Autor: VolimPFC Tema: FK Partizan 2013/14  (Pročitano 225881 puta)

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #1050 poslato: Novembar 01, 2013, 08:14 »
i zabari znaju ko je institucija

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #1051 poslato: Novembar 02, 2013, 05:44 »
Misliš na Laziale koji su istakli onoliki trans "Poslednji pozdrav komandantu Arkanu" (inače, čuvenom grobaru) ?   

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #1052 poslato: Novembar 03, 2013, 03:22 »
bravo profo evo ti jedan aplauz  :aplauz:

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.899
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #1053 poslato: Novembar 04, 2013, 05:24 »
u ovom beznađu koje je okovalo FK Partizan, vredi se setiti detalja iz ne tako daleke prošlosti.


Pre tačno 10 godina JNA su pohodili Luis Figo, Zinedin Zidan, Ronaldo, Roberto Karlos, Raul, Dejvid Bekam, Kasiljas... i ostali na jednom bodu, a mogli su se u Madrid vratiti i bez toga.





Saša je promašio ono što se ne promašuje ni na malom fudbalu lokalnih penzosa  :no: .


Mislim da mi od tada srce ne radi kako treba...
« Poslednja izmena: Novembar 04, 2013, 05:24 Zgembo Adislić »

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #1054 poslato: Novembar 04, 2013, 06:15 »
Najtuznije je kad se pogleda koliko smo NAZAD otisli za 10 godina  :udaraozid:  Nevjerovatno!




Nisam vjerovao da moze gore od Zecevica tad,ali sad bih ga rado prihvatio kao neko prelazno resenje do trenutka kad ce Srbija postat normalna drzava.


Ej,jedan Real Madrid sa onakvim imenima se izvukao na JNA!!! Nezamislivo sad!
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.353
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #1055 poslato: Novembar 04, 2013, 06:52 »
Nikad necu zaboraviti da smo svi na jugu poskakali kad smo videli da Sasa prvi dolazi do lopte. Radovanje je potrajalo celih 20-ak sekundi, dok neko nije ukapirao da Kasiljas izvodi loptu. Niko oko mene nije imao pojma sta se desilo, a ja sam zvao tatu koji je bio kod kuce da ga pitam jel bio ofsajd  :D
Kakve sam batine dobio od Cigana posle utakmice, to tek pamtim  :D



Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Sale je na 01:49  :clap:
« Poslednja izmena: Novembar 04, 2013, 06:55 djemba djemba »
Oprem dobro

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #1056 poslato: Novembar 04, 2013, 07:31 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nikad necu zaboraviti da smo svi na jugu poskakali kad smo videli da Sasa prvi dolazi do lopte. Radovanje je potrajalo celih 20-ak sekundi, dok neko nije ukapirao da Kasiljas izvodi loptu. Niko oko mene nije imao pojma sta se desilo, a ja sam zvao tatu koji je bio kod kuce da ga pitam jel bio ofsajd  :D
Kakve sam batine dobio od Cigana posle utakmice, to tek pamtim :D

sta se desilo,gde? ono cisto malo vaspitno ili?
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.353
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #1057 poslato: Novembar 04, 2013, 08:51 »
GTR

Citat
Tog 4.11.2003. godine u Beograd su došli takozvani Galaktikosi. Putujući cirkus okupljen sa svih strana sveta i verovatno najmoćniji fudbalski tim u istoriji. I Duljaj je uštopovao Figa, Žonsa (Rzasa) zatvorio Roberta Karlosa, Taribo Afrikanac je u džep stavio Raula, Đorđević očepio Bekama, Branimir Bajić je prvo pojeo, a onda menjao dres sa Zinedinom Zidanom. Grobarski treš romantičar Sale Kapiten je u momentu ispravno odlučio da je bolje da svi pamtimo promašaj praznog gola sa pola metra nego pobedu nad najvećim i najbogatijim timom u vasioni. I bi ponovo maj 1966. A danas, 10 godina kasnije, zapitaj se brate Grobare, šta danas imamo? UPRAVA NAPOLJE!

