Autor: Dimitrije BP Tema: KK Mega Vizura  (Pročitano 12292 puta)

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Mega Vizura
« Odgovor #30 poslato: Septembar 26, 2013, 10:15 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
kao sto rekoh tesko je bilo kome objasniti nesto kad zivi u crno belom svetu,partizan sve radi najbolje,savrseno,svaki potez makar i idotski se brani,a za iste stvari se drugi napadaju...


ja sam prvi koji je nezadovoljan kada neki mladi igrac ne dobija minutazu.bio sam nezadovoljan i za nedovica,ali je laz da je mahao peskirom.i to laz ostrascenih grobara,zbog svoje ostrascenosti,da bio dokazali kako zvezda sve lose radi.
bicu nezadovoljan ako ove sezone niko od klinaca ne dobije pravu sansu.ali to ako zvezda je nesto lose radila,ne znaci da partizan sve savreseno radi i sl,mnogo igraca je i te kako talentovanih unisteno u partizanu.ali je to nekima ocigledno tesko da priznaju,jer imaju crno bele naocare...
a sto se tice izbacivanja vrhunskih igraca,partizan tu uopste nesto nije izbriljirao predhodnih 10godina.vecina je u partizanu kidalo,a posle se dosta pogubili.ono sto je partizan stvarno izbacio i napravio za 10 god,a da su postali vrhunski igraci,i posle to u inostranstvu i dokazali,je jako mali broj igraca...

vidim kariju se zamera da nedovicu ne odgovara pozicija dvojke,a sta je nedovic sada igrao na ep?jedno bar 80% provedenog vremena u igri je igrao dvojku.a eto ivkovic se hvali kako ga je gurno,i to na tu istu poziciju gde ga je zli pesic stavio  :udaraozid: :udaraozid: :udaraozid:


PS.dalja rasprava stvarno gubi smisao,jer se samo ponavljamo...

Da Nedoviću je tako bilo predivno te sezone u Zvezdi da se grebao da pobegne iz iste te Zvezde.

Pa zašto je bežao ako je tako bajno sve bilo ???

I niko ne kaže da Partizan ne greši, ali svako normalan vidi da Partizan svake godine izbaci par mladih igrača u prvi plan. I da svake godine ima 4-6 izrazito mladih igrača sa zavidnim minutažama. Pa nije slučajno što Partizan svake sezone u EL ima najmlađe timove sa prosecima godina 20-22. A prošle godine najstariji igrači bili Gordić i Čakarević (koji nije ni igrao) sa 24. U Partizanu mladi igrači dobijaju šansu, a ako umesto jednog mladog igrača veću šansu na treninzima zaradi drugi mladi igrač, to je druga stvar.

I da ne znam šta je Peković ako ne vrhunski igrač, igrač koji je među top 5 NBA centara...
« Poslednja izmena: Septembar 26, 2013, 10:17 Eurelijus Žukauskas »

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Mega Vizura
« Odgovor #31 poslato: Septembar 26, 2013, 11:14 »
pekovic,krstic,ko jos u predhodnih 10god od vrhunskih igraca je izbacen,a da je to pokazao i u inostranstvu?


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nedović je u poslednjoj Zvezdinoj sezoni bio najblaže rečeno šikaniran. Jeste imao 17 minuta, ali Filip "mora da igra" Čović je imao više. A pri tome je Nedović guran na poziciju koja mu ne odgovara, na dvojku, pa čak i  neke minute na trojci. Uostalom i oteran je zbog takvog tretmana usred te sezone.

zanimljivo kako neko u zvezdi sa 17min samo mase peskirom,a u partizanu je nekom data ogromna sansa da se dokaze,kada igra i 10.inace nedovic i covic su odlicni prijatelji i privatno se druze.
nije istina da je igrao trojku,a kako rekoh u reprezentaciji je takodje igrao dvojku.ali duda genije doprinosi njegovom razvoju na dvojci,a kari ga je unistio stavivsi ga na pogresnu poziciju.kakvo licemerje i proseravanje  :zvizvdi:

i nije istina da je oteran u sred te sezone.
a nije igrao izmedju ostalog sto nije zeleo da produzi ugovor,tako da bi u istom trenutku u svakom slucaju otisao.
i nije nigde bezao nego je presao u klub koji igra el...

kada je to partizan imao prosek godina 20 u el?kada je sem prosle sezone imao i 22?mislim znam ja da si partizanovac,da volis taj klub,ali malo realnosti posebno kada se govori o tako egzaktnim stvarima,ne bi bilo na odmet.ovako samo ispadne da lazes...
prosle god je bio nesto manji prosek od 22,pretprosle preko 24,5 blizi znaci 25,nego 24.one posle f4 nesto ispod 25,slicno kao predhodne sezone.one sezone kada ste bili na  f4  nesto preko 24.znaci kada ste to imali prosek godina 20-22,cemu izmisljanje i preterivanje?partizan i onako radi dobar posao(pored svih nekih sporednih losih stvari),istina cesto pusta mlade igrace(ali retko ko se posle i u evropi dokaze),uzima titule,i nema potrebe izmisljati,lagati i preterivati...
« Poslednja izmena: Septembar 26, 2013, 11:17 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.476
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Mega Vizura
« Odgovor #32 poslato: Septembar 27, 2013, 12:01 »
Opet dodjosmo do najapsurdnije price koja se provlaci po domacim sportskim forumima!


Da li je i ko je vise kosarkasa napravio u zadnjih 10 godina  :smeh3: :smeh4: A rasprava izmedju nacijaca Partizana i Zvezde...nidje veze.


Ekvivalentno ovome je ono nase da ste u Bariju igrali bunker i uzeli usatog na srecu,penali i to  :smeh4: Zaista,ponekad treba stati i pogledat o cemu se prica.Ovdje je zaista rijec o apsurdu.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Mega Vizura
« Odgovor #33 poslato: Septembar 27, 2013, 12:10 »
nisam ni spominjao pravljenje igraca od strane zvezde.ali kada je neko toliko neobjektivan,kada konstantno se preteruje debelo, vaze dvostruki arsini i sl,u svakom slucaju cu odgovoriti...
« Poslednja izmena: Septembar 27, 2013, 12:10 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Mega Vizura
« Odgovor #34 poslato: Septembar 27, 2013, 02:23 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

kada je to partizan imao prosek godina 20 u el?kada je sem prosle sezone imao i 22?mislim znam ja da si partizanovac,da volis taj klub,ali malo realnosti posebno kada se govori o tako egzaktnim stvarima,ne bi bilo na odmet.ovako samo ispadne da lazes...
prosle god je bio nesto manji prosek od 22,pretprosle preko 24,5 blizi znaci 25,nego 24.one posle f4 nesto ispod 25,slicno kao predhodne sezone.one sezone kada ste bili na  f4  nesto preko 24.znaci kada ste to imali prosek godina 20-22,cemu izmisljanje i preterivanje?partizan i onako radi dobar posao(pored svih nekih sporednih losih stvari),istina cesto pusta mlade igrace(ali retko ko se posle i u evropi dokaze),uzima titule,i nema potrebe izmisljati,lagati i preterivati...

Od kada se Dule vratio, od sezone 02/03 mi smo u svakoj sezoni do te F4 sezone imali timove čiji je prosek godina na početku sezone bio između 22-23,5 godina, osim u sezoni 04/05 kada je prosek bio oko ~24 godine na početku sezone. I ako se u sezoni 05/06 ne računaju Lončar koji je oteran posle mesec dana i Smiljanić koji je bio 13 igrač. Onda je usledila F4 sezona gde je to bilo oko 25, sledeće dve oko 24.

I sada smo se opet vratili u normalu od pre F4 sezona. Isto tako treba uzeti u obzir da su tih sezona oko F4 sezone prosek godina povećavali igrači poput Božića, Vraneša koji su bili samo igrači u rotaciji, a ne nosioci igre.

Bitno je to da je svake godine među igračima sa minutima bili igrača koji su afirmisani upravo u toj sezoni i da bitka sa trofejima na svim frontovima i bitka da se u EL uzmu skalpovi svih najvećih timova nije uticala na pružanje šanse nekim novim klincima.

