Anketa

Ja volim samo Dinamo?

a ni kroacija mi nije bila mrska
3 (8.1%)
tvoja košulja plava, nek me sjeti nek miriše
5 (13.5%)
i noćnom kremom i fendi torbicom i pour hommićem u glavu
4 (10.8%)
lijepo ime zdravko, zdravko, bog ga živijo
15 (40.5%)
hajduk i dinamo dva su kluba bratska, sa njima se ponosi čitava
8 (21.6%)
samo JA volim Dinamo?
2 (5.4%)

Ukupno glasova: 19

Autor: mrkva Tema: GNK Dinamo  (Pročitano 39401 puta)

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #15 poslato: Februar 19, 2013, 10:12 »
ipak ste vi nebeski klub (ili je to samo Zvezda?!),kad gazda ima otvorenu liniju sa Bogom...kako sam reče,komunikacija im je češća nego onim međugorskim vidjelicama... :wacko:

p.s. Scoria pičko,ne bi ti dao ni Orijent vodit... :censored:
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #16 poslato: Februar 19, 2013, 12:09 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

za svetinju sa zdravkom naprijed.


Ne mogu a da ne izrazim duboko žaljenje što nam Mrva Monstruozo svraća na forum redje nego Dinamo u kazneni prostor protivnika u LŠ.

John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Hugo

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: СИДНЕЈ
  • Poruke: 7.036
  • Ugled: +122/-4
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #17 poslato: Februar 19, 2013, 11:53 »
ajde kosi, za rjeku se navija, al za orijent se zivi! orijent ima simpatizere na svim stranama svijeta - texas, cikago, zagreb, sidnej... di je kauboj da izvadi onu slicicu s orijentovim zastavicama?  :P
It is usually futile to try to talk facts and analysis to people who are enjoying a sense of moral superiority in their ignorance.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #18 poslato: Februar 20, 2013, 09:35 »
meni je stara sa Sušaka,al me prvo odvela na Kantridu,a ne Krimeju... :zvizvdi:
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #19 poslato: Februar 20, 2013, 04:17 »
Maminjo objavio da su ukupni prihodi kluba u 2012. 178 miliona kuna(oko 24 miliona evra) a rashodi 164 miliona kuna(22 miliona evra). Dakle, Zdravko je dobar 2 miliona.  :cigara:
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #20 poslato: Februar 22, 2013, 11:43 »
On bar ima toliko obraza, u Partizanu su prihodi redovno par hiljada kada se posluje pozitivno.

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #21 poslato: Februar 22, 2013, 11:50 »
bolje par hiljada u + nego 50 milki u -  :whistling:

Van mreže Hugo

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: СИДНЕЈ
  • Poruke: 7.036
  • Ugled: +122/-4
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #22 poslato: Februar 27, 2013, 10:57 »
rijesilo se jos jedno rutinsko gostovanje u splitu...
It is usually futile to try to talk facts and analysis to people who are enjoying a sense of moral superiority in their ignorance.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #23 poslato: Februar 27, 2013, 11:38 »
pičke jedne,opet ste pokrali ajdučku dicu,di će vam duša?!  :no:

HNS pederi,nogomet ste sjebali!!!  :pusiga:
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže mrkva

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: na dražici
  • Poruke: 1.065
  • Ugled: +127/-0
  • neprimjetan
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #24 poslato: Februar 28, 2013, 08:44 »
ukrali smo još jedno prvenstvo! nama milije ukrast nego uzet ponuđeno, mogla se riješit utakmica u prvom poluvremenu, al nekako je ugodnije na guzove i uz sudačke "previde", onda se još mjesec dana čuje kukumavčenje i lelek iz dalmacije, klapski nariču zlu kob i proklinju zdravog maminja. onda i dalje misle da mogu, tinja neka krhka vatrica nade i motivacije. ujedno se onda na svakoj slijedećoj utakmici više potroše na rasprave sa sucima, protestiranje i glumatanje nego na igru. eno ga caktaš nakon tekme kaže "bili smo puno bolji u svakom segmentu igre", to volim, tako treba, još da se bar pojavio i na terenu, možda bi ta izjava i bila bliže istini, no i ovako je ostala zabilježena.

meni je derbi ispao baš simpa, dobar tempo, relativno dobra igra, da je takvih petnaestak utakmica u sezoni, onda bi i čudesnih promašaja (damir, milić, čop) bilo puno manje (ako i uopće). ne 10 nego 8 klubova i deri. još da se u svijesti sudaca, delegata i ine žgadije (A BORMEŠ I NAVIJAČA) promijeni često samonametnuti (al većim dijelom silom nametnuti) prioritet dinameta i kajduka, napunili bi se i stadioni.

mali jedvaj je dragulj, ja se zbilja nisam otkidao od pameti oko puno mladih igrača, al ovaj mali me izuo iz cipela na dvije utakmice na kojima sam ga gledao. takav stav i igru na stoperskoj poziciji u embrionalnoj fazi razvoja sam zadnji put vidio kod kompanya. hebat ću im nančice ako ga uprskaju nekim menadžerskim kombinacijama. 
brižan u glavu

Van mreže mrkva

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: na dražici
  • Poruke: 1.065
  • Ugled: +127/-0
  • neprimjetan
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #25 poslato: Februar 28, 2013, 08:51 »
mislim da je bilo još na onom forumu, kad se brane sprda iz našeg zagrebečkog kozari beka, lučota bolonjeza. kaže brane,  loše centrira, nije gola zabio, pravo zboriš, al nek je i ćorava koka nabola zrno, pa makar i propalim centrašutom. lučota u repku!
brižan u glavu

Van mreže Q

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Главни Стан
  • Poruke: 11.888
  • Ugled: +128/-32
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #26 poslato: Februar 28, 2013, 09:54 »
utakmica kvalitetom vrlo siromasna jer od 28 igraca na terenu mozda njih 4 znaju ustopat loptu, dodat suigracu po zemlji na dulje od 5 metara, proci igraca, centrirat iz prve i slicno... napravio sam veliki zaeb jer sam vecer prije gledao El Cigánico, pa mi je ovaj pad u kvaliteti igre i igraca vrlo tesko pao... za dva tjedna srecom pocinje druga ceska liga, velike utakmice u blatu do koljena protiv Sokolova, Opave i Mosta i onda ce mi HNL izgledat ko jogo bonito

Dinamo je trebao ubit utakmicu u prvih pola sata i predosjecao sam da ce se to osvetit... promasaji Tschoppa i Samira ce se pamtit godinama, kao i onaj Milica - al to je sve individualna nekvaliteta igraca koju sam spomenuo

sad naravno nitko nece pricat o katastrofalnim sucima koji su izamasakrirali Dinamo kartonima, a hajducima oprostili nekoliko istih, ukljucujuci crveni onom smradu Andrijasevicu (jednako je debilan i nekvalitetan ko i caca mu, ne pada jabuka daleko od stabla), te sitnicu da hajduci izvode kornere s loptom metar u terenu  :smeh4: ... pricat ce se o ruci Vrsaljka (na faci mu vidis da je retardiran) i o velikoj kradji, kao i inace

Van mreže Q

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Главни Стан
  • Poruke: 11.888
  • Ugled: +128/-32
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #27 poslato: Februar 28, 2013, 10:18 »
poseban pozdrav ide i trenerima: 

jedan je u 55. godini konacno docekao da trenira prvoligasku momcad i kao takav je moj idol: imam i ja dakle vremena da do svoje 55. posevim Sharon Stone. Nema veze sto ce ona do tad imat osamdeset na plecima i sto ce nam trebat puna kada tekucih pomagala da podmazemo neke stvari. San je san. Tip je istrcao s tri stopera jedan kraj drugog na 40 metara od gola, pa je i takav anti-trener kao sto je Jurcic (zvijezda sljedeceg odlomka) skuzio da samo mora gurat loptu na stranu i koristit oceane prostora iza obrane. 25 minuta s igracem vise doticni djedica nije iskoristio nikako, osim sto je napucavao loptu... totalno promaseni trener i taktika. Ali zna kmecat po novinama i zato je idealan za sredinu u kojoj se nalazi

Gnom ce uci u povijest izvan nogometne tematike kao medicinsko cudo jer je nekoliko puta osvojio Everest Mamicevog rektuma. I nikad mu dosta. Trebalo mu je 20 minuta da shvati da ima igraca manje i da nesto poduzme, osim sto je krakatog i nekoordiniranog 200 cm visokog Krstanovica (inace igra u napadu, gdje pravi namjanje stete), stavio kao desnog beka. Naravno, vodeci se prokusanim pobjednickim receptom u zadnjih 12 utakmica Ljige prvaka, Samir je opet u toj situaciji ostavljen kao isturena spica, iako je opcepoznata stvar da mu ubitacni fast-forward tempo HNL nikako ne odgovara i da se redovito, vec sedam sezona, umori oko 40. minute...

nevjerojatan amaterizam i vladavina ispodmediokriteta gdje god da pogledas
« Poslednja izmena: Februar 28, 2013, 10:24 Q »

Van mreže som jura

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 4.207
  • Ugled: +78/-30
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #28 poslato: Februar 28, 2013, 11:24 »
Utakmicu su donekle spasila dva slučajna gola. Da Joe nije prevario Kelavu, a da je Ibanezov centaršut otišao tamo gdje je i trebao (u pm), osim prvog Dinamovog gola ne bi se imalo o čemu pričat.


 

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #29 poslato: Februar 28, 2013, 02:18 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Utakmicu su donekle spasila dva slučajna gola. Da Joe nije prevario Kelavu, a da je Ibanezov centaršut otišao tamo gdje je i trebao (u pm), osim prvog Dinamovog gola ne bi se imalo o čemu pričat.
pričalo bi se o nedosuđenom penaltiku,kao i obično... :yes:
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč