Autor: NenadBG Tema: FK Crvena zvezda 2013/14  (Pročitano 293088 puta)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #465 poslato: Avgust 28, 2013, 04:20 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
I da, malopre Stojadinovic rece kako nije realno da Djurdjevic dodje u Zvezdu. Sto, znamo, ne mora apsolutno nista da znaci.


Verovatno ima info da je mali prodan u inostranstvo ..... :kafa:

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #466 poslato: Avgust 28, 2013, 04:21 »
Koga imamo sve od šipceva?Milunović,Kasalica(ajde on je neki krilni napadač)Mrđa,Dauda,i ovaj novi antlopagan iz Javora..jesam nekoga zaboravio?

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.954
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #467 poslato: Avgust 28, 2013, 04:34 »
Zaboravio si Djordja Rakica koji je povredjen jos na pocetku priprema.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #468 poslato: Avgust 28, 2013, 04:44 »
I Mihajlović Stefana si zaboravio.


Za njega sam siguran da će biti ekstra napadač, za godinu-dve
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.954
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #469 poslato: Avgust 28, 2013, 06:44 »
Da, i Mihajlovic, njega sam izgleda svesno potisnuo, posle onoga na Islandu  :censored: .
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.954
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #470 poslato: Avgust 28, 2013, 06:58 »
Evo opet Martinovic i Lazic u uzoj odbrani najavljeni za Kragujevac...ja stvarno ne mogu da razumem kog dajvola su uopste dovodili i Arauha i Omegu?! O tom malom Arauhu nemam pojma, ali sam ubedjen da je Omega neuporedivo i bolji i iskusniji i jaci od Lazica (Krnetu da i ne pominjem). Sta se to desava, zasto ova dvojica nikako da debituju, djavo ce znati.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #471 poslato: Avgust 28, 2013, 07:24 »
vec sam dva puta pisao o tome.prica se da je omega doveden iako ga stojanovic nije zeleo.meni je jedino logicno objasnjenje da on tera inat,i da oce da istraje na tome da mu omega ne treba,makar igrao i losiji igrac.ja drugo objasnjenje stvarno ne mogu da nadjem...
a s obzrom da sam omegu gledao nekoliko puta,dva puta protiv nas,makar tada odigrao i svoje partije zivota,siguran sam da je trenutno bolji igrac od lazica.ok je gurati mladog igraca,i to treba da se radi,ali u svemu treba imati meru.ako vidis da primas uzasno mnogo golova,menjaj odbranu.a stojanovic tvrdoglavo apsolutno nista ne menja.ne kapiram uopste...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #472 poslato: Avgust 28, 2013, 08:06 »
pisu neke belgijske novine da i drugi napadac evropskog sampiona do 19 godina u fudbalu pregovara sa Anderlechtom. To je izgleda Djurdjevic
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #473 poslato: Avgust 29, 2013, 10:15 »
  Omega nije igrač za Zvezdu a ovaj mali Peruanac izgeda trpi zbog raznih struja u klubu a i nije baš igrao previše na poziciji štopera više je zadnji vezi nešto kao Kastiljo svojevremeno, u klubu svako vuče na svoju stranu i tali se ko i koliko može, igrači se dovode ne po potrebi tima nego po tome koliko neko može da se ugradi i očeše za lovu, sve to ipak nema veze pošto smo izgleda jaki van terena ove godine pa je nebitno igra li lazić ili omega ili onjilo ili kasalica   
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.954
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #474 poslato: Avgust 29, 2013, 10:31 »
Omega je sasvim sigurno vise igrac za Zvezdu od Lazica. Ne mogu da verujem da ce trener da radi u korist stete tima ne bi li dokazao ne znam sta...pre ce biti da su tu druge neke igre u pitanju, jer ako je tako zaista onda je Stojanovic potpuni debil, a nisam stekao takav utisak do sada.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #475 poslato: Avgust 29, 2013, 11:45 »
  po nekim saznanjima iz ljudi bliskih klubu Omega će verovatno biti preprodat a da nije odigrao ni minut za Zvezdu, Lazić možda nije neko čudo od deteta ali setimo se samo Spajića od prošle sezone i kako je i on imao solidnih kikseva na kraju ispalo je da nam je jedan od boljih igrača i sasvim solidno se prodao u ligu petice i igra u Tuluzu, malo strpljenja oko lazića ne bi bilo loše više tu nedostaje igrač iskusni tipa Ivanov da mali ima u koga da se pouzda prilikom intervencije meni ni Martinović nije neki kvalitet ali ima iskustva pa može da posluži, stiže kažu Petković danas a da li će komšije da pokreću postupak zavisi od mnogo toga ...
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #476 poslato: Avgust 29, 2013, 12:03 »
pero,kako si zakljucio da li je za zvezdu ili ne kada ga maltene nisi ni gledao?


ja rekoh gledao sam ga dva puta protiv zvezde(gledao sam ga jos par puta ali onako usput,pa i nisam nesto ni primetio kako je igrao),i bio je odlican.neka je tada odigrao i utakmice karijere,ali pokazao je odredjen kvalitet u svakom slucaju...na osnovu onoga sto sam video,siguran sam da moze da odigra bolje i od krnete i od lazica.i to podosta...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #477 poslato: Avgust 29, 2013, 12:07 »
 gledao sam ga par utakmica a imam i rođaka koji igra u FK Smedervo pa sam dobio još informacija, Omega je štoper za ekipe koje se bore za opstanak i igraju na 90% utakmica bunker pa on ne ispada u postavci jer svi stoje u svojih 16, Zvezdi treba igrač koji zna da izađe visoko od gola i tu postavi odbranu a to ovaj mučenik ne zna jer nikad to nije ni igrao, moje mišljenje je da se treba okrenuti više Laziću ako već ne možemo da dovedemo gotovog i spremnog igrača na toj poziciji
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.954
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #478 poslato: Avgust 29, 2013, 12:13 »
Ne znam protiv koga je to Zvezda ove godine izlazila "visoko"...naprotiv, mislim da bi se u vecini utakmica OMega na osnovu onoga sto sam video prosle sezone u Smederevu mnogo bolje snasao.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.954
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #479 poslato: Avgust 29, 2013, 01:17 »
A evo i najnovije vesti: Omega koji nije odigrao nijednu utakmicu ide na pozajmicu, a Dzajic pregovara sa Jagosem Vukovicem....e svasta.
"This is exactly what football should be about."