Prošle godine afirmisani su Bogdanović, Bertans, Westerman, Lovernj. Gagić je postao reprezentativac, Milutinov je od igrača koji nije imao minuta u Hemofarmu, postao igrač sa minutima u EL. U dve sezone Vlade Jovanovića afirmisani su Lučić, Milosavljević, Anđušić, šansu da se sredi dobio je i Mačvan, kojem je tada bilo 21 godina, godinu dana više od vašeg Mitrovića koji moli za bilo kakve minute.

U F4 sezoni je afimisan Veseli, u seznama pre toga Peković, Tripković, Tepić, Veličković, Perović, Bogdanović, pre njih Krstić i Vujanić lista može i može da ide.

A što se tiče toga šta je ko postigao posle Partizana, za to je dovoljna ova slika na kojoj se jasno vidi da je od 6 igrača sa najboljim učinkom u jedinoj našoj medalji u poslednjoj deceniji petorica potiču iz Duletove škole košarke. Za sprsku košarku više od toga i nisu mogli od medalje da učine. Mislim ako već nije dovoljno to što je Peković među top 5 NBA centara, to što je Krstić verovatno najbolji EL centar. Što je Veličković imao odličan uspon i kvalitetne igre u Realu u prvoj sezoni, gde je čak imao titulu i igrača meseca u ACB ligi, dok ga nisu povrede izmrcvarile, ali verovatno je i Partizan kriv za sve povrede koje su ga snašle i koje ga snalaze.

« Poslednja izmena: Septembar 27, 2013, 02:39 Eurelijus Žukauskas »

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.121
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Mega Vizura
« Odgovor #35 poslato: Septembar 27, 2013, 07:07 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
nisam ni spominjao pravljenje igraca od strane zvezde.ali kada je neko toliko neobjektivan,kada konstantno se preteruje debelo, vaze dvostruki arsini i sl,u svakom slucaju cu odgovoriti...
Почећеш да прићаш сам са собом? :no:

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.619
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Mega Vizura
« Odgovor #36 poslato: Septembar 27, 2013, 09:05 »
  Bjelica,Kešelj,Štimac,Nedović su zvezdini igrači ako tu uračunamo i ove iz pridruženog dela tipa Teodosić,Mačvan,Savanović pa i rašić dobijamo sasvim OK igrače koje je Zvezda izbacilas'druge strane naborojaću one koje je Partizan upropastio Đekić,Mitrović,Borovnjak,Bešević,Gajić,Miljenović,Vidačić,Rakočević, verovatno sam nekog i zaboravio sve ovo ipak nema veze sa export-import pričom zvanom Mega frizura
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Mega Vizura
« Odgovor #37 poslato: Septembar 27, 2013, 01:12 »
Da stvorili ste Nedovića koji doživeo torturu i moroa bežati iz kluba usred sezone. Nemoj da vadim i tvoje reči o Nedoviću, šta si sve pričao o njemu  :smeh1:

Tako da hvala litvancima što su stvorili Nedovića.

Štimac je takođe doživeo tortiru i podmetanje nogu i to ponavlja gde god stigne, evo ponovio i ove godine.

Evo primer kako se uništava, ovaj stvara košarkaš:

Citat
Međutim, situacija se ubrzo okreće za 180 stepeni – o tom periodu karijere Štimac govori uzbuđeno i sa vidnom gorčinom u glasu. 

 „Po Petrovićevom odlasku iz kluba, za mene sledi ogroman košmar. Bio sam ugnjetavan u svakom smislu, nisam imao minutažu, a nisu hteli ni da me puste da igram. U to vreme nisam igrao i bilo mi je teško, pošto sam takav – borac. Tada sam dobio ponude dva evroligaša – Rome i Milana. Mogao sam lepo da se situiram, da se obezbedim, ali ta uprava nije htela da me pusti. Nisu ništa hteli. Nikada nisam dobio realno objašnjenje zašto je tako bilo. U stvari, objašnjenje je bilo ’potreban si nam’, a onda sam sedeo na klupi“.

 Štimca je najviše bolelo što je predstavljan kao čovek koji beži kada je najteže i kaže da je bi psihički maltretiran. 

 „Ti ljudi su naterali navijače i ostale da se zapitaju da li ja stvarno volim Zvezdu. Posle svake pobede ja sam prvi jurcao da se radujem s njima, a predstavljen sam kao seme razdora, kao neko ko je došao samo da uzme pare i da ode. Ja volim Zvezdu, ali ne mogu da izdržim da me neko maltretira. Zato sam u tom periodu tražio raskid ugovora, a tadašnja uprava je to predstavila kao da ja ne volim Zvezdu i kao da napuštam klub kada je najteže. To je meni jako teško palo, užasno sam se osećao zbog toga. Ja jesam veliki Zvezdaš, ali to što su oni meni radili naziva se psihičko maltretiranje i to je jedini razlog zašto sam želeo da odem. Držali su me do kraja sezone, posle nisam bio interesantan nijednom timu i morao sam sve ispočetka. Mene nije sramota ničega što se desilo, treba da bude sramota ljude koji su to napravili. Ljudi treba da znaju šta je prava istina“.
:smeh1: :smeh1: :smeh1: :smeh1:

A zatim navodiš primere Miljenovića sa kojim je bilo sve pošteno, pošto je u Partizanu proveo praktično dva meseca, dva meseca u prvoj sezonu posle kojih je poslat u Megu gde je igrao koliko je hteo, i početak druge sezone gde je odmah pušten da traži klub, kada već nije bilo prostora za njega.

Borovnjak se poput Đekića itekako naigrao, uostalom Borovnjak je postao EL igrač  :))

Vidačić je bio najtalentovaniji igrač Partizana ikada, ali njega nije uništio Partizan, već narkomanija, tu je sam sebe unuštio i imao je zavidnu minutažu u Partizanu dok nije stiglo drogiranje. Sa druge strane u njegovoj generaciji su stasali Drobnjak, Tomašević, Koturović, Berić, Lukovski, sve igrači koji su učestvovali u pohodima na zlatne medalje naših reprezentacija. A ja bi dodao i Radoševića koji je bio nepravedno izostavljan iz reprezentativnih akcija.
 
Mitrović je poput Đekića i Sinoveca imao dobru minutažu u F4 sezoni, pogotovo u prvoj polusezoni. u drugoj sezoni je pušten u Budućnost posle par meseci. Bešovića i Gajića neću ni komentarisati.

Ako je Partizan uništio Bešovića, onda je zvezda uništila i Filipa Čovića, pošto Čović kao osvajač juniorskih reprezentativnih medalja (zanemarićemo to da ga je tata vuglio i po tim selekcijama) na kraju dogurao do jedne Vojvodine...  :))

Eh kad bi ja krenuo nabrajati svakog zvezdinog igrača koji je propao, trebalo bi mi 10xA4 papira....
 
« Poslednja izmena: Septembar 27, 2013, 01:26 Eurelijus Žukauskas »

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Mega Vizura
« Odgovor #38 poslato: Septembar 27, 2013, 01:18 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Da stvorili ste Nedovića koji doživeo torturu i moroa bežati iz kluba usred sezone. Nemoj da vadim i tvoje reči o Nedoviću, šta si sve pričao o njemu  :smeh1:

Tako da hvala litvancima što su stvorili Nedovića.
ajde lepo prestani da lazes za pocetak...NEDOVIC NIJE OTISAO U SRED SEZONE. to je prosto cinjenica.kada lazes za takve opste poznate cinjenice,sta je tak sa nekim proizvoljnim stvarima  :zbunjen:
znaci nedovic je odigrao sezonu 2011/2012 u zvezdi.zavrsio,igrao do kraja,i onda je tog leta 2012 presao u litvaniju.

ostale gluposti ne vredi ni komentarisati...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Mega Vizura
« Odgovor #39 poslato: Septembar 27, 2013, 01:22 »
Nije otišao usred sezone, ali je već sa Ritasom imao dogovor usred sezone da ode, pa su ga iz Zvezde zamolili da ostane do kraja sezone, da računaju ozbiljno na njega i za buduće, pa je onako budalast poverovao i odlučio da ostane, da bi posle do kraja sezone bilo sve kao do tada. I tada se konačno odlučio da odmagli, pošto mu je dosadilo da se bori za minute sa Filipom.

A i ranije je tražio raskide ugovora (zajedno sa još jednim košarkašem koga je zvezda stvorila.) na taj način, pa se i tada ipak predomislio zbog lažnih obećanja
Citat
Nije bilo velikih preokreta, a igrači koji su podneli zahteve za raskid ugovora nisu promenili mišljenje.
Tako je četverac Crvene zvezde Marko Kešelj, Elmedin Kikanović, Nemanja Nedović i Lazar Radosavljević ostao pri ranijoj odluci.
Zar tako prema klubu koji te stvorio...  :))
« Poslednja izmena: Septembar 27, 2013, 01:35 Eurelijus Žukauskas »

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Mega Vizura
« Odgovor #40 poslato: Septembar 27, 2013, 01:33 »
Evo i tog detalja sa dogovorom sa Ritasom u januaru 2012.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Citat
12.01.2012 Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava  Nedović napušta Zvezdu   Nedović napušta Zvezdu  Dosadašnji košarkaš Crvene zvezde Nemanja Nedović postaće novi košarkaš Lijetuvos Ritasa.  Dogovor je postignut ovih dana i Nedović nastavlja karijeru u ekipi čiji je trener Aleksandar Džikić. Pod Džikićevim vođstvom Nedović je letos nastupao za mladu reprezentaciju Srbije. Iako je bilo periodičnih trzavica od početka sezone na relaciji trener Svetsilav Pešić- Nemanja Nedović, mladi košarkaš pružio je nekoliko dobrih partija. Da na njega ozbiljnije ne računa, trener Pešić pokazao je u uvodnim danima nove godine kada ga je na dve uzastopne utakmice izostavio iz prvih 12. Za sada nije poznato na koji period će Nedović potpisati ugovor sa Lijetuvos Ritasom, ali nezvanično saznajemo da u pitanju nije pozajmica, već raskid ugovora sa ’crveno-belima’ već odlazak u Viljnus na duži period. Nedovićev menadžer Miško Ražnatović nije želeo da komentariše za B92 transfer mladog reprezentativca u Lijetuvos Ritas.

Samo što kao što sam već rekao budalko poverovao lažima Pešića i Čovića...
« Poslednja izmena: Septembar 27, 2013, 01:34 Eurelijus Žukauskas »

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Mega Vizura
« Odgovor #41 poslato: Septembar 27, 2013, 01:36 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

kada je to partizan imao prosek godina 20 u el?kada je sem prosle sezone imao i 22?mislim znam ja da si partizanovac,da volis taj klub,ali malo realnosti posebno kada se govori o tako egzaktnim stvarima,ne bi bilo na odmet.ovako samo ispadne da lazes...
prosle god je bio nesto manji prosek od 22,pretprosle preko 24,5 blizi znaci 25,nego 24.one posle f4 nesto ispod 25,slicno kao predhodne sezone.one sezone kada ste bili na  f4  nesto preko 24.znaci kada ste to imali prosek godina 20-22,cemu izmisljanje i preterivanje?partizan i onako radi dobar posao(pored svih nekih sporednih losih stvari),istina cesto pusta mlade igrace(ali retko ko se posle i u evropi dokaze),uzima titule,i nema potrebe izmisljati,lagati i preterivati...

Od kada se Dule vratio, od sezone 02/03 mi smo u svakoj sezoni do te F4 sezone imali timove čiji je prosek godina na početku sezone bio između 22-23,5 godina, osim u sezoni 04/05 kada je prosek bio oko ~24 godine na početku sezone. I ako se u sezoni 05/06 ne računaju Lončar koji je oteran posle mesec dana i Smiljanić koji je bio 13 igrač. Onda je usledila F4 sezona gde je to bilo oko 25, sledeće dve oko 24.
nisam znao da treba da se vracamo preko 10godina unazad.ti si tvrdio da je prosek partizana bio izmedju 20 i 22 godine. ako vec insistiras na tome ovako
2001- 22.75
2002- 22
2003- 23.66 (kasnije kada ste ispali iz el je stigao iskusni scepanovic,negde oko nove godine)
2004-21(to je bio ubedljivo najmladji tim sa bakicem,tripkovicem,kostom,samardzijskim,erdenom,bogdanovicem,borovnjakom,a gurovic je bio u startu tu,njega nisam racunao)
2005- 23.5
2006- 23.25
2007- 23.66
2008-23.66
2009- 24
2010- 24.66
2011- 24.5
2012- 21.9

znaci od 12 god 3 godine upadaju u onu tvoju pricu od 20-22.kao sto rekoh namesrno preterivanja i izmisljanje,i to oko dosta egzaktnih stvari.

