Autor: Dimitrije BP Tema: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.  (Pročitano 48417 puta)

Van mreže katalan

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Dalmacija
  • Poruke: 181
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #255 poslato: Januar 23, 2013, 11:46 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


« Poslednja izmena: Januar 23, 2013, 11:47 katalan »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže djavaganosa

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: bilokacija
  • Poruke: 3.342
  • Ugled: +74/-1
  • ?
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #256 poslato: Januar 24, 2013, 12:27 »
super zadovoljan.
Odličan meč u obrani pogotovo jer je Vuković odmah izletio - Musa ga je odlično zamijenio, mada u napadu nismo konstantno igrali brzo kao do sada tj. opet smo dobar dio igrali u njihovom tempu.
Ovi Francuzi su ipak sjena nekadašnje reprezentacije; Narcisse, Karabatić i Abalo su polovica nekadašnjih igrača.

Imali smo i sreće što je Mirko skinuo par čistih zicera + ove dvije prečke u ključnim trenucima. Na mirnu razliku se otišlo tek kada su morali forsirati.

Stvarno lijep rukomet igramo i bilo bi šteta ne okruniti ovaj nastup nekom medaljom, a zlato miriše sve jače. Po igrama ga zaslužujemo.

pojedinačno:
fantastični - Alilović, Duvnjak, Horvat, Bičanić
iznad očekivanja - Musa u obrani, Ninčević, Šprem, Mandalinić za ono malo
standardni (mogli i bolje) - Čupić, Vori, Gojun
podbacio - Kopljar
I know you think you understand what you thought I said but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.

Van mreže Edvard Kulen

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 6.285
  • Ugled: +144/-110
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #257 poslato: Januar 24, 2013, 12:44 »
Ne slažem se da je Kopljar podbacio, odigrao je maestralnu obranu, plus njega su posebno pazili u napadu, pošto ga sad znaju iz PSG-a, a i izbušio ih u Srbiji ( Barachet je prije utakmice rekao da Kopljara smatra najboljim desnim vanskim)


Plus dečko je odigrao 60 minuta u komadu, nije to baš lagano. Svaka i njemu čast, zabio je 3 važna gola i otvarao prostor Bičaniću.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #258 poslato: Januar 24, 2013, 12:46 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ne slažem se da je Kopljar podbacio, odigrao je maestralnu obranu, plus njega su posebno pazili u napadu, pošto ga sad znaju iz PSG-a, a i izbušio ih u Srbiji ( Barachet je prije utakmice rekao da Kopljara smatra najboljim desnim vanskim)


Plus dečko je odigrao 60 minuta u komadu, nije to baš lagano. Svaka i njemu čast, zabio je 3 važna gola i otvarao prostor Bičaniću.
drag si mi,al moram ti reći - jebo te Kopljar... :P
čovjek od 2,10 da ima muda poput vrapca...danas su ga Francuzi puštali u napadu,al on nikako da se okuraži dignut...probao jednom-dvaput,pa mu golman živu uhvatio...u obrani je bio ok,al koji kurac onda radi i u napadu?!
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #259 poslato: Januar 24, 2013, 09:15 »
Svaka čast, ono sinoć je bio razbijanje na paranparčad  :clap:

Van mreže djavaganosa

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: bilokacija
  • Poruke: 3.342
  • Ugled: +74/-1
  • ?
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #260 poslato: Januar 24, 2013, 11:00 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ne slažem se da je Kopljar podbacio, odigrao je maestralnu obranu, plus njega su posebno pazili u napadu, pošto ga sad znaju iz PSG-a, a i izbušio ih u Srbiji ( Barachet je prije utakmice rekao da Kopljara smatra najboljim desnim vanskim)


Plus dečko je odigrao 60 minuta u komadu, nije to baš lagano. Svaka i njemu čast, zabio je 3 važna gola i otvarao prostor Bičaniću.
podbacio je jer je u obrani odigrao Ok, a u napadu ispod mogućnosti.
nije igrao katastrofalno.
nije ni u obrani bio super. Narcisse je indisponiran i nije ni pokušavao šutati kao inače, Accambray mu je radio više problema, sreća da ga Onesta nije duže držao, a onih par spuštanja na crtu Sorhaindou su odradili kad su izvukli dvojicu srednjih na blok prebrajajući na desno i onda je Kopljar trebao držati Sorhaindoa.
Naravno, bilo i je i odličnih poteza, ali generalno mene je kod njega uzrujalo što je barem tri puta bio pušten na šut i nije se usudio...kada protiv Francuza dobiješ priliku za šut - raspali. tako smo igrali cijelo prvenstvo i davalo je fajn rezultate.
Kako Gretzky onomad kaza - you miss every shot you don't take!
I know you think you understand what you thought I said but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.

Van mreže mrkva

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: na dražici
  • Poruke: 1.065
  • Ugled: +127/-0
  • neprimjetan
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #261 poslato: Januar 24, 2013, 11:07 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
do sada sve po ps-u.igra brza, maestralne kontre, na postavljenu igru nema straha, šutira se , dodaje, sve super. obrana izvrsna, Alilović pravovremen. Keta je stavio i svoj rukopis sa 6-0, a napad je unaprijedio 10 godina.Iskreno, Balinjero bi u ovakvoj igri samo usporavao. Sada mi je i jasna odluka, ako je sve to bio stvarno plan. Balić je igračina, ali je i svojom pojavom veliki izazov mlađima. Mislim da nikog drugog iz te generacije ne gledaju takvim očima i da je ovo zapravo reprezentacija oslobođena pritiska i tako igraju. Kako ćeš kao autoriteta doživjeti Vorija?Međutim, sada je bitno vidjeti imamo li za Vrancuze nešto spremljeno ili je princip igraj i dalje tako pa što bude.
nešto u ovom stilu sam napisao odmah nakon tvog posta al mi ga izija pas:
balić se u londonu savršeno uklopio u ovaj brzi sustav igre, igrao je petnaest minuta po utakmici i tempo tada nije padao, ima on i brzinu a i psihomotoričku brzinu (pregled igre+brza i pravilna odluka) još uvijek bar kao dule, ali tad se pripremao dva mjeseca, i prema njegovim rječima bio spreman kao nikad u karijeri. međutoa sad nije bilo vremena za duge pripreme, a poznavajuć njega u klubu se pripremio nije. mada sam siguran da je htio on bi bio u sastavu. njegov utjecaj na mlađe (a i na starije) je znao biti koliko pozitivan toliko u negativan, mada je svima jasno da on može proć lišo i ne spremit se za natjecanje, ipak svakome negdje u zapećku stoji ako može on bez treninga, jer je on balić, ja bar mogu dozirat jer sam ja ......

netko je komentirao da je goluža priznao pogrešku time što je ninčevića odmah stavio na krilo, mali šprem je tamo zbog svoje obrane, on osim što igra beka u obrani može igrati i prednjeg u 5:1 i halfa ako zatreba, nina i štrlek to ne mogu, oni u obrani igraju isključivo na beku. ali su sigurniji i iskusniji u napadu, stoga mi je sasvim logično da od njih dvojice ide jedan jer su identičan tip igrača, a mali šprem daje dodatnu opciju, e sad zašto štrlek a ne nina, od početka, to je stvar procjene. prema onom što je štrlek pokazivao do ozljede i onog što nina pokazuje sada čini se da je bila kriva.
brižan u glavu

Van mreže djavaganosa

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: bilokacija
  • Poruke: 3.342
  • Ugled: +74/-1
  • ?
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #262 poslato: Januar 24, 2013, 12:00 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
nešto u ovom stilu sam napisao odmah nakon tvog posta al mi ga izija pas:
balić se u londonu savršeno uklopio u ovaj brzi sustav igre, igrao je petnaest minuta po utakmici i tempo tada nije padao, ima on i brzinu a i psihomotoričku brzinu (pregled igre+brza i pravilna odluka) još uvijek bar kao dule, ali tad se pripremao dva mjeseca, i prema njegovim rječima bio spreman kao nikad u karijeri. međutoa sad nije bilo vremena za duge pripreme, a poznavajuć njega u klubu se pripremio nije. mada sam siguran da je htio on bi bio u sastavu. njegov utjecaj na mlađe (a i na starije) je znao biti koliko pozitivan toliko u negativan, mada je svima jasno da on može proć lišo i ne spremit se za natjecanje, ipak svakome negdje u zapećku stoji ako može on bez treninga, jer je on balić, ja bar mogu dozirat jer sam ja ......
da, zapravo ne znam točno kakav utjecaj Balić ima na psihologiju reprezentacije, ali na ovom natjecanju kolektivni duh reprezentacije nije zasjenjen ničijom osobnom karizmom.
Duvnjak kao vođa reprezentacije nema karizmu Balića, a Goluža nije Červar s eskapadama.
To mi se izuzetno sviđa. U drugu ruku, malo mi je žao jer nema natrag, a Balić je direktor svemira; bio i bit će mi rukometni Kuki.
I know you think you understand what you thought I said but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.

Van mreže djavaganosa

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: bilokacija
  • Poruke: 3.342
  • Ugled: +74/-1
  • ?
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #263 poslato: Januar 24, 2013, 12:13 »
fascinantan je podatak da Vrancuzi imaju 15 isključenja u 7 utakmica.
prema statistici - najčišća i najsportskija momčad u natjecanju i to relativno uvjerljivo - sljedeći Poljaci imaju 3 isklj. i 1 crveni više.
I know you think you understand what you thought I said but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #264 poslato: Januar 24, 2013, 12:17 »
Čestitke braći Hrvatima na fenomenalnoj igri i velikoj pobedi!! :aplauz: :aplauz:
Nina i Nađa

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #265 poslato: Januar 24, 2013, 12:42 »
Neverovatno je kako su Hrvati rutinski dobili utakmicu, iako su celo drugo poluvreme igrali bez desne strane napada.. Mislim da je Horvat dao gol sa krila za nekih 5 razlike ili tako nesto, a posle i Cupic kad su Francuzi zaigrali presing.. Sem toga i jednog suta Kopljara koji je jedva domacio do Omejea, gol Francuske nije ni pogledan sa te strane..
Strasno kako fenomenalna odbrana donosi samopouzdanje i kako svaki novi igrac koji udje ima muda do poda.. Sprem rutinski skace s krila i daje gol, iako neposredno pre toga Omeje Nincevicu skida dva zicera za redom.. Onda Mandalinic oplete s igracem manje bez ikakvog kompleksa.. Nekako se na licima i jednih i drugih videlo da je utakmica gotova cak i kad je bilo 1-2 razlike.. Niti je ko u Francuskoj verovao da mogu pobediti, niti je ko kod Hrvata sumnjao u pobedu.. Sem Draga Cosica, al to je vec druga prica..
Nadam se da ce i s manjim brojem igraca Hrvatska izdrzati tempo.. Ni pod razno ne bih voleo da Spanci ovo osvoje i ponove Tunis..
Oprem dobro

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #266 poslato: Januar 24, 2013, 05:36 »
Kakvo odvaljivanje sinoc...Rutina...svaka cast Hrvati...

Van mreže Edvard Kulen

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 6.285
  • Ugled: +144/-110
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #267 poslato: Januar 25, 2013, 05:10 »
Dajte Dance da se igramo!  :pompo:

Van mreže katalan

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Dalmacija
  • Poruke: 181
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #268 poslato: Januar 25, 2013, 07:12 »
Gremo Slovenci!!!
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #269 poslato: Januar 25, 2013, 08:22 »
Steta sto Slovenci nemaju boljeg, ili makar autoritativnijeg, selektora..
Oprem dobro