Autor: NenadBG Tema: FK Crvena zvezda 2013/14  (Pročitano 293708 puta)

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #900 poslato: Oktobar 27, 2013, 09:15 »
sudija nije pogresio imas snimak na sajtu mocarta

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #901 poslato: Oktobar 27, 2013, 02:23 »
Lose. Prvo poluvreme jezivo, drugo malo bolje. Drzati Krnetu u igri je cist suicid - decko kod Hadzibulicevog gola nije ni skocio na loptu, cist kriminal. I sa takvom nikakvom igrom uspeli smo da napravimo tri zicera u drugom poluvremenu, ali nas nije htelo. Vratice se, nadam se. U opstem sivilu izdvojio bih samo Daudu, sto je premalo. Sto se gola tice, situacija je pola-pola, barem je to moj utisak, i mislim da sudija ipak nije pogresio, iako sam u prvom trenutku pomislio da nam je ponisten cist gol. Steta je sto nismo uspeli da kapitalizujemo nijedan kiks Partizana. U sredu kup, pa derbi. Utisak je da ce te dve utakmice resiti mnogo toga kada je ova sezona u pitanju.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #902 poslato: Oktobar 27, 2013, 02:28 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
sudija nije pogresio imas snimak na sajtu mocarta
sta ce mi snimak na sajtu mocarta kada sam okacio celu utakmicu ovde par postova iznad,gde ima vise puta ponovljena situacija,pri tom mocart je okacio sto je neko stavio arenin sazetak na youtube,znaci nije neka druga kamera iz nekog boljeg ugla,nego isto ovo sto sam ja okacio samo se tamo ponavlja vise puta(kao sto rekoh prebacis na 1:51:20 i pogledas).pri tom isti taj mocart na koji se pozivas je postavio sledecu sliku,koju je zamrzao iz snimka,na koji se pozivas



Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

a evo uradio sam i ja sliku istopg detalja,malo veca


i ovo je taj ofsajd o kome pricas i kazes da sudija nije pogresio.kao sto si juce sam napisao,malo realnosti...


Naravno vec bi sada mogao da se kladim sta ce na areni u onom pregledu kola reci zutic iz sudijske komisije,da ne moze iz snimka sa sigurnoscu da se tvrdi i da je sudija bio u dobrom polozaju i da mu treba verovati  :smeh1: 
a raka djurovic ce na sos-u ako budu imali ovaj ugao,a ne neki losiji iz koga stvarno ne bude moglo nista da se tvrdi,reci ce da je sudija pogresio i da nema ofsajda,da su u najgorem slucaju igraci u liniji...
« Poslednja izmena: Oktobar 27, 2013, 02:33 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #903 poslato: Oktobar 27, 2013, 02:31 »
Ajoj, nemoj samo ti o realnosti.  :D

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #904 poslato: Oktobar 27, 2013, 02:34 »
o realnosti je meni pricao tvoj brat i to juce(naravno ne prvi put),samo sam ponovio njegove reci  :palac:   :D  i naravno dokumentovano dao slike,a ne rekao eno imas tamo pa vidi...


Dule,evo ti slike ispod tvog posta,ipak ce biti da je sudija pogresio...
« Poslednja izmena: Oktobar 27, 2013, 02:36 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #905 poslato: Oktobar 27, 2013, 02:36 »
Brate, na ovaj mamurluk, samo stolica i bez naprezanja mozga. :yes:

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #906 poslato: Oktobar 27, 2013, 02:44 »
Da, nakon ovoga menjam misljenje. Definitivno nam je ponisten cist gol.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #907 poslato: Oktobar 27, 2013, 03:00 »
ovo nije pravi ugao, bar toliko budi realan, nesa aka realnost, preganja se javnost evo drugi dan dan li je bio ili nije a ocekujemo da sudija za milisekund odluci
« Poslednja izmena: Oktobar 27, 2013, 03:03 srdjan dimitric »

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #908 poslato: Oktobar 27, 2013, 03:59 »
srdjane mozes li molim te da mi stavis sliku pravog ugla,ili da das snimak i kazes u tom i tom minutu?

ovo je najbolji ugao koji ima.drugi ugao je jos gori,iz vece daljine,tj kamera koja je orginalno snimala akciju,tj negde sa sredine terena i postavljena je vise od ove,ova je bila blize terenu...

ja se potrudim,postavim tacno slike,cak i slike mocartana koga si se ti pozvao,ti dodjes kazes nije dobar ugao,bio je ofsajd.ajde daj neku cinjenicu i argument,a ne olako da dajes ocene...najlakse je napraviti se pmaten,ne obratiti paznju na slike koje sam postavio i reci ugao je los.pa daj onda bolji ugao...

dal je laka situacija?nije.otprilike su bili u liniji,tj dauda je malko iza igraca radnickog,ali sudija je tu da to vidi.da li sme da pogresi?sme.ali u ovom prvenstvu u 4 nasa kiksa mi smo osteceni.penal protiv vozdovca i cuke,prvi gol donjeg srema iz ofsajda,i juce.malo previse i precesto da bi bilo slucajno.