sto se tice price o partizanu,rekao sam vec-svaka mu cast na rezultatima.istina svo vreme je gurao neke mlade igrace,davao im sansu,uz to imao rezultate,prvo na domacoj sceni,posle i u evropi.to nije mala stvar.ali nema potrebe preterivati i izmisljati neke stvari,praviti svetce od ljudi koji tu rade.kao eto nisu oni bezgresni,ali svaki potez koji se navede kao los se brani do poslednje kapi krvi.

kada sam pricao o igracima lepo sam rekao,ko je postao vrhunski igrac.od svih navedenih to su krstic i pekovic.navoditi macvana pri tom kao neki dokaz pruzanja mladim igracima sansu  :udaraozid: skup igrac sa pozajmice,dokaz kako se eto pruza sansa mladima.i njegov razvoj ima najmanje veze sa partizanom.slicno je i sa vujanicem.koji je dosao kao jedan od najboljih igraca u domacem prvenstvu,kao vec formiran igrac.i vise je tu zvezdin udeo nego partizanov.iako se jeste dalje nadogradio,posto u zvezdi nije igrao el.a u partizanu se i na tom nivou dokazao.iako partizan nije imao rezultate u el,on je igrao vrhunski.
on je treci vrhunski igrac,koji se jeste dokazao i napolju,ali kao sto rekoh dosao je vec formiran u partizan,iako je tu dalje napredovao...

uz sve to cela prica je pocela od tvoje zelje da se pljune na zvezdu,i onda sve ode u kurac u beskonacno idiotsko prepucavanje...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Mega Vizura
« Odgovor #42 poslato: Septembar 27, 2013, 01:38 »
ramkens brate,prolupao si potpuno.medijska spekulacija je neki dokaz.jesi li rekao da je u sred sezone pobegao iz zvezde?jesi.jel decko zavrsio sezonu u zvezdi?jeste.cemu onda laganje i dokazivanje necega sto ne moze da se dokaze.

PS:sada stvarno necu nista vise odgovarati...zavrsio sam,jer je ovo izgubilo svaki smisao...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.619
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Mega Vizura
« Odgovor #43 poslato: Septembar 27, 2013, 01:39 »
  srećom da ima pamtenih koji ne veruju lažima Čovića i Pešića  kakav ja elik naš dragi Eurelijus dovolnjo govori to što za Borovnjaka kaže da je postao EL igrač nakon Partizana a za Nedovića koji ode i u NBA kaže da je upropašten od Zvezde :nono:  biseri kažem vape  da se otvore na ovom forumu 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Mega Vizura
« Odgovor #44 poslato: Septembar 27, 2013, 01:46 »
Ali pogledaj ko je dizao proseke tih godina, kao što sam već bio rekao. Obrati pažnju da su u timovima bili igrači poput Pere Božia sa 30+ godina, Vraneš, da je jednu ili dve sezone odradio Šilobad sa par minuta i 30 godina. Tj. igrači koji su popunjavali sastav tima, ali ne i bili nosioci.

Da si u jednoj sezoni uračuno i Gurovića koji je imao dvomesečni ugovor. Ne znam da li i Lončara i Smiljanića.

A i u tim sezonama sa 23,5 godina to je svake godine bio najmlađi tim u EL. Slobodno nađi mlađi tim u tim sezonama.

Nije to ni najmanje bitno. Bitno je da kod vas niko od klinaca ne dobija nikakvu šansu. Ja bih voleo da mi bude pokazano drugačije, ali prošla sezona gde nisu igrali mladi reprezentativci poput Cvetkovića i Mitrovića, predprošla kada je Nedović usred sezone morao tražiti drugo rešenje, ma onda koja sezona ranije kada je isto to i Štimac morao praviti. Govore drugačije.

Pa kod vas se nisu mogli naigrati igrači koji su potom postali reprezentativci, o tome pričam.

I naravno da brinem da li će i ove sezone kakvu takvu šansu dobiti Mitrović, Ristić, Rebić, Tejić, Cvetković.