Autor: NenadBG Tema: FK Crvena zvezda 2013/14  (Pročitano 293084 puta)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.954
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #825 poslato: Oktobar 15, 2013, 01:24 »
Licno, ne pratim delije.net (za razliku od mnogih grobara) i ne zanima me ko je porazbijao automobile, osim sto se nadam da ce sto pre krivicno da odgovara.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #826 poslato: Oktobar 15, 2013, 01:38 »
dule,ajde majke ti koliko je stvarno realno da ce bilo koga uhvatiti?

faul, jasno je da je ovo poruka delija,i sta god pisalo na njihovom forumu(a nemam pojma sta pise ili je pisalo),sigurno se iz pisanja ne moze znati koji pojedinac je ucestvovao u tome.tj ko je to da kazem organizovao(mada i nije potrebna neka velika organizacija,ali dobro) ili ucestvovao u tome. a kao sto rekoh jasno je da je rec o delijama.ali to nije dovoljno da bi pojedinacno znali ko je u pitanju...
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2013, 01:39 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.954
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #827 poslato: Oktobar 15, 2013, 01:58 »
Koliko je realno ne znam; znam samo da postoji volja i da nisu zasticeni kao beli medvedi, da bi jos jutros bio u zatvoru taj koji je to napravio.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #828 poslato: Oktobar 15, 2013, 02:14 »
može li mi neko samo reći, kakve su ima šampone ostavili u razbijenim autima?! jel neke bolje, ili ove Merimine?!  :cigara:
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #829 poslato: Oktobar 15, 2013, 03:00 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Koliko je realno ne znam; znam samo da postoji volja i da nisu zasticeni kao beli medvedi, da bi jos jutros bio u zatvoru taj koji je to napravio.


Taj deo je pokriven kamerama nema teoretske šanse da je ušao a da ga ne vide. takodje, ispred ulaza postoji obezbedjenje 24 sata. Ako je skočio sa terase upravne zgrade i taj deo je pokriven kamerama i tu ulazi postoji čuvar. Da je došao sa terena, opet postoji čuvarska služba koja je tu.


Sve je ovo organizovano mnogo bolje nego što mi možemo samo da predpostavimo.

John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #830 poslato: Oktobar 15, 2013, 03:22 »
ako ne treba niko da ih vidi,mislim da bez problema mogu da se spuste od severa,gde je razvaljena ona ograda koja se stavlja oko gradilista,pa do parkinga.tamo ima sigurno neka ograda ali se moze preskociti.posto je parking pokriven kamerom meni je to najlogicnije.a budite sigurni da su ti koji su to uradili imali fantomke na glavi,siguran sam da se ne vide na snimku.verujem da su imali i rukavice na rukama.pa nisu oni amateri,niti prave sranje prvi put,da bas ne znaju da se zastite,da tako kazem...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #831 poslato: Oktobar 15, 2013, 03:43 »
  borba frakcija u upravi je na vrhuncu, jedni vrbuju igrače drugi navijače, videćemo dokle su spremni da se ćeraju što bi rekao akademik Matija, nije ovu akciju niko izveo na svoju ruku sve je to organizovano na vrhu a izvršilaca barem kod nas nikad nije nedostajalo
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #832 poslato: Oktobar 15, 2013, 08:22 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

 :smeh4: :smeh4: :smeh4:
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2013, 08:23 Dimitrije BP »

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #833 poslato: Oktobar 15, 2013, 10:37 »
Ja udjem ponekad na delije.net i kkczforum i pogledam sta se pise.Ne smatram to nikakvim kompleksom,volim da cujem i drugu stranu,narocito kad su neke 'incidente' situacije,a i kad dozivite neku blamazu da vidim kako kukate  :D




Uglavnom,vidim da danas one teme o saopstenju igraca nema.Generalstab je odradio posao,pitanja ne postavlja niko,niti smije,duh zvezdastva cveta,svi slozni,u nove pobjede,mobilizacija do smrti.


Veci dil sa upravama imaju nego nasi Alkatrazi,ali se o tome godinama cuti. Ko i dalje ne vjeruje u to,ja ne znam kud ce mu bolji dokaz od ovog lupanja auta IGRACA posle prepucavanja saopstenjima igraca i uprave.Dakle,od dvije strane,oni su jasno izabrali,nema tu nikakve filozofije.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #834 poslato: Oktobar 15, 2013, 10:42 »
danas kada si napiosao o temi na delije net otisao sam i bilo je teme,ali je bila zakljucana.imala je 4-5strana,nisam siguran.otvorio sam prvu stranu,ali posto sam bio na poslu,nisam sigao omdah da procitam,posle jedno 2 sata,kada sam imao slobodno i hteo da vidim ona je bila izbrisana.tako da je danas negde mozda oko 2-3 popodne izbrisana.procitao sam samo tu prvu stranicu koju sam otvorio posle ovog mog posta koji sam napisao oko 20 do 2...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #835 poslato: Oktobar 16, 2013, 06:23 »
Citat
"Bože gvožđa i svi drugi Bogovi, kaznite ljude koji su slomili stakla na mojim kolima", reči su Abiola Daude, Nigerijca sa švedskim pasošem.Tu nije stao, već se obratio i konkretnoj osobi koja mu je prošle noći načinila štetu na automobilu."Uz pomoć božije snage, nikada više nećeš svojom rukom uraditi neku dobru stvar u svom životu. Amin".

 :smeh3: :smeh3: :smeh3:

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.954
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #836 poslato: Oktobar 16, 2013, 11:00 »
Bravo za Daudu.

A sto se uprave tice,  Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Potpis.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #837 poslato: Oktobar 16, 2013, 03:38 »
Bog gvoždja, Ogun (u novije vreme i bog kamiona!) je najjači od svih bogova u Joruba religiji koja je bila dominantna u Gani i drugim zemljama zapadne Afrike sve do nasilnog dolaska hrišćanstva i islama.


To što nama - tačnije vama - to deluje smešno je samo odraz stare kolonijalno-hrišćanske arogancije u kombinaciji sa nevaspitanjem.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #838 poslato: Oktobar 16, 2013, 03:47 »
ista bi bila reakcija i da je rekao molim te boze kaznite ljude koji su mi polomili stakla na kolima.nije uopste sustina u bogu gvozdja i ostalim bogovima,nego u samoj kletvi.a da ne kazem koliko zvuci smesno da odrastao covek koji ima vise nego dovoljno para baca kletvu zato sto mu je neko napravio stetu od 300e,a njemu je plata 200k eura... :kafa:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #839 poslato: Oktobar 16, 2013, 03:57 »
Tvoje mišljenje. Meni se ipak čini da se ovde radi o "smešnom" bogu gvoždja.
I šta je uopšte smešno u bilo kakvoj kletvi?