i da da imamo upravu kako nemamo,sada je trenutak izdati sapstenje,napraviti klip sa ove 4 situacije,posto do ove sada niko nije ni postavio pitanje,preslo se preko toga ko da nisu postojale,i lepo argum,entovano u saopstenju navesti greske,gde ce se iz klipa i videti.i postaviti pitanje da ako u 4 nasa kiksa sudije sudeluju,da li to znaci da one nisu uticale na nas bodovni saldo i raspored na tabeli?
znaci sa argumentima i koncizno,jedno kratko saopstenje,sa jasnom porukom.i onda reci zbog svega toga vrh sudijske organizacije mora da se menja,kao i vrh fss.zato smo i trazili smenu karadzica.
ali posto nemamo upravu,a oni su zauzetiu svadjom medju sobom,od toga nema nista...
« Poslednja izmena: Oktobar 27, 2013, 04:00 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #909 poslato: Oktobar 27, 2013, 04:07 »
daj argument da nije bio, nadji negde pravi ugao


bass sam hteo da vam predlozim neki klip ili saopstenje, izabrati po zelji

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #910 poslato: Oktobar 27, 2013, 06:18 »
Iz Nenadovog freez-a se jasno vidi da smo osteceni za gol - ko hoce da vidi -  i tu price nema. Medjutim, ne smatram da iza toga stoji namera (uporedio bih tu situaciju sa onom protiv Slobode na Marakani kada nam je priznat gol, ali iz milimetarskog ofsajda). Prosto se neke stvari ne mogu videti i nije sve neka zavera. Evo sada vidim da se tim povodom oglasavaju Stojadinovic i Stojanovic. Prvome bi bilo bolje da razmislja o stoperima, a drugome da se ne bavi sudjenjem vec uzrocima kriminalno niskog kvaliteta igre u Nisu, narocito na pocetku utakmice i u prvom poluvremenu generalno.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #911 poslato: Oktobar 27, 2013, 06:39 »
dule,generalno bih se slozio za ovu situaciju,ali kao sto sam nabrojao u 4 nasa kiksa smo 4 puta osteceni.mnogo je kume.i precesto da bi bilo slucajno.i sigurno nije slucajno,bez obzira na ovu situaciju.ovde su odlucivali santimetri,max 10cm ako i toliko.ali znas kako to ide daj ja da svirnem nista strasno ako ostetim zvezdu,zaradicu koji poen kod bogija i toleta.a ako im slucajno pomognem onda nece da valja.


kazem odigrali smo 10 kola,5 utakmica smo dobili,u 5 smo kiksnuli.i od tih 5 kikseva osteceni smo u 4.nema sanse da je slucajno.bez obzira da li je rec o cistoj nameri ili ovome sto sam malo pre rekao,nisam siguran pa bolje onda da svirnem protiv zvezde...
i do sada u 3 situacije apsolutno nije ni najmanje dignuto prasine,mozda je data 1 ili 2 izjave trenera,koji bas kao sto kazes treba da cuti i radi ono sto mu je zadatak.ali niko od medija to nije maltene ni objavio.i sto onda ne bi nastavili da nas kraduckaju,kada im se moze...
« Poslednja izmena: Oktobar 27, 2013, 06:39 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #912 poslato: Oktobar 27, 2013, 06:50 »
Sve i da je tako kao sto ti kazes - a ja i dalje nisam ubedjen da je rec o namernim greskama, bar ne na svakoj utakmici - nema tog sudije koji moze da nas toliko pokrade i osteti ukoliko mi igramo kako valja. Sudijskih gresaka je uvek bilo i bice ali ne mozemo u njima traziti opravdanje za igre kao protiv Vozdovca ili Radnickog, iako je tacno da smo osteceni u oba navrata. Samo to hocu da kazem.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #913 poslato: Oktobar 27, 2013, 07:17 »
nije rec o opravdanju za losu igru.pa ovde sam kritikovao od igraca,do trenera i uprave,sve zive.i ne moze trenera i igrace,pa i upravu nista da opere i opravda za igru kakvu imamo.
ali to nikako ne opravdava ni sudije za kradju.ja ti kazem,dva penala su bila cista i ocigledna.ovo je bilo dosta tesko proceniti,jer jeste rec o santimetrima.ali statiostika je neumoljiva.kada se nesto precesto desava,tesko da je slucajno.
prica kako ako se spomenu sudije da je to opravdanje je zamena teza.jer onda ne sme znaci sudjenje da se spominje,jer koliko god da te kradu ti ako spomenes to trazis opravdanje...


partizan je u 10 kola imao 4 kiksa,voleo bih da vidim osim juce kada im nije sudjen penal,da li su jos neki put osteceni,i sa druge strane koliko puta im je pomognuto u tih 10 kola.


kod nas su stvari previse predvidive da bi bile slucajne...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #914 poslato: Oktobar 27, 2013, 07:26 »
ajde vidi koliko je puta vama pomognuto sve sa kupom u novom sadu