Autor: VolimPFC Tema: KK Partizan 2013/14  (Pročitano 317685 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #645 poslato: Oktobar 13, 2013, 12:37 »
kao sto rekoh nemam nameru da ulazim u raspravu i dalju diskusiju.samo sam prokomentarisao vase konstantno prozivanje i podjebavanje.  ;)
pozdrav
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.889
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #646 poslato: Oktobar 13, 2013, 12:40 »
radili su navijači Partizana i CZV daleko gore i bezveznije stvari od ove (u navijačkom svetu čak i prihvaljive) zajebancije... nisam na to mislio.


Reagovao sam pre svega zato što navijači Partizana i CZV vrlo često imaju taj otklon prema svemu van Beograda, i skloni su generalizovati pod udruženim pojmom "seljački"... Pogotovo kada se pojavi neko ko ih ugrožava, kao što je u poslednjih par godina u košarci KK Radnički.


Dakle, dok su loši - dobri (prihvatljivi) su, a čim se usude da malo poremete uhodanu Partizan - CZV žabokrečinu, odmah se čašćavaju tim pojmovima kao što je, da citiram Nenada, seljački mentalitet. Slično biva u fudbalu takođe... Znači, čitava jedna grupa ljudi koji rade u nekom klubu imaju isti mentalitet... Jebeno je to  :zbunjen: [size=78%].[/size]




Možda sam u ovom slučaju prevideo i pogrešno povezao da se radi o istom scenariju, ako jesam sorry...


Evo, još malo će punih 10 godina kako živim u Beogradu, i pored svih pozitivnih strana koje nosi ovaj grad i ljudi u njemu, svako malo naiđem na situaciju gde se baeograđani zgražavaju nad seljacima iz unutrašnjosti, bilo da se radi o politici, sportu, umetnosti, čemugod. Što je najgore, u 95% slučajeva radi se o ljudima koji su sami karakterno teške seljačine (po mojim standardima), i po pravilu tek prvo ili drugo koleno svoje familije rođene u Beogradu. Time je situacija još gora i grotesknija.  :yawn:


Ali avaj, to je već naš život i naša priključenija, batalimo to, evo da se vratimo na topic još jednom grotesknom situacijom, padosmo u Novom Mestu protiv Krke, u dvorani "Leon Štukelj", a kroz par dana idemo u Kataloniju, dobijamo Barsu, u Blau Grani (ili beše San Đordi, zaboravih koja bi ružnija od one dve dvorane u Barseloni)...


ole  :palac:

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #647 poslato: Oktobar 13, 2013, 12:44 »
OLE!




 :smeh4:

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #648 poslato: Oktobar 13, 2013, 02:33 »
Jebite se...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #649 poslato: Oktobar 13, 2013, 02:10 »
nyc,oladi malo.cemu tolike provokacije?ne kapiram...
takodje mi nista jasniji nisu ni grobari sa stalnim podbadanjem,pricom o mutantu i sl stvarima.ali dobro ne mora meni sve ni da bude jasno...


zgembo,odgovoricu ti u svoje ime,posto drugacije i ne mogu.prvo stvarno ne vidim da je radnicki ozbiljna konkurencija zvezdi pre svega,posto sam njen navijac.isto tako i vojvodina npr u fudbalu.jesu konkurencija kada je u zvezdi raspad,a partizan prvak.ali iskreno meni je tada sve jedno ako nismo prvaci da li smo 2 ili 3.mene zanima ako smo ozbiljan kandidat za titulu ko nam je konkurencija tu.a tu ne vidim ni radnicki ni vojvodinu u fudbalu kao konkurenciju.e sada sto smo mi godinama u raspadu,pa nam oni jesu konkurencija to je nesto drugo.ali tu stvarno nema ni najmanje zavisti,jer kako da imam zavist prema nekome ko je konkurencija dok smo mi u stanju raspada.


da ti sada objasnim sta podrazumevamn pod seljackim ili provincijskim mentalitetom.prvo to nema apsolutno nikakve veze sa tim odakle je klub. drugo pod tim podrazumevam pre svega luzerski mentalittet.ali ako je to nesto sto se godinama bastini u tim klubovima,da prolaze igraci,treneri,negde i uprave,a to ostaje i dalje,onda je rec o necemu nogo visem od gubitnickog mentaliteta igraca.onda je rec o mentalitetu tog tima. to je taj mentalitet koji dovodi do toga da ranicki pre 2god iako igracki daleko jaci od zvezde,gubi u polufinalu naseg prvenstva,iako su imali prednost i domaceg terena,to je mentalitet koji vojvodini pomaze da ne moze da uzme titulu,iako je nekada igracki bolja i od zvezde i od partzana.ili mentalitet koji dovodi do toga,da iako mnogo jaca ona izgubi od jagodine u finalu kupa.


o tome ja pricam.a ne da li je neki klub iz sela,ovog ili onog grada, "provincije" i sl...


PS.iskulirajte malo i smanjite bespotrebno prepucavanje...
« Poslednja izmena: Oktobar 13, 2013, 02:11 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.857
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #650 poslato: Oktobar 13, 2013, 03:13 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
nyc,oladi malo.cemu tolike provokacije?ne kapiram...
takodje mi nista jasniji nisu ni grobari sa stalnim podbadanjem,pricom o mutantu i sl stvarima.ali dobro ne mora meni sve ni da bude jasno...


zgembo,odgovoricu ti u svoje ime,posto drugacije i ne mogu.prvo stvarno ne vidim da je radnicki ozbiljna konkurencija zvezdi pre svega,posto sam njen navijac.isto tako i vojvodina npr u fudbalu.jesu konkurencija kada je u zvezdi raspad,a partizan prvak.ali iskreno meni je tada sve jedno ako nismo prvaci da li smo 2 ili 3.mene zanima ako smo ozbiljan kandidat za titulu ko nam je konkurencija tu.a tu ne vidim ni radnicki ni vojvodinu u fudbalu kao konkurenciju.e sada sto smo mi godinama u raspadu,pa nam oni jesu konkurencija to je nesto drugo.ali tu stvarno nema ni najmanje zavisti,jer kako da imam zavist prema nekome ko je konkurencija dok smo mi u stanju raspada.


da ti sada objasnim sta podrazumevamn pod seljackim ili provincijskim mentalitetom.prvo to nema apsolutno nikakve veze sa tim odakle je klub. drugo pod tim podrazumevam pre svega luzerski mentalittet.ali ako je to nesto sto se godinama bastini u tim klubovima,da prolaze igraci,treneri,negde i uprave,a to ostaje i dalje,onda je rec o necemu nogo visem od gubitnickog mentaliteta igraca.onda je rec o mentalitetu tog tima. to je taj mentalitet koji dovodi do toga da ranicki pre 2god iako igracki daleko jaci od zvezde,gubi u polufinalu naseg prvenstva,iako su imali prednost i domaceg terena,to je mentalitet koji vojvodini pomaze da ne moze da uzme titulu,iako je nekada igracki bolja i od zvezde i od partzana.ili mentalitet koji dovodi do toga,da iako mnogo jaca ona izgubi od jagodine u finalu kupa.


o tome ja pricam.a ne da li je neki klub iz sela,ovog ili onog grada, "provincije" i sl...


PS.iskulirajte malo i smanjite bespotrebno prepucavanje...


ovo mi nesto poznato  :smeh3:
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #651 poslato: Oktobar 13, 2013, 03:29 »
mislio sam da pise o zvezdi, tek kasnije procitah da mi misli na radnicki  :smeh3:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #652 poslato: Oktobar 13, 2013, 03:30 »
dosadni ste i bogu i narodu sa vasim podjebavanjem...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #653 poslato: Oktobar 13, 2013, 03:45 »
jebiga Nešo, što se ljutiš kad si im sad nabacio na volej... ;)
bili bi bezveze da te ne zajebavaju sad zbog tog... :D

a i ti si nešto pomirljiv ovih dana, još ćeš počet zagovarat bratstvo-jedinstvo... :zvizvdi:
razlog?!
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #654 poslato: Oktobar 13, 2013, 03:49 »
nego, imam tri pitanja:

1. gdje nam je mrki, nešto ne zajebava ovih dana, pa mi fali... :wub:
2. ima li na ovom forumu kaki origigi Šumadinac, pa da mi pošalje ovu majicu, platit ću mu ful pošteno... :cigara:



3. i jedno ozbiljno pitanje za zgembu - čitam ovo što si napisao, pa me zanima kak te danas tretiraju u BG nakon 10 godina života tamo - kao stranca i seljaka iz unutrašnjosti, ili?! i smatraš li da si se i ti malo asimilirao po beogradski?!
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.889
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #655 poslato: Oktobar 13, 2013, 04:24 »
Nenade, ovaj put se stvarno ne slažem... Pre svega, Radnički KG u ovom sastavu (uprava/grad) postoji tek 3-4 godine. Zaista mi nije jasno šta tu ti podrazumevaš pod "gubitničko-seljačkim mentalitetom", što su izgubili jednu seriju u kojoj su bili favoriti (a čak i to je tvoj lični stav, ja se baš ne bih složio da je taj tim Zvezde lošiji od KG, Karijev drugi mandat ako se ne varam).


Fudbal pogotovo... Naravno da ti ne smatraš Vojvodinu konkurencijom, to ne rade ni navijači Partizana, kada je jasno u kolikoj disproporciji Partizan i CZV uzimaju pare od države u odnosu na te druge klubove. A ako se desi da ta disproporcija ne donosi rezultat, onda su tu i sudije koje vade kestenje iz vatre kad zapne.


E sad, ja pojma nemam zašto je pored svega toga Vojvodina klub sa gubitničkim mentalitetom, a Zvezda častan klub koji je u raspadu zbog zlih ljudi koji ga vode... to je za mene pristrasna navijačka percepcija.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #656 poslato: Oktobar 13, 2013, 04:39 »
pa ne znam da li stvarno treba objasnjavati zasto je zvezda u raspadu(prvo fk,ili za raniji period kk).ja mislim da je to vise nego jasno i nema nikakve veze ni sa kakvom percepcijom,nego realnim stanjem stvari.a zasto je vojvodina tim sa gbitnickim mentalitetom?vojvodina predhodnih nekoliko god se desavalo da bude igracki jaca,dobija zvezdu i partizan,a gubi od malih.a najbolje je taj mentalitet pokazala protiv jagodine u finalu kupa,ili cak ako hoces ove godine u evropi,dok su bili autsajderi i niko nista od njih nije ocekivao oni su odlicno igrali i izbacivali i jace od sebe.a kada su dobili serif kao maltene najlakseg moguceg protivnika,koji je u najboljem slucaju negde u njihovom rangu,ako ne losiji,oni su ispali.


radnicki iz kg je te godine bio igracki jaci od zvezde,i imali su plus prednost domaceg terena.a da radilo se o karijevoj drugom mandatu...
istina da radnicki kao klub nema dugacku istoriju(iako su oni u stvari  sa pravne tacke lajonsi,ipak je ovo drugi klub),i da ima vremena da se izgradi pravi klub i da prevazidju taj mentalitet o kome pricam...


koci,najmanji je problem za ovo sada sto zezaju,ovo sto sam napisao,mnogo vise se odnosi na konstantno svakodnevno zvanje zvezde fmp,mutant, klub iz predgradja i sl gluposti.ovo je samo jedna stvar u nizu,nista vise.sve u svemu konstantno podbadanje i podjebavanje.a evo kada se od zvezdasa javio jedan(profa),da uzvrati na sl nacin,odmah njih cetoro odgovara,odma im smeta i sl.meni smeta i jedno i drugo.i nista profa nije gore uradio nego njihovo svakodnevno zajebavanje...

« Poslednja izmena: Oktobar 13, 2013, 04:43 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #657 poslato: Oktobar 13, 2013, 05:40 »
pa čekaj, jel tebe vrijeđa kad ova groby ekipa ovdje zove KK CZBG  Telekom Divu -  limenkom, mutantom,, Železnikom itd.?! jel tebe to doista vrijeđa?!

s druge strane, pusti onda profu i da malo podjebaje njih i izjednači stvar...
i sve 5...baš ćeš se živcirat oko takvih stvari, i ti i oni... :D
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #658 poslato: Oktobar 13, 2013, 06:34 »
ja nikad nisam upotrebio rec mutant  :nono: , nazovimo stvari pravim imenom kk crvena zvezda beograd diva

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #659 poslato: Oktobar 13, 2013, 06:44 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ja nikad nisam upotrebio rec mutant  :nono: , nazovimo stvari pravim imenom kk crvena zvezda beograd diva
opet vrijeđaš...a gdje je Telekom?!  :nono:
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč