Autor: VolimPFC Tema: KK Partizan 2013/14  (Pročitano 320730 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.765
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1215 poslato: Novembar 22, 2013, 01:08 »



 u prevelikoj ljubavi se obično zaslepi
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1216 poslato: Novembar 22, 2013, 03:31 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Stav MIRNO!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1217 poslato: Novembar 22, 2013, 04:30 »

Obojica su ljudine. I neunistivi fizicki. Kinzi se drzi za kicmu sa bolnom grimasom i odmahuje rukom na poziv da izadje na derbiju,pa sad posle one nezgode sa zglobom opet,a Lovernj pizdi na saigrace sto psiholoski padaju  :aplauz:  Doduse,Kinzija je stvarno isjekla ova povreda taman kad je postao jedna od udarnih igala tima.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Doduse,koliko smo uboli sa njima dvojicom,toliko smo promasili sa Daloom. Jebi ga,zajebali su se zestoko.



Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.353
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1218 poslato: Novembar 22, 2013, 05:20 »
Prvi put, posle uspostavljanja sistema, Dule i Tosa s napravili, ne jednu, vec nekoliko gresaka u koracima odmah na pocetku sezone.

Prvo, ne moze se dozvoliti da sezona zavisi od toga koliko dugo ce trajati Bertansov oporavak. Ostali smo bez prve trojke i back up cetvorke, a nismo doveli nikoga na tim pozicijama. Kinsi mozda jeste trojka, ali nema fizicke karakteristike na kojima se zasniva igra nasih trojki vec godinama. Kad je on doveden, morala je doci i cetvorka koja bi zavrsavala posao bar na 10 minuta.
Drugo, koliko god Vesterman napredovao, a jeste, morali smo imati nekoga ko ce ga iskorigovati, ovako su sami doprineli da se decko povredi.
Treca i najveca greska jeste poverenje u Glupana i Tupana. Dule je rekao "ako su ruze procvetace". E pa Dule, ne da njih dvojica nisu ruze, vec su korov. Jedan nece, drugi ne zna. Umesto da smo se otarasili bar jednog, a doveli nekog bar osrednjeg centra, mi smo doveli jos jedno dete, koje je za 4 minuta u Kijevu pokazalo vise nego ova dvojica za ceo dosadasnji tok sezone. Tako smo dosli u situaciju da na dve najosetljivije pozicije imamo po dva deteta i ovu dvojicu nesrecnika.
Znam da nema para, da je tesko, ali ovo su stvarno ozbiljni promasaji. I ne moze se igrati ozbiljna kosarka sa 4 igraca, dva tutumraka, dva talenta i 4 VKV mahaca peskira.
Jedino je sreca, a pokazalo se da nije fraza, to sto biramo igrace i po tome kakvi su ljudi. Ne znam gde bi stranci, koji nemaju redovna primanja, podneli ovakvu zrtvu kao Kinsi i Lovernj. Stvarno naklon do poda.
Iskreno se nadam da kenjam i da cu pojesti govna u junu kad budemo slavili titulu, a pre toga vec obezbedili EL dogodine.
Oprem dobro

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1219 poslato: Novembar 22, 2013, 06:23 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


U vezi sa tim greskama,cekao sam da procitam neku strucniju analizu u vezi ovih povreda i mislim da je to ovo. I ranije mi je padalo na pamet,ali nisam htio da izlijecem,jer se ne razumijem u razloge nastanka odredjenih povreda (neke se javljaju slucajno,neke ne).


Ovoje ocigledno posledica veoma zgusnutog rasporeda.ABA+EL su nam donijeli strahovito mnogo,ali odnose ovo.I ranije sam bio misljenja da ABA ligu treba skratit na 12 ili cak 10 timova.Ionako vecina ucestvuje u evro takmicenjima,tu ideju bi trebalo potegnuti,ali naravno od toga nista biti nece.Prva sa 10,a druga moze i 12.Nego,nema od toga nista.


Drugi razlog je ocigledno preopterecenje. Treninzi od 7 sati i veoma jake utakmice 2x nedeljno uzimaju danak.Igraci mnogo napreduju,ali jebi ga,postoje i posledice.Ne mogu da treniraju i igraju kao konji a da se to ne osjeti.


Ja sam rekao za Vestermana i prosle sezone da je igrao odlicno sam pocetak,dok nije krepao.Momak ima tek 21 godinu,prosle je imao 20 i to slabo ko ima u vidu.Ogromni pritisak mu je navaljen na ledja i dok moze,on ga sasvim fino nosi. Dok smo imali plejeve iskusne i jake amere imali smo solidne bek apove,a kad smo doveli mladog i neiskusnog pleja nismo mu obezbijedili adekvatan bek ap?!? Zaista cudno.


Bertans je takodje pakleno radio,napredak je bio evidentan iz kola u kolo.O minutazi na utakmicama njih dvojice da ne govorim. Stvari se pcigledno nisu desile slucajno.Trebalo bi oladit malo.Za pocetak,pojacati rotaciju sa 2 igraca,sto je opet skroz nerealno.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1220 poslato: Novembar 22, 2013, 06:37 »
Povreda ACL je mehanička povreda, nema veze sa umorom i pretreniranošću. A naravno pošto ima više utakmica u sezoni sasvim je normalno da je i procenat ovakvih povreda veći sa procentom mečeva. E sad Leova povreda može imati veze sa povredom kuka sa kojom je igrao, nije se mogao dobro oslanjati na jednu nogu i morao je koristiti neke neprirodne pokrete u kretnjama, to već može imati veze sa povredom.

Što se tiče povećanja ACL povreda u NBA, to je posledica toga što se poslednje vreme u NBA gura atletska igra, i zato što igrači imaju više mase nego što njihova kolena mogu da izdrže. Pogotovo što tamo i klinci koji su još na koledžu imaju mišićne mase koje nisu prilagođene njihovom uzrastu.
« Poslednja izmena: Novembar 22, 2013, 06:39 Eurelijus Žukauskas »

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1221 poslato: Novembar 24, 2013, 01:29 »
Budiveljnik doveo Dekvona Kuk-a (Majami, Oklahoma), radi se o validnom NBA igraču i vrhunskom šuteru, inače bio je osvajao takmičenja u  šutiranju trojki na All Star.....
« Poslednja izmena: Novembar 24, 2013, 01:33 Eurelijus Žukauskas »

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1222 poslato: Novembar 24, 2013, 01:37 »
Džaba im.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1223 poslato: Novembar 24, 2013, 10:41 »
 :D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1224 poslato: Novembar 24, 2013, 01:14 »
To je dobra stvar za nas, jer će vjerovatno dobiti Nanter kući.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1225 poslato: Novembar 24, 2013, 05:11 »
Voren ne igra za Solnok.  Izgleda su tačne priče da je tražio raskid ugovora. Nadajmo se da smo mi razlog te njegove želje.




p.s ipak igra...  :D
« Poslednja izmena: Novembar 24, 2013, 05:15 VolimPFC »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1226 poslato: Novembar 24, 2013, 05:40 »
pa za vas bi mogao da igra jl tek od nove godine.ne verujem da razmatrate uopste tu opciju...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
.
« Odgovor #1227 poslato: Novembar 24, 2013, 08:40 »
Boganovic je u paklenoj seriji. Steta sto ostali to ne prate,pa njegove fenomenalne partije ne koristimo.

Nikad lakse ne odnesosmo bodove iz Jezera.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.864
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1228 poslato: Novembar 24, 2013, 08:44 »
Dallo najboli nakon Bogdana  :D
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
.
« Odgovor #1229 poslato: Novembar 24, 2013, 08:47 »
Zadnja 2 suta mu gledam noge,on prvo izbaci jednu pa drugu,odnosno pravi korak...svasta...ne znam kako ista ubada sa tim...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.