 :aplauz:


Nenade, u jednoj od onih ulica oko Klinickog centra, mislim da je bila Pasterova.
Moj pametni ujak je tu negde parkirao auto, vracali smo se sami, i iz mraka se pojavi neko deriste i kaze "Daj mi sal". Ja mislio da me zajebava. Prvo, sto je bilo nenormalno hladno, i sal mi bio ispod jakne, skoro se nije ni video, a drugo, mogao sam ga u dzep staviti.. Kad je krenuo da me udari, istrcalo je jos 7-8 junaka i krenuo je picvajz. Jedan mi je polomio neku motku o glavu, a kad se sve zavrsilo, nije bilo ponosnijeg coveka od mene sto nisam pao  ::). Imao sam i ja tesku artiljeriju u vidu plasticnog gipsa na levoj ruci, al tesko da sam im naneo neku stetu  :D Srecom je naisla vatrogasna ekipa, pa su i ovi odustali.
Tako da, bas je bilo vaspitno  :D
« Poslednja izmena: Novembar 04, 2013, 08:51 djemba djemba »
Oprem dobro

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #1058 poslato: Novembar 04, 2013, 09:39 »
GTR ima slabo pamćenje...
Roberto Karlos je brzo izašao zbog povrede.


teren prava oranica, i ludak Nadj kako uklizava Bekamu...Zidan me može da doda tačan pas...Pantić brani kao ludak...


Ušao sam sat i po pre utakmice na jug...hladno do zla boga, nema mesta nogu da spustiš.


To je bilo vreme... Mateus Lotar!!
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.149
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #1059 poslato: Novembar 04, 2013, 09:43 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #1060 poslato: Novembar 04, 2013, 09:48 »

Mislim da Giga Moravac ipak ima više šanse za nagradu Pavle Vujisićnego za klupu

UPRAVA NAPOLJE!!!!!!



John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #1061 poslato: Novembar 04, 2013, 09:53 »
Nadam se da ni Marko Nikolic ni Ljubinko Drulovic nece uci u ovu igru sa djavolom. Zbog njihovih karijera,jer obojica imaju veliki potencijal kao treneri.


Iako bi im to bio korak vise obojici,mislim da im ne treba takva eskurzija. Nego dobro,vidjecemo.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #1062 poslato: Novembar 04, 2013, 09:55 »
samo ne tumbakovic

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #1063 poslato: Novembar 04, 2013, 11:28 »
djemba,bar su bolnice i klinicki bili u blizini,pa ti nije trebalo mnogo do tamo.nije ujak lud sto je tamo parkirao,ima covek iskustvo  :D


ocigledno delije imaju taj obicaj da prave te prepade posle partizanovih utakmica. jednom prilikom kada sam se vracao iz pionira,sa partizanove utakmice el 90-ih,odjednom oko nas je krenula neka jurnjava,neko nekog nabada,lik pada na zemlju,kuka,a neko mu pritrcava sutira ga.i sve to tu negde na 3-4 do 10m oko mene, i trajalo je 20-30sek maksimum.ja u cudu ne kapiram ni sta se desava.na kraju mi rece ortak koji je sa senjaka,a grobar,da je prepoznao neke likove iz ultra bojsa od tamo.
« Poslednja izmena: Novembar 05, 2013, 11:39 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #1064 poslato: Novembar 05, 2013, 05:02 »
Pa ja sam onda super prošao! Isto ispred Pionira. Odjednom se nadjoh sam, ali POTPUNO. A preko ramena nosim zastavu koja je to veče bila najveća na našoj tribini   :no: .  Ne, nije bila moja, već sam je - specijalno za tu priliku - pozajmio od ortaka iz gimnazije! Naravno, barjak je pao nakon što me je okružilo čitavo pleme sa uperenim štapovima od, valjda, svojih zastava koje su bili poskidali. Bilo je, "pederu, daj zastavu!"
Peder je dao.
Zahvaljujući čemu je stigao kući živ i u komatu.



Sutradan mi je vlasnik zastave (tada već bivši  :( ) psovao sve po spisku i ne verujem da mi je do dana današnjeg oprostio.

P.S. Nešta premišljam... danas bi mi verovatno razbili lobanju bez obzira na barjak. Mislim, to je već stvar "navijačke časti".    :wacko: