Al to je samo pokazatelj lutanja i neljudskog odnosa.
Ako oni nisu u stanju (slavkec i zoki) mozda bi im FIMI media osmislila bolje razloge. Oprostajaod Ivana. Tako da bar narod bude sritan.iako sam ja misljenja da za Ivana na nasoj klupi ima mista. Kao back up Duletu.
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: rukohvatna represtac'ja Hrvatske
« Odgovor #2 poslato: Decembar 13, 2012, 10:13 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
bez balića u španjolsku, kraj jedne ere.

samo se nadam da će se kad se glave malo ohlade, kad se histerija stiša, dostojno oprostit od boga
:aplauz:
Nina i Nađa

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: rukohvatna represtac'ja Hrvatske
« Odgovor #3 poslato: Decembar 13, 2012, 12:34 »
vala ste se propisno posrali po Balicu, bas onako balkanski u stilu
skandalozno
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže Edvard Kulen

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 6.272
  • Ugled: +144/-110
    • Pogledaj profil
Odg: rukohvatna represtac'ja Hrvatske
« Odgovor #4 poslato: Decembar 13, 2012, 01:14 »
Tuga i žalost. Najveća generacija ikada nije zaslužila ovakav odnos. Gobcu i mafiji želim bol. Duboku, oštru, probadajuću bol u predjelu testisa.  :pusiga:

Van mreže Moira

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Zabreg
  • Poruke: 169
  • Ugled: +6/-0
    • Pogledaj profil
Odg: rukohvatna represtac'ja Hrvatske
« Odgovor #5 poslato: Decembar 13, 2012, 01:47 »
S ovakvim suludim ponašanjem će i rukometna reprezentacija doživjeti sudbinu nogometne. Pratit će je se samo po rodbinskoj ili sponzorskoj dužnosti. Normalan svijet će je gledati škiljeći.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: rukohvatna represtac'ja Hrvatske
« Odgovor #6 poslato: Decembar 13, 2012, 01:48 »
koliko se secam jos je cervar poceo da odstranjuje iz ekipe neke od tih velikana koje pominjete.i cini mi se da su vec tada pocele razne rasprave i sl...
« Poslednja izmena: Decembar 13, 2012, 01:49 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže katalan

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Dalmacija
  • Poruke: 181
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: rukohvatna represtac'ja Hrvatske
« Odgovor #7 poslato: Decembar 13, 2012, 02:11 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
S ovakvim suludim ponašanjem će i rukometna reprezentacija doživjeti sudbinu nogometne. Pratit će je se samo po rodbinskoj ili sponzorskoj dužnosti. Normalan svijet će je gledati škiljeći.
upravo tako!Lipo je danas reka Kina Kaleb,neki izgleda nemaju problema sa kičmom !
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže katalan

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Dalmacija
  • Poruke: 181
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: rukohvatna represtac'ja Hrvatske
« Odgovor #8 poslato: Decembar 14, 2012, 09:06 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Jedan dobar tekst o odnosima u nasem rukometu. Jos vise o stilu onih koji odlucuju . Sa malo vise stila sve se rijesi puno lipse i puno bezbolnije.
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže mrkva

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: na dražici
  • Poruke: 1.065
  • Ugled: +127/-0
  • neprimjetan
    • Pogledaj profil
Odg: rukohvatna represtac'ja Hrvatske
« Odgovor #9 poslato: Decembar 14, 2012, 10:09 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Jedan dobar tekst o odnosima u nasem rukometu. Jos vise o stilu onih koji odlucuju . Sa malo vise stila sve se rijesi puno lipse i puno bezbolnije.
al ima i nešto u ovome što je ćos milković rekao u tom članku.
glede igranja i ne igranja u zagrebu, iskreno za ono što je balić zadnje dvije sezone u zagrebu igrao dobivao je previše novaca, kad mu se ponudio manji ugovor otišao je gdje su mu nudili više. o tim sukobima s gopcem meni najbolje govore davnašnji sukobi s manom jelčićem, kad je jelčić umjesto na island išao na odsluženje vojnog roka, pa se kasnije ponovno vratio u zagreb i dandanas je na zagrebovoj plaći pa i sulić koji je u više intervjua rekao da bi se došao u zagreb kad bi ponuda bila odgovarajuća. sulić je dobro opisao gopca, on je rukometni fanatik, sve bi učinio za reprezentaciju i zagreb, metode su najčešće moralno a nekad i pravno neprihvatljive ali namjera je uvijek boljitak hrvatskog i zagrebovog rukometa. metličić, špoljarić, svi kakti s gopcem u sukobu, a kad gobac skupi neku lovu pa krene pregovarat, svi bi rado u zagreb.

spominje se onaj "sukob" balića i goluže na OI, "i ti mene vadiš van", nakon čega keta momentalno balića uvodi u igru, čime definitivno priznaje svoju pogrešku (i razoružava sve koji potenciraju ovo sad kao sukob ega ili golužinu zavist). balić se prije kad bi dolazio iz španjolske na pripreme reprezentacije uglavnom odmarao i liječio, pa su onda to prihvatili i svi gastrabajteri. kod červara se tako moglo jer su svi bili dovoljno uigrani, a tempo igre je bio kudikamo slabiji. za igru koju sad prakticira reprezentacija treba puno više raditi, balić to zna i zato mislim da je u njemu puklo na OI, tada se dva mjeseca spremao kao životinja, mislim da u njemu više jednostavno nema žara i motivacije za još jedan ciklus. budući je vidio kako to izgleda kad kažeš "ne mogu više brate mili, sjašite", jer je to vori probao reć nakon londona, odlučio se za totalni silenzio, pa nek se hrs, javnost i mediji glođu, tko kome zašto i .....
brižan u glavu

Van mreže katalan

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Dalmacija
  • Poruke: 181
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: rukohvatna represtac'ja Hrvatske
« Odgovor #10 poslato: Decembar 17, 2012, 02:35 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže katalan

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Dalmacija
  • Poruke: 181
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: rukohvatna represtac'ja Hrvatske
« Odgovor #11 poslato: Decembar 19, 2012, 06:23 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Mario Stanić u svojoj kolumni... :palac:
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: rukohvatna represtac'ja Hrvatske
« Odgovor #12 poslato: Decembar 19, 2012, 09:02 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Jedan dobar tekst o odnosima u nasem rukometu. Jos vise o stilu onih koji odlucuju . Sa malo vise stila sve se rijesi puno lipse i puno bezbolnije.
al ima i nešto u ovome što je ćos milković rekao u tom članku.
glede igranja i ne igranja u zagrebu, iskreno za ono što je balić zadnje dvije sezone u zagrebu igrao dobivao je previše novaca, kad mu se ponudio manji ugovor otišao je gdje su mu nudili više. o tim sukobima s gopcem meni najbolje govore davnašnji sukobi s manom jelčićem, kad je jelčić umjesto na island išao na odsluženje vojnog roka, pa se kasnije ponovno vratio u zagreb i dandanas je na zagrebovoj plaći pa i sulić koji je u više intervjua rekao da bi se došao u zagreb kad bi ponuda bila odgovarajuća. sulić je dobro opisao gopca, on je rukometni fanatik, sve bi učinio za reprezentaciju i zagreb, metode su najčešće moralno a nekad i pravno neprihvatljive ali namjera je uvijek boljitak hrvatskog i zagrebovog rukometa. metličić, špoljarić, svi kakti s gopcem u sukobu, a kad gobac skupi neku lovu pa krene pregovarat, svi bi rado u zagreb.

spominje se onaj "sukob" balića i goluže na OI, "i ti mene vadiš van", nakon čega keta momentalno balića uvodi u igru, čime definitivno priznaje svoju pogrešku (i razoružava sve koji potenciraju ovo sad kao sukob ega ili golužinu zavist). balić se prije kad bi dolazio iz španjolske na pripreme reprezentacije uglavnom odmarao i liječio, pa su onda to prihvatili i svi gastrabajteri. kod červara se tako moglo jer su svi bili dovoljno uigrani, a tempo igre je bio kudikamo slabiji. za igru koju sad prakticira reprezentacija treba puno više raditi, balić to zna i zato mislim da je u njemu puklo na OI, tada se dva mjeseca spremao kao životinja, mislim da u njemu više jednostavno nema žara i motivacije za još jedan ciklus. budući je vidio kako to izgleda kad kažeš "ne mogu više brate mili, sjašite", jer je to vori probao reć nakon londona, odlučio se za totalni silenzio, pa nek se hrs, javnost i mediji glođu, tko kome zašto i .....
:aplauz:
Nina i Nađa

Van mreže katalan

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Dalmacija
  • Poruke: 181
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: rukohvatna represtac'ja Hrvatske
« Odgovor #13 poslato: Januar 04, 2013, 02:49 »
ode i Vori u Paris SG....
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže katalan

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Dalmacija
  • Poruke: 181
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: rukohvatna represtac'ja Hrvatske
« Odgovor #14 poslato: Januar 07, 2013, 02:46 »
pobjeda protiv Norveške u zadnjoj sekundi, strijlac Josovilla  :zbunjen: igralo se u Puli,Slaafko izviždan , navijači skandirali Baliću Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava