Autor: VolimPFC Tema: FK Partizan 2013/14  (Pročitano 224332 puta)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.892
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #810 poslato: Avgust 29, 2013, 06:28 »
ok, razumemo se.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #811 poslato: Avgust 29, 2013, 06:35 »
Prvih dana za Partizan je navijala gospoda koja je donela pobedu nad fašistima i ja protiv toga nemam ništa protiv.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #812 poslato: Avgust 29, 2013, 07:00 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Faule, zajebavaj se slobodno sa mojim "manifestom" do mile volje ako te to zabavlja, nemam sa time nikakav problem (jedino bih voleo prethodno da mi kazes sta je to sto nije istina u ovome sta sam napisao). A sto se "preozbiljnosti" tice - prvi sam izmedju ostalog i kafanski covek i jako cenim dobar humor - ali jedno je zdravo zezanje (koga ovde nazalost ima samo u tragovima, mislim na forum generalno; sto je ipak ogroman napredak u odnosu na prethodni koji sam redovno posecivao) a nesto sasvim drugo je forsirana "duhovitost" i "sala/komika" i "opustenost/neustogljenost" kao ova tuga sa studentskim evaluacijama, da o onom blamiranju (koje je srecom u medjuvremenu izbrisano) i ne govorim. Zao mi je i ne zameri, ali meni to ne da nije duhovito, nego je tuzno koliko je glupo.


To izbrisano nisam ni vidio,a za prozivke licne prirode sam vec rekao. Da forumu fali duhovitosti,fali,ali sad je jos i odlican kakav je bio prije vaseg dolaska. Svi se previse dobro poznaju,to zna bilo forum uciniti monotonim.Na drugoj strani,vidim ovih dana brdo poruka,stvarno je ziv,pise se,pa pravo da ti kazem,ja sam i zadovoljan.


Sto se tice manifesta,on se ne sastoji iz nekog spiska cinjenica pa da ja sad dodjem: ta,ta i ta nije tacna,vec jednostavno,cijeli (kao i ovo iz knjige Tirnanica) odise nevjerovatnim uzdizanjem vaseg kluba,predstavljanjem dva kluba kao bitku Davida i Golijata,a da ne pricam o formiranju reakcije na nesto sto je formirano kasnije od te reakcije ?!? uvijek sam mislio da se prvo desava akcija...


Ma nije na kraju bitno,ne zelim ja vama da kvarim vasu idilicnu sliku o vasem klubu,volite ga kao ideju,jer ja Partizan volim kao ideju,kao jednu zamisao koja je u sustini samo na momente to bila,a recimo danas veze sa tim nema.Meni je jasno da ce se za 30-40 godina pricati o ovom periodu kao o strasnoj dominaciji Partizana,o 6 i nadam se 7 i vise vezanih titula,kako smo bili strah i trepet,cudo nevidjeno,ali jasno je da to nije tako ruzicasto,u sustini je Partizan bio samo na vrh domaceg fudbalskog blata,bez icega nadrealnog...ali vrijeme uljepsava stvari,jebem li ga,mislim da se to i sa vasom pricom desilo.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.972
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #813 poslato: Avgust 29, 2013, 07:11 »
Pa naravno da se pre "reakcije" dogodila akcija, u reziji dela ove "gospode" koju pominje ramkens. Zato i jeste Zvezda toliko u startu bila popularnija. O tome je Tirke upravo i pisao. I nije mi ideja da uzdizem Zvezdu i da izmisljam nekakve bajke, vec sam samo hteo da napisem nesto povodom Tirketovog teksta koji je ovde posluzio za sprdanje. A Tirke (inace bliski rodjak "onog" Tirketa) i covek koji je rodjen i odrastao na Cuburi znao je veoma dobro o cemu govori i pise. A to sasvim sigurno nije mitologizacija ili idealizacija. To je tako bilo, gradjanski Beograd i gradjanska Srbija su u startu zavoleli Zvezdu (naravno, vremenom i mnogi drugi) i zaista mi je zao sto neki u to ne veruju a neke druge zulja.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #814 poslato: Avgust 29, 2013, 07:24 »
Evo sve i da vjerujem u to,zaista me ne moze zuljati.Nisam Beogradjanin, iako mnogo volim taj grad,sto zbog crnogorske tradicije  :D  sto zbog Partizana,ali zaista me ne pogadja nista od gorepomenutog,niti mi promil mog osjecaja vezanog za Partizan moze pokvariti bilo kakva 'istina' ili istina,ja volim svoj klub pa sve da ga je Franjo Tudjman osnovao u Zagrebu. Sve da je ona zloglasna vojnicka cizma ucerivala ljudima tu ljubav u kosti,sve da je na krilima JNA otimao igrace i gradio stadion,zaista,meni je svejedno.


Dakle,nije mi krivo,ako si na to mislio,cak i da nadjete iskopine sa dokazima o vasem postojanju prije Hrista (nije zajebancija),ili sve da vas je osnovao Stefan Nemanja sa nekim uzvisenim ciljem,opet mi je svejedno.


Samo,moje je da vjerujem ili ne vjerujem u beogradsku mangupariju i reakciju.A ja ne vjerujem.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #815 poslato: Avgust 29, 2013, 08:26 »
Ovo je bio čist gol...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
.
« Odgovor #816 poslato: Avgust 29, 2013, 08:33 »
Zgazice nas ako ovako nastavimo. Drugi visi u vazduhu.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #817 poslato: Avgust 29, 2013, 08:35 »
A i ako nas ne zgaze izbacie nas zbog performansa stoke sa tribina...

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.133
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #818 poslato: Avgust 29, 2013, 08:35 »
 :smeh1: :smeh1: :smeh1: :smeh1: :smeh3: :smeh3: :smeh3: :smeh3:

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #819 poslato: Avgust 29, 2013, 08:36 »
Ocajan Partizan, sramota je da se ispadnete od ovakvog tima, da imaju casti svi redom bi podneli ostavke.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.133
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #820 poslato: Avgust 29, 2013, 08:37 »
Nađ i Đura su veoma časni ljudi.  :smeh1:
Trebalo je biti 3:0.
« Poslednja izmena: Avgust 29, 2013, 08:38 Dimitrije BP »

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #821 poslato: Avgust 29, 2013, 08:40 »
Pa Djuric ce valjda biti uhapsen, to j uostalom jedini  nacin da ode.
Rasovic je nikakav trener, u rangu je Jankovica.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
.
« Odgovor #822 poslato: Avgust 29, 2013, 08:40 »
Stanojevic je kriv :D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.133
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2013/14
« Odgovor #823 poslato: Avgust 29, 2013, 08:43 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Pa Djuric ce valjda biti uhapsen, to j uostalom jedini  nacin da ode.
Rasovic je nikakav trener, u rangu je Jankovica.
Do sad je valjda trebalo biti uhapšena koja hiljada uspešnih biznismena.
Bek trener, šta očekivati.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
.
« Odgovor #824 poslato: Avgust 29, 2013, 08:44 »
Ja mislim da je problem u treneru.

Rasovicu odlazi!
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.